Zwyczajny serial

Z Dubbingpedia
Skocz do: nawigacja, szukaj

Zwyczajny serial (ang. Regular Show, 2010-2017) – amerykański serial animowany.

Serial emitowany w Polsce na kanale Cartoon Network od 26 listopada 2011 roku.

Premierowa emisja odcinków 185 i 191 (9 stycznia 2016) została wyemitowana na polskiej ścieżce w języku angielskim. Odcinek 191 został po raz pierwszy wyemitowany po polsku 30 stycznia 2016 r. Odcinek 185 po polsku został wyemitowany 6 lutego 2016 r. Premierowa emisja odcinka 199 z 12 lipca 2016 roku została wyemitowana na polskiej ścieżce w języku rumuńskim, w języku polskim odcinek został wyemitowany 29 lipca 2016 roku.

Fabuła

Mordechaj – wysoka na sześć stóp niebieska sójka, i Rigby – hiperaktywny szop, to dwaj najlepsi przyjaciele. Pracują razem jako ogrodnicy w parku, który należy do Papcia – lizaka przypominającego człowieka. Jednak praca potwornie ich nudzi, więc wykręcają się od niej na wszelkie możliwe sposoby. A to sprawia, że zwykłe z pozoru zdarzenia zamieniają się w szalone, nieprzewidywalne przygody. Postawa dwóch pracowników bardzo nie podoba się ich szefowi Bensonowi – antropomorficznej maszynie do cukierków, który wciąż się ich czepia i gdyby mógł, to najchętniej by ich zwolnił. Jednak Papcio, choć nieco pozbawiony kontaktu ze światem zewnętrznym i pozostawiający podejmowanie codziennych decyzji Bensonowi, nigdy by się na to nie zgodził.

Opis pochodzi ze strony http://www.teleman.pl/tv/-613125

Wersja polska

Odcinki 1-7, 9-176

Opracowanie wersji polskiej: STUDIO SONICA
Reżyseria: Miriam Aleksandrowicz
Dialogi: Joanna Krejzler
Dźwięk i montaż: Maciej Brzeziński
Kierownictwo produkcji: Dorota Furtak-Masica
Kierownictwo muzyczne: Marek Krejzler
Udział wzięli:

  • Piotr Bajtlik
    • Mordechaj,
    • Jachedrom (odc. 17),
    • Sherm, ojciec Rigby'ego (odc. 133-134)
  • Krzysztof Szczerbiński
    • Rigby,
    • Ybgir (odc. 17)
  • Waldemar Barwiński
    • Papcio,
    • Krasnal (odc. 77),
    • Carter (odc. 107),
    • Srebrny koleś (odc. 122),
    • Barry (odc. 124),
    • Johnny Crasher (odc. 135),
    • Członek Samorządu Nieśmiertelnych (strażnik Źródła Młodości) (odc. 144-145),
    • Magnetofon (odc. 149)
  • Przemysław Stippa
    • Benson Dunwoody,
    • Dyrektor Bennett (przodek Bensona) (odc. 144-145)
  • Miłogost Reczek
    • Hop (Krok),
    • Jeden z członków zespołu Metalowe Czaszki (odc. 44-45),
    • Strażnik (odc. 58),
    • Dr. Henry (odc. 109),
    • Policjant #1 (odc. 119),
    • Koleś od występów ulicznych (odc. 122),
    • Jeden z dziewiętnastowiecznych mieszkańców (odc. 128-129),
    • Rich Buckner (odc. 133-134),
    • Bruce Rock (odc. 143),
    • Staruszek (odc. 151),
    • Manny (odc. 167),
    • Prezydent Davis (odc. 169-170),
    • Biały Słoń (odc. 171)
  • Jan Aleksandrowicz-Krasko
    • Mitch Sorenstein (Atleta),
    • Kawa Kawa (odc. 3),
    • Głos w grze Kopacze (odc. 4),
    • ochroniarz na ślubie (odc. 5),
    • Don (odc. 10),
    • Peeps (odc. 16),
    • pracownik wypożyczalni kaset wideo (odc. 23),
    • Doug (odc. 27),
    • Jeden z widzów (odc. 31),
    • Czterorękegon (odc. 32),
    • Spiker reklamy Bzikołapska (odc. 33),
    • Chong (odc. 41),
    • Reginald (odc. 43, 137),
    • Strażnik (odc. 47),
    • Tuck Packerd (odc. 51),
    • Kostucha (odc. 51),
    • Telefon z puszki (odc. 57),
    • Chad (odc. 63)
    • Facet w kolejce (odc. 69),
    • Sprzedawca pączków (odc. 79),
    • Orzeł (wyższa forma kacząt) (odc. 96),
    • Spiker programu muzycznego (odc. 97),
    • Ochroniarz #1 (odc. 101),
    • Komisarz Davis (odc. 107),
    • Narrator serialu Carter i Briggs (odc. 107),
    • Strażnik formatów #1 (odc. 113),
    • Lektor reklamy (odc. 122),
    • Armand (odc. 123),
    • Jeden z dziewiętnastowiecznych mieszkańców (odc. 128-129),
    • Facet przebrany za kolonistę (odc. 133-134),
    • Członek Samorządu Nieśmiertelnych (strażnik Źródła Młodości) (odc. 144-145, 156),
    • Narrator Ekstermalnej Baristy (odc. 149),
    • Spiker (odc. 149)
    • Thomas, syn Śmierci (odc. 150),
    • Surfer z telewizji (odc. 152),
    • Stash (odc. 153),
    • Bob Karpett (odc. 156),
    • Ochroniarz (odc. 157),
    • Sprzedawca w sklepie (odc. 159),
    • Chaz Melter (odc. 163),
    • staruszek w wiadomościach (odc. 168),
    • Anatolij (odc. 169-170),
    • jeden z robotników (odc. 173),
    • barman (odc. 175),
    • jeden z kierowców samochodu przewożącego kangury (odc. 175)
  • Michał Głowacki
    • Duch Piątka,
    • Jedno z dzieci (odc. 2),
    • Simon, jeden z małych graczy (odc. 19),
    • jeden z widzów (odc. 31),
    • Lekarz (odc. 33),
    • Głos w muzeum (odc. 34),
    • Kevin (odc. 49),
    • Dzieciak z reklamy Maksymalnej Rękawicy (odc. 60),
    • Kelner (odc. 61),
    • Wózek (odc. 72),
    • Przywódca parówek (odc. 82),
    • Placek (odc. 83),
    • Jeden z kolesi (odc. 89),
    • John Moore (odc. 97),
    • RGB 2 (odc. 101),
    • Kaczątko #4 (odc. 102),
    • Mróz do sześcianu (odc. 109),
    • kuzyn Małgosi (odc. 112),
    • Robo Kolo (odc. 119),
    • Student #1 (odc. 121),
    • Jeden z Autologów (odc. 140),
    • jeden z widzów (odc. 176)
  • Tomasz Błasiak
    • Koń (odc. 2),
    • Tłumacz (odc. 3),
    • świadomość kulturysty (odc. 11),
    • gitarzysta (odc. 12),
    • Pan Maellard, ojciec Papcia (odc. 17, 22, 104, 143, 152, 154, 162, 164-165),
    • policjant (odc. 18),
    • Impra Pete (odc. 21),
    • Sprzedawca w sklepie z grami (odc. 24),
    • Ojciec Ducha Piątki (odc. 29)
    • pracownik wypożyczalni kaset wideo (odc. 31),
    • jeden z widzów (odc. 31),
    • Sędzia walk (odc. 32),
    • Ojciec z reklamy Bzikołapska (odc. 33),
    • Strażnik muzeum #1 (odc. 34),
    • Gatko-ninja (odc. 39),
    • Dave (odc. 41),
    • Jeleń (odc. 46),
    • Oskarżyciel (odc. 48),
    • Ojciec Bensona (odc. 55),
    • Aktor z Najdłuższego weekendu (odc. 95),
    • Ace Balthazar (odc. 97),
    • Kłop, kuzyn Hopa (odc. 99, 158),
    • Ochroniarz #2 (odc. 101),
    • Briggs (odc. 107),
    • Robot testujący stres (odc. 108),
    • Tłumacz (odc. 109),
    • Frank Jones (odc. 110),
    • Frank Smith, tata Małgosi (odc. 112),
    • Laserdysk (Bibliotekarz) (odc. 113),
    • Przywódca elitarnego klubu (odc. 114),
    • Agent Costello (odc. 120),
    • Policjant (odc. 121),
    • Mechanik (odc. 123),
    • Jimbo (odc. 124),
    • Jebediah Townhouse (odc. 128-129),
    • Prezenter wiadomości (odc. 128-129),
    • Scotty (odc. 128-129),
    • Don (odc. 131),
    • Prezenter (odc. 132),
    • Farmer Jimmy (odc. 133-134),
    • Timmy (odc. 135),
    • Sędzia turnieju zbijaka (odc. 137),
    • Wesley (odc. 139),
    • Archibald, członek Samorządu Nieśmiertelnych (strażnik Źródła Młodości) (odc. 144-145),
    • Benny Harris (odc. 147),
    • Bert Coleman (odc. 151),
    • Hurl Hurlbutt (odc. 152),
    • Tango (odc. 153),
    • Gene (odc. 157, 172),
    • sędzia Błotomanii (odc. 159),
    • William, tata Mordechaja (odc. 161),
    • Carl Putter, ojciec C.J. (odc. 163),
    • Brat Atlety (odc. 164-166),
    • Dr. Henry (odc. 166),
    • staruszek wypchnięty z samochodu przez Joanne (odc. 168),
    • asystent prezydenta Davisa (odc. 169-170),
    • Karpow (odc. 169-170),
    • muzyczny telegrafista (odc. 173),
    • premier Australii (odc. 175),
    • Wally Tharah (odc. 175),
    • Kyle Garrity (odc. 176)
  • Agnieszka Kunikowska
    • Małgosia Smith,
    • Matka Bensona (odc. 55),
    • Sweter Małgosi (odc. 121)
  • Lidia Sadowa
    • Scabitha (odc. 51)
    • Denise Smith, mama Małgosi (odc. 112)
    • Członkini elitarnego klubu (odc. 114),
    • Starla (odc. 117-118, 130, 133-134, 158, 162, 166, 172, 176),
    • Agentka Kessler (odc. 120),
    • Ilena Roberts (odc. 130, 138, 145, 148, 150, 154-155, 159-160, 163, 167-168, 172-173),
    • Basia, Mama Rigby'ego (odc. 140),
    • Mona (odc. 144-145),
    • Sheena (odc. 157),
    • Monica (odc. 158),
    • jedna z uczennic (odc. 162),
    • szefowa jednego z parków (odc. 174),
    • reżyserka castingu do programu "Spłukane małżeństwo" (odc. 176)
  • Natalia Sikora
    • Starla (odc. 26, 72, 88, 95, 99, 102),
    • DeMonica (odc. 50),
    • Trash (odc. 51),
    • Kelnerka (odc. 54),
    • Urzędniczka (odc. 64),
    • Aktorka z Najdłuższego weekendu (odc. 95)
  • Aleksander Czyż
    • Nikołaj/Thomas,
    • Mistrz tele-wkrętów (odc. 9),
    • Matt, pracownik wypożyczalni kaset wideo (odc. 13),
    • Jimmy (odc. 20),
    • Alpha (odc. 50),
    • Pracownik kafejki internetowej #1 (odc. 56),
    • Nastolatek z reklamy Maksymalnej Rękawicy (odc. 60),
    • Biggs (odc. 61),
    • Maitre 'd (odc. 73),
    • Ricky Grant (odc. 97),
    • Przywódca Krokietów (odc. 105),
    • Bracia ochroniarze (odc. 114),
    • Sprzedawca hot dogów (odc. 117),
    • Student #2 (odc. 121),
    • Policjant (odc. 123-124),
    • Nastolatek (odc. 128-129),
    • Pilot sterowca (odc. 133-134),
    • Johnny (odc. 140),
    • Prezenter (odc. 143),
    • Telefon z puszki (odc. 148),
    • Yuji (odc. 148),
    • Jeden z surferów z filmu (odc. 151),
    • Merle (odc. 151),
    • Głos w reklamie firmy "Skrycie" (odc. 154),
    • Jimmy Jamzz (odc. 156),
    • jeden z kolegów staruszka (odc. 158),
    • lektor zapowiadający program "Spłukane małżeństwo (odc. 176),
    • Teddy (odc. 176)

W pozostałych rolach:

  • Małgorzata Szymańska
    • Ilena Roberts (odc. 22, 30, 35, 39, 46, 51, 69, 77, 79, 84-85, 88, 90, 93, 95, 97, 111-112),
    • Susan (odc. 23),
    • Kobieta (odc. 44-45),
    • Siostra Bensona (odc. 55),
    • Natasza (odc. 169-170)
  • Jakub Wieczorek
    • klaun (odc. 2),
    • mistrz Śmierć Kwon Do (odc. 4, 96),
    • astronauta #2 (odc. 7),
    • Garrett Bobby Ferguson (odc. 19, 81-82),
    • ochroniarz (odc. 29),
    • główny bohater filmu Zombikalipsa 3D (odc. 31),
    • spiker (odc. 32),
    • Ochroniarz #1 (odc. 32),
    • Śmierć (odc. 33, 43, 68, 82, 117),
    • Nocna Sowa (odc. 34),
    • Skunksołak (odc. 39),
    • pracownik King Thrift (odc. 41),
    • Bóg koszykówki (odc. 46),
    • Sędzia Broseph Kolowrzućnaluz (odc. 48),
    • Masakra (odc. 51),
    • Manager restauracji (odc. 58),
    • Ochroniarz #2 (odc. 61),
    • Ajay Maldonaldo (odc. 62),
    • Pan Wola (odc. 64),
    • strażnik Żródła Młodości (odc. 65),
    • Pan Maellard, tata Papcia (odc. 67),
    • Atletata (odc. 71),
    • Koleś w pubie (odc. 72),
    • Ojciec Starli (odc. 73),
    • Niedźwiedź (odc. 78),
    • Garrett Bobby Ferguson Jr. (odc. 81-82),
    • kierowca Impra Busu (odc. 84-85),
    • Gunner Von Strauss (odc. 87),
    • Jeden z wrotkarzy (odc. 89),
    • Russell (odc. 89),
    • Gęś (odc. 96),
    • sobowtór Ace'a Balthazara (odc. 97),
    • Reginald (odc. 99),
    • Greg (odc. 100),
    • Donny G (odc. 106),
    • brat Atlety (odc. 110),
    • Pilot helikoptera (odc. 112),
    • LP (odc. 113),
    • Impra Pete (odc. 119),
    • Jack (odc. 123),
    • Strach na wróble (odc. 128-129),
    • Brock Stettman (odc. 133-134),
    • Frank Smith, tata Małgosi (odc. 133-134)
  • Aleksander Wysocki
    • Niszczyciel Światów (odc. 2),
    • strażnik Żródła Młodości (odc. 5),
    • astronauta #1 (odc. 7),
    • Ojciec Czas (odc. 14),
    • brat Atlety (odc. 18),
    • Jack Farley (odc. 19),
    • czarodziej (odc. 44-45),
    • Easton (odc. 57),
    • Spiker (odc. 57),
    • Klorgbane Niszczyciel (odc. 65),
    • Thomas, syn Śmierci (odc. 68),
    • Jeden z duchów tirowców (odc. 71),
    • Pracownik Baw Baw Zone (odc. 78),
    • Oggy Ogostrom (odc. 87),
    • Hector (odc. 94),
    • Ochroniarz (odc. 97)
  • Michał Świechowski
    • Slasher (odc. 3),
    • Sprzedawca w Sklepie dla ubogich (odc. 5),
    • Gary/Gareth (odc. 5, 43, 64, 99, 137, 144-145, 156),
    • policjant (odc. 27),
    • Duch Dziesiątka (odc. 29, 124, 139),
    • jeden z widzów (odc. 31),
    • gliniarz z serialu (odc. 32),
    • Ochroniarz #2 (odc. 32),
    • Strażnik muzeum #2 (odc. 34),
    • Percy (odc. 44-45),
    • policjant (odc. 44-45),
    • Scottie (odc. 44-45),
    • Strażnik lasu (odc. 46),
    • Chad „Żelażna Klata” (odc. 51),
    • Dozorca (odc. 54),
    • Przechodzień (odc. 55),
    • Techmo (Samson) (odc. 56, 126, 156),
    • Magnetofon (odc. 57),
    • Manetti (odc. 58),
    • Spiker reklamy Maksymalnej Rękawicy (odc. 60),
    • Ochroniarz #1 (odc. 61),
    • Spiker reklamy Ulti–Mięcha (odc. 62),
    • Prezenter programu muzycznego (odc. 64),
    • John, kuzyn Małgosi (odc. 66, 112),
    • Pracownik warsztatu (odc. 67)
    • Ochroniarz (odc. 69)
    • Strażnik (odc. 71),
    • Kelner (odc. 73),
    • pracownik wypożyczalni kaset wideo (odc. 75),
    • lekarz (odc. 76),
    • Jim (odc. 76),
    • Narrator filmu instruktażowego (odc. 83),
    • Pierce Gesner (odc. 97),
    • Pracownik sklepu elektronicznego (odc. 113),
    • Strażnik formatów #4 (odc. 113),
    • Członek elitarnego klubu (odc. 114)
    • Złodziej z bajki dla dzieci (odc. 118),
    • Policjant #3 (odc. 119),
    • Manifestant (odc. 121),
    • Mężczyzna z filmu Cheerleaderki Zombie (odc. 123),
    • Jimmy (odc. 124),
    • Johnny Imbusik (odc. 128-129),
    • Jeden z siłaczy (odc. 132),
    • Facet przebrany za Indianina (odc. 133-134),
    • Jeden z widzów (odc. 133-134),
    • Spiker (odc. 133-134),
    • Prowadzący teleturniej Powiedz to słowo (odc. 151),
    • Jeden z surferów z filmu (odc. 152),
    • Tajny agent firmy "Skrycie" (odc. 154),
    • Ochroniarz (odc. 155),
    • głos mężczyzny z filmu (odc. 156),
    • pracownik Wing Kingdom (odc. 158),
    • właściciel samochodu z rozbitą szybą (odc. 163),
    • pracownik firmy Podnoś plecami (odc. 167)
  • Bartłomiej Magdziarz
    • Przywódca parówek (odc. 6),
    • mały Don (odc. 9)
  • Agnieszka Kudelska
    • kasjerka (odc. 7),
    • kolega Rigby'ego z dzieciństwa (odc. 9),
    • Kaczątko #3 (odc. 102),
    • Mama Thomasa (odc. 133-134),
    • Celia (odc. 139),
    • Mama Mordechaja (odc. 161, 173)
  • Miriam Aleksandrowicz
    • dr Asinoskovich (odc. 7),
    • Staruszka z filmu z udziałem mistrza tele-wkrętów (odc. 9),
    • strażniczka Internetu (odc. 38),
    • Peggy, siostra Starli (odc. 118),
    • staruszka w wiadomościach (odc. 168)
  • Dorota Furtak-Masica
    • Mama kaczek (odc. 35, 102),
    • Jedno z kacząt (odc. 35),
    • Jedna z pań nieudolnie podrywanych przez Mordechaja i Rigby'ego (odc. 51),
    • Kaczka (odc. 78)
    • Fanka Ace'a (odc. 97),
    • Kaczątko #1 (odc. 102),
    • Studentka (odc. 121),
    • Kobieta (odc. 128-129)
    • Członkini Intergalaktycznej Rady Zbijaka (odc. 137),
    • kobieta czekająca po odbiór ciasta (odc. 154),
    • głos kobiety z filmu (odc. 156),
    • jedna z uczennic (odc. 162),
    • kobieta w wiadomościach (odc. 168),
    • Sekretarka Clifton (odc. 169-170),
    • Tina (odc. 176)
  • Aleksander Kupisiewicz
    • Komentator (odc. 43),
    • Kometa (odc. 50),
    • Narrator kasety terapeutycznej (odc. 55),
    • Pracownik kafejki internetowej #2 (odc. 56),
    • Jeremy (odc. 63),
    • prezenter wiadomości (odc. 168),
    • reporter (odc. 175)
  • Anna Rusiecka
    • Pogodynka (odc. 46),
    • Audrey (odc. 52),
    • Głos telefonu (odc. 57),
    • Pracowniczka Baw Baw Zone (odc. 78),
    • Sprzedawczyni w cukierni (odc. 154)
  • Wojciech Chorąży
    • Właściciel sklepu (odc. 48),
    • Koleś Bez Zasad (odc. 49),
    • Dostawca paczek (odc. 84-85),
    • Steve, wujek Mordechaja (odc. 84-85),
    • Skoczny Jim (odc. 140)
  • Grzegorz Falkowski
    • Detektyw z serialu #1 (odc. 51),
    • Filbert (odc. 59)
    • Dukan Kabel (odc. 64)
  • Zbigniew Kozłowski
    • Detektyw z serialu #2 (odc. 51),
    • Parkowy graficiarz (odc. 52),
    • Lekarz (odc. 58),
    • Mulligan (odc. 59)
  • Joanna Pach-Żbikowska
    • CJ,
    • żona Śmierci (odc. 68)
  • Krystyna Kozanecka
    • Ladonna (odc. 69),
    • Matka Starli (odc. 73)
  • Wojciech Szymański
    • Jan (odc. 84-85),
    • Tony (odc. 88),
    • Fan Ace'a (odc. 97),
    • Gospodarz zlotu fanów serialu To mój telewizor (odc. 101) ,
    • Mechanik (odc. 104),
    • Kioskarz (odc. 105),
    • Raymond, mechanik (odc. 105),
    • Sammy (odc. 107),
    • Farmaceuta (odc. 108),
    • Strażnik Strefy Kumpli (odc. 111),
    • SP (odc. 113),
    • Policjant #2 (odc. 119),
    • Nauczyciel (odc. 144),
    • Ojciec Mony (odc. 144),
    • Nauczyciel filmoznawstwa (odc. 148),
    • Dr. Henry (odc. 152),
    • Policjant (odc. 153),
    • Pan T-Shirt Man (odc. 156),
    • Staruszek (odc. 157),
    • Głos telefonu (odc. 160),
    • Właściciel Miłosnej Zagrody (odc. 160),
    • Dziadek Hanatronic (odc. 168),
    • Premier Koskhow (odc. 169-170),
    • szef jednego z parków (odc. 174),
    • Australijczyk (odc. 175),
    • Maurice (odc. 176)
  • Karolina Muszalak
    • Komputer (odc. 102),
    • C.Z.A.D.Z.I.O.R. DJ 3000 (odc. 106),
    • Impra Zoe (odc. 119),
  • Rafał FudalejCzłonek elitarnego klubu (odc. 114)
  • Beata Deskur
    • Listonoszka (odc. 121),
    • Tracey (odc. 136)
  • Robert Jarociński
    • Szef spółki Stodnie (odc. 130),
    • Atle-tata (odc. 132),
    • Członek Intergalaktycznej Rady Zbijaka (odc. 137),
    • Wes (odc. 139),
    • Strażnik (odc. 143),
    • Członek Samorządu Nieśmiertelnych (strażnik Źródła Młodości) (odc. 144-145),
    • Byk (odc. 150),
    • Burl (odc. 152),
    • prowadzący konkurs tańca (odc. 168),
    • Smutny Sax (odc. 173),
    • Steffen (odc. 174),
    • jeden z kierowców samochodu przewożącego kangury (odc. 175),
    • jeden z widzów (odc. 176)
  • Stanisław BiczyskoProwadzący zawodów kulturystycznych (odc. 132)
  • Krzysztof Nowik
    • Członek Intergalaktycznej Rady Zbijaka (odc. 137),
    • Jeden z Autologów (odc. 140),
    • Śmierć (odc. 143, 150, 166),
    • Clorgbane Niszczyciel (odc. 144-145),
    • Garrett Bobby Ferguson (odc. 151),
    • skrzydełko (odc. 158),
    • Generał Pat McMurphy (odc. 169-170),
    • jeden z robotników (odc. 173),
    • Angus (odc. 175)
  • Anna Ułas
    • Matka Mony (odc. 144),
    • Peggy, siostra Starli (odc. 159),
    • pani Sorenstein (odc. 164-165),
    • Pracowniczka Urzędu Pracy (odc. 167),
    • Joana Hanatronic (odc. 168),
    • pracowniczka lotniska (odc. 175)
  • Krzysztof Pluskota
    • Kid Krunchy Z (odc. 148),
    • Cody (odc. 150),
    • Jeden z surferów z filmu (odc. 151),
    • Spiker reklamy "Skrycie" (odc. 154)
  • Maksymilian Michasiów
    • Reggie (odc. 162),
    • jeden z uczniów (odc. 162),
    • duch pełnomocnika rodziny Hanatronic (odc. 168),
    • jeden z żołnierzy marynarki wojennej (odc. 169-170),
    • jeden z widzów (odc. 176),
    • małżonek adoptujący szczeniaki z programu "Spłukane małżeństwo" (odc. 176)
  • Maksymilian Bogumił
  • Dominika Malczyńska

i inni
Piosenki śpiewali:

i inni

Lektor: Jan Aleksandrowicz-Krasko

Odcinki 177-179, 181-240, 243-245, S3-S6

Wersja polska: SDI MEDIA POLSKA
Reżyseria: Joanna Węgrzynowska-Cybińska
Dialogi: Joanna Krejzler
Kierownictwo muzyczne: Juliusz Kamil
Kierownictwo produkcji: Walentyna An
Udział wzięli:

  • Piotr BajtlikMordechaj
  • Krzysztof Szczerbiński
    • Rigby,
    • dyrektor Dean (jedna scena w odc. 214)
  • Przemysław Stippa
    • Benson Dunwoody,
    • Pan Szefunio (odc. 201)
  • Miłogost ReczekHop (Krok)
  • Jakub WieczorekMitch Sorenstein (Atleta)
  • Michał GłowackiDuch Piątka
  • Waldemar Barwiński
    • Papcio Maellard,
    • Anty-Papcio (odc. 238)
  • Joanna Pach-Żbikowska
    • C.J.,
    • Mama Mikey'ego, uczestniczka konkursu na piosenkę urodzinową (odc. 179)
  • Lidia Sadowa
    • Ilenka Roberts,
    • Starla (odc. 191)
  • Agnieszka KunikowskaMałgosia Smith (odc. 177, 182, 188, 195, 203, 205, 207, 211, 226, 229-230)
  • Joanna Węgrzynowska-Cybińska
    • konferansjerka na gali rozdania Parkoscarów (odc. 193),
    • Victoria, martwa menadżer parku (odc. 193),
    • Starla (odc. 200),
    • Basia, Mama Rigby’ego (odc. 205, 220, 230),
    • kelnerka w Chinach (odc. 208),
    • Osa (odc. 217),
    • Małgosia Smith (odc. 231),
    • Sally Wykałaczka (odc. 232, 234, 236-238, 243, 245),
    • sąsiadka Bensona (odc. 233)
  • Krzysztof Cybiński
    • strażnik 1 (odc. 177),
    • Maury Moto (odc. 181),
    • doktor Matthews (odc. 189),
    • jeden ze współlokatorów Mordechaja w Koszogrodzie (odc. 192),
    • Jared Polaski, jeden z martwych menadżerów parku (odc. 193),
    • szef Kanału 6 (odc. 195),
    • lekarz (odc. 200),
    • prokurator (odc. 201),
    • policjant w serialu (odc. 204),
    • Sherm, ojciec Rigby’ego (odc. 205),
    • Liroy / Szarloteczek (odc. 206),
    • dyrektor Zhang (odc. 208),
    • pracownik YZB #3 (odc. 208),
    • Billy (odc. 213),
    • Łowca nagród (odc. 213),
    • puszka kukurydzy (odc. 217),
    • szef Atlety (odc. 218),
    • pracownik sklepu I zwycięstwo! (odc. 222),
    • jeden z członków kapeli Merkurowy skwar (odc. 226),
    • astronauta (odc. 227),
    • latarnik złapany przez superancki gang (odc. 238)
  • Mikołaj Klimek
    • Frank Smith, tata Małgosi (odc. 177, 182, 195, 230),
    • jedna z gęsi (odc. 186-187),
    • kanapka #46 (odc. 190)
    • Apollo (odc. 204),
    • Harry Roughauser (odc. 206),
    • agent (odc. 215),
    • prokurator (odc. 243),
    • stary nietoperz (odc. 244)
  • Marek Robaczewski
    • Hank (odc. 177),
    • farmer Jimmy (odc. 179),
    • Sherm, ojciec Rigby’ego (odc. 190),
    • szef Playco #1 (odc. 186-187),
    • Gene (odc. 193, 212),
    • John Silverman, jeden z martwych menadżerów parku (odc. 193),
    • pracownik YZB #2 (odc. 210),
    • Lew uwięziony w telewizorze (odc. 217),
    • jeden z członków kapeli Merkurowy skwar (odc. 226),
    • Małżolina (odc. 243)
  • Paweł Szczesny
    • jeden z klientów (odc. 177),
    • żółw (odc. 177),
    • jeden z strażników formatów (odc. 178),
    • sprzedawca kanapek (odc. 183),
    • strażnik (odc. 184),
    • zwiedzający park (odc. 184),
    • rycerz (odc. 185),
    • klient szukający drzwi (odc. 185),
    • astronauta Jones (odc. 186-187),
    • dostawca pizzy (odc. 190),
    • Ted Nelson, jeden z martwych menadżerów parku (odc. 193),
    • serwisant (odc. 202),
    • ksiądz (odc. S5)
  • Janusz Wituch
    • Glenn (odc. 177),
    • strażnik 2 (odc. 177),
    • Wielka Głowa (odc. 184),
    • Briggs (odc. 186-187),
    • jedna z gęsi (odc. 186-187),
    • Atletata (odc. 191),
    • Zaxon (odc. 198),
    • jeden z nastolatków (odc. 202),
    • Wayne (odc. 205),
    • Carter (odc. 210),
    • bezdomny (odc. 214),
    • pilot helikoptera (odc. 215),
    • facet ze strzałą uwięziony w telewizorze (odc. 217),
    • sprzedawca kanapek (odc. 219)
  • Adam Bauman
    • Laserdysk (Bibliotekarz) (odc. 178),
    • John Wolfhard (odc. 201),
    • Pan Sengley (odc. 193, 212)
  • Zbigniew Konopka
    • Internet (odc. 178),
    • Niech nam żyje (odc. 179),
    • Dyrektor Impra-Koń (odc. 183, 203),
    • szef Playco #2 (odc. 186-187)
  • Karol Wróblewski
    • DVD (odc. 178),
    • strażnik złotego żołądka (odc. 189)
  • Anna Apostolakisjedna z uczestniczek konkursu na piosenkę urodzinową (odc. 179)
  • Julia Kołakowska-Bytner
    • mama chłopca (odc. 179),
    • Denise Smith (odc. 182),
    • Samantha (odc. 186-187),
    • pielęgniarka (odc. 189)
  • Juliusz Kamil
    • jeden z uczestników konkursu na piosenkę urodzinową (odc. 179),
    • jedna z kaczek (odc. 186-187)
  • Krzysztof Szczepaniakjeden z kelnerów (odc. 179)
  • Anna Sztejner
    • koleżanka Susan z pracy (odc. 179),
    • kelnerka w restauracji (odc. 179),
    • chłopiec (odc. 179),
    • Kobieta z budki z hot dogami (odc. 181),
    • kuzyn Małgosi (odc. 182),
    • kobieta zwiedzająca park (odc. 184),
    • dzieciak z reklamy (odc. 186-187),
    • wiedźma (odc. 202),
    • Apple (odc. 208),
    • profesor Jessica Jacobs (odc. 234),
    • córka króla modliszek (odc. 236)
  • Łukasz Węgrzynowski
    • Mikey (odc. 179),
    • Impra-Koń 42699 (odc. 183, 203),
    • Gene (odc. 184),
    • jedna z gęsi (odc. 186-187),
    • Mega Gęś X (odc. 186-187),
    • Smutny Sax (odc. 192),
    • kelnerka w stroju astronauty (odc. 227),
    • R-566 (odc. 232),
    • Kiff (odc. 235),
    • Król modliszek (odc. 236),
    • Bożek breaku (odc. S6)
  • Mieczysław MorańskiStrażnik (odc. 181, 185)
  • Jakub Szydłowski
    • Del Hanlon (odc. 182, 188, 195, 226),
    • gość na przyjęciu pana Maellarda (odc. 194),
    • policjant w sądzie (odc. 201),
    • jeden z nastolatków (odc. 202),
    • Charlie (odc. 203),
    • Koko (odc. 204),
    • policjant #1 (odc. 206),
    • RGB2 (odc. 209-210),
    • pracownik wypożyczalni VHS (odc. 213),
    • Thomas w przebraniu (odc. 215),
    • strażnik wysypiska (odc. 217)
  • Tomasz BłasiakPan Maellard, ojciec Papcia (odc. 184, 194, 197, 219, 221, 224, 231)
  • Artur Kaczmarski
    • sprzedawca drzwi (odc. 185),
    • Carter (odc. 186-187, 205),
    • lektor reklamy (odc. 186-187),
    • narrator (odc. 186-187),
    • głos Całusokamery i Rzutokamery (odc. 188),
    • mistrz Śmierć Kwon-Do (odc. 189),
    • narrator reklamy płatków (odc. 190),
    • lektor zapowiedzi filmowej Cartera i Briggsa 7 (odc. 205),
    • konferansjer na akademii (odc. 208),
    • lektor w telewizji (odc. 209),
    • Briggs (odc. 210),
    • głos w reklamie wywiadu z kapelą Merkurowy skwar (odc. 226),
    • lektor filmu instruktażowego (odc. 233),
    • lektor reklamy Kosmobutów (odc. 234),
    • lektor Szach TV (odc. 235),
    • lektor reklamy koncertu Pięściuchów (odc. 244),
    • komentator wyścigu (odc. 245)
  • Robert Jarociński
    • Jerry (odc. 189),
    • Mękuś (odc. 201-202),
    • Gary (odc. 204, 216),
    • Daisuke (odc. 205),
    • Gary (odc. 217),
    • Doktor Reuben Langer (odc. 221-222, 225-226, 228, 230)
  • Agnieszka Fajlhauer
    • Jackie Carmichael (odc. 195),
    • Mary Lee (odc. 205),
    • pani Kessler (odc. 207)
  • Piotr BąkDoktor Kopuła (odc. 197)
  • Wojciech Chorąży
    • sprzedawca w sklepie z grami (odc. 198),
    • Dale (odc. 199),
    • adwokat (odc. 201),
    • doktor Sheldon Weatherberry (odc. 204),
    • Briggs (odc. 205),
    • policjant #2 (odc. 206),
    • mężczyzna w kawiarni (odc. 209)
  • Jacek Król
    • Kot Masterson (odc. 199),
    • sprzedawca w telewizji (odc. 201),
    • MacCreedy (odc. 204),
    • aktor (odc. 209),
    • strażnik w YZB (odc. 210),
    • Sean-Ben Pimento (odc. 212),
    • Leniwy Dave (odc. 213),
    • Ziggy (odc. 217),
    • Generał Rawls (odc. 233, 235, 237, 240, 244-245)
  • Michał Podsiadło
    • Duch Dziesiątka (odc. 200, 206),
    • pracownik wypozyczalni (odc. 202),
    • głos stacji telewizyjnej (odc. 204),
    • jeden z licealistów (odc. 208),
    • David (odc. 216),
    • Don (odc. 220),
    • naukowiec #1 (odc. 222, 228),
    • jeden z mieszkańców Parklandii (odc. 223),
    • jeden z członków kapeli Merkurowy skwar (odc. 226)
  • Anna Wodzyńska
    • sędzia (odc. 201),
    • Celia (odc. 202),
    • Morales (odc. 204),
    • artystka (odc. 209),
    • pani fotograf (odc. 230)
  • Stefan Knothedyrektor Dean (odc. 207-208, 214, 220, 229-230)
  • Wojciech Paszkowski
    • pracownik YZB #1 (odc. 210),
    • dyrektor YZB (odc. 210),
    • Sherm, ojciec Rigby’ego (odc. 220, 230),
    • ojciec Roya (odc. 230),
    • Mózg złych mocy (odc. 235),
    • Bóg (odc. S3)
  • Jarosław BoberekAndrew Aaronson (odc. 212)
  • Sebastian Cybulski
    • chłopak (odc. 213),
    • Milton (odc. 214, 220),
    • Steward (odc. 219),
    • pracownik laboratorium (odc. 222),
    • sprzedawca t-shirtów (odc. 222),
    • jeden ze strażników (odc. 225),
    • pracownik Wing Kingdom (odc. 225)
  • Maksymilian Bogumił
    • Thomas / Nikolai (odc. 215),
    • jeden z dziennikarzy (odc. 231)
  • Bożena Furczyk
    • jedna z koleżanek Rigby'ego (odc. 214),
    • Zebra uwięziona w telewizorze (odc. 217),
    • pracownica firmy kurierskiej (odc. 219)
    • kelnerka w Cheezers (odc. 227)
  • Cezary Kwieciński
    • jeden z dziennikarzy (odc. 231),
    • modliszka-strażnik (odc. 236),
    • jeden ze strażników (odc. 237),
    • Kanadyjczyk #2 (odc. 240),
    • Spacey McDrzewko (odc. 240)
  • Maksymilian MichasiówStreszczo-robot (odc. 232-234, 236-238, 243)
  • Kamil PrubanChance Sureshot (odc. 232-233, 236-238, 243)
  • Sebastian Perdekkasjer (odc. 234)
  • Monika PikułaRoxy (odc. 239)
  • Przemysław NiedzielskiKanadyjczyk #1 (odc. 240)

i inni

Wykonanie piosenek:

i inni

Lektor: Artur Kaczmarski

Spis odcinków

Premiera odcinka N/o Polski tytuł Angielski tytuł
ODCINEK PILOTOWY
P1 Regular Show
SERIA PIERWSZA
26.11.2011 001 Potęga The Power
26.11.2011 002 Ustawcie te krzesła Just Set Up the Chairs
04.12.2011 003 Bilety z kofeiną Caffeinated Concert Tickets
27.11.2011 004 Kuksy śmierci Death Punchies
18.12.2011 005 Tort za darmochę Free Cake
03.12.2011 006 Grill ostateczny Meat Your Maker
17.12.2011 007 Ser z grilla deluxe Grilled Cheese Deluxe
008 The Unicorns Have Got to Go
27.11.2011 009 Tele-wkręty Prank Callers
10.12.2011 010 Don Don
03.12.2011 011 Ciało Rigby’ego Rigby’s Body
11.12.2011 012 Mordechaj and the Rigbys Mordecai and the Rigbys
SERIA DRUGA
04.12.2011 013 Witam szefuniu Ello Gov'nor
17.12.2011 014 Już czas It's Time
10.12.2011 015 Dzień oceny Appreciation Day
11.12.2011 016 Peeps Peeps
18.12.2011 017 Zakręcony Dizzy
24.12.2011 018 Moja mama My Mom
24.12.2011 019 Najlepszy wynik High Score
25.12.2011 020 Walka z telewizorem Rage Against the TV
14.04.2012 021 Impra Pete Party Pete
14.04.2012 022 Odmóżdżacz Brain Eraser
15.04.2012 023 Odejdź Benson Benson Be Gone
15.04.2012 024 Ale ja mam paragon But I Have A Receipt
21.04.2012 025 To moja piosenka This Is My Jam
21.04.2012 026 Atletowa Muscle Woman
22.04.2012 027 Zastępca Temp Check
22.04.2012 028 Dynks Jinx
05.05.2012 029 To na razie See You There
12.05.2012 030 Zrób coś dla mnie Do Me a Solid
29.04.2012 031 Grobowe atrakcje Grave Sights
29.04.2012 032 Prawdziwie prawdziwe zapasy Really Real Wrestling
28.04.2012 033 Przegięcie Over the Top
28.04.2012 034 Nocna Sowa The Night Owl
06.05.2012 035 Stadko kaczuszek A Bunch of Baby Ducks
06.05.2012 036 Bardziej mądrzejszy More Smarter
19.05.2012 037 Pierwszy dzień First Day
19.05.2012 038 Sława w sieci Go Viral
20.05.2012 039 Zaskunksiony Skunked
13.05.2012 040 Film z karaoke Karaoke Video
SERIA TRZECIA
23.08.2012 041 Mini hokej Stick Hockey
23.08.2012 042 Blondyn z zakładu Bet to Be Blonde
26.08.2012 043 Strajk Hopa Skips Strikes
31.10.2014 044 Straszne opowieści z parku
Straszliwa lalka / Megadół śmierci / Domowa klątwa
Terror Tales of the Park
Creepy Doll / Death Metal Crash Pit / In The House
045
26.08.2012 046 Uroki biwakowania Camping Can Be Cool
06.09.2012 047 Wsad Slam Dunk
06.09.2012 048 Czadowe rowery Cool Bikes
13.09.2012 049 Domowy regulamin House Rules
13.09.2012 050 Dawaj rapu Rap It Up
20.09.2012 051 Podryw Cruisin'
20.09.2012 052 Pod kapturem Under the Hood
27.09.2012 053 Weekend u Bensona Weekend at Benson's
27.09.2012 054 Ciastko z wróżbą Fortune Cookie
04.10.2012 055 Myśl pozytywnie Think Positive
04.10.2012 056 Hop kontra technologia Skips vs. Technology
06.12.2012 057 Połączenie pośladkowe Butt Dial
11.10.2012 058 Jajcarz Eggscellent
14.10.2012 059 Brzuchowy model Gut Model
11.10.2012 060 Czarodzieje gier wideo Video Game Wizards
03.12.2012 061 Wielki zwycięzca Big Winner
14.10.2012 062 Najlepszy hamburger na świecie The Best Burger in the World
06.12.2012 063 Zwolnieni Replaced
13.12.2012 064 Śmieć Łódka Trash Boat
13.12.2012 065 Pięści Sprawiedliwości Fists of Justice
20.12.2012 066 Tak, koleś, tak Yes Dude Yes
20.12.2012 067 Na zbity wózek Busted Cart
27.12.2012 068 Śmierć o ósmej Dead at Eight
27.12.2012 069 Zakaz wstępu Access Denied
03.01.2013 070 Atleta szkoleniowiec Muscle Mentor
03.12.2012 071 Tirowy Dwór Sławy Trucker Hall of Fame
10.01.2013 072 Do kasacji Out of Commission
17.01.2013 073 Elegancka restauracja Fancy Restaurant
17.01.2013 074 Pamiętnik Diary
31.01.2013 075 Najlepszy VHS w historii The Best VHS in the World
24.01.2013 076 Bez jaj Prankless
24.01.2013 077 Śmierćdźwiedź Death Bear
31.01.2013 078 Pluszowe kostki Fuzzy Dice
07.02.2013 079 Nieświeży pocałunek Bad Kiss
07.02.2013 080 Cukrowy kop Sugar Rush
SERIA CZWARTA
07.06.2013 081 Zjazd 9B Exit 9B
07.06.2013 082
20.08.2013 083 Żółtodziób Starter Pack
31.10.2014 084 Przerażające historie z parku II
Dług / Impra Bus / Tapeciarz
Terror Tales of the Park II
Payback / Party Bus / Wallpaper Man
085
14.06.2013 086 Konkurs placków Pie Contest
14.06.2013 087 150-elementowy zestaw 150 Piece Kit
26.07.2013 088 Łysina Bald Spot
21.06.2013 089 Noc kolesi Guy's Night
21.06.2013 090 Jedno podciągnięcie One Pull Up
23.12.2013 091 Odcinek Gwiazdkowy The Christmas Special
23.12.2013 092
28.06.2013 093 Wtorkowa impreza T.G.I. Tuesday
28.06.2013 094 Fajerwerkowa jazda Firework Run
05.07.2013 095 Najdłuższy weekend The Longest Weekend
12.07.2013 096 Kanapka śmierci Sandwich of Death
12.07.2013 097 Ace Balthazar żyje Ace Balthazar Lives
19.07.2013 098 Całus albo pielucha Do or Diaper
19.07.2013 099 Kłop Quips
02.11.2013 100 Jaskiniowiec Caveman
02.11.2013 101 To mój telewizor That’s My Television
05.07.2013 102 Stado wyrośniętych gęsi A Bunch of Full Grown Geese
24.11.2013 103 Wyroluj dwa razy Fool Me Twice
03.11.2013 104 Lunch w limuzynie Limousine Lunchtime
03.11.2013 105 Jazda po Małgosię Picking Up Margaret
09.11.2013 106 Radio C.Z.A.D.Z.I.O.R. K.I.L.I.T. Radio
09.11.2013 107 Carter i Briggs Carter and Briggs
10.11.2013 108 Stres Hopa Skips' Stress
10.11.2013 109 Mróz do sześcianu Cool Cubed
16.11.2013 110 Na przyczepkę Trailer Trashed
16.11.2013 111 Meteorowe kroki Meteor Moves
23.11.2013 112 Rodzinny grill Family BBQ
17.11.2013 113 Ostatni odtwarzacz płyt LD The Last LaserDisc Player
17.11.2013 114 Elitarny klub Country Club
30.11.2013 115 Ślepe zaufanie Blind Trust
23.11.2013 116 Najlepszy szef na świecie World's Best Boss
24.11.2013 117 Ostatni posiłek Last Meal
01.12.2013 118 Bokser lunatyk Sleep Fighter
01.12.2013 119 Impra na bis Party Re-Pete
30.11.2013 120 Klastek Amadeusz Steak Me Amadeus
SERIA PIĄTA
07.04.2014 121 Pralniowe żale Laundry Woes
15.04.2014 122 Srebrny koleś Silver Dude
08.04.2014 123 Auto Bensona Benson's Car
09.04.2014 124 Wszystkomięsne Burritos Every Meat Burritos
14.04.2014 125 Ścianokumpel Wall Buddy
16.04.2014 126 Hopsanie w czasie A Skips in Time
14.04.2014 127 Szkoła przetrwania Survival Skills
31.10.2014 128 Przerażające historie z parku III
Zabójcze łóżko / Pokręcona dynia / Poprzedni właściciel
Terror Tales of the Park III
Killer Bed / Jacked-Up Jack-o-Lantern / The Previous Owner
129
18.04.2014 130 Stodnie Tants
22.04.2014 131 O tablicę Bank Shot
23.04.2014 132 Wieża Mocy Power Tower
10.04.2014 133 Święto Dziękczynienia The Thanksgiving Special
134
24.04.2014 135 Serce kaskadera The Heart of a Stuntman
11.04.2014 136 Noworoczny pocałunek New Year’s Kiss
17.04.2014 137 Unik Dodge This
25.04.2014 138 Toi Toi Portable Toilet
02.12.2014 139 Pocztówka The Postcard
28.04.2014 140 Rigby w powietrzu z burrito Rigby in the Sky with Burrito
29.04.2014 141 Podróż na dno Megadołu Journey to the Bottom of the Crash Pit
03.12.2014 142 Oszczędność czasu Saving Time
01.12.2014 143 Gitara Rocka Guitar of Rock
04.12.2014 144 Historia Hopa Skips’ Story
145
01.12.2014 146 Powrót kapeli Mordechaj and Rigbys Return of Mordecai and the Rigbys
02.12.2014 147 Kiepski portret Bad Portrait
03.12.2014 148 Podstawy filmowania Video 101
05.12.2014 149 Lubię cię, hej! I Like You Hi
05.12.2014 150 Niańkorandka Play Date
08.12.2014 151 Ekspert czy kłamca Expert or Liar
11.12.2014 152 Łapanie fali Catching the Wave
08.12.2014 153 Złoty zegarek Gold Watch
09.12.2014 154 Malowanie Paint Job
09.12.2014 155 Akcja: Tort Take the Cake
10.12.2014 156 Hop wraca do gry Skips in the Saddle
10.12.2014 157 Thomas się broni Thomas Fights Back
12.12.2014 158 Wieczór kawalerski! Zingo! Bachelor Party! Zingo!
12.12.2014 159 Kłopot z namiotem Tent Trouble
11.12.2014 160 Prawdziwa randka Real Date
SERIA SZÓSTA
27.04.2015 161 Granie i luzowanie Maxin’ and Relaxin’
28.04.2015 162 Nowy koleś na kampusie New Bro on Campus
29.04.2015 163 Problemy z tatą Daddy Issues
31.10.2015 164 (Przerażające historie z parku IV)
Dół / Niedokończona sprawa / ––– pododcinka nie wyemitowano –––
Terror Tales of the Park IV
The Hole / Unfinished Business / Scary Movie Night
165
01.05.2015 166 Koniec Atlety The End of Muscle Man
30.04.2015 167 Podnoś plecami Lift with Your Back
07.05.2015 168 Plazma Ileny Eileen Flat Screen
05.05.2015 169 Prawdziwy Thomas – odcinek stażowy The Real Thomas
170
04.05.2015 171 Wieczór prezentów Białego Słonia The White Elephant Gift Exchange
08.05.2015 172 Wesołych świąt, Mordechaj! Merry Christmas Mordecai
12.05.2015 173 Smutny Sax Sad Sax
06.05.2015 174 Lunch szefów parku Park Managers Lunch
11.05.2015 175 Mordechaj i Rigby w Australii Mordecai and Rigby Down Under
13.05.2015 176 Spłukane małżeństwo Married and Broke
26.12.2015 177 Widzę żółwie I See Turtles
27.12.2015 178 Wojny formatów II Format Wars II
26.12.2015 179 Konkurs na piosenkę urodzinową Happy Birthday Song Contest
180 Benson's Suit
27.12.2015 181 Gracz nigdy nie umiera Gamers Never Say Die
02.01.2016 182 Świętowanie tysięcznego lotu Helika 1000th Chopper Flight Party
02.01.2016 183 Impra-Koń Party Horse
03.01.2016 184 Faceci w uniformach Men in Uniform
06.02.2016 185 Drzwi do garażu Garage Door
16.01.2016 186 (Cudowny wiek kaczego kryzysu) Brilliant Century Duck Crisis Special
187
03.01.2016 188 Nieudana podwójna randka Not Great Double Date
10.01.2016 189 Śmierć Kwon Do-stawa Death Kwon Do-Livery
10.01.2016 190 Przerwa na lunch Lunch Break
30.01.2016 191 Rzucona przed ołtarzem Dumped at the Altar
FILM
17.01.2016 F1 Zwyczajny film Regular Show. The Movie
SERIA SIÓDMA
04.07.2016 192 Koszogród U.S.A. Dumptown U.S.A.
05.07.2016 193 Parkoscary The Parkie Awards
06.07.2016 194 Klub lunchowy The Lunch Club
08.07.2016 195 Legendy lokalnych wiadomości Local News Legends
07.07.2016 196 Eksperyment pod kopułą – odcinek specjalny The Dome Experiment Special
197
11.07.2016 198 Prezent urodzinowy Birthday Gift
29.07.2016 199 Kocie filmiki Cat Videos
13.07.2016 200 Porażeni piorunem Struck by Lightning
31.10.2016 201 (Przerażające historie z parku V)
Pan Szefunio / Wilkopapcio / Windowanie / Czekonastawienie
Terror Tales of the Park V
Mr. Boss Man / WerePops / Going Up / Chocolatude
202
14.07.2016 203 Powrót Impra-Konia Return of the Party Horse
15.07.2016 204 Rytm spania Sleep Cycle
18.07.2016 205 Tylko kumple Just Friends
19.07.2016 206 Świnka Bensona Benson’s Pig
20.07.2016 207 Ilenkowy plan The Eileen Plan
21.07.2016 208 Dzień dobry, Chiny Hello China
25.07.2016 209 Pogięty plan zmyły Crazy Fake Plan
26.07.2016 210 Wygraj nagrodę Win That Prize
22.07.2016 211 Sanko-oponki Snow Tubing
26.09.2016 212 Konkurs chili Chili Cook-Off
26.09.2016 213 Wakacje w fabryce ciasteczek Donut Factory Holiday
27.09.2016 214 Trener Jabłoński Gymblonski
27.09.2016 215 Noc kolesi 2 Guys Night 2
28.09.2016 216 Syntezator Gary'ego Gary's Synthesizer
29.09.2016 217 Król wysypiska California King
29.09.2016 218 Kumple z boksu Cube Bros
30.09.2016 219 Paczka Maellarda Maellard's Package
28.09.2016 220 Rigby idzie na studniówkę Rigby Goes to the Prom
30.09.2016 221 Przycisk The Button
03.10.2016 222 Ulubiona koszula Favorite Shirt
03.10.2016 223 Czarownik Marvolo Marvolo the Wizard
04.10.2016 224 Ulubiona planeta Papcia Pops' Favorite Planet
04.10.2016 225 Mam Pam Pam I Am
06.10.2016 226 Areszt domowy Lame Lockdown
06.10.2016 227 Tylko dla VIP-ów VIP Members Only
07.10.2016 228 Kluczyki Deez Keys
05.10.2016 229 Odcinek specjalny Rigby's Graduation Day Special
230
SERIA ÓSMA
13.03.2017 231 Kosmiczny dzień po dniu One Space Day at a Time
14.03.2017 232 Super kumploboty Cool Bro Bots
15.03.2017 233 Witamy w kosmosie Welcome to Space
16.03.2017 234 Kosmozłote Space Creds
17.03.2017 235 Mózg złych mocy The Brain of Evil
20.03.2017 236 Rzeczy znalezione Lost and Found
21.03.2017 237 Ohydne zadki Ugly Moons
22.03.2017 238 Senny wojownik The Dream Warrior
23.03.2017 239 Frytkowy wieczór Fries Night
24.03.2017 240 Spacey McDrzewko Spacey McSpaceTree
241 Terror Tales of the Park VI
Fear Planet / King Sized Candy Bars / Alien Roommate
242
27.03.2017 243 Nadstawiaj uszu Can You Ear Me Now?
28.03.2017 244 Uwięzieni w windzie Stuck in an Elevator
29.03.2017 245 Kosmiczny wyścig The Space Race
246 Operation: Hear No Evil
247 Space Escape
248 New Beds
249 Mordeby and Rigbecai
250 Alpha Dome
251 Christmas in Space
252
253 The Ice Tape
254 The Key to the Universe
255 No Train No Gain
256 Kill 'Em with Kindness
257 Meet the Seer
258 Cheer Up Pops
259 A Regular Epic Final Battle
260
261
ODCINKI KRÓTKOMETRAŻOWE
S1 Mordecai and Rigby: Ringtoneers
S2 Party Tonight
10.07.2016 (YT) S3 USA! USA! USA! USA!
02.07.2016 (YT) S4 Zabawobieg Fun Run
17.07.2016 (YT) S5 Ooo! OOOHH!
24.07.2016 (YT) S6 Przerwa Break Time
S7 Ninja Shoes
S8 Coming Soon
S9 Sick Day
S10 Pizza Pouch Drop
S11 The 1973 Tetherball Championship Trophy

Linki zewnętrzne