Nickelodeon Polska: Różnice pomiędzy wersjami
Z Dubbingpedia
Przejdź do nawigacjiPrzejdź do wyszukiwania
m (uzupełnienie) |
|||
(Nie pokazano 6 wersji utworzonych przez 3 użytkowników) | |||
Linia 309: | Linia 309: | ||
| style="background-color: #CCE2FF;"|60 | | style="background-color: #CCE2FF;"|60 | ||
| ''[[LEGO City: Miasto przygód]]'' | | ''[[LEGO City: Miasto przygód]]'' | ||
| | | [[SDI Media Polska|SDI MEDIA POLSKA]] | ||
| 02.12.2019 | | 02.12.2019 | ||
|- | |- | ||
Linia 541: | Linia 541: | ||
| ''[[Witaminki]]'' | | ''[[Witaminki]]'' | ||
| <!--[[GMS Records|GMS RECORDS]]--> | | <!--[[GMS Records|GMS RECORDS]]--> | ||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|10 | |||
| ''[[Wszyscy razem, śladem Blue!]]'' | |||
| [[Master Film|MASTER FILM]] | |||
|- | |- | ||
|} | |} | ||
Linia 786: | Linia 790: | ||
| [[Master Film|MASTER FILM]] | | [[Master Film|MASTER FILM]] | ||
| 20.05.2019 | | 20.05.2019 | ||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|48 | |||
| ''[[Czy boisz się ciemności? (serial 2019)|Czy boisz się ciemności?]]'' | |||
| [[Master Film|MASTER FILM]] | |||
| 11.01.2020 | |||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|49 | |||
| ''[[Dodaj magii]]'' | |||
| [[Studio Sonica|STUDIO SONICA]] | |||
| 17.02.2020 | |||
|- | |- | ||
|} | |} | ||
=== Programy === | === Programy === | ||
Linia 807: | Linia 820: | ||
| [[Start International Polska|START INTERNATIONAL POLSKA]] | | [[Start International Polska|START INTERNATIONAL POLSKA]] | ||
| 24.12.2018 | | 24.12.2018 | ||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|03 | |||
| ''[[Śmiechobeka]]'' | |||
| [[Start International Polska|START INTERNATIONAL POLSKA]] | |||
| 02.03.2020 | |||
|- | |- | ||
|} | |} | ||
Linia 915: | Linia 933: | ||
| style="background-color: #CCE2FF;"|20 | | style="background-color: #CCE2FF;"|20 | ||
| ''[[Monster High: 13 życzeń]]'' | | ''[[Monster High: 13 życzeń]]'' | ||
| | | [[SDI Media Polska|SDI MEDIA POLSKA]] | ||
| 02.08.2014 | | 02.08.2014 | ||
|- | |- | ||
Linia 955: | Linia 973: | ||
| style="background-color: #CCE2FF;"|28 | | style="background-color: #CCE2FF;"|28 | ||
| ''[[Team Hot Wheels|Team Hot Wheels: Odjazdowa przygoda]]'' | | ''[[Team Hot Wheels|Team Hot Wheels: Odjazdowa przygoda]]'' | ||
| | | [[SDI Media Polska|SDI MEDIA POLSKA]] | ||
| 27.12.2014 | | 27.12.2014 | ||
|- | |- | ||
Linia 965: | Linia 983: | ||
| style="background-color: #CCE2FF;"|30 | | style="background-color: #CCE2FF;"|30 | ||
| ''[[Monster High: Szkoła duchów]]'' | | ''[[Monster High: Szkoła duchów]]'' | ||
| | | [[SDI Media Polska|SDI MEDIA POLSKA]] | ||
| 18.04.2015 | | 18.04.2015 | ||
|- | |- | ||
Linia 1049: | Linia 1067: | ||
|- | |- | ||
|} | |} | ||
=== Filmy aktorskie === | === Filmy aktorskie === |
Wersja z 17:23, 24 mar 2020
Nickelodeon Polska – polskojęzyczna stacja telewizyjna dla dzieci i młodzieży, emitująca seriale animowane i fabularne dla dzieci i młodzieży z dubbingiem; uruchomiona 10 lipca 2008 roku o godz. 12:00. Początkowo kanał miał wystartować 1 czerwca.
Kanał współpracuje głównie z dwoma studiami dubbingowymi – Start International Polska i Master Film.
Emitowane programy
Seriale animowane
Seriale animowane w bloku Nick Junior
Pozostałe seriale emitowane na kanale Nick Jr.
№ | Tytuł | Studio dubbingowe |
---|---|---|
01 | Abby Hatcher | START INTERNATIONAL POLSKA |
02 | Banda Beti | MASTER FILM |
03 | Frankie i Frank | |
04 | Kot-o-ciaki | MASTER FILM |
05 | Kuchciwróżki | MASTER FILM |
06 | Mały Bill | MASTER FILM |
07 | Świnka Peppa | GMC STUDIO |
08 | Wallykazam | START INTERNATIONAL POLSKA |
09 | Witaminki | |
10 | Wszyscy razem, śladem Blue! | MASTER FILM |
Seriale aktorskie
Programy
№ | Tytuł | Studio dubbingowe | Premiera w Nickelodeon Polska |
---|---|---|---|
01 | Potworny wyścig potworów | 15.04.2018 | |
02 | Lip Sync Battle Dzieciaki: Wydanie świąteczne | START INTERNATIONAL POLSKA | 24.12.2018 |
03 | Śmiechobeka | START INTERNATIONAL POLSKA | 02.03.2020 |
Filmy animowane
Filmy aktorskie
Linki zewnętrzne
- Nickelodeon Polska w polskiej Wikipedii