LEGO City: Po bandzie: Różnice pomiędzy wersjami
Z Dubbingpedia
Nie podano opisu zmian |
|||
| Linia 9: | Linia 9: | ||
|lata produkcji=2023 | |lata produkcji=2023 | ||
|data premiery=27 września [[2023]] | |data premiery=27 września [[2023]] | ||
|sezony= | |sezony=3 z 3 | ||
|odcinki= | |odcinki=19 z 24 | ||
}} | }} | ||
'''LEGO City: Po bandzie''' (ang. ''LEGO City No Limits'') – brytyjsko-duński serial animowany. | '''LEGO City: Po bandzie''' (ang. ''LEGO City No Limits'') – brytyjsko-duński serial animowany. | ||
| Linia 20: | Linia 20: | ||
'''Wersja polska''': [[Iyuno|IYUNO]]<br /> | '''Wersja polska''': [[Iyuno|IYUNO]]<br /> | ||
'''Reżyseria''': | '''Reżyseria''': | ||
* [[Adam Łonicki]] <small>(odc. 1-2, 5-10)</small>, | * [[Adam Łonicki]] <small>(odc. 1-2, 5-10, 19)</small>, | ||
* [[Jan Aleksandrowicz-Krasko]] <small>(odc. 3-4)</small>, | * [[Jan Aleksandrowicz-Krasko]] <small>(odc. 3-4)</small>, | ||
* [[Klaudia Pawlikowska]] <small>(odc. 11-18)</small> | * [[Klaudia Pawlikowska]] <small>(odc. 11-18)</small> | ||
'''Dialogi''': | '''Dialogi''': | ||
* [[Katarzyna Raduszyńska]] <small>(odc. 1-10)</small>, | * [[Katarzyna Raduszyńska]] <small>(odc. 1-10, 19)</small>, | ||
* [[Jakub Strach]] <small>(odc. 11-18)</small> | * [[Jakub Strach]] <small>(odc. 11-18)</small> | ||
'''Dźwięk''': | '''Dźwięk''': | ||
| Linia 57: | Linia 57: | ||
* [[Wojciech Chorąży]] | * [[Wojciech Chorąży]] | ||
* [[Mateusz Kwiecień]] | * [[Mateusz Kwiecień]] | ||
* [[Dorota Furtak-Masica|Dorota Furtak]]<!-- | * [[Dorota Furtak-Masica|Dorota Furtak]] | ||
* [[Agata Wicka]] | |||
* [[Paulina Komenda]] | |||
* [[Grzegorz Kwiecień]] | |||
* [[Agnieszka Matysiak]]<!-- | |||
* [[]] – '''Więzień''' <small>(odc. 11)</small> | * [[]] – '''Więzień''' <small>(odc. 11)</small> | ||
* [[]] – '''Police Officers''' <small>(odc. 11)</small> | * [[]] – '''Police Officers''' <small>(odc. 11)</small> | ||
| Linia 85: | Linia 89: | ||
== Spis odcinków == | == Spis odcinków == | ||
{| class="wikitable" style="text-align: center; width: | {| class="wikitable" style="text-align: center; width: 95%; margin: 0 auto;" | ||
|- | |- | ||
!width="12%"|Premiera | !width="12%"|Premiera | ||
| Linia 92: | Linia 96: | ||
!width="41%"|Tytuł angielski | !width="41%"|Tytuł angielski | ||
|- | |- | ||
| colspan=4 | | colspan=4 bgcolor="#70ACFF"|'''SERIA PIERWSZA''' | ||
|- | |- | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|27.09.2023 | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|01 | ||
| ''Z drogi śledzie, bo van jedzie?!'' | | ''Z drogi śledzie, bo van jedzie?!'' | ||
| ''The slushy van heist'' | | ''The slushy van heist'' | ||
|- | |- | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|29.09.2023 | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|02 | ||
| ''Skok na bungee – PORAŻKA!'' | | ''Skok na bungee – PORAŻKA!'' | ||
| ''Impossible flaming sky jump'' | | ''Impossible flaming sky jump'' | ||
|- | |- | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|02.10.2023 | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|03 | ||
| ''Zbudował największy na świecie STOK NARCIARSKI'' | | ''Zbudował największy na świecie STOK NARCIARSKI'' | ||
| ''Extreme Climbing with drones'' | | ''Extreme Climbing with drones'' | ||
|- | |- | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|04.10.2023 | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|04 | ||
| ''Gra w zbijaka z całym miastem?!'' | | ''Gra w zbijaka z całym miastem?!'' | ||
| ''Dodgeball mega challenge'' | | ''Dodgeball mega challenge'' | ||
|- | |- | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|11.11.2023 | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|05 | ||
| ''Odkryliśmy PRZEKLĘTY SKARB!'' | | ''Odkryliśmy PRZEKLĘTY SKARB!'' | ||
| ''Epic treasure hunt in the Arctic'' | | ''Epic treasure hunt in the Arctic'' | ||
|- | |- | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|12.11.2023 | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|06 | ||
| ''Brałem udział w PRAWDZIWYM POŚCIGU POLICYJNYM!'' | | ''Brałem udział w PRAWDZIWYM POŚCIGU POLICYJNYM!'' | ||
| ''Will donuts save the day?'' | | ''Will donuts save the day?'' | ||
|- | |- | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|18.11.2023 | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|07 | ||
| ''Dron Challenge – CZY TO SĄ LASERY?!'' | | ''Dron Challenge – CZY TO SĄ LASERY?!'' | ||
| ''Canon blast shark tank challenge'' | | ''Canon blast shark tank challenge'' | ||
|- | |- | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|19.11.2023 | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|08 | ||
| ''Przetrwaliśmy BURZĘ METEORÓW?!'' | | ''Przetrwaliśmy BURZĘ METEORÓW?!'' | ||
| ''In space no one can hear you scream'' | | ''In space no one can hear you scream'' | ||
|- | |- | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|01.12.2023 | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|09 | ||
| ''Spotkaliśmy fanów – KIM JEST NOFACE?'' | | ''Spotkaliśmy fanów – KIM JEST NOFACE?'' | ||
| ''Movie premiere at 30,000 feet'' | | ''Movie premiere at 30,000 feet'' | ||
|- | |- | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|03.12.2023 | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|10 | ||
| ''Podniebne wyzwanie – OBKRĘCILIŚMY ODRZUTOWIEC?!'' | | ''Podniebne wyzwanie – OBKRĘCILIŚMY ODRZUTOWIEC?!'' | ||
| ''The final battle among the clouds'' | | ''The final battle among the clouds'' | ||
|- | |- | ||
| colspan=4 | | colspan=4 bgcolor="#70ACFF"|'''SERIA DRUGA''' | ||
|- | |- | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|13.07.2024 | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|11 | ||
| ''Niemożliwa ucieczka z więzienia – edycja wyczynowa!'' | | ''Niemożliwa ucieczka z więzienia – edycja wyczynowa!'' | ||
| ''Impossible Prison Break – Stunts Only!'' | | ''Impossible Prison Break – Stunts Only!'' | ||
|- | |- | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|14.07.2024 | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|12 | ||
| ''Latające pojazdy?!'' | | ''Latające pojazdy?!'' | ||
| ''Floating Cars?!'' | | ''Floating Cars?!'' | ||
|- | |- | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|20.07.2024 | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|13 | ||
| ''Dżungla kontra Miasto / BANANOWY WYPADEK PRZY PRACY'' | | ''Dżungla kontra Miasto / BANANOWY WYPADEK PRZY PRACY'' | ||
| ''Jungle vs City / Banana Club Gone Wrong'' | | ''Jungle vs City / Banana Club Gone Wrong'' | ||
|- | |- | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|21.07.2024 | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|14 | ||
| ''BATTLE ROYALE na PLANECIE X'' | | ''BATTLE ROYALE na PLANECIE X'' | ||
| ''Battle Royale on Planet X'' | | ''Battle Royale on Planet X'' | ||
|- | |- | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|27.07.2024 | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|15 | ||
| ''Robo-szeryf wszystko niszczy!'' | | ''Robo-szeryf wszystko niszczy!'' | ||
| ''Tiny Robot Ruins Everything!'' | | ''Tiny Robot Ruins Everything!'' | ||
|- | |- | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|28.07.2024 | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|16 | ||
| ''Czy mogę dodać KOLEKCJONERA do kolekcji?!'' | | ''Czy mogę dodać KOLEKCJONERA do kolekcji?!'' | ||
| ''Can I Collect the Collector?!'' | | ''Can I Collect the Collector?!'' | ||
|- | |- | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|03.08.2024 | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|17 | ||
| ''Ucieczka z więzienia: Robo-edycja!'' | | ''Ucieczka z więzienia: Robo-edycja!'' | ||
| ''Robot Prison Escape'' | | ''Robot Prison Escape'' | ||
|- | |- | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|04.08.2024 | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|18 | ||
| ''Dostarczanie pizzy ROLLERCOASTEREM!'' | | ''Dostarczanie pizzy ROLLERCOASTEREM!'' | ||
| ''Delivering Pizzas with a Roller Coaster'' | | ''Delivering Pizzas with a Roller Coaster'' | ||
|- | |- | ||
| colspan=4 | | colspan=4 bgcolor="#70ACFF"|'''SERIA TRZECIA''' | ||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|15.07.2025 | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|19 | |||
| ''Policja żąda pączków!'' 🍩 ''Że co?!'' 🤯 | |||
| ''Police Want #Donuts'' 🍩 ''Bro What?!'' 🤯 | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"| | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|20 | |||
| '''' | |||
| '''' | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"| | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|21 | |||
| '''' | |||
| '''' | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"| | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|22 | |||
| '''' | |||
| '''' | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"| | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|23 | |||
| '''' | |||
| '''' | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"| | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|24 | |||
| '''' | |||
| '''' | |||
|- | |||
| colspan=4 bgcolor="#70ACFF"|'''ODCINEK SPECJALNY''' | |||
|- | |- | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"| | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|S1 | ||
| '''' | | '''' | ||
| ''Special'' | | ''Special'' | ||
Wersja z 15:14, 15 lip 2025
| Tytuł | LEGO City: Po bandzie |
|---|---|
| Tytuł oryginalny | LEGO City No Limits |
| Gatunek | animowany, przygodowy |
| Kraj produkcji | Wielka Brytania, Dania |
| Język oryginału | angielski |
| Platforma streamingowa | YouTube |
| Lata produkcji | 2023 |
| Data premiery dubbingu | 27 września 2023 |
| Wyemitowane serie |
3 z 3 |
| Wyemitowane odcinki | 19 z 24 |
LEGO City: Po bandzie (ang. LEGO City No Limits) – brytyjsko-duński serial animowany.
Fabuła
BYTZ, WandaAbout, JustJason i Mech.Max to najlepsi przyjaciele, którzy uwielbiają miejskie życie, wyzwania i akcje, w których jadą po bandzie!
Wersja polska
Wersja polska: IYUNO
Reżyseria:
- Adam Łonicki (odc. 1-2, 5-10, 19),
- Jan Aleksandrowicz-Krasko (odc. 3-4),
- Klaudia Pawlikowska (odc. 11-18)
Dialogi:
- Katarzyna Raduszyńska (odc. 1-10, 19),
- Jakub Strach (odc. 11-18)
Dźwięk:
- Adam Łonicki (odc. 1-2, 5-10),
- Aleksander Shaida (odc. 3-4)
Kierownictwo produkcji: Klaudia Pawlikowska
W wersji polskiej udział wzięli:
- Mateusz Weber – BYTZ
- Ignacy Martusewicz – JustJason
- Zuzanna Saporznikow – Wanda About
- Martyna Kowalik – Mech Max
- Kamil Pruban –
- Duke Detain (odc. 11, 16-17),
- Rick Sports (odc. 14),
- Robo-szeryf (odc. 15)
- Adam Bauman –
- Kolekcjoner (odc. 12, 16),
- Police Officer 1 (odc. 13),
- Banana Club Member 1 (odc. 13),
- Tank (odc. 14)
- Julia Kołakowska-Bytner – Pani sprzątająca (odc. 18)
- Mikołaj Wachowski – Dziecko (odc. 18)
- Krzysztof Szczepaniak
- Michał Głowacki
- Klaudiusz Kaufmann
- Konrad Darocha
- Magda Kusa
- Katarzyna Dąbrowska
- Maciej Maciejewski
- Vanessa Aleksander
- Bartosz Wesołowski
- Wojciech Chorąży
- Mateusz Kwiecień
- Dorota Furtak
- Agata Wicka
- Paulina Komenda
- Grzegorz Kwiecień
- Agnieszka Matysiak
Spis odcinków
| Premiera | № | Tytuł polski | Tytuł angielski |
|---|---|---|---|
| SERIA PIERWSZA | |||
| 27.09.2023 | 01 | Z drogi śledzie, bo van jedzie?! | The slushy van heist |
| 29.09.2023 | 02 | Skok na bungee – PORAŻKA! | Impossible flaming sky jump |
| 02.10.2023 | 03 | Zbudował największy na świecie STOK NARCIARSKI | Extreme Climbing with drones |
| 04.10.2023 | 04 | Gra w zbijaka z całym miastem?! | Dodgeball mega challenge |
| 11.11.2023 | 05 | Odkryliśmy PRZEKLĘTY SKARB! | Epic treasure hunt in the Arctic |
| 12.11.2023 | 06 | Brałem udział w PRAWDZIWYM POŚCIGU POLICYJNYM! | Will donuts save the day? |
| 18.11.2023 | 07 | Dron Challenge – CZY TO SĄ LASERY?! | Canon blast shark tank challenge |
| 19.11.2023 | 08 | Przetrwaliśmy BURZĘ METEORÓW?! | In space no one can hear you scream |
| 01.12.2023 | 09 | Spotkaliśmy fanów – KIM JEST NOFACE? | Movie premiere at 30,000 feet |
| 03.12.2023 | 10 | Podniebne wyzwanie – OBKRĘCILIŚMY ODRZUTOWIEC?! | The final battle among the clouds |
| SERIA DRUGA | |||
| 13.07.2024 | 11 | Niemożliwa ucieczka z więzienia – edycja wyczynowa! | Impossible Prison Break – Stunts Only! |
| 14.07.2024 | 12 | Latające pojazdy?! | Floating Cars?! |
| 20.07.2024 | 13 | Dżungla kontra Miasto / BANANOWY WYPADEK PRZY PRACY | Jungle vs City / Banana Club Gone Wrong |
| 21.07.2024 | 14 | BATTLE ROYALE na PLANECIE X | Battle Royale on Planet X |
| 27.07.2024 | 15 | Robo-szeryf wszystko niszczy! | Tiny Robot Ruins Everything! |
| 28.07.2024 | 16 | Czy mogę dodać KOLEKCJONERA do kolekcji?! | Can I Collect the Collector?! |
| 03.08.2024 | 17 | Ucieczka z więzienia: Robo-edycja! | Robot Prison Escape |
| 04.08.2024 | 18 | Dostarczanie pizzy ROLLERCOASTEREM! | Delivering Pizzas with a Roller Coaster |
| SERIA TRZECIA | |||
| 15.07.2025 | 19 | Policja żąda pączków! 🍩 Że co?! 🤯 | Police Want #Donuts 🍩 Bro What?! 🤯 |
| 20 | ' | ' | |
| 21 | ' | ' | |
| 22 | ' | ' | |
| 23 | ' | ' | |
| 24 | ' | ' | |
| ODCINEK SPECJALNY | |||
| S1 | ' | Special | |
