FDR Studio: Różnice pomiędzy wersjami
Z Dubbingpedia
m uzupełnienie |
|||
| Linia 146: | Linia 146: | ||
| ''[[Hitpig. Świniak zawodowiec]]'' | | ''[[Hitpig. Świniak zawodowiec]]'' | ||
| 25.04.2025 | | 25.04.2025 | ||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|027 | |||
| ''[[Koszmarek]]'' | |||
| 17.10.2025 | |||
|- | |- | ||
|} | |} | ||
Wersja z 13:22, 5 wrz 2025

FDR Studio – studio postprodukcyjne zajmujące się nagraniami dubbingowymi i lektorskimi, produkcją filmów reklamowych i animowanych, montażem obrazu i dźwięku. Dyrektorem studia jest Stefan Krzyżanowski.
Siedziba studia mieści w Warszawie na ulicy Adama Naruszewicza 27/U1.
Kadra
ReżyserzyDialogiściDźwiękowcy |
Montażyści
Kierownicy muzyczniKierownicy produkcji |
