Nick Jr.: Różnice pomiędzy wersjami
Z Dubbingpedia
mNie podano opisu zmian |
m uzupełnienie |
||
| Linia 283: | Linia 283: | ||
| [[TransPerfect Media Poland|HIVENTY POLAND]] | | [[TransPerfect Media Poland|HIVENTY POLAND]] | ||
| 21.10.2024 | | 21.10.2024 | ||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|54 | |||
| ''[[Zwierzęce zagadki]]'' | |||
| [[Iyuno|IYUNO•SDI GROUP WARSZAWA / IYUNO POLSKA]] | |||
| 04.08.2025 | |||
|- | |- | ||
|} | |} | ||
Wersja z 19:33, 4 sie 2025
Nick Jr.
| |
|---|---|
| Start emisji | październik 2010 |
Nick Jr. – polskojęzyczna stacja telewizyjna należąca do MTV Networks Polska, emitująca seriale animowane dla dzieci w wieku od 2 do 6 lat. Oficjalny start kanału w Polsce miał miejsce w październiku 2010 roku.
Emitowane programy
Linki zewnętrzne
- Nick Jr. w polskiej Wikipedii
