Kadet Kelly

Z Dubbingpedia
Przejdź do nawigacjiPrzejdź do wyszukiwania

Kadet Kelly

Cadet Kelly

Kadet Kelly.jpg
Gatunek familijny
Kraj produkcji Stany Zjednoczone
Język oryginału angielski
Stacja telewizyjna Disney Channel
Rok produkcji 2002
Data premiery dubbingu 4 czerwca 2012

Kadet Kelly (ang. Cadet Kelly, 2002) – amerykański film fabularny.

Premiera filmu w Polsce odbyła się 27 czerwca 2009 roku w wersji z lektorem (opracowana przez Start International Polska). Premiera filmu z dubbingiem odbyła się 4 czerwca 2012 roku na kanale Disney Channel.

Fabuła

Od rozwodu rodziców nastoletnia Kelly Collins (Hilary Duff) mieszka z matką, Samanthą (Linda Kash), w Nowym Jorku. Obdarzona zmysłem artystycznym dziewczyna ma wielu przyjaciół, jest wesoła i przebojowa. Tymczasem jej matka zgadza się wyjść za mąż generała Joego Maxwella (Gary Cole). Po ślubie wraz z córką ma przenieść się na teren koszar. Kelly na próżno buntuje się przeciwko decyzji dorosłych. Wkrótce zostaje słuchaczką szkoły wojskowej. Musi poddać się dyscyplinie i przestrzegać surowego regulaminu. Jest to sprzeczne z żywiołową naturą nastolatki, więc szybko popada w konflikt z kapitan Jennifer Stone (Christy Carlson Romano). Przełożona próbuje ją złamać, zmuszając do ćwiczeń w deszczu i błocie. Wyczerpana dziewczyna chce porzucić szkołę. Zmienia zdanie na prośbę matki, która spodziewa się dziecka. Niebawem Kelly popada w kolejne tarapaty i staje przed sądem wojskowym. Zostaje przeniesiona do służby pomocniczej w magazynie.

Opis pochodzi ze strony http://www.teleman.pl/tv/-400148

Wersja polska

Wersja polska: SUN STUDIO POLSKA
Reżyseria: Joanna Węgrzynowska-Cybińska
Dialogi: Dominik Kaczmarski
Wystąpili:

oraz:

i inni

Lektor: Paweł Bukrewicz

Linki zewnętrzne

Disney Channel Original Movies
Filmy fabularne Under WrapsYou Lucky DogBrink!Miasteczko HalloweenZenon: Girl of the 21st CenturyCan of WormsMetamorfozaSmart HouseJohnny TsunamiGeniusDon't Look Under the BedHorse SenseLeć, leć w przestworzaThe Color of FriendshipAlley Cats StrikeRip GirlsMiracle in Lane 2Stepsister from Planet WeirdReady to RunQuintsMoje drugie jaRandka z wampiremPhantom of the MegaplexŚwiąteczna zadyma w Los AngelesZenon: The ZequelDwanaście okrążeńIrlandzkie szczęścieHoundedJett Jackson: The MovieThe Jennie ProjectAustralijska przygodaThe Poof PointMiasteczko Halloween: Zemsta KalabaraLewy MikołajSiostrzane rozgrywkiKadet KellyTru ConfessionsGet a ClueMożemy wygraćA Ring of Endless LightThe Scream TeamYou Wish!Right on TrackŚwiat nonsensów u StevensówKonkurs kulinarnyCheetah GirlsFull-Court MiracleWirtualny ideałZapasy z życiemZenon: Z3Stuck in the SuburbsTiger CruiseHalloweentown HighNow You See It...Chłopięca przyjaźńI bądź tu mądraPieskie życieDwiedźmyHigh School MusicalCow BellesWendy Wu: Nastoletnia WojowniczkaCzytaj i płaczCheetah Girls 2Return to HalloweentownWskakuj!Johnny Kapahala: Z powrotem na faliHigh School Musical 2Magiczny duet 2TajmiakiCamp RockCheetah Girls: Jeden światTatastrofaO, kurczę!Program ochrony KsiężniczekCzarodzieje z Waverly Place: FilmRandka z gwiazdąBrat zastępowyCamp Rock 2: Wielki finałLiceum AvalonNie ma to jak bliźniaki: FilmLemoniada GadaBoska przygoda SharpayWymarzony luzerPowodzenia, Charlie: Szerokiej drogiNie-przyjacieleBunt FMLet It ShineDziewczyna kontra potwórTeen Beach MovieCloud 9ZaplikowaniLepszy modelPod włosTeen Beach 2NastępcyMoja niewidzialna siostra‎Nianie w akcjiZamianaNastępcy 2ZombiZakręcony piątekKim Kolwiek: FilmNastępcy 3Zombi 2Magia na opakMisja mumiaŚwięta na okrągłoMixZombi 3Zawinięci 2Misja: Bal