Hotel Furchester: Różnice pomiędzy wersjami
Z Dubbingpedia
mNie podano opisu zmian |
Do uzupełnienia tytuły oraz daty premier (14-103) |
||
| Linia 1: | Linia 1: | ||
{{ | {{Serial2 | ||
|tytuł=Hotel Furchester | |tytuł=Hotel Furchester | ||
|tytuł oryginalny=The Furchester Hotel | |tytuł oryginalny=The Furchester Hotel | ||
| Linia 6: | Linia 6: | ||
|kraj=Wielka Brytania | |kraj=Wielka Brytania | ||
|język=angielski | |język=angielski | ||
|stacja=[[BBC CBeebies]] | |stacja=[[BBC CBeebies]] | ||
|platforma= | |||
|lata produkcji=2014 | |||
|data premiery=14 września [[2015]] | |data premiery=14 września [[2015]] | ||
}}'''Hotel Furchester''' (ang. ''The Furchester Hotel'', 2014) – brytyjski serial dla dzieci, emitowany w Polsce na kanale [[BBC CBeebies]] (premiera: 14 września [[2015]] roku). | |sezony=2 z 2 | ||
|odcinki=103 ze 103 | |||
}} | |||
'''Hotel Furchester''' (ang. ''The Furchester Hotel'', 2014) – brytyjski serial dla dzieci, emitowany w Polsce na kanale [[BBC CBeebies]] (premiera: 14 września [[2015]] roku). | |||
== Fabuła == | == Fabuła == | ||
| Linia 50: | Linia 54: | ||
'''Lektor tyłówki''': [[Jacek Labijak]] | '''Lektor tyłówki''': [[Jacek Labijak]] | ||
== Spis odcinków == | |||
{| class="wikitable" style="text-align: center; width: 75%; margin: 0 auto;" | |||
|- | |||
!width="12%"|Premiera | |||
!width="6%"|№ | |||
!width="41%"|Tytuł polski | |||
!width="41%"|Tytuł angielski | |||
|- | |||
| colspan=4 style="background-color: #70ACFF;" |'''SERIA PIERWSZA''' | |||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|14.09.2015 | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|001 | |||
| ''Witamy w hotelu Furchester!'' | |||
| ''Welcome to the Furchester'' | |||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|15.09.2015 | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|002 | |||
| ''Nie jedz gości'' | |||
| ''Don't Eat the Guests'' | |||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|16.09.2015 | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|003 | |||
| ''Bardzo ważny Jeżozwierz'' | |||
| ''Very Important Porcupine'' | |||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|17.09.2015 | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|004 | |||
| ''Yodel-ay-hee-hoo'' | |||
| ''Yodel-Ay-Hee-Hoo!'' | |||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|18.09.2015 | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|005 | |||
| '''' | |||
| ''Count Your Chickens'' | |||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|28.09.2015 | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|006 | |||
| '''' | |||
| ''The Veggietones'' | |||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|29.09.2015 | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|007 | |||
| '''' | |||
| ''Toast with a Smile'' | |||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|30.09.2015 | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|008 | |||
| '''' | |||
| ''Isabel Gets the Ding-Ups'' | |||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|01.10.2015 | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|009 | |||
| '''' | |||
| ''Mystery Weekend'' | |||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|02.10.2015 | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|010 | |||
| '''' | |||
| ''Animal Talk'' | |||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|12.10.2015 | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|011 | |||
| '''' | |||
| ''The Furchester Hoot-El'' | |||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|13.10.2015 | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|012 | |||
| '''' | |||
| ''Furchester TV'' | |||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|14.10.2015 | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|013 | |||
| '''' | |||
| ''Penguin Bobsleigh Team'' | |||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"| | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|014 | |||
| '''' | |||
| ''The Sculpture'' | |||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"| | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|015 | |||
| '''' | |||
| ''The Caterpillar Catastrophe'' | |||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"| | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|016 | |||
| '''' | |||
| ''Furchester on Wheels'' | |||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"| | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|017 | |||
| ''Dzień Potwornistego'' | |||
| ''Monster Monster Day'' | |||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"| | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|018 | |||
| '''' | |||
| ''Peckity Woodpecker'' | |||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"| | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|019 | |||
| '''' | |||
| ''Super Rock'' | |||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"| | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|020 | |||
| '''' | |||
| ''Mr. Huggles Hibernates'' | |||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"| | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|021 | |||
| '''' | |||
| ''Ballroom Dance Weekend'' | |||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"| | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|022 | |||
| '''' | |||
| ''Bebe Comes to Stay'' | |||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"| | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|023 | |||
| '''' | |||
| ''Furgus and the New Plant'' | |||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"| | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|024 | |||
| '''' | |||
| ''Phoebe's Key'' | |||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"| | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|025 | |||
| '''' | |||
| ''Mr. Lawnmower'' | |||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"| | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|026 | |||
| '''' | |||
| ''Pony in Disguise'' | |||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"| | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|027 | |||
| '''' | |||
| ''Skunks Welcome'' | |||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"| | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|028 | |||
| '''' | |||
| ''Lift It, Shake It, Find It'' | |||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"| | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|029 | |||
| '''' | |||
| ''Mooga Monster Tale'' | |||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"| | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|030 | |||
| '''' | |||
| ''Noisy Night'' | |||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"| | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|031 | |||
| '''' | |||
| ''Ant Checks In'' | |||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"| | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|032 | |||
| '''' | |||
| ''The Woolly Sisters'' | |||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"| | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|033 | |||
| '''' | |||
| ''Repetitive Welcoming Injury'' | |||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"| | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|034 | |||
| '''' | |||
| ''Sit Still Elmo'' | |||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"| | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|035 | |||
| '''' | |||
| ''Stubborn as a Donkey'' | |||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"| | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|036 | |||
| '''' | |||
| ''Problem Parrot'' | |||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"| | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|037 | |||
| '''' | |||
| ''Dinosaur in Room 223'' | |||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"| | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|038 | |||
| '''' | |||
| ''Wake Up Call'' | |||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"| | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|039 | |||
| '''' | |||
| ''The Blooming'' | |||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"| | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|040 | |||
| '''' | |||
| ''Ripe N' Shine'' | |||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"| | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|041 | |||
| '''' | |||
| ''Walking the Dog'' | |||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"| | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|042 | |||
| '''' | |||
| ''The Lost Jacket'' | |||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"| | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|043 | |||
| '''' | |||
| ''Monster Glue'' | |||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"| | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|044 | |||
| '''' | |||
| ''Nobody Has a Hat Like That'' | |||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"| | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|045 | |||
| '''' | |||
| ''Hotel Helper'' | |||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"| | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|046 | |||
| '''' | |||
| ''Mr. Dull's Chair Repair'' | |||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"| | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|047 | |||
| '''' | |||
| ''Buried Treasure'' | |||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"| | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|048 | |||
| '''' | |||
| ''Eggsitting'' | |||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"| | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|049 | |||
| '''' | |||
| ''Phoebe's Monster Doll'' | |||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"| | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|050 | |||
| '''' | |||
| ''Lobby Race'' | |||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"| | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|051 | |||
| '''' | |||
| ''Hotel Inspector'' | |||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"| | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|052 | |||
| '''' | |||
| ''The Lamb Stampers'' | |||
|- | |||
| colspan=4 style="background-color: #70ACFF;" |'''SERIA DRUGA''' | |||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"| | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|053 | |||
| '''' | |||
| ''A Big Bird Surprise'' | |||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"| | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|054 | |||
| '''' | |||
| ''The Hotel Robot'' | |||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"| | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|055 | |||
| '''' | |||
| ''Gonger's Gong's Gone'' | |||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"| | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|056 | |||
| ''Kurczaker'' | |||
| ''Chick Swagger'' | |||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"| | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|057 | |||
| '''' | |||
| ''Bunk Bed Blues'' | |||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"| | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|058 | |||
| ''Fergulator'' | |||
| ''The Furgulator'' | |||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"| | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|059 | |||
| '''' | |||
| ''Cheer Up Cheerleaders'' | |||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"| | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|060 | |||
| ''Ciasteczkowy zawrót głowy'' | |||
| ''Cookie Confusion'' | |||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"| | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|061 | |||
| ''Bardzo Harvey-styczne urodziny'' | |||
| ''A Very Dull Birthday'' | |||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"| | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|062 | |||
| '''' | |||
| ''The Veggietones and the Lost Voice'' | |||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"| | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|063 | |||
| '''' | |||
| ''Space Alien Party'' | |||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"| | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|064 | |||
| '''' | |||
| ''A Very Precious Cat'' | |||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"| | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|065 | |||
| '''' | |||
| ''The Count's Vacation'' | |||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"| | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|066 | |||
| '''' | |||
| ''Power Cut'' | |||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"| | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|067 | |||
| '''' | |||
| ''No Guests'' | |||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"| | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|068 | |||
| '''' | |||
| ''A Furchester Christmas'' | |||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"| | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|069 | |||
| '''' | |||
| ''Harvey Gets a Song Stuck'' | |||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"| | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|070 | |||
| ''Ostre cięcie'' | |||
| ''Furcut Day'' | |||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"| | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|071 | |||
| ''Rycerze Furchesteru'' | |||
| ''The Knights of the Furchester'' | |||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"| | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|072 | |||
| '''' | |||
| ''The Magician's Assistant'' | |||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"| | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|073 | |||
| '''' | |||
| ''The Furchester Talent Show'' | |||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"| | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|074 | |||
| '''' | |||
| ''The Furchester Family Dinner'' | |||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"| | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|075 | |||
| '''' | |||
| ''The Night Manager'' | |||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"| | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|076 | |||
| '''' | |||
| ''Ups and Downs'' | |||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"| | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|077 | |||
| '''' | |||
| ''The Lucky Horseshoe'' | |||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"| | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|078 | |||
| '''' | |||
| ''Olivia the Octopus'' | |||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"| | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|079 | |||
| '''' | |||
| ''Furball'' | |||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"| | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|080 | |||
| '''' | |||
| ''The Babysitting Service'' | |||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"| | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|081 | |||
| '''' | |||
| ''The Very Snowy Suite'' | |||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"| | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|082 | |||
| '''' | |||
| ''Changing Rooms'' | |||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"| | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|083 | |||
| '''' | |||
| ''The Furchester Cooking Competition'' | |||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"| | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|084 | |||
| '''' | |||
| ''Give a Dog a Bone'' | |||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"| | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|085 | |||
| '''' | |||
| ''Great Grandmama'' | |||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"| | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|086 | |||
| '''' | |||
| ''Monkey Business'' | |||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"| | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|087 | |||
| '''' | |||
| ''Monster Pox'' | |||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"| | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|088 | |||
| '''' | |||
| ''The Furchester Fashion Show'' | |||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"| | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|089 | |||
| '''' | |||
| ''The 1,000th Guest'' | |||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"| | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|090 | |||
| '''' | |||
| ''Carla Chameleon'' | |||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"| | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|091 | |||
| '''' | |||
| ''The Faboulous Feathers'' | |||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"| | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|092 | |||
| '''' | |||
| ''Gonger Goes'' | |||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"| | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|093 | |||
| '''' | |||
| ''The Leaky Room'' | |||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"| | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|094 | |||
| '''' | |||
| ''The Fairy Tale Festival'' | |||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"| | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|095 | |||
| '''' | |||
| ''The Munching Moths'' | |||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"| | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|096 | |||
| '''' | |||
| ''The Wedding Cake Caper'' | |||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"| | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|097 | |||
| '''' | |||
| ''Saved by a Bell'' | |||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"| | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|098 | |||
| '''' | |||
| ''The Woof Woof Games'' | |||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"| | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|099 | |||
| '''' | |||
| ''The Fish in the Cape'' | |||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"| | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|100 | |||
| ''Zabawa w chowanego'' | |||
| ''Hide and Seek'' | |||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"| | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|101 | |||
| '''' | |||
| ''Claudia the Crab'' | |||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"| | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|102 | |||
| '''' | |||
| ''Music Mayhem'' | |||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"| | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|103 | |||
| '''' | |||
| ''A Pumpkin's Halloween'' | |||
|- | |||
|} | |||
{{Ulica Sezamkowa}} | {{Ulica Sezamkowa}} | ||
[[Kategoria: Seriale dla dzieci i młodzieży]] | [[Kategoria: Seriale dla dzieci i młodzieży]] | ||
Wersja z 23:14, 14 kwi 2022
| Tytuł | Hotel Furchester |
|---|---|
| Tytuł oryginalny | The Furchester Hotel |
| Gatunek | familijny |
| Kraj produkcji | Wielka Brytania |
| Język oryginału | angielski |
| Stacja telewizyjna | BBC CBeebies |
| Lata produkcji | 2014 |
| Data premiery dubbingu | 14 września 2015 |
| Wyemitowane serie |
2 z 2 |
| Wyemitowane odcinki | 103 ze 103 |
Hotel Furchester (ang. The Furchester Hotel, 2014) – brytyjski serial dla dzieci, emitowany w Polsce na kanale BBC CBeebies (premiera: 14 września 2015 roku).
Fabuła
Opowiastki o rodzinie stworów, które kierują hotelem… prawie światowej klasy. Wśród bohaterów: Elmo i Ciasteczkowy Potwór z Ulicy Sezamkowej.
Opis pochodzi ze strony http://www.telemagazyn.pl/tv/832311/hotel-furchester
Wersja polska
W wersji polskiej wystąpili:
- Małgorzata Musiała – Funella Furchester
- Maja Panicz – Phoebe Furchester-Fuzz
- Paweł Mielewczyk –
- Furgus Fuzz,
- Elmo,
- Pan reżyser (odc. 1)
- Tomasz Przysiężny – Ciasteczkowy Potwór
- Mikołaj Mikołajewski –
- Harvey P. Dull,
- Profesor Wełenka (odc. 4),
- Superbanan (odc. 19)
W pozostałych rolach:
- Karol Szałapski –
- pan Okruszek (odc. 2),
- Jerzy Jeżozwierz (odc. 3),
- Superskała (odc. 19),
- pan Śmierdzioszek (odc. 27)
- Jacek Labijak – Potwornisty (odc. 26)
- Aleksandra Lis
i inni
Dialogi: Małgorzata Musiała (odc. 53-78)
Realizacja dźwięku:
- Marcin Kalinowski (odc. 1-52),
- Mikołaj Mikołajewski (odc. 53-78)
Opracowanie muzyczne: Karolina Kinder (odc. 1-52)
Reżyseria: Paweł Żwan (odc. 53-78)
Kierownictwo produkcji: Paweł Żwan
Opracowanie wersji polskiej: STUDIO TERCJA GDAŃSK dla HIPPEIS MEDIA INTERNATIONAL
Lektor tyłówki: Jacek Labijak
Spis odcinków
| Premiera | № | Tytuł polski | Tytuł angielski |
|---|---|---|---|
| SERIA PIERWSZA | |||
| 14.09.2015 | 001 | Witamy w hotelu Furchester! | Welcome to the Furchester |
| 15.09.2015 | 002 | Nie jedz gości | Don't Eat the Guests |
| 16.09.2015 | 003 | Bardzo ważny Jeżozwierz | Very Important Porcupine |
| 17.09.2015 | 004 | Yodel-ay-hee-hoo | Yodel-Ay-Hee-Hoo! |
| 18.09.2015 | 005 | ' | Count Your Chickens |
| 28.09.2015 | 006 | ' | The Veggietones |
| 29.09.2015 | 007 | ' | Toast with a Smile |
| 30.09.2015 | 008 | ' | Isabel Gets the Ding-Ups |
| 01.10.2015 | 009 | ' | Mystery Weekend |
| 02.10.2015 | 010 | ' | Animal Talk |
| 12.10.2015 | 011 | ' | The Furchester Hoot-El |
| 13.10.2015 | 012 | ' | Furchester TV |
| 14.10.2015 | 013 | ' | Penguin Bobsleigh Team |
| 014 | ' | The Sculpture | |
| 015 | ' | The Caterpillar Catastrophe | |
| 016 | ' | Furchester on Wheels | |
| 017 | Dzień Potwornistego | Monster Monster Day | |
| 018 | ' | Peckity Woodpecker | |
| 019 | ' | Super Rock | |
| 020 | ' | Mr. Huggles Hibernates | |
| 021 | ' | Ballroom Dance Weekend | |
| 022 | ' | Bebe Comes to Stay | |
| 023 | ' | Furgus and the New Plant | |
| 024 | ' | Phoebe's Key | |
| 025 | ' | Mr. Lawnmower | |
| 026 | ' | Pony in Disguise | |
| 027 | ' | Skunks Welcome | |
| 028 | ' | Lift It, Shake It, Find It | |
| 029 | ' | Mooga Monster Tale | |
| 030 | ' | Noisy Night | |
| 031 | ' | Ant Checks In | |
| 032 | ' | The Woolly Sisters | |
| 033 | ' | Repetitive Welcoming Injury | |
| 034 | ' | Sit Still Elmo | |
| 035 | ' | Stubborn as a Donkey | |
| 036 | ' | Problem Parrot | |
| 037 | ' | Dinosaur in Room 223 | |
| 038 | ' | Wake Up Call | |
| 039 | ' | The Blooming | |
| 040 | ' | Ripe N' Shine | |
| 041 | ' | Walking the Dog | |
| 042 | ' | The Lost Jacket | |
| 043 | ' | Monster Glue | |
| 044 | ' | Nobody Has a Hat Like That | |
| 045 | ' | Hotel Helper | |
| 046 | ' | Mr. Dull's Chair Repair | |
| 047 | ' | Buried Treasure | |
| 048 | ' | Eggsitting | |
| 049 | ' | Phoebe's Monster Doll | |
| 050 | ' | Lobby Race | |
| 051 | ' | Hotel Inspector | |
| 052 | ' | The Lamb Stampers | |
| SERIA DRUGA | |||
| 053 | ' | A Big Bird Surprise | |
| 054 | ' | The Hotel Robot | |
| 055 | ' | Gonger's Gong's Gone | |
| 056 | Kurczaker | Chick Swagger | |
| 057 | ' | Bunk Bed Blues | |
| 058 | Fergulator | The Furgulator | |
| 059 | ' | Cheer Up Cheerleaders | |
| 060 | Ciasteczkowy zawrót głowy | Cookie Confusion | |
| 061 | Bardzo Harvey-styczne urodziny | A Very Dull Birthday | |
| 062 | ' | The Veggietones and the Lost Voice | |
| 063 | ' | Space Alien Party | |
| 064 | ' | A Very Precious Cat | |
| 065 | ' | The Count's Vacation | |
| 066 | ' | Power Cut | |
| 067 | ' | No Guests | |
| 068 | ' | A Furchester Christmas | |
| 069 | ' | Harvey Gets a Song Stuck | |
| 070 | Ostre cięcie | Furcut Day | |
| 071 | Rycerze Furchesteru | The Knights of the Furchester | |
| 072 | ' | The Magician's Assistant | |
| 073 | ' | The Furchester Talent Show | |
| 074 | ' | The Furchester Family Dinner | |
| 075 | ' | The Night Manager | |
| 076 | ' | Ups and Downs | |
| 077 | ' | The Lucky Horseshoe | |
| 078 | ' | Olivia the Octopus | |
| 079 | ' | Furball | |
| 080 | ' | The Babysitting Service | |
| 081 | ' | The Very Snowy Suite | |
| 082 | ' | Changing Rooms | |
| 083 | ' | The Furchester Cooking Competition | |
| 084 | ' | Give a Dog a Bone | |
| 085 | ' | Great Grandmama | |
| 086 | ' | Monkey Business | |
| 087 | ' | Monster Pox | |
| 088 | ' | The Furchester Fashion Show | |
| 089 | ' | The 1,000th Guest | |
| 090 | ' | Carla Chameleon | |
| 091 | ' | The Faboulous Feathers | |
| 092 | ' | Gonger Goes | |
| 093 | ' | The Leaky Room | |
| 094 | ' | The Fairy Tale Festival | |
| 095 | ' | The Munching Moths | |
| 096 | ' | The Wedding Cake Caper | |
| 097 | ' | Saved by a Bell | |
| 098 | ' | The Woof Woof Games | |
| 099 | ' | The Fish in the Cape | |
| 100 | Zabawa w chowanego | Hide and Seek | |
| 101 | ' | Claudia the Crab | |
| 102 | ' | Music Mayhem | |
| 103 | ' | A Pumpkin's Halloween | |
