Opowiastki Świnki Peppy: Różnice pomiędzy wersjami

Z Dubbingpedia
Skocz do:nawigacja, szukaj
MinisterDubu (dyskusja | edycje)
Nie podano opisu zmian
Marti (dyskusja | edycje)
 
(Nie pokazano 1 pośredniej wersji utworzonej przez tego samego użytkownika)
Linia 11: Linia 11:
|data premiery=11 stycznia [[2025]]
|data premiery=11 stycznia [[2025]]
|sezony=1
|sezony=1
|odcinki=9
|odcinki=11
}}
}}
'''Opowiastki Świnki Peppy''' (ang. ''Peppa Pig Tales'') – brytyjski serial animowany stworzony na podstawie serialu ''[[Świnka Peppa]]''.
'''Opowiastki Świnki Peppy''' (ang. ''Peppa Pig Tales'') – brytyjski serial animowany stworzony na podstawie serialu ''[[Świnka Peppa]]''.
Linia 17: Linia 17:
'''Wystąpili''':
'''Wystąpili''':
* [[Przemysław Wyszyński]] – '''Narrator'''
* [[Przemysław Wyszyński]] – '''Narrator'''
* [[Zuzanna Galia]] – '''Świnka Peppa'''
* [[Michał Konarski]] – '''Tata Świnka'''
* [[Michał Konarski]] – '''Tata Świnka'''
* [[Ewa Serwa]] – '''Mama Świnka'''
* [[Ewa Serwa]] – '''Mama Świnka'''
Linia 22: Linia 23:
i inni
i inni
== Spis odcinków ==
== Spis odcinków ==
{| class="wikitable" style="text-align: center; width: 75%; margin: 0 auto;"
{| class="wikitable" style="text-align: center; width: 95%; margin: 0 auto;"
|-
|-
!width="12%"|Premiera
!width="12%"|Premiera
Linia 29: Linia 30:
!width="41%"|Tytuł angielski
!width="41%"|Tytuł angielski
|-
|-
| colspan=4 bgcolor="#70ACFF" |'''SERIA PIERWSZA
| colspan=4 bgcolor="#70ACFF" |'''SERIA PIERWSZA'''
|-
|-
| bgcolor="#CCE2FF"|11.01.2025
| bgcolor="#CCE2FF"|11.01.2025
Linia 75: Linia 76:
| ''Nocowanka''
| ''Nocowanka''
| ''Sleepover Party''
| ''Sleepover Party''
|-
| bgcolor="#CCE2FF"|01.02.2025
| bgcolor="#CCE2FF"|10
| ''Walentynki''
| ''Valentines Day''
|-
| bgcolor="#CCE2FF"|11.03.2025
| bgcolor="#CCE2FF"|11
| ''Poszukiwanie wielkanocnych jajek''
| ''Easter Egg Hunt''
|-
|-
|}
|}

Aktualna wersja na dzień 15:19, 11 mar 2025

Tytuł Opowiastki Świnki Peppy
Tytuł oryginalny Peppa Pig Tales
Gatunek animowany
Kraj produkcji Wielka Brytania
Język oryginału angielski
Platforma streamingowa YouTube – LEGO
Lata produkcji 2024
Data premiery dubbingu 11 stycznia 2025
Wyemitowane
serie
1
Wyemitowane odcinki 11

Opowiastki Świnki Peppy (ang. Peppa Pig Tales) – brytyjski serial animowany stworzony na podstawie serialu Świnka Peppa.

Wersja polska

Wystąpili:

i inni

Spis odcinków

Premiera Tytuł polski Tytuł angielski
SERIA PIERWSZA
11.01.2025 01 Tajemnica błotnej kałuży Muddy Puddle Mystery!
11.01.2025 02 Zabawa chowanego w ogrodzie Treehouse Hide & Seek!
11.01.2025 03 Piaszczysta wyspa The Desert Island
12.01.2025 04 Bitwa wodna The Epic Splash Battle!
12.01.2025 05 Zakupy do szkoły Let’s Go Food Shopping!
12.01.2025 06 Cukierek albo psikus Trick or Treat!
13.01.2025 07 Uwaga, gotowi, pieczemy Ready. Set. Bake!
13.01.2025 08 Odwiedziny Mikołaja Visiting Santa!
13.01.2025 09 Nocowanka Sleepover Party
01.02.2025 10 Walentynki Valentines Day
11.03.2025 11 Poszukiwanie wielkanocnych jajek Easter Egg Hunt
LEGO
Filmy Batman i Liga SprawiedliwościBionicle: Maska ŚwiatłaBionicle 2: Legendy Metru NuiBionicle 3: W sieci mrokuBionicle: Odrodzenie legendyLEGO BatmanLEGO Batman: FilmLEGO Creator: Wielki ptak Na NaLEGO DC Super Hero Girls: Złodziej pamięciLEGO Friends: Odcinek świątecznyLEGO Friends: Przyjaciółki na zawszeLEGO Gwiezdne wojny: Imperium kontratakujeLEGO Jack StoneLEGO Jurassic World: Ucieczka IndominusaLEGO Marvel Super Heroes: Avengers ReassembledLEGO Ninjago: FilmLEGO przygodaLEGO przygoda 2LEGO Scooby-Doo! Klątwa piratówLEGO Scooby-Doo: Nawiedzone HollywoodLEGO: Gwiezdne Wojny w 2 minutyLEGO Star Wars: Padawańskie widmoPrzygody Maksa PowersaScooby-Doo i Czarny RycerzCzarna Pantera: Wakanda ma kłopotyLEGO Jurassic World: Tajna wystawaSpider-Man: Wkręcony w VenomaLEGO Gwiezdne wojny: Świąteczna przygodaLEGO Gwiezdne wojny: Przerażające historieLEGO Gwiezdne wojny: Wakacyjna przygodaLEGO Disney Księżniczka: Zamek przygódLEGO Marvel Avengers: Czerwony alarmLEGO Marvel Avengers: Misja demolkaLEGO Disney Księżniczka: Złoczyńcy w natarciu!LEGO Kraina lodu: Nalot maskonurów
Seriale Ahoj, piracka przygodoBohaterowie Marvela: Doładowani na maksaKraina lodu: Światła PółnocyLEGO Bionicle: Droga do jednościLEGO: CityLEGO Elves (2015)LEGO Elves: Tajemnice ElvendaleLEGO Elves (2018)LEGO Fabryka bohaterówLEGO FriendsLEGO Friends: Opowieści z HeartlakeLEGO Friends: Przyjaciółki na misjiLEGO Friends: Moc przyjaźniLEGO Friends – następny rozdziałLegendy ChimaLEGO: Kroniki YodyNexo KnightsNinjago: Mistrzowie SpinjitzuLEGO: Opowieści droidówLEGO: Ruch oporu powstajeStar Wars: Przygody FreemakerówStrażnicy Galaktyki: Nikczemny plan ThanosaGwiezdne wojny. Najlepsi z najlepszychLEGO City: Miasto przygód‎LEGO City: Po bandzieLEGO DREAMZzzLEGO Hidden SideLegenda Isla NublarMonkie KidNinjago: Powstanie SmokówLEGO Pixar: BrickToonsLEGO Gwiezdne wojny: Odbuduj GalaktykęOpowiastki Świnki PeppyLEGO Marvel Avengers: Szalone historie
Gry LEGO SzachyLEGO Rock RaidersLEGO Gwiezdne wojny: Przebudzenie MocyLEGO Ninjago Movie – Gra wideoLEGO Marvel Super Heroes 2LEGO IniemamocniLEGO Superzłoczyńcy DCLEGO Gwiezdne wojny: Saga SkywalkerówLEGO 2K DriveLEGO Horizon Adventures
Świnka Peppa
Serial Świnka PeppaOpowiastki Świnki Peppy
Odcinki specjalne Święta u PeppyŚwinka Peppa: Podróż dookoła świataPeppa i złote kaloszePeppa i dyniowe przyjęcie
Gry Moja znajoma Świnka PeppaŚwinka Peppa: Światowe przygody