DC Super Hero Girls (serial animowany 2019): Różnice pomiędzy wersjami

Z Dubbingpedia
Skocz do:nawigacja, szukaj
MinisterDubu (dyskusja | edycje)
OkiDoki (dyskusja | edycje)
Nie podano opisu zmian
Linia 10: Linia 10:
|data premiery=<small>(pilot)</small>: 10 sierpnia [[2018]]<br /><small>(krótkometrażówki)</small>: 13 września [[2019]]<br /><small>(właściwy serial)</small>: 28 września [[2019]]
|data premiery=<small>(pilot)</small>: 10 sierpnia [[2018]]<br /><small>(krótkometrażówki)</small>: 13 września [[2019]]<br /><small>(właściwy serial)</small>: 28 września [[2019]]
|sezony= 1 z 1
|sezony= 1 z 1
|odcinki= 10 z 25 + S12 z S45 + P1 z P1  
|odcinki= 10 z 33 + S12 z S45 + P1 z P1  
}}
}}
'''DC Super Hero Girls''' (2018) – amerykański serial animowany.
'''DC Super Hero Girls''' (2018) – amerykański serial animowany.
Linia 195: Linia 195:
|-
|-
!width="12%"|Premiera
!width="12%"|Premiera
!width="6%"|
!width="6%"|№1
!width="41%"|Tytuł polski
!width="6%"|№2
!width="41%"|Tytuł angielski
!width="38%"|Tytuł polski
!width="38%"|Tytuł angielski
|-
|-
| colspan=4 style="background-color: #70ACFF;" | '''ODCINEK PILOTAŻOWY'''
| colspan=5 style="background-color: #70ACFF;" | '''ODCINEK PILOTAŻOWY'''
|-
|-
| style="background-color: #CCE2FF;"|10.08.2018
| style="background-color: #CCE2FF;"|10.08.2018
| style="background-color: #CCE2FF;"|P1
| style="background-color: #CCE2FF;"|P1
| style="background-color: #CCE2FF;"|P1
| ''Czas na Batgirl''
| ''Czas na Batgirl''
| ''#TheLateBatsby''
| ''#TheLateBatsby''
|-
|-
| colspan=4 style="background-color: #70ACFF;" | '''SERIA PIERWSZA'''
| colspan=5 style="background-color: #70ACFF;" | '''SERIA PIERWSZA'''
|-
|-
| style="background-color: #CCE2FF;" rowspan=4|28.09.2019
| style="background-color: #CCE2FF;" rowspan=4|28.09.2019
| style="background-color: #CCE2FF;"|01
| style="background-color: #CCE2FF;"|01
| style="background-color: #CCE2FF;"|01
| rowspan=4| ''#SłodkaSprawiedliwość''
| rowspan=4| ''#SłodkaSprawiedliwość''
| rowspan=4| ''#SweetJustice''
| rowspan=4| ''#SweetJustice''
|-
|-
| style="background-color: #CCE2FF;"|02
| style="background-color: #CCE2FF;"|02
| style="background-color: #CCE2FF;"|02
|-
|-
| style="background-color: #CCE2FF;"|03
| style="background-color: #CCE2FF;"|03
| style="background-color: #CCE2FF;"|03
|-
|-
| style="background-color: #CCE2FF;"|04
| style="background-color: #CCE2FF;"|04
| style="background-color: #CCE2FF;"|04
|-
|-
| style="background-color: #CCE2FF;"|30.09.2019
| style="background-color: #CCE2FF;"|30.09.2019
| style="background-color: #CCE2FF;"|05
| style="background-color: #CCE2FF;"|05
| style="background-color: #CCE2FF;"|07
| ''#PrzygodyOpiekunkiKrólików''
| ''#PrzygodyOpiekunkiKrólików''
| ''#AdventuresInBunnysitting''
| ''#AdventuresInBunnysitting''
Linia 226: Linia 233:
| style="background-color: #CCE2FF;"|01.10.2019
| style="background-color: #CCE2FF;"|01.10.2019
| style="background-color: #CCE2FF;"|06
| style="background-color: #CCE2FF;"|06
| style="background-color: #CCE2FF;"|08
| ''#TrójkątNienawiści''
| ''#TrójkątNienawiści''
| ''#HateTriangle''
| ''#HateTriangle''
Linia 231: Linia 239:
| style="background-color: #CCE2FF;"|29.09.2019
| style="background-color: #CCE2FF;"|29.09.2019
| style="background-color: #CCE2FF;"|07
| style="background-color: #CCE2FF;"|07
| style="background-color: #CCE2FF;"|22
| ''#KubełekBurrito''
| ''#KubełekBurrito''
| ''#BurritoBucket''
| ''#BurritoBucket''
Linia 236: Linia 245:
| style="background-color: #CCE2FF;"|29.09.2019
| style="background-color: #CCE2FF;"|29.09.2019
| style="background-color: #CCE2FF;"|08
| style="background-color: #CCE2FF;"|08
| style="background-color: #CCE2FF;"|06
| ''#PoznajcieCheetah''
| ''#PoznajcieCheetah''
| ''#MeetTheCheetah''
| ''#MeetTheCheetah''
Linia 241: Linia 251:
| style="background-color: #CCE2FF;"|30.09.2019
| style="background-color: #CCE2FF;"|30.09.2019
| style="background-color: #CCE2FF;"|09
| style="background-color: #CCE2FF;"|09
| style="background-color: #CCE2FF;"|21
| ''#ProstoWPaski''
| ''#ProstoWPaski''
| ''#Beeline''
| ''#Beeline''
Linia 246: Linia 257:
| style="background-color: #CCE2FF;"|01.10.2019
| style="background-color: #CCE2FF;"|01.10.2019
| style="background-color: #CCE2FF;"|10
| style="background-color: #CCE2FF;"|10
| style="background-color: #CCE2FF;"|09
| ''#SuperKto?''
| ''#SuperKto?''
| ''#SuperWho?''
| ''#SuperWho?''
Linia 251: Linia 263:
| style="background-color: #CCE2FF;"|<!--02.12.2019-->
| style="background-color: #CCE2FF;"|<!--02.12.2019-->
| style="background-color: #CCE2FF;"|11
| style="background-color: #CCE2FF;"|11
| style="background-color: #CCE2FF;"|10
| ''
| ''
| ''#ShockItToMe''
| ''#ShockItToMe''
Linia 256: Linia 269:
| style="background-color: #CCE2FF;"|<!--02.12.2019-->
| style="background-color: #CCE2FF;"|<!--02.12.2019-->
| style="background-color: #CCE2FF;"|12
| style="background-color: #CCE2FF;"|12
| style="background-color: #CCE2FF;"|05
| ''
| ''
| ''#SheMightBeGiant''
| ''#SheMightBeGiant''
Linia 261: Linia 275:
| style="background-color: #CCE2FF;"|<!--03.12.2019-->
| style="background-color: #CCE2FF;"|<!--03.12.2019-->
| style="background-color: #CCE2FF;"|13
| style="background-color: #CCE2FF;"|13
| style="background-color: #CCE2FF;"|12
| ''
| ''
| ''#FightAtTheMuseum''
| ''#FightAtTheMuseum''
Linia 266: Linia 281:
| style="background-color: #CCE2FF;"|<!--03.12.2019-->
| style="background-color: #CCE2FF;"|<!--03.12.2019-->
| style="background-color: #CCE2FF;"|14
| style="background-color: #CCE2FF;"|14
| style="background-color: #CCE2FF;"|11
| ''
| ''
| ''#FromBatToWorse''
| ''#FromBatToWorse''
Linia 271: Linia 287:
| style="background-color: #CCE2FF;"|<!--04.12.2019-->
| style="background-color: #CCE2FF;"|<!--04.12.2019-->
| style="background-color: #CCE2FF;"|15
| style="background-color: #CCE2FF;"|15
| style="background-color: #CCE2FF;"|13
| ''
| ''
| ''#CrushingIt''
| ''#CrushingIt''
Linia 276: Linia 293:
| style="background-color: #CCE2FF;"|<!--04.12.2019-->
| style="background-color: #CCE2FF;"|<!--04.12.2019-->
| style="background-color: #CCE2FF;"|16
| style="background-color: #CCE2FF;"|16
| style="background-color: #CCE2FF;"|18
| ''
| ''
| ''#MisgivingTree''
| ''#MisgivingTree''
Linia 281: Linia 299:
| style="background-color: #CCE2FF;"|<!--05.12.2019-->
| style="background-color: #CCE2FF;"|<!--05.12.2019-->
| style="background-color: #CCE2FF;"|17
| style="background-color: #CCE2FF;"|17
| style="background-color: #CCE2FF;"|14
| ''
| ''
| ''#IllusionsOfGrandeur''
| ''#IllusionsOfGrandeur''
Linia 286: Linia 305:
| style="background-color: #CCE2FF;"|<!--05.12.2019-->
| style="background-color: #CCE2FF;"|<!--05.12.2019-->
| style="background-color: #CCE2FF;"|18
| style="background-color: #CCE2FF;"|18
| style="background-color: #CCE2FF;"|24
| ''
| ''
| ''#BeastsInShow''
| ''#BeastsInShow''
Linia 291: Linia 311:
| style="background-color: #CCE2FF;"|<!--06.12.2019-->
| style="background-color: #CCE2FF;"|<!--06.12.2019-->
| style="background-color: #CCE2FF;"|19
| style="background-color: #CCE2FF;"|19
| style="background-color: #CCE2FF;"|17
| ''
| ''
| ''#GothamCon''
| ''#GothamCon''
Linia 296: Linia 317:
| style="background-color: #CCE2FF;" rowspan=2|
| style="background-color: #CCE2FF;" rowspan=2|
| style="background-color: #CCE2FF;"|20
| style="background-color: #CCE2FF;"|20
| style="background-color: #CCE2FF;"|
| rowspan=2| ''
| rowspan=2| ''
| rowspan=2| ''#DCSuperHeroBoys''
| rowspan=2| ''#DCSuperHeroBoys''
|-
|-
| style="background-color: #CCE2FF;"|21
| style="background-color: #CCE2FF;"|21
| style="background-color: #CCE2FF;"|
|-
|-
| style="background-color: #CCE2FF;"|<!--06.12.2019-->
| style="background-color: #CCE2FF;"|<!--06.12.2019-->
| style="background-color: #CCE2FF;"|22
| style="background-color: #CCE2FF;"|22
| style="background-color: #CCE2FF;"|19
| rowspan=2|''
| rowspan=2|''
| rowspan=2|''#Frenemies''
| rowspan=2|''#Frenemies''
Linia 308: Linia 332:
| style="background-color: #CCE2FF;"|
| style="background-color: #CCE2FF;"|
| style="background-color: #CCE2FF;"|23
| style="background-color: #CCE2FF;"|23
| style="background-color: #CCE2FF;"|20
|-
|-
| style="background-color: #CCE2FF;" rowspan=2|
| style="background-color: #CCE2FF;" rowspan=2|
| style="background-color: #CCE2FF;"|24
| style="background-color: #CCE2FF;"|24
| style="background-color: #CCE2FF;"|
| rowspan=2|''
| rowspan=2|''
| rowspan=2|''#SoulSisters''
| rowspan=2|''#SoulSisters''
|-
|-
| style="background-color: #CCE2FF;"|25
| style="background-color: #CCE2FF;"|25
| style="background-color: #CCE2FF;"|
|-
|-
| colspan=4 style="background-color: #70ACFF;" | '''ODCINKI KRÓTKOMETRAŻOWE'''
| style="background-color: #CCE2FF;"|
| style="background-color: #CCE2FF;"|26
| style="background-color: #CCE2FF;"|
| ''
| ''#Abracadabrapalooza''
|-
| style="background-color: #CCE2FF;"|
| style="background-color: #CCE2FF;"|27
| style="background-color: #CCE2FF;"|
| ''
| ''#RageCat''
|-
| style="background-color: #CCE2FF;"|
| style="background-color: #CCE2FF;"|28
| style="background-color: #CCE2FF;"|
| ''
| ''#TheGoodTheBadAndTheBizarre''
|-
| style="background-color: #CCE2FF;"|
| style="background-color: #CCE2FF;"|29
| style="background-color: #CCE2FF;"|
| ''
| ''#BackInAFlash''
|-
| style="background-color: #CCE2FF;" rowspan=2|
| style="background-color: #CCE2FF;"|30
| style="background-color: #CCE2FF;"|
| rowspan=2|''
| rowspan=2|#PowerSurge
|-
| style="background-color: #CCE2FF;"|31
| style="background-color: #CCE2FF;"|
|-
| style="background-color: #CCE2FF;"|
| style="background-color: #CCE2FF;"|32
| style="background-color: #CCE2FF;"|
| ''
| ''#ScrambledEggs''
|-
| style="background-color: #CCE2FF;"|
| style="background-color: #CCE2FF;"|33
| style="background-color: #CCE2FF;"|
| ''
| ''#DramaQueen''
|-
| colspan=5 style="background-color: #70ACFF;" | '''ODCINKI KRÓTKOMETRAŻOWE'''
|-
|-
| style="background-color: #CCE2FF;"|13.09.2019 (YT)
| style="background-color: #CCE2FF;"|13.09.2019 (YT)
| style="background-color: #CCE2FF;"|S01
| style="background-color: #CCE2FF;"|S01
| style="background-color: #CCE2FF;"|S01
| ''#SuperŚpioch''
| ''#SuperŚpioch''
Linia 324: Linia 397:
|-
|-
| style="background-color: #CCE2FF;"|20.09.2019 (YT)
| style="background-color: #CCE2FF;"|20.09.2019 (YT)
| style="background-color: #CCE2FF;"|S02
| style="background-color: #CCE2FF;"|S02
| style="background-color: #CCE2FF;"|S02
| ''#ŁowczyniNietoperzy''
| ''#ŁowczyniNietoperzy''
Linia 329: Linia 403:
|-
|-
| style="background-color: #CCE2FF;"|27.09.2019 (YT)
| style="background-color: #CCE2FF;"|27.09.2019 (YT)
| style="background-color: #CCE2FF;"|S03
| style="background-color: #CCE2FF;"|S03
| style="background-color: #CCE2FF;"|S03
| ''#ChomikConQueso ''
| ''#ChomikConQueso ''
Linia 334: Linia 409:
|-
|-
| style="background-color: #CCE2FF;"|04.10.2019 (YT)
| style="background-color: #CCE2FF;"|04.10.2019 (YT)
| style="background-color: #CCE2FF;"|S04
| style="background-color: #CCE2FF;"|S04
| style="background-color: #CCE2FF;"|S04
| ''#HashtagGniewnaBuzia''
| ''#HashtagGniewnaBuzia''
Linia 339: Linia 415:
|-
|-
| style="background-color: #CCE2FF;"|11.10.2019 (YT)
| style="background-color: #CCE2FF;"|11.10.2019 (YT)
| style="background-color: #CCE2FF;"|S05
| style="background-color: #CCE2FF;"|S05
| style="background-color: #CCE2FF;"|S05
| ''#StreetStyle''
| ''#StreetStyle''
Linia 344: Linia 421:
|-
|-
| style="background-color: #CCE2FF;"|18.10.2019 (YT)
| style="background-color: #CCE2FF;"|18.10.2019 (YT)
| style="background-color: #CCE2FF;"|S06
| style="background-color: #CCE2FF;"|S06
| style="background-color: #CCE2FF;"|S06
| ''#CzaryMary''
| ''#CzaryMary''
Linia 349: Linia 427:
|-
|-
| style="background-color: #CCE2FF;"|25.10.2019 (YT)
| style="background-color: #CCE2FF;"|25.10.2019 (YT)
| style="background-color: #CCE2FF;"|S07
| style="background-color: #CCE2FF;"|S07
| style="background-color: #CCE2FF;"|S07
| ''#Usterka''
| ''#Usterka''
Linia 354: Linia 433:
|-
|-
| style="background-color: #CCE2FF;"|01.11.2019 (YT)
| style="background-color: #CCE2FF;"|01.11.2019 (YT)
| style="background-color: #CCE2FF;"|S08
| style="background-color: #CCE2FF;"|S08
| style="background-color: #CCE2FF;"|S08
| ''#ProblemZMocą''
| ''#ProblemZMocą''
Linia 359: Linia 439:
|-
|-
| style="background-color: #CCE2FF;"|08.11.2019 (YT)
| style="background-color: #CCE2FF;"|08.11.2019 (YT)
| style="background-color: #CCE2FF;"|S09
| style="background-color: #CCE2FF;"|S09
| style="background-color: #CCE2FF;"|S09
| ''#Porządki''
| ''#Porządki''
Linia 364: Linia 445:
|-
|-
| style="background-color: #CCE2FF;"|15.11.2019 (YT)
| style="background-color: #CCE2FF;"|15.11.2019 (YT)
| style="background-color: #CCE2FF;"|S10
| style="background-color: #CCE2FF;"|S10
| style="background-color: #CCE2FF;"|S10
| ''#PorządekMusiByć''
| ''#PorządekMusiByć''
Linia 369: Linia 451:
|-
|-
| style="background-color: #CCE2FF;"|22.11.2019 (YT)
| style="background-color: #CCE2FF;"|22.11.2019 (YT)
| style="background-color: #CCE2FF;"|S11
| style="background-color: #CCE2FF;"|S11
| style="background-color: #CCE2FF;"|S11
| ''#ZłotaRybka''
| ''#ZłotaRybka''
Linia 374: Linia 457:
|-
|-
| style="background-color: #CCE2FF;"|29.11.2019 (YT)
| style="background-color: #CCE2FF;"|29.11.2019 (YT)
| style="background-color: #CCE2FF;"|S12
| style="background-color: #CCE2FF;"|S12
| style="background-color: #CCE2FF;"|S12
| ''#Chorobowe''
| ''#Chorobowe''
Linia 379: Linia 463:
|-
|-
| style="background-color: #CCE2FF;"|
| style="background-color: #CCE2FF;"|
| style="background-color: #CCE2FF;"|S13
| style="background-color: #CCE2FF;"|S13
| style="background-color: #CCE2FF;"|S13
| ''
| ''
Linia 384: Linia 469:
|-
|-
| style="background-color: #CCE2FF;"|
| style="background-color: #CCE2FF;"|
| style="background-color: #CCE2FF;"|S14
| style="background-color: #CCE2FF;"|S14
| style="background-color: #CCE2FF;"|S14
| ''
| ''
Linia 389: Linia 475:
|-
|-
| style="background-color: #CCE2FF;"|
| style="background-color: #CCE2FF;"|
| style="background-color: #CCE2FF;"|S15
| style="background-color: #CCE2FF;"|S15
| style="background-color: #CCE2FF;"|S15
| ''
| ''
Linia 394: Linia 481:
|-
|-
| style="background-color: #CCE2FF;"|
| style="background-color: #CCE2FF;"|
| style="background-color: #CCE2FF;"|S16
| style="background-color: #CCE2FF;"|S16
| style="background-color: #CCE2FF;"|S16
| ''
| ''
Linia 399: Linia 487:
|-
|-
| style="background-color: #CCE2FF;"|
| style="background-color: #CCE2FF;"|
| style="background-color: #CCE2FF;"|S17
| style="background-color: #CCE2FF;"|S17
| style="background-color: #CCE2FF;"|S17
| ''
| ''
Linia 404: Linia 493:
|-
|-
| style="background-color: #CCE2FF;"|
| style="background-color: #CCE2FF;"|
| style="background-color: #CCE2FF;"|S18
| style="background-color: #CCE2FF;"|S18
| style="background-color: #CCE2FF;"|S18
| ''
| ''
Linia 409: Linia 499:
|-
|-
| style="background-color: #CCE2FF;"|
| style="background-color: #CCE2FF;"|
| style="background-color: #CCE2FF;"|S19
| style="background-color: #CCE2FF;"|S19
| style="background-color: #CCE2FF;"|S19
| ''
| ''
Linia 414: Linia 505:
|-
|-
| style="background-color: #CCE2FF;"|
| style="background-color: #CCE2FF;"|
| style="background-color: #CCE2FF;"|S20
| style="background-color: #CCE2FF;"|S20
| style="background-color: #CCE2FF;"|S20
| ''
| ''
Linia 419: Linia 511:
|-
|-
| style="background-color: #CCE2FF;"|
| style="background-color: #CCE2FF;"|
| style="background-color: #CCE2FF;"|S21
| style="background-color: #CCE2FF;"|S21
| style="background-color: #CCE2FF;"|S21
| ''
| ''
Linia 424: Linia 517:
|-
|-
| style="background-color: #CCE2FF;"|
| style="background-color: #CCE2FF;"|
| style="background-color: #CCE2FF;"|S22
| style="background-color: #CCE2FF;"|S22
| style="background-color: #CCE2FF;"|S22
| ''
| ''
Linia 429: Linia 523:
|-
|-
| style="background-color: #CCE2FF;"|
| style="background-color: #CCE2FF;"|
| style="background-color: #CCE2FF;"|S23
| style="background-color: #CCE2FF;"|S23
| style="background-color: #CCE2FF;"|S23
| ''
| ''
Linia 434: Linia 529:
|-
|-
| style="background-color: #CCE2FF;"|
| style="background-color: #CCE2FF;"|
| style="background-color: #CCE2FF;"|S24
| style="background-color: #CCE2FF;"|S24
| style="background-color: #CCE2FF;"|S24
| ''
| ''
Linia 439: Linia 535:
|-
|-
| style="background-color: #CCE2FF;"|
| style="background-color: #CCE2FF;"|
| style="background-color: #CCE2FF;"|S25
| style="background-color: #CCE2FF;"|S25
| style="background-color: #CCE2FF;"|S25
| ''
| ''
Linia 444: Linia 541:
|-
|-
| style="background-color: #CCE2FF;"|
| style="background-color: #CCE2FF;"|
| style="background-color: #CCE2FF;"|S26
| style="background-color: #CCE2FF;"|S26
| style="background-color: #CCE2FF;"|S26
| ''
| ''
Linia 449: Linia 547:
|-
|-
| style="background-color: #CCE2FF;"|
| style="background-color: #CCE2FF;"|
| style="background-color: #CCE2FF;"|S27
| style="background-color: #CCE2FF;"|S27
| style="background-color: #CCE2FF;"|S27
| ''
| ''
Linia 454: Linia 553:
|-
|-
| style="background-color: #CCE2FF;"|
| style="background-color: #CCE2FF;"|
| style="background-color: #CCE2FF;"|S28
| style="background-color: #CCE2FF;"|S28
| style="background-color: #CCE2FF;"|S28
| ''
| ''
Linia 459: Linia 559:
|-
|-
| style="background-color: #CCE2FF;"|
| style="background-color: #CCE2FF;"|
| style="background-color: #CCE2FF;"|S29
| style="background-color: #CCE2FF;"|S29
| style="background-color: #CCE2FF;"|S29
| ''
| ''
Linia 464: Linia 565:
|-
|-
| style="background-color: #CCE2FF;"|
| style="background-color: #CCE2FF;"|
| style="background-color: #CCE2FF;"|S30
| style="background-color: #CCE2FF;"|S30
| style="background-color: #CCE2FF;"|S30
| ''
| ''
Linia 469: Linia 571:
|-
|-
| style="background-color: #CCE2FF;"|
| style="background-color: #CCE2FF;"|
| style="background-color: #CCE2FF;"|S31
| style="background-color: #CCE2FF;"|S31
| style="background-color: #CCE2FF;"|S31
| ''
| ''
Linia 474: Linia 577:
|-
|-
| style="background-color: #CCE2FF;"|
| style="background-color: #CCE2FF;"|
| style="background-color: #CCE2FF;"|S32
| style="background-color: #CCE2FF;"|S32
| style="background-color: #CCE2FF;"|S32
| ''
| ''
Linia 479: Linia 583:
|-
|-
| style="background-color: #CCE2FF;"|
| style="background-color: #CCE2FF;"|
| style="background-color: #CCE2FF;"|S33
| style="background-color: #CCE2FF;"|S33
| style="background-color: #CCE2FF;"|S33
| ''
| ''
Linia 484: Linia 589:
|-
|-
| style="background-color: #CCE2FF;"|
| style="background-color: #CCE2FF;"|
| style="background-color: #CCE2FF;"|S34
| style="background-color: #CCE2FF;"|S34
| style="background-color: #CCE2FF;"|S34
| ''
| ''
Linia 489: Linia 595:
|-
|-
| style="background-color: #CCE2FF;"|
| style="background-color: #CCE2FF;"|
| style="background-color: #CCE2FF;"|S35
| style="background-color: #CCE2FF;"|S35
| style="background-color: #CCE2FF;"|S35
| ''
| ''
| ''#PhotoOops''f
| ''#PhotoOops''
|-
|-
| style="background-color: #CCE2FF;"|
| style="background-color: #CCE2FF;"|
| style="background-color: #CCE2FF;"|S36
| style="background-color: #CCE2FF;"|S36
| style="background-color: #CCE2FF;"|S36
| ''
| ''
Linia 499: Linia 607:
|-
|-
| style="background-color: #CCE2FF;"|
| style="background-color: #CCE2FF;"|
| style="background-color: #CCE2FF;"|S37
| style="background-color: #CCE2FF;"|S37
| style="background-color: #CCE2FF;"|S37
| ''
| ''
Linia 504: Linia 613:
|-
|-
| style="background-color: #CCE2FF;"|
| style="background-color: #CCE2FF;"|
| style="background-color: #CCE2FF;"|S38
| style="background-color: #CCE2FF;"|S38
| style="background-color: #CCE2FF;"|S38
| ''
| ''
Linia 509: Linia 619:
|-
|-
| style="background-color: #CCE2FF;"|
| style="background-color: #CCE2FF;"|
| style="background-color: #CCE2FF;"|S39
| style="background-color: #CCE2FF;"|S39
| style="background-color: #CCE2FF;"|S39
| ''
| ''
Linia 514: Linia 625:
|-
|-
| style="background-color: #CCE2FF;"|
| style="background-color: #CCE2FF;"|
| style="background-color: #CCE2FF;"|S40
| style="background-color: #CCE2FF;"|S40
| style="background-color: #CCE2FF;"|S40
| ''
| ''
Linia 519: Linia 631:
|-
|-
| style="background-color: #CCE2FF;"|
| style="background-color: #CCE2FF;"|
| style="background-color: #CCE2FF;"|S41
| style="background-color: #CCE2FF;"|S41
| style="background-color: #CCE2FF;"|S41
| ''
| ''
Linia 524: Linia 637:
|-
|-
| style="background-color: #CCE2FF;"|
| style="background-color: #CCE2FF;"|
| style="background-color: #CCE2FF;"|S42
| style="background-color: #CCE2FF;"|S42
| style="background-color: #CCE2FF;"|S42
| ''
| ''
| ''#BoothBoot''
| ''#BoothBoot''
|-
|-
| style="background-color: #CCE2FF;"|
| style="background-color: #CCE2FF;"|
| style="background-color: #CCE2FF;"|
| style="background-color: #CCE2FF;"|
| style="background-color: #CCE2FF;"|
Linia 533: Linia 648:
| ''#TheBeeStandsAlone''
| ''#TheBeeStandsAlone''
|-
|-
| style="background-color: #CCE2FF;"|
| style="background-color: #CCE2FF;"|
| style="background-color: #CCE2FF;"|
| style="background-color: #CCE2FF;"|
| style="background-color: #CCE2FF;"|
Linia 538: Linia 654:
| ''#ShellShock''
| ''#ShellShock''
|-
|-
| style="background-color: #CCE2FF;"|
| style="background-color: #CCE2FF;"|
| style="background-color: #CCE2FF;"|
| style="background-color: #CCE2FF;"|
| style="background-color: #CCE2FF;"|

Wersja z 11:46, 30 lis 2019

Tytuł DC Super Hero Girls
Gatunek animowany, przygodowy
Kraj produkcji Stany Zjednoczone
Język oryginału angielski
Stacja telewizyjna Cartoon Network
Dystrybutor kinowy Warner Bros. Entertainment Polska (pilot)
Lata produkcji 2018-
Data premiery dubbingu (pilot): 10 sierpnia 2018
(krótkometrażówki): 13 września 2019
(właściwy serial): 28 września 2019
Wyemitowane
serie
1 z 1
Wyemitowane odcinki 10 z 33 + S12 z S45 + P1 z P1

DC Super Hero Girls (2018) – amerykański serial animowany.

Polska premiera odcinka pilotażowego miała miejsce 10 sierpnia 2018 roku w kinach, był on wyświetlany przed filmem Młodzi Tytani: Akcja! Film.

Premiera telewizyjna w Polsce odbyła się 28 września 2019 roku na antenie Cartoon Network.

Fabuła

Ratowanie sytuacji jest superłatwe, jeśli jesteś superbohaterką. Ale walka ze złem przy jednoczesnym dbaniu o stopnie i prowadzeniu życia towarzyskiego, a wszystko to przed ciszą nocną? Ech. To tak jakby supertrudne. DC Super Hero Girls to nie tylko zwalczające przestępczość psiapsiółki, to też zróżnicowana grupa zaangażowanych supernastolatek! Wspólnie walczą w bitwach na ulicach Metropolis, jednocześnie zmagając się z trudnościami dorastania. Odkrywając nowe sposoby kontrolowania swoich mocy i zdolności, te rewelacyjne dziewczyny szybko uczą się (czasem na błędach), jak radzić sobie z superwyzwaniami, jakie stawia przed nimi bycie nastoletnią superbohaterką.

Oficjalny opis producenta

Wersja polska

Seria TV

Wersja polska: SDI MEDIA POLSKA
Reżyseria: Katarzyna Ciecierska
Kierownictwo muzyczne: Piotr Zygo
Dialogi polskie: Monika Malesza
Teksty piosenek: Tomasz Robaczewski
Nagranie dialogów:

Nagranie piosenek: Piotr Zygo
Koordynacja produkcji: Walentyna An
W wersji polskiej udział wzięli:

W pozostałych rolach:

i inni

Wykonanie piosenek:

Lektor: Artur Kaczmarski

Odcinki krótkometrażowe

Wersja polska: MASTER FILM
Reżyseria: Aneta Michalczyk
Dialogi:

Dźwięk i montaż: Aneta Michalczyk
Kierownictwo produkcji: Katarzyna Kołodziejczyk
W wersji polskiej udział wzięli:

W pozostałych rolach:

i inni

Odcinek pilotażowy Czas na Batgirl

W wersji polskiej udział wzięli:

W pozostałych rolach:

Reżyseria: Marek Robaczewski
Kierownictwo muzyczne: Piotr Zygo
Dialogi polskie: Jakub Kowalczyk
Teksty piosenek: Jakub Kowalczyk
Nagranie i montaż: Michał Wróblewski, Mariusz Zajkowski
Koordynacja produkcji: Marcin Kopiec
Kierownictwo produkcji: Andreas Kaj
Wersja polska: SDI MEDIA POLSKA
Zgranie wersji polskiej: Simon Ellegaard

Lektor: Przemysław Nikiel

Spis odcinków

Premiera №1 №2 Tytuł polski Tytuł angielski
ODCINEK PILOTAŻOWY
10.08.2018 P1 P1 Czas na Batgirl #TheLateBatsby
SERIA PIERWSZA
28.09.2019 01 01 #SłodkaSprawiedliwość #SweetJustice
02 02
03 03
04 04
30.09.2019 05 07 #PrzygodyOpiekunkiKrólików #AdventuresInBunnysitting
01.10.2019 06 08 #TrójkątNienawiści #HateTriangle
29.09.2019 07 22 #KubełekBurrito #BurritoBucket
29.09.2019 08 06 #PoznajcieCheetah #MeetTheCheetah
30.09.2019 09 21 #ProstoWPaski #Beeline
01.10.2019 10 09 #SuperKto? #SuperWho?
11 10 #ShockItToMe
12 05 #SheMightBeGiant
13 12 #FightAtTheMuseum
14 11 #FromBatToWorse
15 13 #CrushingIt
16 18 #MisgivingTree
17 14 #IllusionsOfGrandeur
18 24 #BeastsInShow
19 17 #GothamCon
20 #DCSuperHeroBoys
21
22 19 #Frenemies
23 20
24 #SoulSisters
25
26 #Abracadabrapalooza
27 #RageCat
28 #TheGoodTheBadAndTheBizarre
29 #BackInAFlash
30 #PowerSurge
31
32 #ScrambledEggs
33 #DramaQueen
ODCINKI KRÓTKOMETRAŻOWE
13.09.2019 (YT) S01 S01 #SuperŚpioch #SuperSleeper
20.09.2019 (YT) S02 S02 #ŁowczyniNietoperzy #BatCatcher
27.09.2019 (YT) S03 S03 #ChomikConQueso #HamsterConQueso
04.10.2019 (YT) S04 S04 #HashtagGniewnaBuzia #HashtagFrownyFace
11.10.2019 (YT) S05 S05 #StreetStyle #StreetStyle
18.10.2019 (YT) S06 S06 #CzaryMary #BatAndSwitch
25.10.2019 (YT) S07 S07 #Usterka #PlightOfTheBumblebee
01.11.2019 (YT) S08 S08 #ProblemZMocą #FaultyPowers
08.11.2019 (YT) S09 S09 #Porządki #PackBat
15.11.2019 (YT) S10 S10 #PorządekMusiByć #Buzzkill
22.11.2019 (YT) S11 S11 #ZłotaRybka #GoFish
29.11.2019 (YT) S12 S12 #Chorobowe #KaraCare
S13 S13 #SpeedyDelivery
S14 S14 #TacoTuesday
S15 S15 #SilverScream
S16 S16 #PrizeFighter
S17 S17 #HardRock
S18 S18 #PictureDaze
S19 S19 #LetThemEatPie
S20 S20 #WasabiWar
S21 S21 #RemoteUncontrolled
S22 S22 #TheSlowAndTheFurious
S23 S23 #BigScreenBully
S24 S24 #EqualTights
S25 S25 #DyeHarder
S26 S26 #LostAndFound
S27 S27 #StainedFighter
S28 S28 #CruzControl
S29 S29 #BabsGirl
S30 S30 #AdBlockers
S31 S31 #ArtificialIntelligence
S32 S32 #AsteroidBelter
S33 S33 #CandyCrushed
S34 S34 #VanityInsanity
S35 S35 #PhotoOops
S36 S36 #Vegecide
S37 S37 #StressTest
S38 S38 #Booked
S39 S39 #ComicGone
S40 S40 #SoulTaken
S41 S41 #ToughCrowd
S42 S42 #BoothBoot
#TheBeeStandsAlone
#ShellShock
#SofaSoGood


DC Comics
Aquaman AquamanAquaman: Król AtlantydyAquaman i zaginione królestwo
Batman Batman (1992)Maska BatmanaBatman i RobinBatman i Mr. Freeze: SubzeroBatman przyszłościBatman: Sprawiedliwość ponad wszystkoBatman: Toksyczny chłódBatman (2004)Batman kontra DrakulaBatman: Odważni i bezwzględniLEGO BatmanBatman i Liga SprawiedliwościLEGO Batman: FilmScooby-Doo i Batman: Odważniaki i straszakiBatman (2022)Batman: Motion ComicsBatman Przygody zabawekŚwiąteczna przygoda małego BatmanaBatman: Mroczny mścicielBatman Ninja kontra Liga YakuzyBat Rodzinka
DC Liga Super-Pets DC Liga Super-Pets: Przygody Krypto i AsaDC Liga Super-Pets
DC Super Hero Girls DC Super Hero Girls (2015)DC Super Hero Girls: Bohater RokuDC Super Hero Girls: Super Hero HighDC Super Hero Girls: Galaktyczne IgrzyskaLEGO DC Super Hero Girls: Złodziej pamięciDC Super Hero Girls (2019)
Harley Quinn Harley QuinnHarley Quinn: Bardzo problematyczne walentynki
Legion Samobójców Legion samobójcówLegion samobójców: Isekai
Liga Sprawiedliwych Liga SprawiedliwychLiga Sprawiedliwych bez granicLiga MłodychBatman v Superman: Świt sprawiedliwościJustice League ActionLiga SprawiedliwościLiga Sprawiedliwości Zacka SnyderaDC’s Justice League: Cosmic Chaos
Młodzi Tytani Młodzi TytaniMłodzi Tytani: Akcja!Młodzi Tytani: Akcja! FilmMłodzi Tytani: Akcja! kontra Młodzi Tytani
Shazam Shazam!Shazam! Gniew bogów
Superman Superman (1941)Superman (1996)Nowe przygody SupermanaSuperman (2025)
Wonder Woman Wonder WomanWonder Woman 1984
Inne Nowe przygody Batmana i SupermanaKrypto superpiesZielona LatarniaLEGO przygodaLEGO przygoda 2LEGO Superzłoczyńcy DCBlack AdamBatwheelsFlashBlue BeetleLatawiec: W pytkę!Koszmarne KomandoBestia: Samotny wilk