Forum Film Poland: Różnice pomiędzy wersjami
Z Dubbingpedia
m uzupełnienie |
m uzupełnienie |
||
| (Nie pokazano 2 pośrednich wersji utworzonych przez tego samego użytkownika) | |||
| Linia 3: | Linia 3: | ||
W latach 2003-2012 firma była odpowiedzialna na wprowadzanie filmów Disneya do Polski. Obecnie zajmuje się dystrybucją filmów wytwórni Metro-Goldwyn-Mayer, animacji oraz wybranych polskich produkcji. | W latach 2003-2012 firma była odpowiedzialna na wprowadzanie filmów Disneya do Polski. Obecnie zajmuje się dystrybucją filmów wytwórni Metro-Goldwyn-Mayer, animacji oraz wybranych polskich produkcji. | ||
Firma obecnie współpracuje ze studiami [[FDR Studio|FDR]] i [[Studio Sonica|Sonica]], dawniej korzystała z usług studiów [[Master Film]] i [[SDI Media Polska]]. | Firma obecnie współpracuje ze studiami [[FDR Studio|FDR]] i [[Studio Sonica|Sonica]], dawniej korzystała z usług studiów [[Master Film]] i [[Iyuno|SDI Media Polska]]. | ||
== Dystrybucja z dubbingiem == | == Dystrybucja z dubbingiem == | ||
=== Filmy fabularne === | === Filmy fabularne === | ||
| Linia 152: | Linia 152: | ||
| [[FDR Studio|FDR STUDIO]] | | [[FDR Studio|FDR STUDIO]] | ||
| 25.08.2023 | | 25.08.2023 | ||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|29 | |||
| ''[[Przypadkiem napisałam książkę]]'' | |||
| [[FDR Studio|FDR STUDIO]] | |||
| 07.11.2025 | |||
|- | |- | ||
|} | |} | ||
| Linia 382: | Linia 387: | ||
| [[FDR Studio|FDR STUDIO]] | | [[FDR Studio|FDR STUDIO]] | ||
| 25.10.2024 | | 25.10.2024 | ||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|44 | |||
| ''[[Rufus. Potwór morski, który nie umiał pływać]]'' | |||
| <!--[[FDR Studio|FDR STUDIO]]--> | |||
| 26.12.2025 | |||
|- | |- | ||
|} | |} | ||
Aktualna wersja na dzień 20:49, 26 lis 2025

Forum Film Poland – międzynarodowy dystrybutor filmów kinowych, który na polskim rynku zadebiutował w sierpniu 2003 roku.
W latach 2003-2012 firma była odpowiedzialna na wprowadzanie filmów Disneya do Polski. Obecnie zajmuje się dystrybucją filmów wytwórni Metro-Goldwyn-Mayer, animacji oraz wybranych polskich produkcji.
Firma obecnie współpracuje ze studiami FDR i Sonica, dawniej korzystała z usług studiów Master Film i SDI Media Polska.
Dystrybucja z dubbingiem
Filmy fabularne
Filmy animowane
Dokumenty
| № | Tytuł | Studio dubbingowe | Premiera kinowa |
|---|---|---|---|
| 01 | Marsz pingwinów | MASTER FILM | 07.10.2005 |
