Scooby-Doo i miecz samuraja

Z Dubbingpedia
(Przekierowano z Scooby Doo i miecz samuraja)
Przejdź do nawigacjiPrzejdź do wyszukiwania

Scooby-Doo i miecz samuraja

Scooby-Doo! and the Samurai Sword

Scooby Doo i miecz samuraja.jpg
Gatunek animowany, familijny
Kraj produkcji Stany Zjednoczone
Język oryginału angielski
Stacja telewizyjna Cartoon Network, Boomerang, Polsat, Super Polsat, Puls 2
Dystrybutor Blu-ray/DVD Galapagos Films
Rok produkcji 2009
Data premiery dubbingu 14 maja 2009

Scooby-Doo i miecz samuraja (ang. Scooby-Doo! and the Samurai Sword, 2009) – amerykański film animowany ze studia Warner Bros., opowiadający o przygodach psa-detektywa – Scooby-Doo i jego paczki, czyli Kudłatego, Velmy, Fred i Daphne.

Film wydany w Polsce na DVD przez Galapagos Films – premiera: 14 maja 2009 roku.

Premiera filmu w Polsce na antenie Cartoon Network odbyła się 30 grudnia 2011 roku o godz. 16:00 w ramach Świątecznego Kina Cartoon Network.

Fabuła

Scooby-Doo i Kudłaty muszą rozwiązać nową kryminalną zagadkę. Uda im się to tylko wtedy, kiedy obudzą swoją energię życiową "chi". Brygada Detektywów rozpoczyna wyścig z mściwym Czarnym Samurajem i jego przerażającymi Wojownikami-Duchami, aby zdobyć prastary Miecz Przeznaczenia – sławne, posiadające niebywałą moc ostrze. W czasie podróży Scooby-Doo i Kudłaty zostają zwerbowani przez Mistrza Miecza, który uczy ich sztuki walki Bushido, Drogi Samuraja. Ich nowe umiejętności zostają wkrótce wystawione na próbę przez armię niezniszczalnych Robotów Ninja. Na koniec bohaterowie odkryją, że to właśnie Bushido, sławiące nade wszystko lojalność, kryje prawdziwy klucz do rozwiązania tajemnicy.

Opis pochodzi ze strony http://www.teleman.pl/tv/-637306

Wersja polska

Dystrybucja na terenie Polski: GALAPAGOS FILMS
Wersja polska: DUBBFILM STUDIO
Reżyseria: Dobrosława Bałazy
Dialogi: Dorota Filipek-Załęska
Dźwięk i montaż: Renata Gontarz
Kierownictwo produkcji: Romuald Cieślak
Wystąpili:

oraz:

Lektor: Maciej Gudowski

Linki zewnętrzne

Scooby-Doo
Seriale animowane Scooby-Doo, gdzie jesteś?Nowy Scooby-DooScooby-DooScooby i Scrappy-DooNowe przygody Scooby’ego13 demonów Scooby-DooSzczeniak zwany Scooby-DooCo nowego u Scooby’ego?Kudłaty i Scooby-Doo na tropieScooby-Doo i Brygada DetektywówWyluzuj, Scooby-Doo!Scooby-Doo i… zgadnij kto?
Filmy animowane Scooby-Doo podbija HollywoodScooby-Doo i bracia BooScooby-Doo i oporny wilkołakScooby-Doo: Szkoła upiorówScooby-Doo i baśnie z tysiąca i jednej nocyScooby-Doo na wyspie zombieScooby-Doo i duch czarownicyScooby-Doo i najeźdźcy z kosmosuScooby-Doo i cyberpościgScooby-Doo i legenda wampiraScooby-Doo i meksykański potwórScooby-Doo i potwór z Loch NessAloha, Scooby-DooScooby-Doo na tropie mumiiScooby-Doo: Ahoj piraci!Scooby-Doo i śnieżny stwórScooby-Doo i król goblinówScooby-Doo i miecz samurajaScooby-Doo: Abrakadabra-dooScooby-Doo: Wakacje z duchamiScooby-Doo: Epoka pantozauraScooby-Doo: Pogromcy wampirówScooby-Doo: Wielka draka wilkołakaScooby-Doo: Maska Błękitnego SokołaScooby-Doo! Wyprawa po mapę skarbówScooby-Doo! Upiór w operzeScooby-Doo! Wrestlemania: Tajemnica ringuScooby-Doo i frankenstrachyScooby-Doo: Pora księżycowego potworaScooby-Doo i Kiss: Straszenie na scenieScooby-Doo i Czarny RycerzLEGO Scooby-Doo: Nawiedzone HollywoodScooby-Doo i WWE: Potworny wyścigScooby-Doo! Na Dzikim ZachodzieLEGO Scooby-Doo! Klątwa piratówScooby-Doo i Batman: Odważniaki i straszakiScooby-Doo! spotyka ducha łasuchaScooby-Doo! i klątwa trzynastego duchaScooby-Doo! Powrót na wyspę zombieScooby-Doo!Scooby-Doo: Wesołego Halloween!Scooby-Doo i legenda mieczaScooby-Doo! Cukierek albo psikusScooby-Doo i Superpies!
Odcinki specjalne Scooby-Doo! Mechaniczny piesScooby-Doo! Koszmarne bramkiScooby-Doo! Upiorna GwiazdkaScooby-Doo! Upiorne igrzyskaScooby-Doo i Polny UpiórScooby-Doo i plażowy potwór
Filmy aktorskie Scooby-DooScooby-Doo 2: Potwory na gigancieScooby-Doo! Strachy i patałachy: Początek przygodyScooby-Doo! Klątwa potwora z głębin jeziora
Gry komputerowe Scooby-Doo: Strachy na lachyScooby-Doo: Miasto duchówScooby-Doo: Piramidalna zagadkaScooby-Doo: Muzealna draka z powodu robakaScooby-Doo: Terror kamiennego smokaScooby-Doo 2: Potwory na gigancieScooby-Doo: Kamera! Akcja! Zamęt!Scooby-Doo! Pierwsze strachyScooby-Doo! Nawiedzone bagno
Słuchowiska Aloha, Scooby-DooScooby-Doo: Klątwa KleopatryScooby-Doo: Piraci, ahoj!