VOX studio: Różnice pomiędzy wersjami
Z Dubbingpedia
Nie podano opisu zmian |
Nie podano opisu zmian |
||
| (Nie pokazano 1 pośredniej wersji utworzonej przez tego samego użytkownika) | |||
| Linia 194: | Linia 194: | ||
| ''[[Wynajęty mąż miliarder na święta]]'' | | ''[[Wynajęty mąż miliarder na święta]]'' | ||
| 15.01.2026 | | 15.01.2026 | ||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|037 | |||
| ''[[Z drogi, jestem królem biznesu]]'' | |||
| 19.01.2026 | |||
|- | |- | ||
|} | |} | ||
Aktualna wersja na dzień 12:27, 19 sty 2026

VOX studio – studio nagrań oparte na grupie zrzeszającej artystów i pasjonatów VOX record, założone w 2024 roku, mieszczące się przy ul. Wincentego Pstrowskiego 5 w Gdańsku. Zajmuje się realizacją dubbingu, wersji lektorskich, tworzeniem napisów oraz nagraniami dźwiękowymi – w tym nagraniami wokalu, instrumentów i kreacją dźwięku do różnorodnych projektów.
Kadra
ReżyserzyTłumacze i dialogiści
Adiustatorzy |
Montażysci i realizatorzy
Kierownicy muzyczniKierownicy produkcji |
Dubbing
Seriale fabularne
Seriale animowane
| № | Tytuł | Premiera |
|---|---|---|
| 001 | Przełęcz Michinoku | 13.04.2025 |
| 002 | Co słychać? | 19.08.2025 |
