Top Kids: Różnice pomiędzy wersjami
Z Dubbingpedia
mNie podano opisu zmian |
m uzupełnienie |
||
| Linia 36: | Linia 36: | ||
| bgcolor="#CCE2FF"|04 | | bgcolor="#CCE2FF"|04 | ||
| ''[[Inspektor Gadżet]]'' | | ''[[Inspektor Gadżet]]'' | ||
| [[Master Film|MASTER FILM]] / [[Studio Opracowań Filmów w Warszawie|STUDIO OPRACOWAŃ FILMÓW | | [[Master Film|MASTER FILM]] / [[Studio Opracowań Filmów w Warszawie|STUDIO OPRACOWAŃ FILMÓW w WARSZAWIE]] | ||
| 01.12.2015 | | 01.12.2015 | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#CCE2FF"|05 | | bgcolor="#CCE2FF"|05 | ||
| ''[[Łebski Harry]]'' | | ''[[Łebski Harry]]'' | ||
| <!--[[Studio Opracowań Filmów w Warszawie|STUDIO OPRACOWAŃ FILMÓW | | <!--[[Studio Opracowań Filmów w Warszawie|STUDIO OPRACOWAŃ FILMÓW w WARSZAWIE]]/-->[[Master Film|MASTER FILM]] | ||
| 01.12.2015 | | 01.12.2015 | ||
|- | |- | ||
| Linia 51: | Linia 51: | ||
| bgcolor="#CCE2FF"|07 | | bgcolor="#CCE2FF"|07 | ||
| ''[[Pole Position]]'' | | ''[[Pole Position]]'' | ||
| [[Studio Opracowań Filmów w Łodzi|STUDIO OPRACOWAŃ DŹWIĘKOWYCH | | [[Studio Opracowań Filmów w Łodzi|STUDIO OPRACOWAŃ DŹWIĘKOWYCH w ŁODZI]] | ||
| 01.12.2015 | | 01.12.2015 | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#CCE2FF"|08 | | bgcolor="#CCE2FF"|08 | ||
| ''[[Sonic Underground]]'' | | ''[[Sonic Underground]]'' | ||
| [[ | | [[Iyuno|SUN STUDIO POLSKA]] | ||
| 01.12.2015 | | 01.12.2015 | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#CCE2FF"|09 | | bgcolor="#CCE2FF"|09 | ||
| ''[[Traszka Neda]]'' | | ''[[Traszka Neda]]'' | ||
| [[ | | [[TransPerfect Media Poland|START INTERNATIONAL POLSKA]] | ||
| 01.12.2015 | | 01.12.2015 | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#CCE2FF"|10 | | bgcolor="#CCE2FF"|10 | ||
| ''[[Witaj, Franklin]]'' | | ''[[Witaj, Franklin]]'' | ||
| [[Telewizyjne Studia Dźwięku|TELEWIZYJNE STUDIA DŹWIĘKU – WARSZAWA]]<!--/[[ | | [[Telewizyjne Studia Dźwięku|TELEWIZYJNE STUDIA DŹWIĘKU – WARSZAWA]]<!--/[[TransPerfect Media Poland|START INTERNATIONAL POLSKA]]--> | ||
| 01.12.2015 | | 01.12.2015 | ||
|- | |- | ||
| Linia 96: | Linia 96: | ||
| bgcolor="#CCE2FF"|16 | | bgcolor="#CCE2FF"|16 | ||
| ''[[Johnny Test]]'' | | ''[[Johnny Test]]'' | ||
| [[ | | [[Iyuno|SUN STUDIO POLSKA]]<!--/[[Iyuno|SDI MEDIA POLSKA]]--> | ||
| 06.03.2017 | | 06.03.2017 | ||
|- | |- | ||
| Linia 136: | Linia 136: | ||
| bgcolor="#CCE2FF"|24 | | bgcolor="#CCE2FF"|24 | ||
| ''[[Strażak Sam]]'' | | ''[[Strażak Sam]]'' | ||
| [[ | | [[TransPerfect Media Poland|START INTERNATIONAL POLSKA]] | ||
| 06.12.2018 | | 06.12.2018 | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#CCE2FF"|25 | | bgcolor="#CCE2FF"|25 | ||
| ''[[Polly Pocket (serial animowany 2018)|Polly Pocket]]'' | | ''[[Polly Pocket (serial animowany 2018)|Polly Pocket]]'' | ||
| <!--[[ | | <!--[[Iyuno|SDI MEDIA POLSKA]]--> | ||
| 31.03.2020 | | 31.03.2020 | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#CCE2FF"|26 | | bgcolor="#CCE2FF"|26 | ||
| ''[[Nastolatki z Beverly Hills]]'' | | ''[[Nastolatki z Beverly Hills]]'' | ||
| <!--[[ | | <!--[[Iyuno|SUN STUDIO POLSKA]]--> | ||
| 31.03.2020 | | 31.03.2020 | ||
|- | |- | ||
| Linia 176: | Linia 176: | ||
| bgcolor="#CCE2FF"|32 | | bgcolor="#CCE2FF"|32 | ||
| ''[[Wissper]]'' | | ''[[Wissper]]'' | ||
| [[ | | [[TransPerfect Media Poland|START INTERNATIONAL POLSKA]] | ||
| 18.06.2021 | | 18.06.2021 | ||
|- | |- | ||
| Linia 191: | Linia 191: | ||
| bgcolor="#CCE2FF"|35 | | bgcolor="#CCE2FF"|35 | ||
| ''[[Mali odkrywcy (serial animowany 2015)|Little People: Mali odkrywcy]]'' | | ''[[Mali odkrywcy (serial animowany 2015)|Little People: Mali odkrywcy]]'' | ||
| [[ | | [[TransPerfect Media Poland|START INTERNATIONAL POLSKA]] | ||
| 01.03.2023 | | 01.03.2023 | ||
|- | |- | ||
| Linia 201: | Linia 201: | ||
| bgcolor="#CCE2FF"|37 | | bgcolor="#CCE2FF"|37 | ||
| ''[[Power Players]]'' | | ''[[Power Players]]'' | ||
| [[ | | [[Iyuno|SDI MEDIA POLSKA]] | ||
| 01.08.2024 | | 01.08.2024 | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#CCE2FF"|38 | | bgcolor="#CCE2FF"|38 | ||
| ''[[Ricky Zoom]]'' | | ''[[Ricky Zoom]]'' | ||
| [[ | | [[Iyuno|SDI MEDIA POLSKA]] | ||
| 01.09.2024 | | 01.09.2024 | ||
|- | |- | ||
| Linia 215: | Linia 215: | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#CCE2FF"|40 | | bgcolor="#CCE2FF"|40 | ||
| ''[[Masza i niedźwiedź]]'' | |||
| [[VSI Warsaw|STUDIO M.R. SOUND]] / [[Iyuno|BTI STUDIOS]] | |||
| 01.01.2025 | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|41 | |||
| ''[[Bob budowniczy (serial animowany 2015)|Bob budowniczy (2015)]]'' | | ''[[Bob budowniczy (serial animowany 2015)|Bob budowniczy (2015)]]'' | ||
| [[Studio Sonica|STUDIO SONICA]] | | [[Studio Sonica|STUDIO SONICA]] | ||
Aktualna wersja na dzień 21:58, 25 lis 2025
Top Kids
| |
|---|---|
| Start emisji | 1 grudnia 2015 |
Top Kids – polska stacja telewizyjna przeznaczona dla dzieci nadawana przez firmę Michał Winnicki Entertainment.
Początkowo stacja emitowała głównie kreskówki z lat 80. i 90. dystrybuowane przez WildBrain, obecnie w ramówce znajdują się seriale przedszkolne znane m.in. z TVP ABC.
Kanał wystartował 1 grudnia 2015 roku. Poniżej znajduje się lista programów emitowanych z dubbingiem.
Programy Top Kids
Seriale animowane
Linki zewnętrzne
- Top Kids w polskiej Wikipedii
