SparkShorts: Różnice pomiędzy wersjami
Z Dubbingpedia
Nie podano opisu zmian |
m poprawki |
||
| (Nie pokazano 4 wersji utworzonych przez 2 użytkowników) | |||
| Linia 9: | Linia 9: | ||
|data premiery=12 listopada [[2019]] | |data premiery=12 listopada [[2019]] | ||
|sezony=1 z 1 | |sezony=1 z 1 | ||
|krótkometrażówki= | |krótkometrażówki=10 z 10 | ||
}} | }} | ||
'''SparkShorts''' – seria krótkometrażowych filmów animowanych wyprodukowanych przez Pixar Animation Studios. | '''SparkShorts''' – seria krótkometrażowych filmów animowanych wyprodukowanych przez Pixar Animation Studios. | ||
== Spis filmów == | == Spis filmów == | ||
{| class="wikitable" style="text-align: center; width: | {| class="wikitable" style="text-align: center; width: 65%; margin: 0 auto;" | ||
|- | |- | ||
!width=" | !width="16%"|Premiera | ||
!width=" | !width="8%"|№ | ||
!width=" | !width="38%"|Tytuł polski | ||
!width=" | !width="38%"|Tytuł angielski | ||
|- | |- | ||
| colspan=4 | | colspan=4 bgcolor="#70ACFF"|'''SERIA PIERWSZA''' | ||
|- | |- | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|12.11.2019<ref name="b">Krótkometrażówka premierowo dostępna z dubbingiem w zagranicznych wersjach platformy. W Polsce dostępna od 14.06.2022.</ref> | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|01 | ||
| ''[[Nowa]]'' | | ''[[Nowa]]'' | ||
| ''Purl'' | | ''Purl'' | ||
|- | |- | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|12.11.2019<ref name="c">Krótkometrażówka premierowo dostępna w zagranicznych wersjach platformy. W Polsce dostępna od 14.06.2022.</ref> | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|02 | ||
| ''Pociąg do wolności''<ref name="a">Krótkometrażówka nieposiadająca ścieżki dialogowej</ref> | | ''Pociąg do wolności''<ref name="a">Krótkometrażówka nieposiadająca ścieżki dialogowej.</ref> | ||
| ''Smash and Grab'' | | ''Smash and Grab'' | ||
|- | |- | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|12.11.2019<ref name="c" /> | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|03 | ||
| ''Kotbull''<ref name="a" /> | | ''Kotbull''<ref name="a" /> | ||
| ''Kitbull'' | | ''Kitbull'' | ||
|- | |- | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|10.03.2020<ref name="b" /> | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|04 | ||
| ''[[Wzloty]]'' | | ''[[Wzloty]]'' | ||
| ''Float'' | | ''Float'' | ||
|- | |- | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|13.12.2019<ref name="c" /> | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|05 | ||
| ''Z wiatrem''<ref name="a" /> | | ''Z wiatrem''<ref name="a" /> | ||
| ''Wind'' | | ''Wind'' | ||
|- | |- | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|10.01.2020<ref name="b" /> | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|06 | ||
| ''[[Głębia (film 2019)|Głębia]]'' | | ''[[Głębia (film 2019)|Głębia]]'' | ||
| ''Loop'' | | ''Loop'' | ||
|- | |- | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|30.06.2020<ref name="b" /> | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|07 | ||
| ''[[Out]]'' | | ''[[Out]]'' | ||
| ''Out'' | | ''Out'' | ||
|- | |- | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|25.12.2020<ref name="c" /> | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|08 | ||
| ''Norka''<ref name="a" /> | | ''Norka''<ref name="a" /> | ||
| ''Burrow'' | | ''Burrow'' | ||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|10.09.2021<ref name="b" /> | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|09 | |||
| ''[[Dwadzieścia z hakiem]]'' | |||
| ''Twenty Something'' | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|17.09.2021<ref name="b" /> | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|10 | |||
| ''[[Baba]]'' | |||
| ''Nona'' | |||
|- | |- | ||
|} | |} | ||
<references /> | <references /> | ||
{{Pixar Animation Studios}} | {{Pixar Animation Studios}} | ||
[[Kategoria:Seriale animowane dla dzieci i młodzieży]] | [[Kategoria:Seriale animowane dla dzieci i młodzieży]] | ||
Aktualna wersja na dzień 11:32, 23 lut 2025
| Tytuł | SparkShorts |
|---|---|
| Gatunek | animowany, krótkometrażowy |
| Kraj produkcji | Stany Zjednoczone |
| Język oryginału | angielski |
| Platforma streamingowa | Disney+ |
| Lata produkcji | 2019 |
| Data premiery dubbingu | 12 listopada 2019 |
| Wyemitowane serie |
1 z 1 |
| Wyemitowane krótkometrażówki | 10 z 10 |
SparkShorts – seria krótkometrażowych filmów animowanych wyprodukowanych przez Pixar Animation Studios.
Spis filmów
| Premiera | № | Tytuł polski | Tytuł angielski |
|---|---|---|---|
| SERIA PIERWSZA | |||
| 12.11.2019[1] | 01 | Nowa | Purl |
| 12.11.2019[2] | 02 | Pociąg do wolności[3] | Smash and Grab |
| 12.11.2019[2] | 03 | Kotbull[3] | Kitbull |
| 10.03.2020[1] | 04 | Wzloty | Float |
| 13.12.2019[2] | 05 | Z wiatrem[3] | Wind |
| 10.01.2020[1] | 06 | Głębia | Loop |
| 30.06.2020[1] | 07 | Out | Out |
| 25.12.2020[2] | 08 | Norka[3] | Burrow |
| 10.09.2021[1] | 09 | Dwadzieścia z hakiem | Twenty Something |
| 17.09.2021[1] | 10 | Baba | Nona |
- ↑ 1,0 1,1 1,2 1,3 1,4 1,5 Krótkometrażówka premierowo dostępna z dubbingiem w zagranicznych wersjach platformy. W Polsce dostępna od 14.06.2022.
- ↑ 2,0 2,1 2,2 2,3 Krótkometrażówka premierowo dostępna w zagranicznych wersjach platformy. W Polsce dostępna od 14.06.2022.
- ↑ 3,0 3,1 3,2 3,3 Krótkometrażówka nieposiadająca ścieżki dialogowej.
