Barbie: Przygody lalek: Różnice pomiędzy wersjami
Z Dubbingpedia
Utworzono nową stronę "{{Serial2 |tytuł=Barbie: Przygody lalek |tytuł oryginalny=Barbie Doll Adventures |plakat= |gatunek=animowany |kraj=Stany Zjednoczone |język=angielski |stacja= |platforma=YouTube – Barbie Po Polsku |lata produkcji=2024 |data premiery=12 kwietnia 2024 |sezony=1 z 1 |odcinki=4 z 8 }} '''Barbie: Przygody lalek''' (ang. ''Barbie Doll Adventures'') – amerykański krótkometrażowy serial animowany. Pierwszy odcinek serialu został udostępniony 12 kwietnia 2…" |
m uzupełnienie |
||
| Linia 10: | Linia 10: | ||
|lata produkcji=2024 | |lata produkcji=2024 | ||
|data premiery=12 kwietnia [[2024]] | |data premiery=12 kwietnia [[2024]] | ||
|sezony= | |sezony=2 z 2 | ||
|odcinki= | |odcinki=24 z 24 | ||
}} | }} | ||
'''Barbie: Przygody lalek''' (ang. ''Barbie Doll Adventures'') – amerykański krótkometrażowy serial animowany. Pierwszy odcinek serialu został udostępniony 12 kwietnia [[2024]] roku na kanale Barbie Po Polsku w serwisie YouTube. | '''Barbie: Przygody lalek''' (ang. ''Barbie Doll Adventures'') – amerykański krótkometrażowy serial animowany. Pierwszy odcinek serialu został udostępniony 12 kwietnia [[2024]] roku na kanale Barbie Po Polsku w serwisie YouTube. | ||
| Linia 22: | Linia 22: | ||
* [[Beata Wyrąbkiewicz]] – '''Barbie „Malibu” Roberts''' | * [[Beata Wyrąbkiewicz]] – '''Barbie „Malibu” Roberts''' | ||
* [[Małgorzata Chruściel]] – '''Barbie „Brooklyn” Roberts''' | * [[Małgorzata Chruściel]] – '''Barbie „Brooklyn” Roberts''' | ||
* [[Justyna Bojczuk]] – '''Skipper Roberts'''<!-- | |||
* [[Małgorzata Prochera]] – '''Stacie Roberts'''--> | |||
* [[Katarzyna Wincza]] – '''Chelsea Roberts''' | * [[Katarzyna Wincza]] – '''Chelsea Roberts''' | ||
* [[Karol Wróblewski]] – '''Ken''' | |||
* [[Marta Czarkowska]] – '''Barbie Fashionista #224''' | |||
* [[Natalia Gadomska]] – '''Barbie Pop Reveal Grape''' | * [[Natalia Gadomska]] – '''Barbie Pop Reveal Grape''' | ||
* [[Zuzanna Galia]] – '''Syrenka migoczące światełka''' | |||
* [[Weronika Łukaszewska]] | |||
* [[Krzysztof Szczepaniak]] | |||
* [[Bartosz Wesołowski]] | |||
* [[Wojciech Chorąży]] | |||
* [[Zuzanna Saporznikow]]<!-- | |||
* [[Małgorzata Kozłowska]] | |||
* [[Delfina Wilkońska]]--> | |||
i inni | |||
'''Wykonanie piosenek''': | |||
* [[Beata Wyrąbkiewicz]] | |||
* [[Małgorzata Chruściel]] | |||
i inni | i inni | ||
== Spis odcinków == | == Spis odcinków == | ||
| Linia 33: | Linia 50: | ||
!width="41%"|Tytuł angielski | !width="41%"|Tytuł angielski | ||
|- | |- | ||
| colspan=4 | | colspan=4 bgcolor="#70ACFF" |'''SERIA PIERWSZA''' | ||
|- | |- | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|12.04.2024 | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|01 | ||
| ''Witamy w Świecie Lalek!'' | | ''Witamy w Świecie Lalek!'' | ||
| ''Welcome To Doll World!'' | | ''Welcome To Doll World!'' | ||
|- | |- | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|19.04.2024 | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|02 | ||
| ''Zwiedzamy Dom Marzeń Dreamhouse i Garderobę Marzeń!'' | | ''Zwiedzamy Dom Marzeń Dreamhouse i Garderobę Marzeń!'' | ||
| ''Barbie DreamHouse & Dream Closet Tour!'' | | ''Barbie DreamHouse & Dream Closet Tour!'' | ||
|- | |- | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|26.04.2024 | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|03 | ||
| ''Galeria Mody i ikoniczne stroje lalek Barbie!'' | | ''Galeria Mody i ikoniczne stroje lalek Barbie!'' | ||
| ''Missing Outfit in the Barbie Doll Hall?'' | | ''Missing Outfit in the Barbie Doll Hall?'' | ||
|- | |- | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|03.05.2024 | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|04 | ||
| ''Barbie i jej trzy życzenia na Wyspie Fantazji!'' | | ''Barbie i jej trzy życzenia na Wyspie Fantazji!'' | ||
| ''Barbie Gets 3 Wishes!'' | | ''Barbie Gets 3 Wishes!'' | ||
|- | |- | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|10.05.2024 | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|05 | ||
| '''' | | ''Barbie otwiera salon fryzjerski!'' | ||
| ''Barbie Gets a Bad Haircut!'' | | ''Barbie Gets a Bad Haircut!'' | ||
|- | |- | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|17.05.2024 | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|06 | ||
| '''' | | ''Barbie i wymiana butów!'' | ||
| ''Barbie Shoe Exchange!'' | | ''Barbie Shoe Exchange!'' | ||
|- | |- | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|24.05.2024 | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|07 | ||
| '''' | | ''Ciasteczkowa katastrofa!'' | ||
| ''The Cookie Disaster!'' | | ''The Cookie Disaster!'' | ||
|- | |- | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|31.05.2024 | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|08 | ||
| '''' | | ''Barbie i niespodziankowa metamorfoza!'' | ||
| ''Barbie Makeup Makeover!'' | | ''Barbie Makeup Makeover!'' | ||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|07.06.2024 | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|09 | |||
| ''Którędy na plażę?'' | |||
| ''The Barbie Beach is Upside Down?!'' | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|14.06.2024 | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|10 | |||
| ''Barbie zalicza taneczną wpadkę!'' | |||
| ''Barbie Disco Dance Fail!'' | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|21.06.2024 | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|11 | |||
| ''Dzień psikusów!'' | |||
| ''Barbie Sister Pranks Gone Wrong!'' | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|28.06.2024 | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|12 | |||
| ''Barbie znajduje zaginiony skafander astronautki!'' | |||
| ''Barbie & The Dolls Find the Missing Outfit!'' | |||
|- | |||
| colspan=4 bgcolor="#70ACFF" |'''SERIA DRUGA''' | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|17.10.2024 | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|13 | |||
| ''Barbie szykuje się na paradę z okazji Dnia Lalek!'' | |||
| ''Barbie Gets Ready for the Dolliday Parade!'' | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|20.10.2024 | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|14 | |||
| ''Koniki Barbie na wizycie w salonie piękności!'' | |||
| ''Barbie and Barbie’s Horses Get a Makeover at the Salon!'' | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|27.10.2024 | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|15 | |||
| ''Barbie i „Dzień na tak” z konikami!'' | |||
| ''Barbie and Barbie’s „Yes Day”'' | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|04.11.2024 | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|16 | |||
| ''Samochód Barbie umie śpiewać?!'' | |||
| ''Barbie’s Car Can Sing?!'' | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|11.11.2024 | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|17 | |||
| ''Z nieba w Świecie Lalek lecą koty i psy!'' | |||
| ''It’s Raining Cats & Dogs In Doll World, Literally!'' | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|17.11.2024 | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|18 | |||
| ''Barbie i Ken rozkręcają się na wrotkach!'' | |||
| ''Barbie & Ken’s Rollerskating Fun!'' | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|28.11.2024 | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|19 | |||
| ''Barbie i zamieszanie podczas Pokazu Mody!'' | |||
| ''Barbie’s Fashion Show Mix Up!'' | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|01.12.2024 | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|20 | |||
| ''Barbie i Barbie mają STRASZNIE fajny dzień w spa!'' | |||
| ''Barbie & Barbie’s Spooky Spa Day!'' | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|08.12.2024 | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|21 | |||
| ''Barbie połknęła literę „B”!'' | |||
| ''Barbie Swallows A ‘B’!'' | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|15.12.2024 | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|22 | |||
| ''Zabawa w chowanego w Domu Marzeń Dreamhouse!'' | |||
| ''Barbie Plays Hide & Seek in the Dreamhouse!'' | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|22.12.2024 | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|23 | |||
| ''Barbie rusza w pogoń za gęsią!'' | |||
| ''Barbie Goes On a Wild Goose Chase!'' | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|29.12.2024 | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|24 | |||
| ''Barbie i jej przyjaciele organizują Paradę Lalek!'' | |||
| ''Barbie & Friends Attend the Dolliday Parade!'' | |||
|- | |- | ||
|} | |} | ||
{{Barbie}} | {{Barbie}} | ||
[[Kategoria: Seriale animowane dla dzieci i młodzieży]] | [[Kategoria: Seriale animowane dla dzieci i młodzieży]] | ||
Wersja z 11:48, 27 lut 2025
| Tytuł | Barbie: Przygody lalek |
|---|---|
| Tytuł oryginalny | Barbie Doll Adventures |
| Gatunek | animowany |
| Kraj produkcji | Stany Zjednoczone |
| Język oryginału | angielski |
| Platforma streamingowa | YouTube – Barbie Po Polsku |
| Lata produkcji | 2024 |
| Data premiery dubbingu | 12 kwietnia 2024 |
| Wyemitowane serie |
2 z 2 |
| Wyemitowane odcinki | 24 z 24 |
Barbie: Przygody lalek (ang. Barbie Doll Adventures) – amerykański krótkometrażowy serial animowany. Pierwszy odcinek serialu został udostępniony 12 kwietnia 2024 roku na kanale Barbie Po Polsku w serwisie YouTube.
Wersja polska
Wersja polska: IYUNO
Reżyseria: Zuzanna Galia
W wersji polskiej udział wzięli:
- Beata Wyrąbkiewicz – Barbie „Malibu” Roberts
- Małgorzata Chruściel – Barbie „Brooklyn” Roberts
- Justyna Bojczuk – Skipper Roberts
- Katarzyna Wincza – Chelsea Roberts
- Karol Wróblewski – Ken
- Marta Czarkowska – Barbie Fashionista #224
- Natalia Gadomska – Barbie Pop Reveal Grape
- Zuzanna Galia – Syrenka migoczące światełka
- Weronika Łukaszewska
- Krzysztof Szczepaniak
- Bartosz Wesołowski
- Wojciech Chorąży
- Zuzanna Saporznikow
i inni
Wykonanie piosenek:
i inni
Spis odcinków
| Premiera | № | Tytuł polski | Tytuł angielski |
|---|---|---|---|
| SERIA PIERWSZA | |||
| 12.04.2024 | 01 | Witamy w Świecie Lalek! | Welcome To Doll World! |
| 19.04.2024 | 02 | Zwiedzamy Dom Marzeń Dreamhouse i Garderobę Marzeń! | Barbie DreamHouse & Dream Closet Tour! |
| 26.04.2024 | 03 | Galeria Mody i ikoniczne stroje lalek Barbie! | Missing Outfit in the Barbie Doll Hall? |
| 03.05.2024 | 04 | Barbie i jej trzy życzenia na Wyspie Fantazji! | Barbie Gets 3 Wishes! |
| 10.05.2024 | 05 | Barbie otwiera salon fryzjerski! | Barbie Gets a Bad Haircut! |
| 17.05.2024 | 06 | Barbie i wymiana butów! | Barbie Shoe Exchange! |
| 24.05.2024 | 07 | Ciasteczkowa katastrofa! | The Cookie Disaster! |
| 31.05.2024 | 08 | Barbie i niespodziankowa metamorfoza! | Barbie Makeup Makeover! |
| 07.06.2024 | 09 | Którędy na plażę? | The Barbie Beach is Upside Down?! |
| 14.06.2024 | 10 | Barbie zalicza taneczną wpadkę! | Barbie Disco Dance Fail! |
| 21.06.2024 | 11 | Dzień psikusów! | Barbie Sister Pranks Gone Wrong! |
| 28.06.2024 | 12 | Barbie znajduje zaginiony skafander astronautki! | Barbie & The Dolls Find the Missing Outfit! |
| SERIA DRUGA | |||
| 17.10.2024 | 13 | Barbie szykuje się na paradę z okazji Dnia Lalek! | Barbie Gets Ready for the Dolliday Parade! |
| 20.10.2024 | 14 | Koniki Barbie na wizycie w salonie piękności! | Barbie and Barbie’s Horses Get a Makeover at the Salon! |
| 27.10.2024 | 15 | Barbie i „Dzień na tak” z konikami! | Barbie and Barbie’s „Yes Day” |
| 04.11.2024 | 16 | Samochód Barbie umie śpiewać?! | Barbie’s Car Can Sing?! |
| 11.11.2024 | 17 | Z nieba w Świecie Lalek lecą koty i psy! | It’s Raining Cats & Dogs In Doll World, Literally! |
| 17.11.2024 | 18 | Barbie i Ken rozkręcają się na wrotkach! | Barbie & Ken’s Rollerskating Fun! |
| 28.11.2024 | 19 | Barbie i zamieszanie podczas Pokazu Mody! | Barbie’s Fashion Show Mix Up! |
| 01.12.2024 | 20 | Barbie i Barbie mają STRASZNIE fajny dzień w spa! | Barbie & Barbie’s Spooky Spa Day! |
| 08.12.2024 | 21 | Barbie połknęła literę „B”! | Barbie Swallows A ‘B’! |
| 15.12.2024 | 22 | Zabawa w chowanego w Domu Marzeń Dreamhouse! | Barbie Plays Hide & Seek in the Dreamhouse! |
| 22.12.2024 | 23 | Barbie rusza w pogoń za gęsią! | Barbie Goes On a Wild Goose Chase! |
| 29.12.2024 | 24 | Barbie i jej przyjaciele organizują Paradę Lalek! | Barbie & Friends Attend the Dolliday Parade! |
