Wskakuj!

Z Dubbingpedia
Przejdź do nawigacjiPrzejdź do wyszukiwania

Wskakuj!

Jump In!

Wskakuj.jpg
Gatunek familijny
Kraj produkcji Stany Zjednoczone
Język oryginału angielski
Stacja telewizyjna Disney Channel, Disney XD
Rok produkcji 2006
Data premiery dubbingu 30 grudnia 2009 (część filmu)
27 lutego 2010 (całość)

Wskakuj! (ang. Jump In!, 2006) – amerykański film, należący do kategorii Disney Channel Original Movie.

W Polsce film pojawił się 4 maja 2007 roku także na antenie Disney Channel.

30 grudnia 2009 roku Disney XD wyemitował film do przerwy reklamowej z dubbingiem, po przerwie film został kontynuowany przez pomyłkę w wersji lektorskiej. W całości z dubbingiem film został wyemitowany 27 lutego 2010 roku na Disney Channel. 17 kwietnia 2010 roku Disney XD wyemitował po raz pierwszy w całości film z dubbingiem.

Fabuła

Film opowiada o najsławniejszym chłopaku w szkole – Izzym Danielsie (Corbin Bleu), który trenuje boks i dąży do zdobycia Golden Gloves. Kiedy jego przyjaciółka Mary (Keke Palmer) proponuje mu, aby przyłączył się do jej drużyny Joy Jumpers, jego życie zaczyna obierać inny kierunek. Zaczynają się nieporozumienia z jego ojcem i opuszczanie treningów. Izzy pokazuje dziewczynom z drużyny dzieci które świetnie skaczą Double Dutch. Mary ćwiczy nad nowymi układami wraz z Izzym z dziewczynami w sali treningowej do boksu. Rodney, który parę dni wcześniej został pogromiony przez Izzy’ego dowiaduje się o jego hobby mówi to wszystkim kolegom… Gdy w szkole dowiadują się o jego nowym hobby wyśmiewają go i rozwieszają w szkole jego zdjęcia jako baletnicy. Izzy załamuje się, znów na silę zaczyna trenować boks. Dopiero po rozmowie z Tami – Najlepszą dziewczyną bokserem w mieście, która mówi: „Czy myślisz, że zostałabym najlepszą dziewczyną bokserem w mieście, gdybym słuchała tych wszystkich waszych żartów i docinków na temat kobiety boksera?”. Po tych słowach Izzy przychodzi na zawody w Double dutch.

W tym czasie Mary i reszta dziewczyn z drużyny szukają kogoś w zastępstwie za Izzy’ego. Wybierają kuzynkę jednej z nich, cierpi ona jednak na krótkowzroczność, przez co dziewczyny są właściwie skazane na przegraną.

Hot Chilli Steppers wygrywa skoki podstawowe, drugą konkurencję, czyli skoki na czas wygrywa drużyna przeciwna Dutch Dragons. Freestyle wygrywa Mary, Izzy wraz z dziewczynami. Wygrywają całe zawody. Jadą na mistrzostwa stanów – „jednak nie wygrywają, aż do następnego roku”. Wszystko kończy się dobrze.

Wersja polska

Opracowanie i udźwiękowienie wersji polskiej: EUROCOM STUDIO
Reżyseria: Andrzej Chudy
Dialogi: Anna Wysocka
Dźwięk i montaż: Wojciech Kalinowski
Kierownictwo produkcji: Marzena Omen-Wiśniewska
Udział wzięli:

oraz:

i inni

Lektor: Andrzej Chudy

Linki zewnętrzne

Disney Channel Original Movies
Filmy fabularne Under WrapsYou Lucky DogBrink!Miasteczko HalloweenZenon: Girl of the 21st CenturyCan of WormsMetamorfozaSmart HouseJohnny TsunamiGeniusDon't Look Under the BedHorse SenseLeć, leć w przestworzaThe Color of FriendshipAlley Cats StrikeRip GirlsMiracle in Lane 2Stepsister from Planet WeirdReady to RunQuintsMoje drugie jaRandka z wampiremPhantom of the MegaplexŚwiąteczna zadyma w Los AngelesZenon: The ZequelDwanaście okrążeńIrlandzkie szczęścieHoundedJett Jackson: The MovieThe Jennie ProjectAustralijska przygodaThe Poof PointMiasteczko Halloween: Zemsta KalabaraLewy MikołajSiostrzane rozgrywkiKadet KellyTru ConfessionsGet a ClueMożemy wygraćA Ring of Endless LightThe Scream TeamYou Wish!Right on TrackŚwiat nonsensów u StevensówKonkurs kulinarnyCheetah GirlsFull-Court MiracleWirtualny ideałZapasy z życiemZenon: Z3Stuck in the SuburbsTiger CruiseHalloweentown HighNow You See It...Chłopięca przyjaźńI bądź tu mądraPieskie życieDwiedźmyHigh School MusicalCow BellesWendy Wu: Nastoletnia WojowniczkaCzytaj i płaczCheetah Girls 2Return to HalloweentownWskakuj!Johnny Kapahala: Z powrotem na faliHigh School Musical 2Magiczny duet 2TajmiakiCamp RockCheetah Girls: Jeden światTatastrofaO, kurczę!Program ochrony KsiężniczekCzarodzieje z Waverly Place: FilmRandka z gwiazdąBrat zastępowyCamp Rock 2: Wielki finałLiceum AvalonNie ma to jak bliźniaki: FilmLemoniada GadaBoska przygoda SharpayWymarzony luzerPowodzenia, Charlie: Szerokiej drogiNie-przyjacieleBunt FMLet It ShineDziewczyna kontra potwórTeen Beach MovieCloud 9ZaplikowaniLepszy modelPod włosTeen Beach 2NastępcyMoja niewidzialna siostra‎Nianie w akcjiZamianaNastępcy 2ZombiZakręcony piątekKim Kolwiek: FilmNastępcy 3Zombi 2Magia na opakMisja mumiaŚwięta na okrągłoMixZombi 3Zawinięci 2Misja: BalNastępcy: Rebelia Red