LEGO City: Po bandzie: Różnice pomiędzy wersjami

Z Dubbingpedia
Skocz do:nawigacja, szukaj
Nie podano opisu zmian
Marti (dyskusja | edycje)
Linia 9: Linia 9:
|lata produkcji=2023
|lata produkcji=2023
|data premiery=27 września [[2023]]
|data premiery=27 września [[2023]]
|sezony=2 z 3
|sezony=3 z 3
|odcinki=18 z 24
|odcinki=19 z 24
}}
}}
'''LEGO City: Po bandzie''' (ang. ''LEGO City No Limits'') – brytyjsko-duński serial animowany.
'''LEGO City: Po bandzie''' (ang. ''LEGO City No Limits'') – brytyjsko-duński serial animowany.
Linia 20: Linia 20:
'''Wersja polska''': [[Iyuno|IYUNO]]<br />
'''Wersja polska''': [[Iyuno|IYUNO]]<br />
'''Reżyseria''':
'''Reżyseria''':
* [[Adam Łonicki]] <small>(odc. 1-2, 5-10)</small>,
* [[Adam Łonicki]] <small>(odc. 1-2, 5-10, 19)</small>,
* [[Jan Aleksandrowicz-Krasko]] <small>(odc. 3-4)</small>,
* [[Jan Aleksandrowicz-Krasko]] <small>(odc. 3-4)</small>,
* [[Klaudia Pawlikowska]] <small>(odc. 11-18)</small>
* [[Klaudia Pawlikowska]] <small>(odc. 11-18)</small>
'''Dialogi''':
'''Dialogi''':
* [[Katarzyna Raduszyńska]] <small>(odc. 1-10)</small>,
* [[Katarzyna Raduszyńska]] <small>(odc. 1-10, 19)</small>,
* [[Jakub Strach]] <small>(odc. 11-18)</small>
* [[Jakub Strach]] <small>(odc. 11-18)</small>
'''Dźwięk''':  
'''Dźwięk''':  
Linia 57: Linia 57:
* [[Wojciech Chorąży]]
* [[Wojciech Chorąży]]
* [[Mateusz Kwiecień]]
* [[Mateusz Kwiecień]]
* [[Dorota Furtak-Masica|Dorota Furtak]]<!--
* [[Dorota Furtak-Masica|Dorota Furtak]]
* [[Agata Wicka]]
* [[Paulina Komenda]]
* [[Grzegorz Kwiecień]]
* [[Agnieszka Matysiak]]<!--
* [[]] – '''Więzień''' <small>(odc. 11)</small>
* [[]] – '''Więzień''' <small>(odc. 11)</small>
* [[]] – '''Police Officers''' <small>(odc. 11)</small>
* [[]] – '''Police Officers''' <small>(odc. 11)</small>
Linia 85: Linia 89:


== Spis odcinków ==
== Spis odcinków ==
{| class="wikitable" style="text-align: center; width: 75%; margin: 0 auto;"
{| class="wikitable" style="text-align: center; width: 95%; margin: 0 auto;"
|-
|-
!width="12%"|Premiera
!width="12%"|Premiera
Linia 92: Linia 96:
!width="41%"|Tytuł angielski
!width="41%"|Tytuł angielski
|-
|-
| colspan=4 style="background-color: #70ACFF;" |'''SERIA PIERWSZA'''
| colspan=4 bgcolor="#70ACFF"|'''SERIA PIERWSZA'''
|-
|-
| style="background-color: #CCE2FF;"|27.09.2023
| bgcolor="#CCE2FF"|27.09.2023
| style="background-color: #CCE2FF;"|01
| bgcolor="#CCE2FF"|01
| ''Z drogi śledzie, bo van jedzie?!''
| ''Z drogi śledzie, bo van jedzie?!''
| ''The slushy van heist''
| ''The slushy van heist''
|-
|-
| style="background-color: #CCE2FF;"|29.09.2023
| bgcolor="#CCE2FF"|29.09.2023
| style="background-color: #CCE2FF;"|02
| bgcolor="#CCE2FF"|02
| ''Skok na bungee – PORAŻKA!''
| ''Skok na bungee – PORAŻKA!''
| ''Impossible flaming sky jump''
| ''Impossible flaming sky jump''
|-
|-
| style="background-color: #CCE2FF;"|02.10.2023
| bgcolor="#CCE2FF"|02.10.2023
| style="background-color: #CCE2FF;"|03
| bgcolor="#CCE2FF"|03
| ''Zbudował największy na świecie STOK NARCIARSKI''
| ''Zbudował największy na świecie STOK NARCIARSKI''
| ''Extreme Climbing with drones''
| ''Extreme Climbing with drones''
|-
|-
| style="background-color: #CCE2FF;"|04.10.2023
| bgcolor="#CCE2FF"|04.10.2023
| style="background-color: #CCE2FF;"|04
| bgcolor="#CCE2FF"|04
| ''Gra w zbijaka z całym miastem?!''
| ''Gra w zbijaka z całym miastem?!''
| ''Dodgeball mega challenge''
| ''Dodgeball mega challenge''
|-
|-
| style="background-color: #CCE2FF;"|11.11.2023
| bgcolor="#CCE2FF"|11.11.2023
| style="background-color: #CCE2FF;"|05
| bgcolor="#CCE2FF"|05
| ''Odkryliśmy PRZEKLĘTY SKARB!''
| ''Odkryliśmy PRZEKLĘTY SKARB!''
| ''Epic treasure hunt in the Arctic''
| ''Epic treasure hunt in the Arctic''
|-
|-
| style="background-color: #CCE2FF;"|12.11.2023
| bgcolor="#CCE2FF"|12.11.2023
| style="background-color: #CCE2FF;"|06
| bgcolor="#CCE2FF"|06
| ''Brałem udział w PRAWDZIWYM POŚCIGU POLICYJNYM!''
| ''Brałem udział w PRAWDZIWYM POŚCIGU POLICYJNYM!''
| ''Will donuts save the day?''
| ''Will donuts save the day?''
|-
|-
| style="background-color: #CCE2FF;"|18.11.2023
| bgcolor="#CCE2FF"|18.11.2023
| style="background-color: #CCE2FF;"|07
| bgcolor="#CCE2FF"|07
| ''Dron Challenge – CZY TO SĄ LASERY?!''
| ''Dron Challenge – CZY TO SĄ LASERY?!''
| ''Canon blast shark tank challenge''
| ''Canon blast shark tank challenge''
|-
|-
| style="background-color: #CCE2FF;"|19.11.2023
| bgcolor="#CCE2FF"|19.11.2023
| style="background-color: #CCE2FF;"|08
| bgcolor="#CCE2FF"|08
| ''Przetrwaliśmy BURZĘ METEORÓW?!''
| ''Przetrwaliśmy BURZĘ METEORÓW?!''
| ''In space no one can hear you scream''
| ''In space no one can hear you scream''
|-
|-
| style="background-color: #CCE2FF;"|01.12.2023
| bgcolor="#CCE2FF"|01.12.2023
| style="background-color: #CCE2FF;"|09
| bgcolor="#CCE2FF"|09
| ''Spotkaliśmy fanów – KIM JEST NOFACE?''
| ''Spotkaliśmy fanów – KIM JEST NOFACE?''
| ''Movie premiere at 30,000 feet''
| ''Movie premiere at 30,000 feet''
|-
|-
| style="background-color: #CCE2FF;"|03.12.2023
| bgcolor="#CCE2FF"|03.12.2023
| style="background-color: #CCE2FF;"|10
| bgcolor="#CCE2FF"|10
| ''Podniebne wyzwanie – OBKRĘCILIŚMY ODRZUTOWIEC?!''
| ''Podniebne wyzwanie – OBKRĘCILIŚMY ODRZUTOWIEC?!''
| ''The final battle among the clouds''
| ''The final battle among the clouds''
|-
|-
| colspan=4 style="background-color: #70ACFF;" |'''SERIA DRUGA'''
| colspan=4 bgcolor="#70ACFF"|'''SERIA DRUGA'''
|-
|-
| style="background-color: #CCE2FF;"|13.07.2024
| bgcolor="#CCE2FF"|13.07.2024
| style="background-color: #CCE2FF;"|11
| bgcolor="#CCE2FF"|11
| ''Niemożliwa ucieczka z więzienia – edycja wyczynowa!''
| ''Niemożliwa ucieczka z więzienia – edycja wyczynowa!''
| ''Impossible Prison Break – Stunts Only!''
| ''Impossible Prison Break – Stunts Only!''
|-
|-
| style="background-color: #CCE2FF;"|14.07.2024
| bgcolor="#CCE2FF"|14.07.2024
| style="background-color: #CCE2FF;"|12
| bgcolor="#CCE2FF"|12
| ''Latające pojazdy?!''
| ''Latające pojazdy?!''
| ''Floating Cars?!''
| ''Floating Cars?!''
|-
|-
| style="background-color: #CCE2FF;"|20.07.2024
| bgcolor="#CCE2FF"|20.07.2024
| style="background-color: #CCE2FF;"|13
| bgcolor="#CCE2FF"|13
| ''Dżungla kontra Miasto / BANANOWY WYPADEK PRZY PRACY''
| ''Dżungla kontra Miasto / BANANOWY WYPADEK PRZY PRACY''
| ''Jungle vs City / Banana Club Gone Wrong''
| ''Jungle vs City / Banana Club Gone Wrong''
|-
|-
| style="background-color: #CCE2FF;"|21.07.2024
| bgcolor="#CCE2FF"|21.07.2024
| style="background-color: #CCE2FF;"|14
| bgcolor="#CCE2FF"|14
| ''BATTLE ROYALE na PLANECIE X''
| ''BATTLE ROYALE na PLANECIE X''
| ''Battle Royale on Planet X''
| ''Battle Royale on Planet X''
|-
|-
| style="background-color: #CCE2FF;"|27.07.2024
| bgcolor="#CCE2FF"|27.07.2024
| style="background-color: #CCE2FF;"|15
| bgcolor="#CCE2FF"|15
| ''Robo-szeryf wszystko niszczy!''
| ''Robo-szeryf wszystko niszczy!''
| ''Tiny Robot Ruins Everything!''
| ''Tiny Robot Ruins Everything!''
|-
|-
| style="background-color: #CCE2FF;"|28.07.2024
| bgcolor="#CCE2FF"|28.07.2024
| style="background-color: #CCE2FF;"|16
| bgcolor="#CCE2FF"|16
| ''Czy mogę dodać KOLEKCJONERA do kolekcji?!''
| ''Czy mogę dodać KOLEKCJONERA do kolekcji?!''
| ''Can I Collect the Collector?!''
| ''Can I Collect the Collector?!''
|-
|-
| style="background-color: #CCE2FF;"|03.08.2024
| bgcolor="#CCE2FF"|03.08.2024
| style="background-color: #CCE2FF;"|17
| bgcolor="#CCE2FF"|17
| ''Ucieczka z więzienia: Robo-edycja!''
| ''Ucieczka z więzienia: Robo-edycja!''
| ''Robot Prison Escape''
| ''Robot Prison Escape''
|-
|-
| style="background-color: #CCE2FF;"|04.08.2024
| bgcolor="#CCE2FF"|04.08.2024
| style="background-color: #CCE2FF;"|18
| bgcolor="#CCE2FF"|18
| ''Dostarczanie pizzy ROLLERCOASTEREM!''
| ''Dostarczanie pizzy ROLLERCOASTEREM!''
| ''Delivering Pizzas with a Roller Coaster''
| ''Delivering Pizzas with a Roller Coaster''
|-
|-
| colspan=4 style="background-color: #70ACFF;" |'''ODCINEK SPECJALNY'''
| colspan=4 bgcolor="#70ACFF"|'''SERIA TRZECIA'''
|-
| bgcolor="#CCE2FF"|15.07.2025
| bgcolor="#CCE2FF"|19
| ''Policja żąda pączków!'' 🍩 ''Że co?!'' 🤯
| ''Police Want #Donuts'' 🍩 ''Bro What?!'' 🤯
|-
| bgcolor="#CCE2FF"|
| bgcolor="#CCE2FF"|20
| ''''
| ''''
|-
| bgcolor="#CCE2FF"|
| bgcolor="#CCE2FF"|21
| ''''
| ''''
|-
| bgcolor="#CCE2FF"|
| bgcolor="#CCE2FF"|22
| ''''
| ''''
|-
| bgcolor="#CCE2FF"|
| bgcolor="#CCE2FF"|23
| ''''
| ''''
|-
| bgcolor="#CCE2FF"|
| bgcolor="#CCE2FF"|24
| ''''
| ''''
|-
| colspan=4 bgcolor="#70ACFF"|'''ODCINEK SPECJALNY'''
|-
|-
| style="background-color: #CCE2FF;"|
| bgcolor="#CCE2FF"|
| style="background-color: #CCE2FF;"|S1
| bgcolor="#CCE2FF"|S1
| ''''
| ''''
| ''Special''
| ''Special''

Wersja z 15:14, 15 lip 2025

Tytuł LEGO City: Po bandzie
Tytuł oryginalny LEGO City No Limits
Gatunek animowany, przygodowy
Kraj produkcji Wielka Brytania, Dania
Język oryginału angielski
Platforma streamingowa YouTube
Lata produkcji 2023
Data premiery dubbingu 27 września 2023
Wyemitowane
serie
3 z 3
Wyemitowane odcinki 19 z 24

LEGO City: Po bandzie (ang. LEGO City No Limits) – brytyjsko-duński serial animowany.

Fabuła

BYTZ, WandaAbout, JustJason i Mech.Max to najlepsi przyjaciele, którzy uwielbiają miejskie życie, wyzwania i akcje, w których jadą po bandzie!

Wersja polska

Wersja polska: IYUNO
Reżyseria:

Dialogi:

Dźwięk:

Kierownictwo produkcji: Klaudia Pawlikowska
W wersji polskiej udział wzięli:

Spis odcinków

Premiera Tytuł polski Tytuł angielski
SERIA PIERWSZA
27.09.2023 01 Z drogi śledzie, bo van jedzie?! The slushy van heist
29.09.2023 02 Skok na bungee – PORAŻKA! Impossible flaming sky jump
02.10.2023 03 Zbudował największy na świecie STOK NARCIARSKI Extreme Climbing with drones
04.10.2023 04 Gra w zbijaka z całym miastem?! Dodgeball mega challenge
11.11.2023 05 Odkryliśmy PRZEKLĘTY SKARB! Epic treasure hunt in the Arctic
12.11.2023 06 Brałem udział w PRAWDZIWYM POŚCIGU POLICYJNYM! Will donuts save the day?
18.11.2023 07 Dron Challenge – CZY TO SĄ LASERY?! Canon blast shark tank challenge
19.11.2023 08 Przetrwaliśmy BURZĘ METEORÓW?! In space no one can hear you scream
01.12.2023 09 Spotkaliśmy fanów – KIM JEST NOFACE? Movie premiere at 30,000 feet
03.12.2023 10 Podniebne wyzwanie – OBKRĘCILIŚMY ODRZUTOWIEC?! The final battle among the clouds
SERIA DRUGA
13.07.2024 11 Niemożliwa ucieczka z więzienia – edycja wyczynowa! Impossible Prison Break – Stunts Only!
14.07.2024 12 Latające pojazdy?! Floating Cars?!
20.07.2024 13 Dżungla kontra Miasto / BANANOWY WYPADEK PRZY PRACY Jungle vs City / Banana Club Gone Wrong
21.07.2024 14 BATTLE ROYALE na PLANECIE X Battle Royale on Planet X
27.07.2024 15 Robo-szeryf wszystko niszczy! Tiny Robot Ruins Everything!
28.07.2024 16 Czy mogę dodać KOLEKCJONERA do kolekcji?! Can I Collect the Collector?!
03.08.2024 17 Ucieczka z więzienia: Robo-edycja! Robot Prison Escape
04.08.2024 18 Dostarczanie pizzy ROLLERCOASTEREM! Delivering Pizzas with a Roller Coaster
SERIA TRZECIA
15.07.2025 19 Policja żąda pączków! 🍩 Że co?! 🤯 Police Want #Donuts 🍩 Bro What?! 🤯
20 ' '
21 ' '
22 ' '
23 ' '
24 ' '
ODCINEK SPECJALNY
S1 ' Special
LEGO
Filmy Batman i Liga SprawiedliwościBionicle: Maska ŚwiatłaBionicle 2: Legendy Metru NuiBionicle 3: W sieci mrokuBionicle: Odrodzenie legendyLEGO BatmanLEGO Batman: FilmLEGO Creator: Wielki ptak Na NaLEGO DC Super Hero Girls: Złodziej pamięciLEGO Friends: Odcinek świątecznyLEGO Friends: Przyjaciółki na zawszeLEGO Gwiezdne wojny: Imperium kontratakujeLEGO Jack StoneLEGO Jurassic World: Ucieczka IndominusaLEGO Marvel Super Heroes: Avengers ReassembledLEGO Ninjago: FilmLEGO przygodaLEGO przygoda 2LEGO Scooby-Doo! Klątwa piratówLEGO Scooby-Doo: Nawiedzone HollywoodLEGO: Gwiezdne Wojny w 2 minutyLEGO Star Wars: Padawańskie widmoPrzygody Maksa PowersaScooby-Doo i Czarny RycerzCzarna Pantera: Wakanda ma kłopotyLEGO Jurassic World: Tajna wystawaSpider-Man: Wkręcony w VenomaLEGO Gwiezdne wojny: Świąteczna przygodaLEGO Gwiezdne wojny: Przerażające historieLEGO Gwiezdne wojny: Wakacyjna przygodaLEGO Disney Księżniczka: Zamek przygódLEGO Marvel Avengers: Czerwony alarmLEGO Marvel Avengers: Misja demolkaLEGO Disney Księżniczka: Złoczyńcy w natarciu!LEGO Kraina lodu: Nalot maskonurów
Seriale Ahoj, piracka przygodoBohaterowie Marvela: Doładowani na maksaKraina lodu: Światła PółnocyLEGO Bionicle: Droga do jednościLEGO: CityLEGO Elves (2015)LEGO Elves: Tajemnice ElvendaleLEGO Elves (2018)LEGO Fabryka bohaterówLEGO FriendsLEGO Friends: Opowieści z HeartlakeLEGO Friends: Przyjaciółki na misjiLEGO Friends: Moc przyjaźniLEGO Friends – następny rozdziałLegendy ChimaLEGO: Kroniki YodyNexo KnightsNinjago: Mistrzowie SpinjitzuLEGO: Opowieści droidówLEGO: Ruch oporu powstajeStar Wars: Przygody FreemakerówStrażnicy Galaktyki: Nikczemny plan ThanosaGwiezdne wojny. Najlepsi z najlepszychLEGO City: Miasto przygód‎LEGO City: Po bandzieLEGO DREAMZzzLEGO Hidden SideLegenda Isla NublarMonkie KidNinjago: Powstanie SmokówLEGO Pixar: BrickToonsLEGO Gwiezdne wojny: Odbuduj GalaktykęOpowiastki Świnki PeppyLEGO Marvel Avengers: Szalone historie
Gry LEGO SzachyLEGO Rock RaidersLEGO Gwiezdne wojny: Przebudzenie MocyLEGO Ninjago Movie – Gra wideoLEGO Marvel Super Heroes 2LEGO IniemamocniLEGO Superzłoczyńcy DCLEGO Gwiezdne wojny: Saga SkywalkerówLEGO 2K DriveLEGO Horizon Adventures