Hoobland: Różnice pomiędzy wersjami

Z Dubbingpedia
Skocz do:nawigacja, szukaj
DXton (dyskusja | edycje)
Nie podano opisu zmian
Douglazzz (dyskusja | edycje)
Nie podano opisu zmian
 
(Nie pokazano 3 wersji utworzonych przez 3 użytkowników)
Linia 1: Linia 1:
'''Hoobland''' (ang. ''The Hoobs'', 2001-2002) – brytyjski serial kukiełkowo-fabularny z animowanymi elementami.
{{Serial2
|tytuł=Hoobland
|tytuł oryginalny=The Hoobs
|plakat=
|gatunek=fabularny, kukiełkowy
|kraj=Wielka Brytania
|język=angielski
|stacja=[[JimJam|Polsat JimJam]]
|lata produkcji=2001-2002
|data premiery=3 grudnia [[2007]]
|sezony=1 z 5
|odcinki=20 z 250
}}
'''Hoobland''' (ang. ''The Hoobs'') – brytyjski serial kukiełkowo-fabularny z animowanymi elementami.


Premiera serialu z polskim dubbingiem miała miejsce 3 grudnia [[2007]] roku w kanale [[JimJam]] (wcześniej był emitowany w wersji z lektorem na kanałach Junior i TV4 pod tytułem ''Hoboczaki'') i później także na Polsat JimJam, gdzie na obu kanałach emitowano tylko 20 odcinków z IV serii.
Premiera serialu z polskim dubbingiem miała miejsce 3 grudnia [[2007]] roku w kanale [[JimJam]] (wcześniej był emitowany w wersji z lektorem na kanałach Junior i TV4 pod tytułem ''Hoboczaki'') i później także na Polsat JimJam, gdzie na obu kanałach emitowano tylko 20 odcinków z IV serii.


== Wersja polska ==
== Wersja polska ==
'''Opracowanie i udźwiękowienie:''' [[MediaVox]]<br />
'''Opracowanie i udźwiękowienie''': [[MediaVox|MEDIAVOX]]<br /><!--
'''Reżyseria''': [[Ireneusz Załóg]]<br />-->
'''Wystąpili''':
'''Wystąpili''':
* [[Krzysztof Korzeniowski]] – '''Hubba Hubba'''
* [[Krzysztof Korzeniowski]] – '''Hubba Hubba'''
Linia 14: Linia 28:
** '''Tyciludzie'''
** '''Tyciludzie'''
* [[Magdalena Korczyńska]] –  
* [[Magdalena Korczyńska]] –  
** '''Iver''',
** '''Roma''',
** '''Głos powtarzający imię Hubba Hubby lub Romy''',
** '''Głos powtarzający imię Hubba Hubby lub Romy''',
** '''Tyciludzie'''
** '''Tyciludzie'''
* [[Ireneusz Załóg]] –  
* [[Ireneusz Załóg]] –  
** '''Narrator historyjek animowanych''',
** '''Narrator historyjek animowanych''',
** '''Hubba Hubba''' <small>(jedna kwestia w odc. 133)</small>
** '''Hubba Hubba''' <small>(odc. 133 – jedna kwestia)</small>


'''Lektor''': [[Ireneusz Załóg]]
'''Lektor''': [[Ireneusz Załóg]]


== Spis odcinków ==
== Spis odcinków ==
{| style="text-align: center; width: 75%; margin: 0 auto; border-collapse: collapse;" border="1" cellpadding="1" cellspacing="1"
{| class="wikitable" style="text-align: center; width: 75%; margin: 0 auto;"
|-style="background: #ABC;"
!width="10%"|N/o
!width="90%"|Angielski tytuł
|-
| colspan=2 |
|-
| colspan=2 bgcolor="#DFEFFF" | '''SERIA PIERWSZA'''
|-
| colspan=2 |
|-
| colspan=2 bgcolor="#DFEFFF" | '''SERIA DRUGA'''
|-
| colspan=2 |
|-
| colspan=2 bgcolor="#DFEFFF" | '''SERIA TRZECIA'''
|-
| colspan=2 |
|-
|-
| colspan=2 bgcolor="#DFEFFF" | '''SERIA CZWARTA'''
!width="10%"|
!width="90%"|Tytuł angielski
|-
|-
| colspan=2 |
| colspan=2 style="background-color: #70ACFF;" |'''SERIA CZWARTA'''
|-
|-
| bgcolor="#DFEEEF"|126
| style="background-color: #CCE2FF;"|126
| ''Hooby Clues''
| ''Hooby Clues''
|-
|-
| colspan=2 |
| style="background-color: #CCE2FF;"|127
|-
| bgcolor="#DFEEEF"|127
| ''Ouch!''
| ''Ouch!''
|-
|-
| colspan=2 |
| style="background-color: #CCE2FF;"|128
|-
| bgcolor="#DFEEEF"|128
| ''Round And Round''
| ''Round And Round''
|-
|-
| colspan=2 |
| style="background-color: #CCE2FF;"|129
|-
| bgcolor="#DFEEEF"|129
| ''The Fair''
| ''The Fair''
|-
|-
| colspan=2 |
| style="background-color: #CCE2FF;"|130
|-
| bgcolor="#DFEEEF"|130
| ''Pockets''
| ''Pockets''
|-
|-
| colspan=2 |
| style="background-color: #CCE2FF;"|131
|-
| bgcolor="#DFEEEF"|131
| ''Funny Tummies''
| ''Funny Tummies''
|-
|-
| colspan=2 |
| style="background-color: #CCE2FF;"|132
|-
| bgcolor="#DFEEEF"|132
| ''Shape Sorter''
| ''Shape Sorter''
|-
|-
| colspan=2 |
| style="background-color: #CCE2FF;"|133
|-
| bgcolor="#DFEEEF"|133
| ''Crash Bang Wallop!''
| ''Crash Bang Wallop!''
|-
|-
| colspan=2 |
| style="background-color: #CCE2FF;"|134
|-
| bgcolor="#DFEEEF"|134
| ''Peep Flowers''
| ''Peep Flowers''
|-
|-
| colspan=2 |
| style="background-color: #CCE2FF;"|135
|-
| bgcolor="#DFEEEF"|135
| ''Winning''
| ''Winning''
|-
|-
| colspan=2 |
| style="background-color: #CCE2FF;"|136
|-
| bgcolor="#DFEEEF"|136
| ''Groove's Wish''
| ''Groove's Wish''
|-
|-
| colspan=2 |
| style="background-color: #CCE2FF;"|137
|-
| bgcolor="#DFEEEF"|137
| ''A Pig Full of Surprises''
| ''A Pig Full of Surprises''
|-
|-
| colspan=2 |
| style="background-color: #CCE2FF;"|138
|-
| bgcolor="#DFEEEF"|138
| ''Shape Sorter''
| ''Shape Sorter''
|-
|-
| colspan=2 |
| style="background-color: #CCE2FF;"|139
|-
| bgcolor="#DFEEEF"|139
| ''Crash Bang Wallop!''
| ''Crash Bang Wallop!''
|-
|-
| colspan=2 |
| style="background-color: #CCE2FF;"|141
|-
| bgcolor="#DFEEEF"|141
| ''A Hoob In A Mood''
| ''A Hoob In A Mood''
|-
|-
| colspan=2 |
| style="background-color: #CCE2FF;"|142
|-
| bgcolor="#DFEEEF"|142
| ''Moon''
| ''Moon''
|-
|-
| colspan=2 |
| style="background-color: #CCE2FF;"|143
|-
| bgcolor="#DFEEEF"|143
| ''Soggy Crispies''
| ''Soggy Crispies''
|-
|-
| colspan=2 |
| style="background-color: #CCE2FF;"|144
|-
| bgcolor="#DFEEEF"|144
| ''Giant''
| ''Giant''
|-
|-
| colspan=2 |
| style="background-color: #CCE2FF;"|145
|-
| bgcolor="#DFEEEF"|145
| ''The Drip''
| ''The Drip''
|-
|-
| colspan=2 |
| style="background-color: #CCE2FF;"|146
|-
| bgcolor="#DFEEEF"|146
| ''Pirates''
| ''Pirates''
|-
|-
| colspan=2 |
|}
|}


== Linki zewnętrzne ==
== Linki zewnętrzne ==
* {{Wikipedia}}
* {{Wikipedia}}
 
{{The Jim Henson Company}}
[[Kategoria:Seriale fabularne dla dzieci i młodzieży]]
[[Kategoria:Seriale fabularne dla dzieci i młodzieży]]

Aktualna wersja na dzień 17:14, 12 lut 2025

Tytuł Hoobland
Tytuł oryginalny The Hoobs
Gatunek fabularny, kukiełkowy
Kraj produkcji Wielka Brytania
Język oryginału angielski
Stacja telewizyjna Polsat JimJam
Lata produkcji 2001-2002
Data premiery dubbingu 3 grudnia 2007
Wyemitowane
serie
1 z 5
Wyemitowane odcinki 20 z 250

Hoobland (ang. The Hoobs) – brytyjski serial kukiełkowo-fabularny z animowanymi elementami.

Premiera serialu z polskim dubbingiem miała miejsce 3 grudnia 2007 roku w kanale JimJam (wcześniej był emitowany w wersji z lektorem na kanałach Junior i TV4 pod tytułem Hoboczaki) i później także na Polsat JimJam, gdzie na obu kanałach emitowano tylko 20 odcinków z IV serii.

Wersja polska

Opracowanie i udźwiękowienie: MEDIAVOX
Wystąpili:

Lektor: Ireneusz Załóg

Spis odcinków

Tytuł angielski
SERIA CZWARTA
126 Hooby Clues
127 Ouch!
128 Round And Round
129 The Fair
130 Pockets
131 Funny Tummies
132 Shape Sorter
133 Crash Bang Wallop!
134 Peep Flowers
135 Winning
136 Groove's Wish
137 A Pig Full of Surprises
138 Shape Sorter
139 Crash Bang Wallop!
141 A Hoob In A Mood
142 Moon
143 Soggy Crispies
144 Giant
145 The Drip
146 Pirates

Linki zewnętrzne

The Jim Henson Company
Seriale Ulica Sezamkowa (edycja amerykańskaedycja polska)Fraglesy (1983-1987) • MapeciątkaFraglesy (1987) • BajarzDinosaursDog City – miasto piesprawiaSekretne życie zabawekStinky i Jake przedstawiająWieczór z muppetamiNiedźwiedź w dużym niebieskim domuHooblandPiżamiakiDinopociągPotwory i jaDuzersiDot.Bal słówekGarderoba JulieCiemny kryształ: Czas buntuZiemia u NedaFraglesy powracają!Świat pluszowych przyjaciół
Filmy Wielka wyprawa MuppetówMuppety na tropieWiedźmyMuppety na wyspie skarbówMuppety z kosmosuPrzygody Elma w Krainie ZrzędDobry piesekOpowieści dziwnej treści: Trzy świnkiOpowieści dziwnej treści: Żółw kontra ZającOpowieści dziwnej treści: Złotowłosa i trzy misie
Specjale Piknik królikówGwiazdkowy prezentZaproszenie na gwiazdkęDrzewko pana Willowby