Top Kids: Różnice pomiędzy wersjami
Z Dubbingpedia
m uzupełnienie |
mNie podano opisu zmian |
||
| Linia 213: | Linia 213: | ||
| [[Studio Sonica|STUDIO SONICA]] | | [[Studio Sonica|STUDIO SONICA]] | ||
| 01.11.2024 | | 01.11.2024 | ||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|40 | |||
| ''[[Bob budowniczy (serial animowany 2015)|Bob budowniczy (2015)]]'' | |||
| [[Studio Sonica|STUDIO SONICA]] | |||
| 12.05.2025 | |||
|- | |- | ||
|} | |} | ||
Wersja z 10:40, 13 maj 2025
Top Kids
| |
|---|---|
| Start emisji | 1 grudnia 2015 |
Top Kids – polska stacja telewizyjna przeznaczona dla dzieci nadawana przez firmę Michał Winnicki Entertainment.
Początkowo stacja emitowała głównie kreskówki z lat 80. i 90. dystrybuowane przez WildBrain, obecnie w ramówce znajdują się seriale przedszkolne znane m.in. z TVP ABC.
Kanał wystartował 1 grudnia 2015 roku. Poniżej znajduje się lista programów emitowanych z dubbingiem.
Programy Top Kids
Seriale animowane
Linki zewnętrzne
- Top Kids w polskiej Wikipedii
