SparkShorts: Różnice pomiędzy wersjami
Z Dubbingpedia
m uzupełnienie |
mNie podano opisu zmian |
||
| Linia 9: | Linia 9: | ||
|data premiery=12 listopada [[2019]] | |data premiery=12 listopada [[2019]] | ||
|sezony=1 z 1 | |sezony=1 z 1 | ||
|odcinki= | |odcinki=8 z 8 | ||
}} | }} | ||
'''SparkShorts''' – seria krótkometrażowych filmów animowanych wyprodukowanych przez Pixar Animation Studios. | '''SparkShorts''' – seria krótkometrażowych filmów animowanych wyprodukowanych przez Pixar Animation Studios. | ||
| Linia 57: | Linia 57: | ||
| ''[[Out]]'' | | ''[[Out]]'' | ||
| ''Out'' | | ''Out'' | ||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|25.12.2020 | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|08 | |||
| ''Norka''<ref name="a" /> | |||
| ''Burrow'' | |||
|- | |- | ||
|} | |} | ||
Wersja z 16:12, 27 gru 2020
| Tytuł | SparkShorts |
|---|---|
| Gatunek | animowany, krótkometrażowy |
| Kraj produkcji | Stany Zjednoczone |
| Język oryginału | angielski |
| Platforma streamingowa | Disney+ |
| Lata produkcji | 2019 |
| Data premiery dubbingu | 12 listopada 2019 |
| Wyemitowane serie |
1 z 1 |
| Wyemitowane odcinki | 8 z 8 |
SparkShorts – seria krótkometrażowych filmów animowanych wyprodukowanych przez Pixar Animation Studios.
Spis odcinków
| Premiera | № | Tytuł polski | Tytuł angielski |
|---|---|---|---|
| SERIA PIERWSZA | |||
| 12.11.2019 | 01 | Nowa | Purl |
| 12.11.2019 | 02 | Pociąg do wolności[1] | Smash and Grab |
| 12.11.2019 | 03 | Kotbull[1] | Kitbull |
| 10.03.2020 | 04 | Wzloty | Float |
| 13.12.2019 | 05 | Z wiatrem[1] | Wind |
| 10.01.2020 | 06 | Głębia | Loop |
| 30.06.2020 | 07 | Out | Out |
| 25.12.2020 | 08 | Norka[1] | Burrow |
