TeenNick: Różnice pomiędzy wersjami
Z Dubbingpedia
m uzupełnienie |
m uzupełnienie |
||
| Linia 147: | Linia 147: | ||
| bgcolor="#CCE2FF"|027 | | bgcolor="#CCE2FF"|027 | ||
| ''[[Tajemnice Rock Island]]'' | | ''[[Tajemnice Rock Island]]'' | ||
| [[TransPerfect Media Poland|START INTERNATIONAL POLSKA]] | | [[TransPerfect Media Poland|START INTERNATIONAL POLSKA / HIVENTY POLAND<!-- / TRANSPERFECT MEDIA POLAND-->]] | ||
| 03.04.2023 | | 03.04.2023 | ||
|- | |- | ||
| Linia 258: | Linia 258: | ||
| [[TransPerfect Media Poland|START INTERNATIONAL POLSKA]] | | [[TransPerfect Media Poland|START INTERNATIONAL POLSKA]] | ||
| 05.01.2025 | | 05.01.2025 | ||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|017 | |||
| ''[[Niebezpieczny Henryk: Film]]'' | |||
| [[TransPerfect Media Poland|TRANSPERFECT MEDIA POLAND]] | |||
| 31.05.2025 | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|018 | |||
| ''[[Adam i jego klony]]'' | |||
| [[Master Film|MASTER FILM]] | |||
| 19.07.2025 | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|019 | |||
| ''[[Rufus]]'' | |||
| [[Master Film|MASTER FILM]] | |||
| 20.07.2025 | |||
|- | |- | ||
|} | |} | ||
Wersja z 21:25, 20 lip 2025
TeenNick
| |
|---|---|
| Start emisji | 1 września 2021 |
TeenNick – polskojęzyczna stacja telewizyjna emitująca filmy i seriale fabularne, której nadawcą jest MTV Networks Polska. Kanał rozpoczął emisję 1 września 2021 roku.
Seriale aktorskie
Filmy aktorskie
Programy
| № | Tytuł | Studio dubbingowe | Premiera w TeenNick |
|---|---|---|---|
| 001 | Śmiechobeka | START INTERNATIONAL POLSKA | 01.09.2021 |
