Misja: Bal

Z Dubbingpedia
Przejdź do nawigacjiPrzejdź do wyszukiwania

Misja: Bal

Prom Pact

Misja bal.jpg
Gatunek familijny
Kraj produkcji Stany Zjednoczone
Język oryginału angielski
Platforma streamingowa Disney+
Rok produkcji 2023
Data premiery dubbingu 31 marca 2023

Misja: Bal (ang. Prom Pact) – amerykański film wyreżyserowany przez Anyę Adams. Dostępny w serwisie Disney+ od 31 marca 2023 roku.

Fabuła

Bal na zakończenie szkoły zbliża się wielkimi krokami, a uczennica ostatniej klasy liceum Mandy Yang i jej przyjaciel Ben, z którym zazwyczaj trzymają się na uboczu, co chwila natykają się na wymyślnie przygotowane w stylu lat 80. zaproszenia na tańce. Myśli Mandy skupione są jednak na czymś innym – jej życiowym marzeniu, by dostać się na Harvard. Gdy okazuje się, że decyzja o jej przyjęciu została wstrzymana, Mandy decyduje się podjąć wszelkie kroki, by dostać się na listę oczekujących. Nawet jeśli wiąże się to z poproszeniem o pomoc jedynej osoby, której nienawidzi – popularnego w szkole gwiazdora koszykówki Grahama Lansinga, którego ojciec jest wpływowym senatorem i absolwentem Harvardu. Kiedy Mandy zaczyna pomagać w nauce Grahamowi, zaczyna zdawać sobie sprawę, że jest on zupełnie inny, niż jej się wydawało, oraz że jej życie to nie tylko Harvard.

Oficjalny opis producenta

Wersja polska

W wersji polskiej udział wzięli:

W pozostałych rolach:

i inni

Wersja polska: IYUNO•SDI GROUP
Reżyseria: Agnieszka Zwolińska
Tłumaczenie i dialogi: Zuzanna Chojecka
Kierownictwo muzyczne: Anna Serafińska
Współpraca: PIXELOGIC MEDIA
Producent polskiej wersji językowej: DISNEY CHARACTER VOICES INTERNATIONAL, INC.

Plansze

Disney+

Linki zewnętrzne

Disney Channel Original Movies
Filmy fabularne Under WrapsYou Lucky DogBrink!Miasteczko HalloweenZenon: Girl of the 21st CenturyCan of WormsMetamorfozaSmart HouseJohnny TsunamiGeniusDon't Look Under the BedHorse SenseLeć, leć w przestworzaThe Color of FriendshipAlley Cats StrikeRip GirlsMiracle in Lane 2Stepsister from Planet WeirdReady to RunQuintsMoje drugie jaRandka z wampiremPhantom of the MegaplexŚwiąteczna zadyma w Los AngelesZenon: The ZequelDwanaście okrążeńIrlandzkie szczęścieHoundedJett Jackson: The MovieThe Jennie ProjectAustralijska przygodaThe Poof PointMiasteczko Halloween: Zemsta KalabaraLewy MikołajSiostrzane rozgrywkiKadet KellyTru ConfessionsGet a ClueMożemy wygraćA Ring of Endless LightThe Scream TeamYou Wish!Right on TrackŚwiat nonsensów u StevensówKonkurs kulinarnyCheetah GirlsFull-Court MiracleWirtualny ideałZapasy z życiemZenon: Z3Stuck in the SuburbsTiger CruiseHalloweentown HighNow You See It...Chłopięca przyjaźńI bądź tu mądraPieskie życieDwiedźmyHigh School MusicalCow BellesWendy Wu: Nastoletnia WojowniczkaCzytaj i płaczCheetah Girls 2Return to HalloweentownWskakuj!Johnny Kapahala: Z powrotem na faliHigh School Musical 2Magiczny duet 2TajmiakiCamp RockCheetah Girls: Jeden światTatastrofaO, kurczę!Program ochrony KsiężniczekCzarodzieje z Waverly Place: FilmRandka z gwiazdąBrat zastępowyCamp Rock 2: Wielki finałLiceum AvalonNie ma to jak bliźniaki: FilmLemoniada GadaBoska przygoda SharpayWymarzony luzerPowodzenia, Charlie: Szerokiej drogiNie-przyjacieleBunt FMLet It ShineDziewczyna kontra potwórTeen Beach MovieCloud 9ZaplikowaniLepszy modelPod włosTeen Beach 2NastępcyMoja niewidzialna siostra‎Nianie w akcjiZamianaNastępcy 2ZombiZakręcony piątekKim Kolwiek: FilmNastępcy 3Zombi 2Magia na opakMisja mumiaŚwięta na okrągłoMixZombi 3Zawinięci 2Misja: Bal