TeenNick: Różnice pomiędzy wersjami
Z Dubbingpedia
m uzupełnienie |
m uzupełnienie |
||
| Linia 273: | Linia 273: | ||
| [[Master Film|MASTER FILM]] | | [[Master Film|MASTER FILM]] | ||
| 20.07.2025 | | 20.07.2025 | ||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|020 | |||
| ''[[Pechowcy]]'' | |||
| [[Master Film|MASTER FILM]] | |||
| 27.07.2025 | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|021 | |||
| ''[[Detektyw Xander na tropie]]'' | |||
| [[Master Film|MASTER FILM]] | |||
| 03.08.2025 | |||
|- | |- | ||
|} | |} | ||
Wersja z 21:53, 3 sie 2025
TeenNick
| |
|---|---|
| Start emisji | 1 września 2021 |
TeenNick – polskojęzyczna stacja telewizyjna emitująca filmy i seriale fabularne, której nadawcą jest MTV Networks Polska. Kanał rozpoczął emisję 1 września 2021 roku.
Seriale aktorskie
Filmy aktorskie
Programy
| № | Tytuł | Studio dubbingowe | Premiera w TeenNick |
|---|---|---|---|
| 001 | Śmiechobeka | START INTERNATIONAL POLSKA | 01.09.2021 |
