Top Kids: Różnice pomiędzy wersjami
Z Dubbingpedia
Przejdź do nawigacjiPrzejdź do wyszukiwania
m (poprawki) |
m |
||
(Nie pokazano 9 wersji utworzonych przez 5 użytkowników) | |||
Linia 1: | Linia 1: | ||
'''Top Kids''' – polska stacja telewizyjna przeznaczona dla dzieci nadawana przez firmę Michał Winnicki Entertainment | {{Stacja | ||
|stacja=Top Kids | |||
|zdjęcie=Top Kids.png | |||
|start emisji=1 grudnia [[2015]] | |||
|zakończenie emisji= | |||
}}'''Top Kids''' – polska stacja telewizyjna przeznaczona dla dzieci nadawana przez firmę Michał Winnicki Entertainment. | |||
Początkowo stacja emitowała głównie kreskówki z lat 80. i 90. dystrybuowane przez WildBrain, obecnie w ramówce znajdują się seriale przedszkolne znane m.in. z [[Telewizja Polska|TVP ABC]]. | |||
Kanał wystartował 1 grudnia [[2015]] roku. Poniżej znajduje się lista programów emitowanych z [[dubbing]]iem. | Kanał wystartował 1 grudnia [[2015]] roku. Poniżej znajduje się lista programów emitowanych z [[dubbing]]iem. | ||
Linia 10: | Linia 17: | ||
!width="37%"|Tytuł | !width="37%"|Tytuł | ||
!width="40%"|Studio dubbingowe | !width="40%"|Studio dubbingowe | ||
!width="15%"|Premiera<br />Top Kids | !width="15%"|Premiera<br />w Top Kids | ||
|- | |- | ||
| style="background-color: #CCE2FF;"|01 | | style="background-color: #CCE2FF;"|01 | ||
Linia 29: | Linia 36: | ||
| style="background-color: #CCE2FF;"|04 | | style="background-color: #CCE2FF;"|04 | ||
| ''[[Inspektor Gadżet]]'' | | ''[[Inspektor Gadżet]]'' | ||
| | | [[Master Film|MASTER FILM]] / [[Studio Opracowań Filmów w Warszawie|STUDIO OPRACOWAŃ FILMÓW W WARSZAWIE]] | ||
| 01.12.2015 | | 01.12.2015 | ||
|- | |- | ||
Linia 104: | Linia 111: | ||
| style="background-color: #CCE2FF;"|19 | | style="background-color: #CCE2FF;"|19 | ||
| ''[[Bob budowniczy]]'' | | ''[[Bob budowniczy]]'' | ||
| <!--[[Telewizyjne Studia Dźwięku|TELEWIZYJNE STUDIA DŹWIĘKU]]/[[Telewizja Polska Agencja Filmowa|TELEWIZJA POLSKA AGENCJA FILMOWA]]/ | | <!--[[Telewizyjne Studia Dźwięku|TELEWIZYJNE STUDIA DŹWIĘKU]]/-->[[Telewizja Polska Agencja Filmowa|TELEWIZJA POLSKA AGENCJA FILMOWA]] / [[Studio Sonica|STUDIO SONICA]] | ||
| 01.06.2017 | | 01.06.2017 | ||
|- | |- | ||
Linia 131: | Linia 138: | ||
| [[Start International Polska|START INTERNATIONAL POLSKA]] | | [[Start International Polska|START INTERNATIONAL POLSKA]] | ||
| 06.12.2018 | | 06.12.2018 | ||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|25 | |||
| ''[[Polly Pocket (serial animowany 2018)|Polly Pocket]]'' | |||
| <!--[[SDI Media Polska|SDI MEDIA POLSKA]]--> | |||
| 31.03.2020 | |||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|26 | |||
| ''[[Nastolatki z Beverly Hills]]'' | |||
| <!--[[SDI Media Polska|SUN STUDIO POLSKA]]--> | |||
| 31.03.2020 | |||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|27 | |||
| ''[[Paka z Pniaka]]'' | |||
| [[Studio Sonica|STUDIO SONICA]] | |||
| 31.03.2020 | |||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|28 | |||
| ''[[Potworek Matma i jego drużyna]]'' | |||
| [[MediaVox|MEDIAVOX]] | |||
| 31.03.2020 | |||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|29 | |||
| ''[[Tupcio Chrupcio]]'' | |||
| [[Master Film|MASTER FILM]] | |||
| 18.06.2021 | |||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|30 | |||
| ''[[Heidi (serial animowany 2015)|Heidi]]'' <small>(seria druga)</small> | |||
| TELEWIZJA POLSKA – TVP ABC | |||
| 18.06.2021 | |||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|31 | |||
| ''[[Pszczółka Maja (serial animowany 2013)|Pszczółka Maja]]'' <small>(seria druga)</small> | |||
| TELEWIZJA POLSKA – AGENCJA PRODUKCJI TELEWIZYJNEJ | |||
| 18.06.2021 | |||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|32 | |||
| ''[[Wissper]]'' | |||
| [[Start International Polska|START INTERNATIONAL POLSKA]] | |||
| 18.06.2021 | |||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|33 | |||
| ''[[Mia i ja]]'' | |||
| [[Studio Sonica|STUDIO SONICA]] | |||
| 18.06.2021 | |||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|34 | |||
| ''[[Polly Pocket|Polly Pocket (2010)]]'' | |||
| [[Studio Sonica|STUDIO SONICA]] | |||
| ??.??.2021 | |||
|- | |- | ||
|} | |} |
Aktualna wersja na dzień 18:21, 24 paź 2022
Top Kids
| |
---|---|
Start emisji | 1 grudnia 2015 |
Top Kids – polska stacja telewizyjna przeznaczona dla dzieci nadawana przez firmę Michał Winnicki Entertainment.
Początkowo stacja emitowała głównie kreskówki z lat 80. i 90. dystrybuowane przez WildBrain, obecnie w ramówce znajdują się seriale przedszkolne znane m.in. z TVP ABC.
Kanał wystartował 1 grudnia 2015 roku. Poniżej znajduje się lista programów emitowanych z dubbingiem.
Programy Top Kids
Seriale animowane
Linki zewnętrzne
- Top Kids w polskiej Wikipedii