Barbie: Life in the Dreamhouse: Różnice pomiędzy wersjami
Z Dubbingpedia
| Linia 90: | Linia 90: | ||
| ''Butik Barbie'' | | ''Butik Barbie'' | ||
| ''The Barbie Boutique'' | | ''The Barbie Boutique'' | ||
|- | |||
| colspan=3 style="background-color: #70ACFF;" |'''SERIA DRUGA''' | |||
|- | |- | ||
| style="background-color: #CCE2FF;"|15 | | style="background-color: #CCE2FF;"|15 | ||
| Linia 124: | Linia 126: | ||
|- | |- | ||
| style="background-color: #CCE2FF;"|23 | | style="background-color: #CCE2FF;"|23 | ||
|- | |||
| colspan=3 style="background-color: #70ACFF;" |'''SERIA TRZECIA''' | |||
|- | |- | ||
| style="background-color: #CCE2FF;"|24 | | style="background-color: #CCE2FF;"|24 | ||
| Linia 156: | Linia 160: | ||
| ''Wszystko o Barbie'' | | ''Wszystko o Barbie'' | ||
| ''Let’s Make a Doll'' | | ''Let’s Make a Doll'' | ||
|- | |||
| colspan=3 style="background-color: #70ACFF;" |'''SERIA CZWARTA''' | |||
|- | |- | ||
| style="background-color: #CCE2FF;"|32 | | style="background-color: #CCE2FF;"|32 | ||
| Linia 192: | Linia 198: | ||
| ''Ulepszenie'' | | ''Ulepszenie'' | ||
| ''The Upgradening'' | | ''The Upgradening'' | ||
|- | |||
| colspan=3 style="background-color: #70ACFF;" |'''SERIA PIĄTA''' | |||
|- | |- | ||
| style="background-color: #CCE2FF;"|41 | | style="background-color: #CCE2FF;"|41 | ||
| Linia 206: | Linia 214: | ||
|- | |- | ||
| style="background-color: #CCE2FF;"|44 | | style="background-color: #CCE2FF;"|44 | ||
| '''' | | ''Uwięzione w szafie'' | ||
| '''' | | ''Trapped in the Dreamhouse'' | ||
|- | |- | ||
| style="background-color: #CCE2FF;"|45 | | style="background-color: #CCE2FF;"|45 | ||
| '''' | | ''Idealna impreza przy basenie'' | ||
| '''' | | ''Perf Pool Party'' | ||
|- | |||
| colspan=3 style="background-color: #70ACFF;" |'''SERIA SZÓSTA''' | |||
|- | |- | ||
| style="background-color: #CCE2FF;"|46 | | style="background-color: #CCE2FF;"|46 | ||
| '''' | | rowspan=2|''Drużyna Super Stylu'' | ||
| '''' | | rowspan=2|''Style Super Squad'' | ||
|- | |- | ||
| style="background-color: #CCE2FF;"|47 | | style="background-color: #CCE2FF;"|47 | ||
|- | |- | ||
| style="background-color: #CCE2FF;"|48 | | style="background-color: #CCE2FF;"|48 | ||
| '' | | ''Dziwna, czarna sukienka'' | ||
| '' | | ''Little Bad Dress'' | ||
|- | |- | ||
| style="background-color: #CCE2FF;"|49 | | style="background-color: #CCE2FF;"|49 | ||
| '' | | ''Psie zawody'' | ||
| '' | | ''Going to the Dogs'' | ||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|50 | |||
| ''Mały domek marzeń'' | |||
| ''Dream A Little Dreamhouse'' | |||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|51 | |||
| ''Burmistrz miasta'' | |||
| ''Mayor of Malibu'' | |||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|52 | |||
| ''Dziwaczna Barbie'' | |||
| ''Bizzaro Barbie'' | |||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|53 | |||
| ''Lalka kontra Deser'' | |||
| ''Doll Vs. Dessert'' | |||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|54 | |||
| ''Gwiazda Internetu'' | |||
| ''Going Viral'' | |||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|55 | |||
| ''Babski dzień'' | |||
| ''Girls Day Out'' | |||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|56 | |||
| ''Szczekający biznes'' | |||
| ''Business is Barking'' | |||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|57 | |||
| ''Kiedy nie ma kota'' | |||
| ''When the Cat's Away'' | |||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|58 | |||
| rowspan=2|''Brr Brr Brrarbie'' | |||
| rowspan=2|''Ice Ice, Barbie'' | |||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|59 | |||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|60 | |||
| ''Wielki wyścig'' | |||
| ''The Amaze Chase'' | |||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|61 | |||
| ''Nowa przyjaciółka'' | |||
| ''New Girl in Town'' | |||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|62 | |||
| ''Empiryczne Emporium'' | |||
| ''Malibu's Empirical Emporium'' | |||
|- | |||
| colspan=3 style="background-color: #70ACFF;" |'''SERIA SIÓDMA''' | |||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|63 | |||
| ''Sensacja na czerwonym dywanie'' | |||
| ''Red Carpet Caper'' | |||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|64 | |||
| ''Zwierzaki same w domu'' | |||
| ''Mission Impawsible'' | |||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|65 | |||
| ''Teleton'' | |||
| ''The Telethon'' | |||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|66 | |||
| ''Zakład'' | |||
| ''Don't Bet On It'' | |||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|67 | |||
| ''Deprymujący kuzyn'' | |||
| ''Dissin' Cousins'' | |||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|68 | |||
| ''Sama w domu'' | |||
| ''Alone In the Dreamhouse'' | |||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|69 | |||
| ''Misja na Księżyc'' | |||
| ''Mooning Over You'' | |||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|70 | |||
| ''Koncertowe szaleństwo'' | |||
| ''Sidewalk Showdown'' | |||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|71 | |||
| ''Wspaniały dzień sióstr'' | |||
| ''Sister's Fun Day'' | |||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|72 | |||
| rowspan=3|''Atak Barbie-klonów'' | |||
| rowspan=3|''Send in the Clones'' | |||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|73 | |||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|74 | |||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|75 | |||
| ''Podróż do głębi'' | |||
| ''The Fantasticest Journey'' | |||
|- | |- | ||
|} | |} | ||
Wersja z 12:15, 5 kwi 2020
Barbie: Life in the Dreamhouse – amerykańsko-kanadyjski krótkometrażowy serial animowany, którego odcinki pojawiają się w Internecie.
2 specjalne odcinki (48-49) zostały wyemitowane w telewizji Nickelodeon Polska; premiera: 5 października 2013 roku.
Wersja polska
Wersja polska: SDI MEDIA POLSKA
Reżyseria: Agnieszka Zwolińska
Dialogi: Olga Świerk
Koordynacja produkcji: Marcin Kopiec
Wystąpili:
- Beata Wyrąbkiewicz – Barbie
- Magdalena Krylik – Midge
- Julia Kołakowska-Bytner – Teresa
- Marta Dobecka – Summer
- Karol Wróblewski – Ken
- Agnieszka Fajlhauer – Raquelle
- Marta Król-Gajko – Nikki
- Magdalena Kusa – Chelsea
- Maja Kwiatek – Stacie
- Piotr Bajtlik – Ryan
- Justyna Bojczuk – Skipper
- Łukasz Talik – Randy Bravo
oraz:
- Jakub Mróz – Ken
- Przemysław Stippa – Szafa
i inni
Spis odcinków
| № | Tytuł polski | Tytuł angielski |
|---|---|---|
| SERIA PIERWSZA | ||
| 01 | Szafa na drobiazgi | Closet Princess |
| 02 | Wszystkiego najlepszego, Chelsea! | Happy Birthday Chelsea |
| 03 | Niesforne zwierzaki | Pet Peeve |
| 04 | Rapsodia w śmietanie | Rhapsody in Buttercream |
| 05 | Ken-tastycznie! Fryz-tastycznie! | Ken-tastic, Hair-tastic |
| 06 | Imprezowa wpadka! | Party Foul |
| 07 | Dzień na plaży | Day at the Beach |
| 08 | Przyklej tu, przyklej tam! | Sticker It Up |
| 09 | Ach, kemping! | Oh How Campy |
| 10 | Koszmar na głowie | Bad Hair Day |
| 11 | Prawo jazdy | Licensed to Drive |
| 12 | Chcę swój teledysk! | I Want My BTV |
| 13 | Prezenty, porażki, przesyt… | Gifts, Goofs, Galore |
| 14 | Butik Barbie | The Barbie Boutique |
| SERIA DRUGA | ||
| 15 | Pojednanie | The Reunion Show |
| 16 | Szafa na drobiazgi 2.0 | Closet Princess 2.0 |
| 17 | Ahoj siostry! | Sisters Ahoy |
| 18 | Pomniejszator | The Shrinkerator |
| 19 | Dziesiątki szczeniaków | Plethora of Puppies |
| 20 | Szafa pęka | Closet Clothes Out |
| 21 | Ile kosztuje ten delfin z wystawy? | Accidentally on Porpoise |
| 22 | Przeminęło z brokatem | Gone Glitter Gone |
| 23 | ||
| SERIA TRZECIA | ||
| 24 | To właśnie nie miłość | Playing Heart to Get |
| 25 | Modelka na medal | Catty on the Catwalk |
| 26 | Potrzebna pomoc | Help Wanted |
| 27 | Straszna noc | A Spooky Sleepover |
| 28 | Przed państwem Midge | A Smidge of Midge |
| 29 | Ryzyka zawodowe | Occupational Hazards |
| 30 | Ach, jak kempingowo! | Ooh How Campy, Too |
| 31 | Wszystko o Barbie | Let’s Make a Doll |
| SERIA CZWARTA | ||
| 32 | Wizyta Summer | Endless Summer |
| 33 | Kwaśna zemsta | Sour Loser |
| 34 | Dzień na plaży! | Another Day at the Beach |
| 35 | Dzień kąpieli | Happy Bathday to You |
| 36 | D(r)eszczowa piosenka | Cringing in the Rain |
| 37 | KenDom | The Ken Den |
| 38 | Wypacykuj mi auto | Primp My Ride |
| 39 | Zakupowy chaos | Mall Mayhem |
| 40 | Ulepszenie | The Upgradening |
| SERIA PIĄTA | ||
| 41 | Doktor Barbie | Doctor Barbie |
| 42 | Bez wyjścia | Stuck With You |
| 43 | Sposób na latanie | The Only Way to Fly |
| 44 | Uwięzione w szafie | Trapped in the Dreamhouse |
| 45 | Idealna impreza przy basenie | Perf Pool Party |
| SERIA SZÓSTA | ||
| 46 | Drużyna Super Stylu | Style Super Squad |
| 47 | ||
| 48 | Dziwna, czarna sukienka | Little Bad Dress |
| 49 | Psie zawody | Going to the Dogs |
| 50 | Mały domek marzeń | Dream A Little Dreamhouse |
| 51 | Burmistrz miasta | Mayor of Malibu |
| 52 | Dziwaczna Barbie | Bizzaro Barbie |
| 53 | Lalka kontra Deser | Doll Vs. Dessert |
| 54 | Gwiazda Internetu | Going Viral |
| 55 | Babski dzień | Girls Day Out |
| 56 | Szczekający biznes | Business is Barking |
| 57 | Kiedy nie ma kota | When the Cat's Away |
| 58 | Brr Brr Brrarbie | Ice Ice, Barbie |
| 59 | ||
| 60 | Wielki wyścig | The Amaze Chase |
| 61 | Nowa przyjaciółka | New Girl in Town |
| 62 | Empiryczne Emporium | Malibu's Empirical Emporium |
| SERIA SIÓDMA | ||
| 63 | Sensacja na czerwonym dywanie | Red Carpet Caper |
| 64 | Zwierzaki same w domu | Mission Impawsible |
| 65 | Teleton | The Telethon |
| 66 | Zakład | Don't Bet On It |
| 67 | Deprymujący kuzyn | Dissin' Cousins |
| 68 | Sama w domu | Alone In the Dreamhouse |
| 69 | Misja na Księżyc | Mooning Over You |
| 70 | Koncertowe szaleństwo | Sidewalk Showdown |
| 71 | Wspaniały dzień sióstr | Sister's Fun Day |
| 72 | Atak Barbie-klonów | Send in the Clones |
| 73 | ||
| 74 | ||
| 75 | Podróż do głębi | The Fantasticest Journey |
