m →Filmy |
m →Filmy |
||
| Linia 30: | Linia 30: | ||
|[[Mrówka Z|Antz]]||colspan=2|Mrówka Z||–||–--> | |[[Mrówka Z|Antz]]||colspan=2|Mrówka Z||–||–--> | ||
|- | |- | ||
|[[Asterix kontra Cezar|Astérix et la surprise de César]]||Asterix i niespodzianka dla Cezara||Asterix kontra Cezar||–||– | |[[Asterix kontra Cezar|Astérix et la surprise de César]]||Asterix i niespodzianka dla Cezara||Asterix kontra Cezar||–||–<!-- | ||
|- | |||
|[[Balto]]||colspan=2|Balto||–||–--> | |||
|- | |- | ||
|[[Balto III: Wicher zmian|Balto III: Wings of Change]]||colspan=2|Balto III: Wicher zmian||–||– | |[[Balto III: Wicher zmian|Balto III: Wings of Change]]||colspan=2|Balto III: Wicher zmian||–||– | ||
Wersja z 11:49, 5 sty 2017
Filmy
| Tytuł oryginalny | Tytuł polski – pierwsza wersja | Tytuł polski – druga wersja | Tytuł polski – trzecia wersja | Tytuł polski – czwarta wersja |
|---|---|---|---|---|
| 12 Angry Men | Dwunastu gniewnych ludzi | – | – | |
| A Flintstone Christmas | Gwiazdka u Jaskiniowców | Boże Narodzenie u Flintstonów | – | – |
| A Flintstones Christmas Carol | Gwiazdka u Jaskiniowców | Opowieść wigilijna Flintstonów | – | – |
| A Grand Day Out with Wallace and Gromit | Wallace i Gromit: Przyjemności życia | Wallace i Gromit: Podróż na Księżyc | Wallace i Gromit: Wyprawa na Księżyc | |
| Aladdin | Aladyn | – | – | |
| Ali-Baba | Ali Baba | – | – | |
| An American Tail | Amerykańska opowieść | – | – | |
| An American Tail: Fievel Goes West | Amerykańska opowieść, cz. II – Fievel jedzie na Zachód | – | – | |
| An Extremely Goofy Movie | Goofy w college’u | – | – | |
| Anastasia | Anastazja | – | – | |
| Anastasia | Anastazja | – | – | |
| Annabelle’s Wish | Życzenie Annabelli | – | – | |
| Astérix et la surprise de César | Asterix i niespodzianka dla Cezara | Asterix kontra Cezar | – | – |
| Balto III: Wings of Change | Balto III: Wicher zmian | – | – | |
| Bambi | Bambi | – | – | |
| Barnyard: The Original Party Animals | Krowy na wypasie | – | – | |
| Beauty and the Beast | Piękna i Bestia | – | – | |
| Beauty and the Beast | Piękna i Bestia | – | – | |
| Bingo | Bingo | – | – | |
| Care Bears: Journey to Joke-a-lot | Troskliwe misie – Podróż do krainy Chichotów | Troskliwe misie − Podróż do krainy Śmiechu | – | – |
| Casper’s Scare School | Kacper: Szkoła postrachu | Kacper: Szkoła strachu | – | – |
| Cinderella | Kopciuszek | – | – | |
| Daffy Duck’s Movie: Fantastic Island | Kaczor Daffy: Fantastyczna Wyspa | – | – | |
| Dear Dracula | Mój drogi Drakula | Mój przyjaciel Drakula | – | – |
| Dogtanian and the Three Muskehounds | D'Artagnan i trzej muszkieterowie | Dogtanian i muszkieterowie | – | – |
| El Lince perdido | Ryś i spółka | – | – | |
| Far Far Away Idol | Idol Zasiedmiogórogrodu | Dawno, dawno temu w Idolu | – | – |
| Hey There, It’s Yogi Bear | Przygody misia Yogi | Miś Yogi: Jak się macie – Misia znacie? | – | – |
| I Yabba-Dabba Do! | Yabba Dabba Ślub | Yabba Dabba Do! | – | – |
| Karlik nos | Jakub i księżniczka | Długonosy karzeł | – | – |
| Kirikou et la sorcière | Kirikou i czarownica | – | – | |
| Конёк-Горбунок, Koniok-Garbunok | Konik Garbusek | Ivan i zaczarowany kucyk | – | – |
| Lady and the Tramp | Zakochany kundel | – | – | |
| Les douze travaux d’Astérix | Dwanaście prac Asteriksa | – | – | |
| Merry Madagascar | Madagwiazdka | – | – | |
| Monsters vs Aliens: Mutant Pumpkins from Outer Space | Potwory kontra Obcy: Dynie-mutanty z kosmosu | Potwory kontra Dynie-mutanty z kosmosu | – | – |
| Niko – Lentäjän poika | Renifer Niko ratuje święta | – | – | |
| One Hundred and One Dalmatians | 101 dalmatyńczyków | – | – | |
| Pocahontas | Pocahontas | – | – | |
| Prince of the Nile: The Story of Moses | Mojżesz: Książę Egiptu | Książę Nilu: Historia Mojżesza | – | – |
| Silent Night | Cicha noc | Cicha noc: Historia pierwszego Bożego Narodzenia | – | – |
| Sleeping Beauty | Śpiąca królewna | – | – | |
| Snow White | Królewna Śnieżka | – | – | |
| Snow White and the Seven Dwarfs | Królewna Śnieżka i siedmiu krasnoludków | – | – | |
| Tarzan of the Apes | Tarzan | Tarzan – władca małp | – | – |
| The Gypsy Ballerina | Cygańska tancerka | Cygańska ballerina | – | – |
| The Jungle King | Król dżungli | – | – | |
| The Legend of Su-Ling | Legenda Mulan. Historia księżniczki Su-Ling | Legenda o Su-Ling | – | – |
| The Looney Looney Looney Bugs Bunny Movie | Królik Bugs przedstawia | Zbzikowany świat filmu Królika Bugsa | – | – |
| The Madagascar Penguins in a Christmas Caper | Pingwiny z Madagaskaru: Misja świąteczna | – | – | |
| The New Adventures of Peter Rabbit | Przygody Królika Piotrusia | Nowe przygody Królika Psotnika | – | – |
| The Night Before Christmas: A Mouse Tale | Wigilijna opowieść małych myszek | W noc przed Bożym Narodzeniem: Mysie opowieści | – | – |
| The Miracle Maker | Jezus cudotwórca | Spotkanie z Jezusem | – | – |
| The Prince and the Pauper | Książę i żebrak | – | – | |
| The Rescuers Down Under | Bernard i Bianka w krainie kangurów | – | – | |
| The Swan Princess | Zaklęty Łabędź | Księżniczka Łabędzi | – | – |
| The Swan Princess and the Mystery of the Enchanted Kingdom | Księżniczka Łabędzi III: Skarb czarnoksiężnika | – | – | |
| The Swan Princess and the Secret of the Castle | Księżniczka Łabędzi II: Tajemnica zamku | – | – | |
| The Sword in the Stone | Miecz w kamieniu | – | – | |
| TMNT | Wojownicze żółwie ninja | – | – | |
| Tom & Jerry – The Movie | Tom i Jerry: Ale kino! | Z filmoteki Toma i Jerry’ego: Przygody małej Robin | Tom i Jerry: Wielka ucieczka | – |
| Top Cat and the Beverly Hills Cats | Kot Tip Top i koty z Beverly Hills | Kocia ferajna w Beverly Hills | – | – |
| Wallace & Gromit in A Close Shave | Wallace i Gromit: Golenie owiec | Wallace i Gromit: Strzyżenie owiec | – | |
| Wallace and Gromit in ’A Matter of Loaf and Death’ | Wallace i Gromit: Kwestia tycia i śmierci | – | – | |
| Wallace and Gromit in The Wrong Trousers | Wallace i Gromit: Wściekłe gacie | – | – | |
