FDR Studio: Różnice pomiędzy wersjami
Z Dubbingpedia
m uzupełnienie |
m uzupełnienie |
||
| Linia 148: | Linia 148: | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#CCE2FF"|027 | | bgcolor="#CCE2FF"|027 | ||
| ''[[Zasznurowani]]'' | |||
| 05.10.2025 | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|028 | |||
| ''[[Koszmarek]]'' | | ''[[Koszmarek]]'' | ||
| 17.10.2025 | | 17.10.2025 | ||
Wersja z 05:49, 5 paź 2025

FDR Studio – studio postprodukcyjne zajmujące się nagraniami dubbingowymi i lektorskimi, produkcją filmów reklamowych i animowanych, montażem obrazu i dźwięku. Dyrektorem studia jest Stefan Krzyżanowski.
Siedziba studia mieści w Warszawie na ulicy Adama Naruszewicza 27/U1.
Kadra
ReżyserzyDialogiściDźwiękowcy |
Montażyści
Kierownicy muzyczniKierownicy produkcji |
