HBO Max: Różnice pomiędzy wersjami
m (uzupełnienie) |
m (uzupełnienie) |
||
(Nie pokazano 3 wersji utworzonych przez 2 użytkowników) | |||
Linia 208: | Linia 208: | ||
| [[Start International Polska|START INTERNATIONAL POLSKA]] | | [[Start International Polska|START INTERNATIONAL POLSKA]] | ||
| 11.02.2023 | | 11.02.2023 | ||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|000 | |||
| ''[[Shazam! Gniew bogów]]'' | |||
| [[Studio Sonica|STUDIO SONICA]] | |||
| 23.05.2023 | |||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|000 | |||
| ''[[Venom]]'' | |||
| [[Iyuno|SDI MEDIA POLSKA]] | |||
| 16.06.2023 | |||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|000 | |||
| ''[[Hobbit: Bitwa Pięciu Armii]]'' | |||
| [[Studio Sonica|STUDIO SONICA]] | |||
| 01.07.2023 | |||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|000 | |||
| ''[[Hobbit: Pustkowie Smauga]]'' | |||
| [[Studio Sonica|STUDIO SONICA]] | |||
| 01.07.2023 | |||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|000 | |||
| ''[[Wielki zielony krokodyl domowy]]'' | |||
| [[Hiventy Poland|HIVENTY POLAND]] | |||
| 04.08.2023 | |||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|000 | |||
| ''[[Flash]]'' | |||
| [[Studio Sonica|STUDIO SONICA]] | |||
| 25.08.2023 | |||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|000 | |||
| ''[[Barbie]]'' | |||
| [[Film Factory Studio|FILM FACTORY STUDIO]] | |||
| 23.12.2023 | |||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|000 | |||
| ''[[Gran Turismo]]'' | |||
| [[Hiventy Poland|HIVENTY POLAND]] | |||
| 16.02.2024 | |||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|000 | |||
| ''[[Aquaman i zaginione królestwo]]'' | |||
| [[Studio Sonica|STUDIO SONICA]] | |||
| 27.02.2024 | |||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|000 | |||
| ''[[Wonka]]'' | |||
| [[Film Factory Studio|FILM FACTORY STUDIO]] | |||
| 08.03.2024 | |||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|000 | |||
| ''[[Mru i ja: wielka przygoda na cztery łapy]]'' | |||
| [[Film Factory Studio|FILM FACTORY STUDIO]] | |||
| 22.03.2024 | |||
|- | |- | ||
|} | |} | ||
Linia 220: | Linia 275: | ||
!width="15%"|Premiera<br />na HBO Max | !width="15%"|Premiera<br />na HBO Max | ||
|- | |- | ||
| | | style="background-color: #CCE2FF;"|000 | ||
| ''[[Backstage]]'' | |||
| 1- | | 1-60 | ||
| [[Iyuno|IYUNO•SDI GROUP]] | |||
| 08.03.2022 | | 08.03.2022 | ||
|- | |- | ||
| | | style="background-color: #CCE2FF;"|000 | ||
| ''[[Biuro ochrony magii]]'' | |||
| 1-20 | |||
| [[Master Film|MASTER FILM]] | |||
| | |||
| 08.03.2022 | | 08.03.2022 | ||
|- | |- | ||
| style="background-color: #CCE2FF;"|000 | |||
| ''[[Biznesiarze]]'' | |||
| 1-20 | |||
| style="background-color: #CCE2FF;" | | [[Iyuno|IYUNO•SDI GROUP]] | ||
| | |||
| 08.03.2022 | | 08.03.2022 | ||
|- | |- | ||
| style="background-color: #CCE2FF;"|000 | | style="background-color: #CCE2FF;"|000 | ||
Linia 616: | Linia 662: | ||
| [[Start International Polska|START INTERNATIONAL POLSKA]] | | [[Start International Polska|START INTERNATIONAL POLSKA]] | ||
| 01.04.2023 | | 01.04.2023 | ||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|000 | |||
| ''[[Mumie]]'' | |||
| [[Film Factory Studio|FILM FACTORY STUDIO]] | |||
| 04.04.2023 | |||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|000 | |||
| ''[[Nel i tajemnica Kurokota]]'' | |||
| [[Film Factory Studio|FILM FACTORY STUDIO]] | |||
| 22.04.2023 | |||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|000 | |||
| ''[[Tomek i przyjaciele: Tajemnica Góry Widokowej]]'' | |||
| [[Iyuno|IYUNO•SDI GROUP]] | |||
| 15.07.2023 | |||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|000 | |||
| ''[[Młodzi Tytani: Akcja! kontra Młodzi Tytani]]'' | |||
| [[Iyuno|IYUNO•SDI GROUP WARSZAWA]] | |||
| 22.07.2023 | |||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|000 | |||
| ''[[Wallace i Gromit: Klątwa królika]]'' | |||
| [[Start International Polska|START INTERNATIONAL POLSKA]] | |||
| 23.09.2023 | |||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|000 | |||
| ''[[Wpuszczony w kanał]]'' | |||
| [[Start International Polska|START INTERNATIONAL POLSKA]] | |||
| 07.10.2023 | |||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|000 | |||
| ''[[Smerfy 2]]'' | |||
| [[Start International Polska|START INTERNATIONAL POLSKA]] | |||
| 14.10.2023 | |||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|000 | |||
| ''[[Rybki z ferajny]]'' | |||
| [[Start International Polska|START INTERNATIONAL POLSKA]] | |||
| 15.10.2023 | |||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|000 | |||
| ''[[Mrówka Z]]'' | |||
| [[Master Film|MASTER FILM]] | |||
| 01.12.2023 | |||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|000 | |||
| ''[[Książę Egiptu (film 1998)|Książę Egiptu]]'' | |||
| [[Start International Polska|START INTERNATIONAL POLSKA]] | |||
| 08.12.2023 | |||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|000 | |||
| ''[[Barbie: Gwiezdna przygoda]]'' | |||
| [[Iyuno|SDI MEDIA POLSKA]] | |||
| 15.12.2023 | |||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|000 | |||
| ''[[Mariah Carey. Świąteczne życzenie]]'' | |||
| | |||
| 21.12.2023 | |||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|000 | |||
| ''[[Spider-Man: Poprzez Multiwersum]]'' | |||
| [[Hiventy Poland|HIVENTY POLAND]] | |||
| 22.12.2023 | |||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|000 | |||
| ''[[Krudowie 2: Nowa Era]]'' | |||
| [[Start International Polska|START INTERNATIONAL POLSKA]] | |||
| 29.12.2023 | |||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|000 | |||
| ''[[Hop]]'' | |||
| [[Start International Polska|START INTERNATIONAL POLSKA]] | |||
| 06.01.2024 | |||
|- | |- | ||
|} | |} | ||
Linia 627: | Linia 748: | ||
!width="36%"|Studio dubbingowe | !width="36%"|Studio dubbingowe | ||
!width="15%"|Premiera<br />na HBO Max | !width="15%"|Premiera<br />na HBO Max | ||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|000 | |||
| ''[[Królewska Straż]]'' | |||
| 1-52 | |||
| [[Iyuno|SDI MEDIA POLSKA]] | |||
| | |||
|- | |- | ||
| style="background-color: #CCE2FF;"|000 | | style="background-color: #CCE2FF;"|000 | ||
Linia 636: | Linia 763: | ||
| style="background-color: #CCE2FF;"|000 | | style="background-color: #CCE2FF;"|000 | ||
| ''[[Alice i Lewis]]'' | | ''[[Alice i Lewis]]'' | ||
| 1- | | 1-104 | ||
| [[Iyuno|SDI MEDIA POLSKA]] | | [[Iyuno|SDI MEDIA POLSKA]] | ||
| 08.03.2022 | | 08.03.2022 | ||
Linia 654: | Linia 781: | ||
| style="background-color: #CCE2FF;"|000 | | style="background-color: #CCE2FF;"|000 | ||
| ''[[Ben 10 (serial animowany 2016)|Ben 10]]'' | | ''[[Ben 10 (serial animowany 2016)|Ben 10]]'' | ||
| | | 1-184 | ||
| [[Iyuno|SDI MEDIA POLSKA]] | | [[Iyuno|SDI MEDIA POLSKA]] | ||
| 08.03.2022 | | 08.03.2022 | ||
Linia 664: | Linia 791: | ||
| 08.03.2022 | | 08.03.2022 | ||
|- | |- | ||
| | | style="background-color: #CCE2FF;"|000 | ||
| ''[[Craig znad Potoku]]'' | |||
| 1- | | 1-170 | ||
| [[Iyuno|SDI MEDIA POLSKA / IYUNO•SDI GROUP]] | |||
| 08.03.2022 | | 08.03.2022 | ||
|- | |- | ||
| style="background-color: #CCE2FF;"|000 | | style="background-color: #CCE2FF;"|000 | ||
Linia 697: | Linia 815: | ||
| 08.03.2022 | | 08.03.2022 | ||
|- | |- | ||
| | | style="background-color: #CCE2FF;"|000 | ||
| ''[[Jabłko i Szczypior]]'' | |||
| 1- | | 1-76 | ||
| [[Iyuno|SDI MEDIA POLSKA]] | |||
| 08.03.2022 | | 08.03.2022 | ||
|- | |- | ||
| style="background-color: #CCE2FF;"|000 | | style="background-color: #CCE2FF;"|000 | ||
| ''[[Jaś Fasola]]'' | | ''[[Jaś Fasola]]'' | ||
| 1- | | 1-130 | ||
| [[Iyuno|SDI MEDIA POLSKA]] | | [[Iyuno|SDI MEDIA POLSKA]] | ||
| 08.03.2022 | | 08.03.2022 | ||
|- | |- | ||
| | | style="background-color: #CCE2FF;"|000 | ||
| ''[[Kicia Rożek]]'' | |||
| 1- | | 1-104 | ||
| [[Iyuno|SDI MEDIA POLSKA]] | |||
| 08.03.2022 | | 08.03.2022 | ||
|- | |- | ||
| | | style="background-color: #CCE2FF;"|000 | ||
| ''[[Krecio]]'' | |||
| 1-52 | |||
| [[Iyuno|IYUNO•SDI GROUP]] | |||
| 1- | |||
| 08.03.2022 | | 08.03.2022 | ||
|- | |- | ||
| style="background-color: #CCE2FF;"|000 | | style="background-color: #CCE2FF;"|000 | ||
Linia 754: | Linia 863: | ||
| 08.03.2022 | | 08.03.2022 | ||
|- | |- | ||
| | | style="background-color: #CCE2FF;"|000 | ||
| ''[[Looney Tunes: Maluchy w pieluchach]]'' | |||
| 1 | | 1-53 | ||
| [[Master Film|MASTER FILM]] | |||
| 08.03.2022 | | 08.03.2022 | ||
|- | |- | ||
| | | style="background-color: #CCE2FF;"|000 | ||
| ''[[Masza i niedźwiedź]]'' | |||
| 1-117 | |||
| [[VSI Warsaw|STUDIO M.R. SOUND]] / [[Iyuno|BTI STUDIOS]] | |||
| 1- | |||
| 08.03.2022 | | 08.03.2022 | ||
|- | |- | ||
| style="background-color: #CCE2FF;"|000 | | style="background-color: #CCE2FF;"|000 | ||
Linia 783: | Linia 883: | ||
| style="background-color: #CCE2FF;"|000 | | style="background-color: #CCE2FF;"|000 | ||
| ''[[Młodzi Tytani: Akcja!]]'' | | ''[[Młodzi Tytani: Akcja!]]'' | ||
| 1-80, 82-233, 236-261, 263-266, 270-280, 283- | | 1-80, 82-233, 236-261, 263-266, 270-280, 283-365, 367-385 | ||
| [[Iyuno|SDI MEDIA POLSKA]] | | [[Iyuno|SDI MEDIA POLSKA]] | ||
| 08.03.2022 | | 08.03.2022 | ||
Linia 805: | Linia 905: | ||
| 08.03.2022 | | 08.03.2022 | ||
|- | |- | ||
| | | style="background-color: #CCE2FF;"|000 | ||
| ''[[Obóz na wyspie]]'' | |||
| 1- | | 1-120 | ||
| [[Iyuno|SDI MEDIA POLSKA]] | |||
| 08.03.2022 | | 08.03.2022 | ||
|- | |- | ||
| style="background-color: #CCE2FF;"|000 | | style="background-color: #CCE2FF;"|000 | ||
Linia 835: | Linia 929: | ||
| 08.03.2022 | | 08.03.2022 | ||
|- | |- | ||
| | | style="background-color: #CCE2FF;"|000 | ||
| ''[[Rick i Morty]]'' | |||
| 1- | | 1-71 | ||
| [[Iyuno|BTI STUDIOS / IYUNO MEDIA GROUP / IYUNO•SDI GROUP]] | |||
| 08.03.2022 | | 08.03.2022 | ||
|- | |- | ||
| style="background-color: #CCE2FF;"|000 | | style="background-color: #CCE2FF;"|000 | ||
Linia 859: | Linia 947: | ||
| 08.03.2022 | | 08.03.2022 | ||
|- | |- | ||
| | | style="background-color: #CCE2FF;"|000 | ||
| ''[[Steven Universe]]'' | |||
| 1- | | 1-160 | ||
| [[Studio Sonica|STUDIO SONICA]] / [[Iyuno|SDI MEDIA POLSKA]] | |||
| 08.03.2022 | | 08.03.2022 | ||
|- | |- | ||
| | | style="background-color: #CCE2FF;"|000 | ||
| ''[[Taffy]]'' | |||
| 1-16, 18-78 | | 1-16, 18-78 | ||
| | | [Iyuno|SDI MEDIA POLSKA]] | ||
| 08.03.2022 | | 08.03.2022 | ||
|- | |- | ||
| style="background-color: #CCE2FF;"|000 | | style="background-color: #CCE2FF;"|000 | ||
Linia 895: | Linia 977: | ||
| 08.03.2022 | | 08.03.2022 | ||
|- | |- | ||
| | | style="background-color: #CCE2FF;"|000 | ||
| ''[[Tom i Jerry w Nowym Jorku]]'' | |||
| 1- | | 1-13 | ||
| [[Master Film|MASTER FILM]] | |||
| 08.03.2022 | | 08.03.2022 | ||
|- | |- | ||
| style="background-color: #CCE2FF;"|000 | | style="background-color: #CCE2FF;"|000 | ||
Linia 910: | Linia 989: | ||
| 08.03.2022 | | 08.03.2022 | ||
|- | |- | ||
| | | style="background-color: #CCE2FF;"|000 | ||
| ''[[Victor i Valentino]]'' | |||
| 1-16, 19- | | 1-16, 19-50, 53-74 | ||
| [[Iyuno|SDI MEDIA POLSKA]] | |||
| 08.03.2022 | | 08.03.2022 | ||
|- | |- | ||
| style="background-color: #CCE2FF;"|000 | | style="background-color: #CCE2FF;"|000 | ||
Linia 925: | Linia 1001: | ||
| 08.03.2022 | | 08.03.2022 | ||
|- | |- | ||
| | | style="background-color: #CCE2FF;"|000 | ||
| ''[[Zwariowane melodie: Kreskówki]]'' | |||
| 1- | | 1-36a, 37-47b, 47d-5, 54b-69b, 70-81 | ||
| [[Master Film|MASTER FILM]] | |||
| 08.03.2022 | | 08.03.2022 | ||
|- | |- | ||
| | | style="background-color: #CCE2FF;"|000 | ||
| ''[[Zwyczajny serial]]'' | |||
| 1-7, 9-26, 28-43, 46-83, 86-120, 122-127, 130-153, 155-163, 166-168, 171-179, 181-200, 203-228, 231-261 | |||
| [[Studio Sonica|STUDIO SONICA]] / [[Iyuno|SDI MEDIA POLSKA]] | |||
| 1-7, 9- | |||
| 08.03.2022 | | 08.03.2022 | ||
|- | |- | ||
| | | style="background-color: #CCE2FF;"|000 | ||
| ''[[Magiczne magiimiecze]]'' | |||
| 1-50, 53-69, 72-92, S01-S09 | |||
| [[Iyuno|SDI MEDIA POLSKA]] | |||
| | |||
| 11.03.2022 | | 11.03.2022 | ||
|- | |- | ||
| style="background-color: #CCE2FF;"|000 | | style="background-color: #CCE2FF;"|000 | ||
Linia 997: | Linia 1049: | ||
| 15.03.2022 | | 15.03.2022 | ||
|- | |- | ||
| | | style="background-color: #CCE2FF;"|000 | ||
| ''[[Fungisy!]]'' | |||
| 1- | | 1-39, 50-59 | ||
| [[Iyuno|SDI MEDIA POLSKA]] | |||
| 17.03.2022 | | 17.03.2022 | ||
|- | |- | ||
| | | style="background-color: #CCE2FF;"|000 | ||
| ''[[Tomek i przyjaciele: Naprzód lokomotywy!]]'' | |||
| 1-104 | |||
| [[Iyuno|IYUNO•SDI GROUP]] | |||
| 1- | |||
| 18.03.2022 | | 18.03.2022 | ||
|- | |- | ||
| style="background-color: #CCE2FF;"|000 | | style="background-color: #CCE2FF;"|000 | ||
| ''[[Królikula]]'' | | ''[[Królikula]]'' | ||
| 1 | | 1-52, 54-62, 64-104 | ||
| [[Studio Sonica|STUDIO SONICA]] | | [[Studio Sonica|STUDIO SONICA]] | ||
| 24.03.2022 | | 24.03.2022 | ||
Linia 1036: | Linia 1073: | ||
| 24.03.2022 | | 24.03.2022 | ||
|- | |- | ||
| | | style="background-color: #CCE2FF;"|000 | ||
| ''[[Harley Quinn]]'' | |||
| 1- | | 1-46 | ||
| [[Studio PDK|STUDIO PDK]] | |||
| 25.03.2022 | | 25.03.2022 | ||
|- | |- | ||
| | | style="background-color: #CCE2FF;"|000 | ||
| ''[[OK K.O.! Po prostu walcz]]'' | |||
| 1-32, 34-42, 44-50, 53-112 | |||
| [[Iyuno|SDI MEDIA POLSKA]] | |||
| 1 | |||
| 26.03.2022 | | 26.03.2022 | ||
|- | |- | ||
| style="background-color: #CCE2FF;"|000 | | style="background-color: #CCE2FF;"|000 | ||
Linia 1092: | Linia 1093: | ||
| style="background-color: #CCE2FF;"|000 | | style="background-color: #CCE2FF;"|000 | ||
| ''[[Pan Magoo]]'' | | ''[[Pan Magoo]]'' | ||
| 1 | | 1-78 | ||
| [[Iyuno|SDI MEDIA POLSKA]] | | [[Iyuno|SDI MEDIA POLSKA]] | ||
| 29.03.2022 | | 29.03.2022 | ||
Linia 1098: | Linia 1099: | ||
| style="background-color: #CCE2FF;"|000 | | style="background-color: #CCE2FF;"|000 | ||
| ''[[Jellystone!]]'' | | ''[[Jellystone!]]'' | ||
| 1- | | 1-50 | ||
| [[Master Film|MASTER FILM]] | | [[Master Film|MASTER FILM]] | ||
| 08.04.2022 | | 08.04.2022 | ||
|- | |- | ||
| | | style="background-color: #CCE2FF;"|000 | ||
| ''[[Monster Beach]]'' | |||
| 1- | | 1-48 | ||
| [[Iyuno|SDI MEDIA POLSKA / IYUNO•SDI GROUP, WARSZAWA]] | |||
| 21.04.2022 | | 21.04.2022 | ||
|- | |- | ||
| style="background-color: #CCE2FF;"|000 | | style="background-color: #CCE2FF;"|000 | ||
| ''[[Odlotowe wyścigi (serial animowany 2017)|Odlotowe wyścigi]]'' | | ''[[Odlotowe wyścigi (serial animowany 2017)|Odlotowe wyścigi]]'' | ||
| 41- | | 41-78 | ||
| [[Studio Sonica|STUDIO SONICA]] | | [[Studio Sonica|STUDIO SONICA]] | ||
| 21.04.2022 | | 21.04.2022 | ||
Linia 1123: | Linia 1121: | ||
| 21.04.2022 | | 21.04.2022 | ||
|- | |- | ||
| | | style="background-color: #CCE2FF;"|000 | ||
| ''[[Pociąg do nieskończoności]]'' | |||
| 1- | | 1-20 | ||
| [[Iyuno|IYUNO•SDI GROUP]] | |||
| 22.04.2022 | | 22.04.2022 | ||
|- | |- | ||
| style="background-color: #CCE2FF;"|000 | | style="background-color: #CCE2FF;"|000 | ||
Linia 1138: | Linia 1133: | ||
| 29.04.2022 | | 29.04.2022 | ||
|- | |- | ||
| | | style="background-color: #CCE2FF;"|000 | ||
| ''[[Między nami, misiaczkami]]'' | |||
| 1- | | 1-39 | ||
| [[Iyuno|IYUNO•SDI GROUP]] | |||
| 03.06.2022 | | 03.06.2022 | ||
|- | |- | ||
| style="background-color: #CCE2FF;"|000 | | style="background-color: #CCE2FF;"|000 | ||
Linia 1153: | Linia 1145: | ||
| 17.06.2022 | | 17.06.2022 | ||
|- | |- | ||
| | | style="background-color: #CCE2FF;"|000 | ||
| ''[[Tuca i Bertie]]'' | |||
| 11- | | 11-30 | ||
| [[Start International Polska|START INTERNATIONAL POLSKA]] | |||
| 24.06.2022 | | 24.06.2022 | ||
|- | |- | ||
| | | style="background-color: #CCE2FF;"|000 | ||
| ''[[DC Super Hero Girls (serial animowany 2019)|DC Super Hero Girls]]'' | |||
| 1-52 | |||
| [[Iyuno|SDI MEDIA POLSKA / IYUNO•SDI GROUP POLAND]] | |||
| 18.09.2021 | |||
| 1- | |||
| | |||
|- | |- | ||
| style="background-color: #CCE2FF;"|000 | | style="background-color: #CCE2FF;"|000 | ||
Linia 1177: | Linia 1163: | ||
| 17.07.2022 | | 17.07.2022 | ||
|- | |- | ||
| | | style="background-color: #CCE2FF;"|000 | ||
| ''[[Pocoyo]]'' | |||
| | | 1-209 | ||
| | |||
| 23.07.2022 | | 23.07.2022 | ||
|- | |- | ||
| style="background-color: #CCE2FF;"|000 | | style="background-color: #CCE2FF;"|000 | ||
Linia 1199: | Linia 1173: | ||
| | | | ||
| [[Iyuno|SDI MEDIA POLSKA / IYUNO•SDI GROUP WARSZAWA]] | | [[Iyuno|SDI MEDIA POLSKA / IYUNO•SDI GROUP WARSZAWA]] | ||
| | | 12.11.2021 | ||
|- | |- | ||
| | | style="background-color: #CCE2FF;"|000 | ||
| ''[[Dziesięcioletni Tom]]'' | |||
| 1- | | 1-10 | ||
| [[Iyuno|IYUNO•SDI GROUP]] | |||
| 03.09.2022 | | 03.09.2022 | ||
|- | |- | ||
| style="background-color: #CCE2FF;"|000 | | style="background-color: #CCE2FF;"|000 | ||
Linia 1218: | Linia 1189: | ||
| style="background-color: #CCE2FF;"|000 | | style="background-color: #CCE2FF;"|000 | ||
| ''[[Pająk Lucas]]'' | | ''[[Pająk Lucas]]'' | ||
| 1- | | 1-77 | ||
| [[Iyuno|IYUNO•SDI GROUP WARSZAWA]] | | [[Iyuno|IYUNO•SDI GROUP WARSZAWA]] | ||
| 16.10.2022 | | 16.10.2022 | ||
|- | |- | ||
| | | style="background-color: #CCE2FF;"|000 | ||
| ''[[Batwheels]]'' | |||
| 1- | | 1-40, K01-K24 | ||
| [[Iyuno|IYUNO POLSKA]] | |||
| 18.02.2023 | | 18.02.2023 | ||
|- | |- | ||
| style="background-color: #CCE2FF;"|000 | | style="background-color: #CCE2FF;"|000 | ||
| ''[[Jade Armor]]'' | | ''[[Jade Armor]]'' | ||
| 1- | | 1-26 | ||
| [[Iyuno|IYUNO•SDI]] | | [[Iyuno|IYUNO•SDI]] | ||
| 04.03.2023 | | 04.03.2023 | ||
Linia 1239: | Linia 1207: | ||
| style="background-color: #CCE2FF;"|000 | | style="background-color: #CCE2FF;"|000 | ||
| ''[[Monkie Kid]]'' | | ''[[Monkie Kid]]'' | ||
| 1- | | 1-33 | ||
| [[Iyuno|IYUNO•SDI GROUP WARSZAWA]] | | [[Iyuno|IYUNO•SDI GROUP WARSZAWA]] | ||
| 01.04.2023 | | 01.04.2023 | ||
Linia 1245: | Linia 1213: | ||
| style="background-color: #CCE2FF;"|000 | | style="background-color: #CCE2FF;"|000 | ||
| ''[[Royal Crackers]]'' | | ''[[Royal Crackers]]'' | ||
| 1- | | 1-19 | ||
| [[Hiventy Poland|HIVENTY POLSKA]] | | [[Hiventy Poland|HIVENTY POLSKA]] | ||
| 03.04.2023 | | 03.04.2023 | ||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|000 | |||
| ''[[Królik Bugs: nowe konstrukcje]]'' | |||
| 1-40, K01-K14 | |||
| [[Iyuno|IYUNO•SDI GROUP WARSZAWA]] | |||
| 17.06.2023 | |||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|000 | |||
| ''[[Międzygwiezdna Ella]]'' | |||
| 1-52 | |||
| [[Iyuno|IYUNO POLSKA]] | |||
| 30.09.2023 | |||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|000 | |||
| ''[[Ropuch i przyjaciele]]'' | |||
| 1-52 | |||
| [[Iyuno|IYUNO•SDI GROUP WARSZAWA]] | |||
| 11.11.2023 | |||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|000 | |||
| ''[[Hero Inside]]'' | |||
| 1-11 | |||
| [[Iyuno|IYUNO POLSKA]] | |||
| 02.12.2023 | |||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|000 | |||
| ''[[Lu i robaloskład]]'' | |||
| 1-78, K01-K25 | |||
| [[Iyuno|IYUNO]] | |||
| 27.01.2024 | |||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|000 | |||
| ''[[Ninjago: Powstanie Smoków]]'' | |||
| 1-20 | |||
| [[Iyuno|IYUNO]] | |||
| 09.03.2024 | |||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|000 | |||
| ''[[Bzikowersytet Animków]]'' | |||
| 1-12 | |||
| <!--[[Master Film|MASTER FILM]]--> | |||
| 27.04.2024 | |||
|- | |- | ||
|} | |} |
Aktualna wersja na dzień 15:12, 1 maj 2024
HBO Max
| |
---|---|
Start platformy | 8 marca 2022 |
HBO Max – amerykańska platforma umożliwiająca oglądanie filmów i seriali poprzez media strumieniowe. W Polsce dostępna od 8 marca 2022 roku, jednak część pozycji już wcześniej była dostępna z polskim dubbingiem na zagranicznych wersjach językowych platformy. Powstała z przekształcenia serwisu wideo na życzenie HBO GO uruchomionego na terenie Polski 16 grudnia 2010 roku.
W bibliotece serwisu znajdują się m.in. filmy wytwórni Warner Bros. Pictures, New Line Cinema, seriale znane z kanałów HBO, The CW, Cartoon Network czy Adult Swim, a także produkcje wytwórni Disneya, Paramount Pictures, Universal, MGM, Sony i Columbia Pictures.
W ramach polityki serwisu niektóre produkcje fabularne i animowane są udostępniane w wersji lektorskiej pomimo istniejącej wersji dubbingowej. Występowały również przypadki wymiany wersji z dubbingiem na tzw. szeptankę, i na odwrót, np. przy poszczególnych filmach z cyklu DC Extended Universe, Marvel Cinematic Universe, a także w Pięknej i Bestii, Fantastyczne zwierzęta i jak je znaleźć, Fantastyczne zwierzęta: Zbrodnie Grindelwalda czy Player One.
Produkcje dostępne z dubbingiem
Filmy fabularne
Seriale fabularne
№ | Tytuł | Udostępnione odcinki | Studio dubbingowe | Premiera na HBO Max |
---|---|---|---|---|
000 | Backstage | 1-60 | IYUNO•SDI GROUP | 08.03.2022 |
000 | Biuro ochrony magii | 1-20 | MASTER FILM | 08.03.2022 |
000 | Biznesiarze | 1-20 | IYUNO•SDI GROUP | 08.03.2022 |
000 | Game Shakers. Jak wydać grę | 1-21, 23-25 | MASTER FILM | 08.03.2022 |
000 | iCarly | 1-25 | START INTERNATIONAL POLSKA | 08.03.2022 |
000 | Malory Towers | 1-13 | SDI MEDIA POLSKA | 08.03.2022 |
000 | Niebezpieczny Henryk | 66-87 | START INTERNATIONAL POLSKA | 08.03.2022 |
000 | Sam i Cat | 1-36 | MASTER FILM | 08.03.2022 |
000 | Victoria znaczy zwycięstwo | 1-60 | MASTER FILM | 08.03.2022 |
000 | Wszyscy razem, śladem Blue! | 1-20 | MASTER FILM | 08.03.2022 |
000 | Zagadki rodziny Hunterów | 1-20 | START INTERNATIONAL POLSKA | 15.03.2022 |
000 | Tofik, pies na medal | 1-30 | 13.05.2022 | |
000 | Dobranocny ogród | 1-20 | 27.05.2022 |
Filmy animowane
Seriale animowane
Programy
№ | Tytuł | Studio dubbingowe | Premiera na HBO Max |
---|---|---|---|
000 | Harry Potter – 20. rocznica: Powrót do Hogwartu | STUDIO PDK | 28.04.2022 |
Produkcje dawniej dostępne z dubbingiem
Filmy fabularne
№ | Tytuł | Studio dubbingowe | Data premiery / usunięcia |
---|---|---|---|
000 | Aladyn | SDI MEDIA POLSKA | 08.03.2022 31.03.2022 |
000 | Kopciuszek | SDI MEDIA POLSKA | 08.03.2022 31.03.2022 |