Nick Jr.: Różnice pomiędzy wersjami
Z Dubbingpedia
m poprawki |
m uzupełnienie |
||
| (Nie pokazano 3 wersji utworzonych przez 2 użytkowników) | |||
| Linia 80: | Linia 80: | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#CCE2FF"|13 | | bgcolor="#CCE2FF"|13 | ||
| ''[[Luluś | | ''[[Luluś]]'' | ||
| [[GMC Studio|GMC STUDIO]] | | [[GMC Studio|GMC STUDIO]] | ||
| 2013 | | 2013 | ||
| Linia 283: | Linia 283: | ||
| [[TransPerfect Media Poland|HIVENTY POLAND]] | | [[TransPerfect Media Poland|HIVENTY POLAND]] | ||
| 21.10.2024 | | 21.10.2024 | ||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|54 | |||
| ''[[Zwierzęce zagadki]]'' | |||
| [[Iyuno|IYUNO•SDI GROUP WARSZAWA / IYUNO POLSKA]] | |||
| 04.08.2025 | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|55 | |||
| ''[[Tim Rex wśród gwiazd]]'' | |||
| [[Master Film|MASTER FILM]] | |||
| 29.09.2025 | |||
|- | |- | ||
|} | |} | ||
Aktualna wersja na dzień 03:04, 10 paź 2025
Nick Jr.
| |
|---|---|
| Start emisji | październik 2010 |
Nick Jr. – polskojęzyczna stacja telewizyjna należąca do MTV Networks Polska, emitująca seriale animowane dla dzieci w wieku od 2 do 6 lat. Oficjalny start kanału w Polsce miał miejsce w październiku 2010 roku.
Emitowane programy
Linki zewnętrzne
- Nick Jr. w polskiej Wikipedii
