Czaruj wyobraźnią

Z Dubbingpedia
Przejdź do nawigacjiPrzejdź do wyszukiwania

Czaruj wyobraźnią

Imagine That!

Gatunek familijny, przygodowy, animowany
Kraj produkcji Stany Zjednoczone
Język oryginału angielski
Stacja telewizyjna MiniMini
Rok produkcji 1996
Data premiery dubbingu 2007

Czaruj wyobraźnią (ang. Imagine That!, 1996) – amerykański film familijny, emitowany na kanale MiniMini (premiera w 2007 roku).

Fabuła

Czaruj Wyobraźnią!!!! Wesoła, pomysłowa i urocza Zoe z Ulicy Sezamkowej zaprasza do odbycia niezwykłej podróży w głąb własnej wyobraźni.

Pewnie trudno uwierzyć, że siedzenie w domu niekoniecznie musi wiązać się z nudą. Wystarczy spojrzeć "przez czarodziejskie okulary" na to, co nas otacza a okaże się, że dom kryje mnóstwo tajemnic i można w nim przeżyć niesamowite przygody.

Zoe pokaże jak z niektórych odpadów używanych w recyclingu, jak np. pudełka kartonowe, plastikowe butelki czy puszki po napojach można wyczarować nowe, świetne zabawki, zaś pudło ze starymi ubraniami może stać się doskonałą inspiracją do zabawy w przebieranki.

Jedyne, co będzie potrzebne to nieograniczona fantazja, która pozwoli zmieniać się w nieustraszonych piratów, piękne królewny, dzielnych rycerzy czy niezwykłe czarodziejki!

Źródło: MiniMini+

Wersja polska

Opracowanie wersji polskiej: na zlecenie MiniMini – START INTERNATIONAL POLSKA
Reżyseria: Paweł Galia
Dialogi polskie: Piotr Radziwiłowicz
Dźwięk i montaż: Jerzy Wierciński
Kierownictwo produkcji: Anna Kuszewska
Wystąpili:

i inni

Lektor: Paweł Galia

Ulica Sezamkowa
Filmy Zaproszenie na gwiazdkęElmo ratuje Boże NarodzenieCzaruj wyobraźniąPrzygody Elma w Krainie ZrzędKopciuchElmoElmo i magia gotowaniaElmo odwiedza strażakówElmo i świętaRozśpiewane SezamkiAbby w krainie czarówZielono miPostaw na sportKochaj ZiemięPod jednym niebem
Seriale Świat ElmoGlobtroter GroverNiezwykłe przygody Berta i ErniegoAbby i latająca szkoła wróżekMusical ElmaSuper zdrowe potworySuper Grover 2.0Ciasteczkowe filmyPrzyjaciele z ulicy SezamkowejHotel FurchesterMecha Builders
Gry Ulica Sezamkowa: Podróże GroveraUlica Sezamkowa: Przedszkole ElmaUlica Sezamkowa: Przygody Elma w Krainie Zrzędów
Programy Ulica SezamkowaBawmy się, Sezamku