Camp Rock 2: Wielki finał

Z Dubbingpedia
Przejdź do nawigacjiPrzejdź do wyszukiwania

Camp Rock 2: Wielki finał

Camp Rock 2: The Final Jam

Camp Rock 2.jpg
Gatunek familijny, musical
Kraj produkcji Stany Zjednoczone
Język oryginału angielski
Stacja telewizyjna Disney Channel, TVP1
Dystrybutor Blu-ray/DVD CD Projekt
Rok produkcji 2010
Data premiery dubbingu 18 września 2010

Camp Rock 2: Wielki finał (ang. Camp Rock 2: The Final Jam, 2010) – amerykański musical będący kontynuacją filmu Camp Rock z 2008 roku.

Premiery filmu w Polsce: 18 września 2010Disney Channel, 26 września – TVP1 (pasmo Disney! Cudowny świat), 27 września – DVD i blu-ray.

Fabuła

Mitchie (Demi Lovato) i jej przyjaciele powracają na pełen muzyki i zabawy Camp Rock. Ze światowej trasy koncertowej przybywa zespół Connect 3 i zostaje na całe lato. Shane (Joe Jonas), wspierany przez członków zespołu, próbuje zbliżyć się do Mitchie, w której podkochiwał się podczas poprzedniego obozu. Tymczasem po drugiej stronie jeziora sukcesy odnosi nowy Camp Star, który zwabił do siebie wielu instruktorów i uczestników, narażając tym samym Camp Rock na bankructwo. Mitchie postanawia uratować obóz. Dziewczyna decyduje, że starsi uczestnicy obozu wcielą się w role nauczycieli. Shane stara się spędzać z nią jak najwięcej czasu, podczas gdy jego brat Nate (Nick Jonas) zakochuje się w w pianistce o imieniu Dana (Chloe Bridges), która jest córką właściciela konkurencyjnego obozu. Mitchie podnosi poprzeczkę i wyzywa konkurentów na pojedynek – kończący lato Wielki Finał ma rozsądzić, który z obozów jest lepszy.

Opis pochodzi ze strony https://www.teleman.pl/tv/-733121

Wersja polska

W wersji polskiej udział wzięli:

W pozostałych rolach:

Reżyseria: Artur Kaczmarski
Dialogi polskie i teksty piosenek: Kuba Wecsile
Słowa polskie do piosenki „Nie zmieniajmy nic”: Robert Amirian
Opracowanie wersji polskiej: SDI MEDIA POLSKA
Nagranie i montaż dźwięku: Ilona Czech-Kłoczewska
Zgranie: Marcin Gajko
Kierownictwo produkcji: Beata Jankowska, Marcin Kopiec
Opieka artystyczna: Michał Wojnarowski
Produkcja polskiej wersji językowej: DISNEY CHARACTER VOICES INTERNATIONAL, INC.

Piosenkę promującą film „Nie zmieniajmy nic” śpiewają: Ewa Farna i Jakub Molęda

Linki zewnętrzne

Disney Channel Original Movies
Filmy fabularne Under WrapsYou Lucky DogBrink!Miasteczko HalloweenZenon: Girl of the 21st CenturyCan of WormsMetamorfozaSmart HouseJohnny TsunamiGeniusDon't Look Under the BedHorse SenseLeć, leć w przestworzaThe Color of FriendshipAlley Cats StrikeRip GirlsMiracle in Lane 2Stepsister from Planet WeirdReady to RunQuintsMoje drugie jaRandka z wampiremPhantom of the MegaplexŚwiąteczna zadyma w Los AngelesZenon: The ZequelDwanaście okrążeńIrlandzkie szczęścieHoundedJett Jackson: The MovieThe Jennie ProjectAustralijska przygodaThe Poof PointMiasteczko Halloween: Zemsta KalabaraLewy MikołajSiostrzane rozgrywkiKadet KellyTru ConfessionsGet a ClueMożemy wygraćA Ring of Endless LightThe Scream TeamYou Wish!Right on TrackŚwiat nonsensów u StevensówKonkurs kulinarnyCheetah GirlsFull-Court MiracleWirtualny ideałZapasy z życiemZenon: Z3Stuck in the SuburbsTiger CruiseHalloweentown HighNow You See It...Chłopięca przyjaźńI bądź tu mądraPieskie życieDwiedźmyHigh School MusicalCow BellesWendy Wu: Nastoletnia WojowniczkaCzytaj i płaczCheetah Girls 2Return to HalloweentownWskakuj!Johnny Kapahala: Z powrotem na faliHigh School Musical 2Magiczny duet 2TajmiakiCamp RockCheetah Girls: Jeden światTatastrofaO, kurczę!Program ochrony KsiężniczekCzarodzieje z Waverly Place: FilmRandka z gwiazdąBrat zastępowyCamp Rock 2: Wielki finałLiceum AvalonNie ma to jak bliźniaki: FilmLemoniada GadaBoska przygoda SharpayWymarzony luzerPowodzenia, Charlie: Szerokiej drogiNie-przyjacieleBunt FMLet It ShineDziewczyna kontra potwórTeen Beach MovieCloud 9ZaplikowaniLepszy modelPod włosTeen Beach 2NastępcyMoja niewidzialna siostra‎Nianie w akcjiZamianaNastępcy 2ZombiZakręcony piątekKim Kolwiek: FilmNastępcy 3Zombi 2Magia na opakMisja mumiaŚwięta na okrągłoMixZombi 3Zawinięci 2Misja: Bal