Tom i Jerry: Kot rezydencjalny

Z Dubbingpedia
Przejdź do nawigacjiPrzejdź do wyszukiwania

Tom i Jerry: Kot rezydencjalny

Tom and Jerry: The Mansion Cat

Gatunek animowany
Kraj produkcji Stany Zjednoczone
Język oryginału angielski
Stacja telewizyjna Cartoon Network
Rok produkcji 2001
Data premiery dubbingu 1 czerwca 2001

Tom i Jerry: Kot rezydencjalny (ang. Tom and Jerry: The Mansion Cat, 2001) – amerykański animowany film krótkometrażowy z serii Tom i Jerry.

Premiera filmu w Polsce odbyła się 1 czerwca 2001 roku na kanale Cartoon Network.

Fabuła

Tym razem nasz sprytny Kot otrzymuje zadanie opieki nad okazałą rezydencją. Jej właściciel ostrzega go: Wychodzimy, dom jest wysprzątany na medal i takim chcę go zastać po powrocie. Nie próbuj zrzucać winy na mysz, tak jak ostatnim razem.

Ale wiadomo, co zrobi kociak, gdy w domu harcuje mysz!

Odwieczni rywale podejmują gonitwę przez pokoje, a rezydencja zamienia się w piekło. Trzask! Tom wskakuje do odtwarzacza wideo, zamienia się w taśmę, a Jerry dzierży w łapce pilota. Bum! Pęka ekspres do kawy. Plusk! Zmywarka do naczyń nie pozostawia na Tomie suchej nitki. Mijając w pędzie oprawione fotografie, Kot i Mysz dziurawią łózko wodne, wygrywają walkę z odkurzaczem i rozbijają bezcenne antyki.

Na koniec ostatecznie doprowadzają nieszczęsnego właściciela do ruiny, częstując się zawartością dobrze zaopatrzonej lodówki.

Opis pochodzi z miesięcznika "Cartoon Network" nr 34 (2001)

Wersja polska

Wystąpili:

Wersja polska: MASTER FILM na zlecenie WARNER BROS.
Reżyseria: Maria Horodecka
Dialogi: Dorota Filipek-Załęska
Dźwięk: Renata Gontarz
Montaż: Agnieszka Kołodziejczyk
Kierownictwo produkcji: Romuald Cieślak

Lektor: Maciej Gudowski

Tom i Jerry
Filmy krótkometrażowe Tom i Jerry
Seriale animowane Szczenięce lata Toma i Jerry’egoCałkiem nowe przygody Toma i Jerry’egoTom i Jerry ShowTom i Jerry w Nowym Jorku
Filmy animowane Wielka ucieczkaMagiczny pierścieńMisja na MarsaSzybcy i kosmaciPiraci i kudłaciDziadek do orzechówSherlock HolmesCzarnoksiężnik z krainy OzRobin Hood i jego Księżna MyszMagiczna fasolaJak uratować smokaPomocnicy świętego MikołajaSuperagenciPowrót do krainy OzNa Dzikim Zachodzie!Kraina bałwanków
Filmy fabularne Tom i Jerry