Wkład użytkownika MinisterDubu
Z Dubbingpedia
Dla użytkownika MinisterDubu dyskusja blokady przesłane pliki rejestry
Użytkownik wykonał 75 926 edycji. Konto utworzone 13 cze 2014.
10 cze 2022
- 15:5815:58, 10 cze 2022 różn. hist. −7 Ghostforce Nie podano opisu zmian
- 15:4715:47, 10 cze 2022 różn. hist. +14 Lassie, wróć! Nie podano opisu zmian
- 15:4715:47, 10 cze 2022 różn. hist. +28 Skarb Mikołajka Nie podano opisu zmian ostatnia
- 15:4615:46, 10 cze 2022 różn. hist. +28 O czym dzisiaj marzą zwierzęta Nie podano opisu zmian ostatnia
- 15:4615:46, 10 cze 2022 różn. hist. +28 Ups 2! Bunt na arce Nie podano opisu zmian ostatnia
- 15:4615:46, 10 cze 2022 różn. hist. +24 Pinokio i przyjaciele Nie podano opisu zmian
- 15:4615:46, 10 cze 2022 różn. hist. +14 Igrzyska zwierzaków Nie podano opisu zmian
- 15:2615:26, 10 cze 2022 różn. hist. 0 Hawkeye andzia
- 01:3401:34, 10 cze 2022 różn. hist. −65 Joanna Pach-Żbikowska Nie podano opisu zmian
- 01:3301:33, 10 cze 2022 różn. hist. +15 498 Joanna Pach-Żbikowska Nie podano opisu zmian
- 00:1400:14, 10 cze 2022 różn. hist. +844 Marek Karpowicz Nie podano opisu zmian
- 00:0800:08, 10 cze 2022 różn. hist. +239 Maciej Marcin Tomaszewski Nie podano opisu zmian
- 00:0600:06, 10 cze 2022 różn. hist. +142 Karol Nowiński Nie podano opisu zmian
9 cze 2022
- 23:5923:59, 9 cze 2022 różn. hist. +5979 Agnieszka Matysiak Nie podano opisu zmian
- 23:4023:40, 9 cze 2022 różn. hist. 0 Sen o wolnym świecie Nie podano opisu zmian ostatnia
- 23:2523:25, 9 cze 2022 różn. hist. +2622 Stanisław Biczysko Nie podano opisu zmian
- 23:0723:07, 9 cze 2022 różn. hist. +408 Karolina Kalina-Bulcewicz Nie podano opisu zmian
- 22:4422:44, 9 cze 2022 różn. hist. +521 Tomasz Olejnik Nie podano opisu zmian
- 22:4322:43, 9 cze 2022 różn. hist. +1125 Tomasz Olejnik Nie podano opisu zmian
- 22:3622:36, 9 cze 2022 różn. hist. +133 Matylda Kaczmarska Nie podano opisu zmian
- 22:3422:34, 9 cze 2022 różn. hist. +464 Bartosz Bednarski Nie podano opisu zmian
- 22:2322:23, 9 cze 2022 różn. hist. +88 Zuzanna Bernat Nie podano opisu zmian
- 21:3421:34, 9 cze 2022 różn. hist. +51 1996 →Wydarzenia
- 21:3321:33, 9 cze 2022 różn. hist. +200 Film Factory Studio Nie podano opisu zmian
- 21:3021:30, 9 cze 2022 różn. hist. +556 2022 Nie podano opisu zmian
- 21:2221:22, 9 cze 2022 różn. hist. +9699 N Just Like Me! Utworzono nową stronę "{{Serial2 |tytuł=Just Like Me! |plakat=Just Like Me.jpg |gatunek=komedia, młodzieżowy |kraj=Holandia |język=niderlandzki |platforma=Disney+ |lata produkcji=2016-2017 |data premiery=9 czerwca 2022 |sezony=1 z 2 |odcinki=2 z 72 }} '''Just Like Me!''' – niderlandzki serial młodzieżowy. Z polskim dubbingiem dostępny na platformie Disney+ od 9 czerwca 2022 roku (nie mogą go jednak na razie oglądać widzowie z Polski). == Wersja polska == '''W…"
- 21:2121:21, 9 cze 2022 różn. hist. 0 N Plik:Just Like Me.jpg Nie podano opisu zmian ostatnia
- 21:1821:18, 9 cze 2022 różn. hist. +90 Agent Kuper Nie podano opisu zmian
- 20:4920:49, 9 cze 2022 różn. hist. +295 Anna Korcz Nie podano opisu zmian ostatnia
- 20:4520:45, 9 cze 2022 różn. hist. +236 Zuzanna Bernat Nie podano opisu zmian
- 18:3018:30, 9 cze 2022 różn. hist. +4219 Dzikie, dziwne i nieznane, czyli świat dzikich zwierząt Nie podano opisu zmian
- 18:2918:29, 9 cze 2022 różn. hist. +29 Komiksowe Zadymki Nie podano opisu zmian
- 18:0918:09, 9 cze 2022 różn. hist. +68 Telewizyjne Studia Dźwięku Nie podano opisu zmian
- 18:0818:08, 9 cze 2022 różn. hist. +68 Telewizja Polska Nie podano opisu zmian
- 18:0818:08, 9 cze 2022 różn. hist. +147 1997 Nie podano opisu zmian
- 16:5016:50, 9 cze 2022 różn. hist. −4 Felix i ukryty skarb Nie podano opisu zmian
- 16:4816:48, 9 cze 2022 różn. hist. +367 Dubbingpedia:Nowości na platformach streamingowych Nie podano opisu zmian
8 cze 2022
- 22:2922:29, 8 cze 2022 różn. hist. +1946 Super Drużyna Nie podano opisu zmian
- 16:2616:26, 8 cze 2022 różn. hist. +17 Harmidom Nie podano opisu zmian
- 12:1812:18, 8 cze 2022 różn. hist. +1186 N Czas na pilates Utworzono nową stronę "'''Czas na pilates''' – słuchowisko radiowe zrealizowane przez Polskie Radio. Premiera miała miejsce 9 czerwca 2022 roku. == Obsada == '''Realizacja''': TEATR POLSKIEGO RADIA<br /> '''Autor''': Olha Maciupa<br /> '''Tłumaczenie''': Anna Korzeniowska-Bihun<br /> '''Adaptacja''': Magdalena Małecka-Wippich<br /> '''Reżyseria''': Magdalena Małecka-Wippich<br /> '''Realizacja akustyczna''': [[Agnieszka Szczepańczyk]…" ostatnia
- 11:5611:56, 8 cze 2022 różn. hist. +56 Lista zagranicznych aktorów zdubbingowanych na język polski: N-Z Nie podano opisu zmian
- 11:5411:54, 8 cze 2022 różn. hist. +521 Lista zagranicznych aktorów zdubbingowanych na język polski: A-M Nie podano opisu zmian
- 11:0811:08, 8 cze 2022 różn. hist. −8 Ms. Marvel Nie podano opisu zmian
- 11:0011:00, 8 cze 2022 różn. hist. +114 Wojciech Melzer Nie podano opisu zmian
- 10:3510:35, 8 cze 2022 różn. hist. +2 Obi-Wan Kenobi Nie podano opisu zmian
- 10:3410:34, 8 cze 2022 różn. hist. +450 m Obi-Wan Kenobi →Wersja polska: , →Spis odcinków
- 10:2510:25, 8 cze 2022 różn. hist. +172 Dubbingpedia:Nowości na platformach streamingowych Nie podano opisu zmian
- 10:2110:21, 8 cze 2022 różn. hist. 0 Plik:My Little Pony Teczowa wyprawa Plakat.jpg MinisterDubu przesłał nową wersję Plik:My Little Pony Teczowa wyprawa Plakat.jpg ostatnia
7 cze 2022
- 23:1223:12, 7 cze 2022 różn. hist. +1024 m Ms. Marvel nie można poczekać na planszę?
- 23:1023:10, 7 cze 2022 różn. hist. 0 N Plik:Ms Marvel.jpg Nie podano opisu zmian ostatnia
