FDR Studio: Różnice pomiędzy wersjami
Z Dubbingpedia
m uzupełnienie |
|||
| (Nie pokazano 4 wersji utworzonych przez 3 użytkowników) | |||
| Linia 13: | Linia 13: | ||
* [[Dariusz Paprocki]] | * [[Dariusz Paprocki]] | ||
* [[Agnieszka Wagner]] | * [[Agnieszka Wagner]] | ||
* [[Sylwia Weider]] | |||
* [[Bartosz Zimiński]] | * [[Bartosz Zimiński]] | ||
=== Dźwiękowcy === | === Dźwiękowcy === | ||
| Linia 148: | Linia 149: | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#CCE2FF"|027 | | bgcolor="#CCE2FF"|027 | ||
| ''[[Skarbek]]'' | |||
| 03.10.2025 | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|028 | |||
| ''[[Zasznurowani]]'' | | ''[[Zasznurowani]]'' | ||
| 05.10.2025 | | 05.10.2025 | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#CCE2FF"| | | bgcolor="#CCE2FF"|029 | ||
| ''[[Koszmarek]]'' | | ''[[Koszmarek]]'' | ||
| 17.10.2025 | | 17.10.2025 | ||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|030 | |||
| ''[[Przypadkiem napisałam książkę]]'' | |||
| 07.11.2025 | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|031 | |||
| ''[[Zwierzaki na zakręcie]]'' | |||
| 14.11.2025 | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|032 | |||
| ''[[Mikołaj i ekipa]]'' | |||
| 05.12.2025 | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|033 | |||
| ''[[Szybcy i sprytni]]'' | |||
| 23.01.2026 | |||
|- | |- | ||
|} | |} | ||
Aktualna wersja na dzień 09:50, 28 paź 2025

FDR Studio – studio postprodukcyjne zajmujące się nagraniami dubbingowymi i lektorskimi, produkcją filmów reklamowych i animowanych, montażem obrazu i dźwięku. Dyrektorem studia jest Stefan Krzyżanowski.
Siedziba studia mieści w Warszawie na ulicy Adama Naruszewicza 27/U1.
Kadra
ReżyserzyDialogiściDźwiękowcy |
Montażyści
Kierownicy muzyczniKierownicy produkcji |
