LEGO Friends: Przyjaciółki na misji: Różnice pomiędzy wersjami
Z Dubbingpedia
m uzupełnienie |
|||
| Linia 10: | Linia 10: | ||
|data premiery= 3 listopada [[2018]] | |data premiery= 3 listopada [[2018]] | ||
|sezony= 2 z 2 | |sezony= 2 z 2 | ||
|odcinki= | |odcinki= 42 z 42 | ||
}} | }} | ||
'''LEGO Friends: Przyjaciółki na misji''' (ang. ''LEGO Friends: Girls on a Mission'', 2018) – amerykański serial animowany, reboot serialu ''[[Lego Friends|Przyjaciele w Heart Lake City]]''. | '''LEGO Friends: Przyjaciółki na misji''' (ang. ''LEGO Friends: Girls on a Mission'', 2018) – amerykański serial animowany, reboot serialu ''[[Lego Friends|Przyjaciele w Heart Lake City]]''. | ||
| Linia 45: | Linia 45: | ||
* [[Krzysztof Cybiński]] | * [[Krzysztof Cybiński]] | ||
* [[Bożena Furczyk]] | * [[Bożena Furczyk]] | ||
* [[Dorota Furtak-Masica|Dorota Furtak]] | |||
* [[Kim Grygierzec]] | * [[Kim Grygierzec]] | ||
* [[Artur Kaczmarski]] | * [[Artur Kaczmarski]] | ||
| Linia 52: | Linia 53: | ||
* [[Katarzyna Owczarz]] | * [[Katarzyna Owczarz]] | ||
* [[Krzysztof Rogucki]] | * [[Krzysztof Rogucki]] | ||
* [[Szymon Roszak]] | |||
* [[Otar Saralidze]] | * [[Otar Saralidze]] | ||
* [[Antoni Scardina]] | * [[Antoni Scardina]] | ||
| Linia 303: | Linia 305: | ||
| bgcolor="#DFEEEF"|32 | | bgcolor="#DFEEEF"|32 | ||
| ''Dawno temu w latarni'' | | ''Dawno temu w latarni'' | ||
| '''' | |||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| bgcolor="#DFEEEF"|33 | |||
| ''Koniec brykania'' | |||
| '''' | |||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| bgcolor="#DFEEEF"|34 | |||
| ''Zobo 2.0'' | |||
| '''' | |||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| bgcolor="#DFEEEF"|35 | |||
| ''Na morzu'' | |||
| '''' | |||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| bgcolor="#DFEEEF"|36 | |||
| ''Alva czuwa'' | |||
| '''' | |||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| bgcolor="#DFEEEF"|37 | |||
| ''Operacja cisza'' | |||
| '''' | |||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| bgcolor="#DFEEEF"|38 | |||
| ''Zasadzka'' | |||
| '''' | |||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| bgcolor="#DFEEEF"|39 | |||
| ''Poważna sprawa'' | |||
| '''' | |||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| bgcolor="#DFEEEF"|40 | |||
| ''Chodźcie za mną'' | |||
| '''' | |||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| bgcolor="#DFEEEF"|41 | |||
| ''Jak zostać Carterem Greenem'' | |||
| '''' | |||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| bgcolor="#DFEEEF"|42 | |||
| ''Na ratunek zatoce'' | |||
| '''' | | '''' | ||
|- | |- | ||
Wersja z 13:29, 13 sie 2019
| Tytuł | LEGO Friends: Przyjaciółki na misji |
|---|---|
| Tytuł oryginalny | LEGO Friends: Girls on a Mission |
| Gatunek | animowany |
| Kraj produkcji | Stany Zjednoczone |
| Język oryginału | angielski |
| Stacja telewizyjna | Nickelodeon Polska, Player.pl |
| Lata produkcji | 2018- |
| Data premiery dubbingu | 3 listopada 2018 |
| Wyemitowane serie |
2 z 2 |
| Wyemitowane odcinki | 42 z 42 |
LEGO Friends: Przyjaciółki na misji (ang. LEGO Friends: Girls on a Mission, 2018) – amerykański serial animowany, reboot serialu Przyjaciele w Heart Lake City.
Serial emitowany w Polsce na kanale Nickelodeon Polska od 3 listopada 2018 roku.
Fabuła
Pięć przyjaciółek, śpiewaczka Andrea, wielbicielka psów Mia, karateka Emma, blondwłosa Stephanie oraz rezolutna Olivia, mają do wykonania szczególną misję: muszą bronić swoje miasteczko Heartlake City przed oszustami.
Opis pochodzi ze strony https://www.teleman.pl/tv/-1808101
Wersja polska
Wersja polska: SDI MEDIA POLSKA
Reżyseria: Agnieszka Zwolińska
Wystąpili:
- Magdalena Herman-Urbańska – Olivia
- Klaudia Kuchtyk – Stephanie
- Marta Dylewska – Emma
- Weronika Humaj – Mia
- Małgorzata Kozłowska – Andrea
- Łukasz Talik – Ethan
- Zuzanna Jaźwińska – Liz
- Mateusz Weber – Zack
- Ewa Serwa –
- Dottie, babcia Ethana,
- Hazel
- Mateusz Narloch – Steve
- Zbigniew Suszyński – Billy Bob
- Paweł Kubat – Jeremy Door
- Monika Pikuła – Vicky Roman
- Jarosław Boberek – Dwayne
- Grzegorz Borowski – Dean
- Joanna Borer
- Krzysztof Cybiński
- Bożena Furczyk
- Dorota Furtak
- Kim Grygierzec
- Artur Kaczmarski
- Karina Kunkiewicz
- Zofia Modej
- Cezary Nowak
- Katarzyna Owczarz
- Krzysztof Rogucki
- Szymon Roszak
- Otar Saralidze
- Antoni Scardina
- Michał Sitarski
- Marta Wardyńska
- Joanna Węgrzynowska-Cybińska
- Janusz Wituch
- Anna Wodzyńska
i inni
Śpiewali:
- Małgorzata Kozłowska (odc. 9)
i inni
Spis odcinków
| Premiera odcinka | N/o | Polski tytuł | Angielski tytuł |
|---|---|---|---|
| SERIA PIERWSZA | |||
| 03.11.2018 | 01 | Witajcie w Heartlake City | Welcome to Heartlake City |
| 03.11.2018 | 02 | Dom przyjaźni | Friendship House |
| 04.11.2018 | 03 | Siostrzany duet | Sister Act |
| 04.11.2018 | 04 | Pościg w lesie | Into the Woods |
| 10.11.2018 | 05 | Grupa cienia | The Shadow Group |
| 11.11.2018 | 06 | Sztuka i walka | The Artist’s Way |
| 17.11.2018 | 07 | Starocie i moda | Fashionably Old |
| 18.11.2018 | 08 | Duet doskonały | Match Made in the Studio |
| 24.11.2018 | 09 | Szybkie i niezłomne | The Daft and the Furious |
| 25.11.2018 | 10 | Drużyna | The Team |
| 01.12.2018 | 11 | Wyspa śmieci | Escape from Trash Island |
| 02.12.2018 | 12 | Zawrotna szybkość | Need for Speed |
| 08.12.2018 | 13 | Potwór z jeziora | The Lake Monster |
| 09.12.2018 | 14 | Znowu razem | Together Again |
| 15.12.2018 | 15 | Atak Alvahbotów | Attack of the Alvahbots |
| 16.12.2018 | 16 | Wielki wyścig | The Grand Prix |
| SERIA DRUGA | |||
| 17 | Dzień odkrywczyń | Explorer’s Day | |
| 18 | Ciemność | Lights Out | |
| 19 | Nie przestawaj odkrywać | Never Stop Exploring | |
| 20 | Potwór Heartness | Heartness Monster | |
| 21 | Ogród Greene’a | ' | |
| 22 | Skok na statek | ' | |
| 23 | Naszyjnik i klucz | ' | |
| 24 | Prawdziwi przyjaciele | ' | |
| 25 | Cienie w tunelach | ' | |
| 26 | Heartmore | ' | |
| 27 | Zanurz się | ' | |
| 28 | Poszukiwania mapy | ' | |
| 29 | Serce oceanu | ' | |
| 30 | Wygrany wszystko wyśpiewa | ' | |
| 31 | Miauk | ' | |
| 32 | Dawno temu w latarni | ' | |
| 33 | Koniec brykania | ' | |
| 34 | Zobo 2.0 | ' | |
| 35 | Na morzu | ' | |
| 36 | Alva czuwa | ' | |
| 37 | Operacja cisza | ' | |
| 38 | Zasadzka | ' | |
| 39 | Poważna sprawa | ' | |
| 40 | Chodźcie za mną | ' | |
| 41 | Jak zostać Carterem Greenem | ' | |
| 42 | Na ratunek zatoce | ' | |
