Heroes of the Storm

Z Dubbingpedia
Przejdź do nawigacjiPrzejdź do wyszukiwania

Heroes of the Storm

Heroes of the Storm.jpg
Gatunek battle arena
Producent Blizzard Entertainment
Wydawca Blizzard Entertainment
Dystrybutor CDP
Rok produkcji 2015
Premiera dubbingu 2 czerwca 2015
Platformy z dubbingiem PC

Heroes of the Storm – sieciowa gra komputerowa z gatunku multiplayer online battle arena tworzona przez Blizzard Entertainment z udziałem postaci z serii Warcraft, Diablo i StarCraft. Premiera gry z dubbingiem odbyła się 2 czerwca 2015 roku na komputerach osobistych i urządzeniach OS.

Opis

Heroes of the Storm to odpowiedź firmy Blizzard Entertainment na cieszące się dużą popularnością gry z gatunku MOBA (League of Legends, Dota 2 i inne). Początkowo produkcja powstawała jako mod do strategii czasu rzeczywistego StarCraft II. Ostatecznie jednak twórcy zdecydowali się przygotować całkowicie odrębny tytuł.

Akcja Heroes of the Storm toczy się w fantastycznym świecie Nexus, w którym zderzają się uniwersa serii Diablo, StarCraft i Warcraft. Zgodnie z regułą gatunku, zabawa skupia się na pojedynkach kilkuosobowych zespołów. Zadaniem drużyn jest przedrzeć się przez fortyfikacje przeciwnika i zająć jego bazę, a także nie dopuścić, by podobna sztuka udała się rywalom.

Każdy z graczy kontroluje poczynania jednej postaci. W galerii dostępnych herosów znaleźli się m.in. Jim Raynor, Tyrael, Kerrigan, Nova, Diablo, Arthas, Tychus Findlay, Anub’arak, Illidan, Lady Sylvanas Windrunner oraz Chen Stormstout. Bohaterowie podzieleni zostali na cztery klasy: zabójcy (specjalizują się w potężnych atak, jednak są podatni na obrażenia), wojownicy (ich atutem jest duża wytrzymałość), wsparcie (leczą lub wzmacniają towarzyszy) oraz specjaliści (np. dowódcy, eksperci od oblężeń). Dodatkowo każda postać dysponuje specyficznymi umiejętnościami, które można rozwijać w oparciu o doświadczenie nabywane podczas rozgrywki.

Opis pochodzi ze strony http://www.gry-online.pl/S016.asp?ID=21907

Wersja polska

Opracowanie wersji polskiej: START INTERNATIONAL POLSKA, SOUND TROPEZ
Reżyseria: Maciej Kowalski
Tłumaczenie: ALBION LOCALISATIONS
Głosy bohaterów z uniwersum Warcraft:

Głosy bohaterów z uniwersum StarCraft:

Głosy bohaterów z uniwersum Diablo:

Bohaterowie ze świata Overwatch:

Bohaterowie z klasycznych gier Blizzarda:

Głosy występujące na polach bitewnych:

Dodatkowe postacie:

Linki zewnętrzne