FDR Studio: Różnice pomiędzy wersjami
Z Dubbingpedia
Nie podano opisu zmian |
m uzupełnienie |
||
| Linia 157: | Linia 157: | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#CCE2FF"|029 | | bgcolor="#CCE2FF"|029 | ||
| ''[[Przypadkiem napisałam książkę]]'' | |||
| 07.11.2025 | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|030 | |||
| ''[[Zwierzaki na zakręcie]]'' | | ''[[Zwierzaki na zakręcie]]'' | ||
| 14.11.2025 | | 14.11.2025 | ||
Wersja z 08:36, 10 paź 2025

FDR Studio – studio postprodukcyjne zajmujące się nagraniami dubbingowymi i lektorskimi, produkcją filmów reklamowych i animowanych, montażem obrazu i dźwięku. Dyrektorem studia jest Stefan Krzyżanowski.
Siedziba studia mieści w Warszawie na ulicy Adama Naruszewicza 27/U1.
Kadra
ReżyserzyDialogiściDźwiękowcy |
Montażyści
Kierownicy muzyczniKierownicy produkcji |
