SparkShorts: Różnice pomiędzy wersjami
Z Dubbingpedia
OkiDoki przeniósł stronę SparkShorts do Nowa |
m poprawki |
||
| (Nie pokazano 21 wersji utworzonych przez 5 użytkowników) | |||
| Linia 1: | Linia 1: | ||
# | {{Serial2 | ||
|tytuł=SparkShorts | |||
|plakat=SparkShorts.jpg | |||
|gatunek=animowany, krótkometrażowy | |||
|kraj=Stany Zjednoczone | |||
|język=angielski | |||
|platforma=[[Disney+]] | |||
|lata produkcji=2019 | |||
|data premiery=12 listopada [[2019]] | |||
|sezony=1 z 1 | |||
|krótkometrażówki=10 z 10 | |||
}} | |||
'''SparkShorts''' – seria krótkometrażowych filmów animowanych wyprodukowanych przez Pixar Animation Studios. | |||
== Spis filmów == | |||
{| class="wikitable" style="text-align: center; width: 65%; margin: 0 auto;" | |||
|- | |||
!width="16%"|Premiera | |||
!width="8%"|№ | |||
!width="38%"|Tytuł polski | |||
!width="38%"|Tytuł angielski | |||
|- | |||
| colspan=4 bgcolor="#70ACFF"|'''SERIA PIERWSZA''' | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|12.11.2019<ref name="b">Krótkometrażówka premierowo dostępna z dubbingiem w zagranicznych wersjach platformy. W Polsce dostępna od 14.06.2022.</ref> | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|01 | |||
| ''[[Nowa]]'' | |||
| ''Purl'' | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|12.11.2019<ref name="c">Krótkometrażówka premierowo dostępna w zagranicznych wersjach platformy. W Polsce dostępna od 14.06.2022.</ref> | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|02 | |||
| ''Pociąg do wolności''<ref name="a">Krótkometrażówka nieposiadająca ścieżki dialogowej.</ref> | |||
| ''Smash and Grab'' | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|12.11.2019<ref name="c" /> | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|03 | |||
| ''Kotbull''<ref name="a" /> | |||
| ''Kitbull'' | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|10.03.2020<ref name="b" /> | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|04 | |||
| ''[[Wzloty]]'' | |||
| ''Float'' | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|13.12.2019<ref name="c" /> | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|05 | |||
| ''Z wiatrem''<ref name="a" /> | |||
| ''Wind'' | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|10.01.2020<ref name="b" /> | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|06 | |||
| ''[[Głębia (film 2019)|Głębia]]'' | |||
| ''Loop'' | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|30.06.2020<ref name="b" /> | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|07 | |||
| ''[[Out]]'' | |||
| ''Out'' | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|25.12.2020<ref name="c" /> | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|08 | |||
| ''Norka''<ref name="a" /> | |||
| ''Burrow'' | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|10.09.2021<ref name="b" /> | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|09 | |||
| ''[[Dwadzieścia z hakiem]]'' | |||
| ''Twenty Something'' | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|17.09.2021<ref name="b" /> | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|10 | |||
| ''[[Baba]]'' | |||
| ''Nona'' | |||
|- | |||
|} | |||
<references /> | |||
{{Pixar Animation Studios}} | |||
[[Kategoria:Seriale animowane dla dzieci i młodzieży]] | |||
Aktualna wersja na dzień 11:32, 23 lut 2025
| Tytuł | SparkShorts |
|---|---|
| Gatunek | animowany, krótkometrażowy |
| Kraj produkcji | Stany Zjednoczone |
| Język oryginału | angielski |
| Platforma streamingowa | Disney+ |
| Lata produkcji | 2019 |
| Data premiery dubbingu | 12 listopada 2019 |
| Wyemitowane serie |
1 z 1 |
| Wyemitowane krótkometrażówki | 10 z 10 |
SparkShorts – seria krótkometrażowych filmów animowanych wyprodukowanych przez Pixar Animation Studios.
Spis filmów
| Premiera | № | Tytuł polski | Tytuł angielski |
|---|---|---|---|
| SERIA PIERWSZA | |||
| 12.11.2019[1] | 01 | Nowa | Purl |
| 12.11.2019[2] | 02 | Pociąg do wolności[3] | Smash and Grab |
| 12.11.2019[2] | 03 | Kotbull[3] | Kitbull |
| 10.03.2020[1] | 04 | Wzloty | Float |
| 13.12.2019[2] | 05 | Z wiatrem[3] | Wind |
| 10.01.2020[1] | 06 | Głębia | Loop |
| 30.06.2020[1] | 07 | Out | Out |
| 25.12.2020[2] | 08 | Norka[3] | Burrow |
| 10.09.2021[1] | 09 | Dwadzieścia z hakiem | Twenty Something |
| 17.09.2021[1] | 10 | Baba | Nona |
- ↑ 1,0 1,1 1,2 1,3 1,4 1,5 Krótkometrażówka premierowo dostępna z dubbingiem w zagranicznych wersjach platformy. W Polsce dostępna od 14.06.2022.
- ↑ 2,0 2,1 2,2 2,3 Krótkometrażówka premierowo dostępna w zagranicznych wersjach platformy. W Polsce dostępna od 14.06.2022.
- ↑ 3,0 3,1 3,2 3,3 Krótkometrażówka nieposiadająca ścieżki dialogowej.
