FDR Studio: Różnice pomiędzy wersjami
Z Dubbingpedia
Nie podano opisu zmian |
|||
| Linia 174: | Linia 174: | ||
| ''[[Mikołaj i ekipa]]'' | | ''[[Mikołaj i ekipa]]'' | ||
| 05.12.2025 | | 05.12.2025 | ||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|034 | |||
| ''[[Delfinek i ja 2]]'' | |||
| 16.01.2026 | |||
|- | |- | ||
| bgcolor="#CCE2FF"|033 | | bgcolor="#CCE2FF"|033 | ||
| Linia 180: | Linia 184: | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#CCE2FF"|034 | | bgcolor="#CCE2FF"|034 | ||
| ''[[ | | ''[[Zbuntowana księżniczka i ekipa ratunkowa]]'' | ||
| 30.01.2026 | | 30.01.2026 | ||
|- | |- | ||
Wersja z 21:37, 19 sty 2026

FDR Studio – studio postprodukcyjne zajmujące się nagraniami dubbingowymi i lektorskimi, produkcją filmów reklamowych i animowanych, montażem obrazu i dźwięku. Dyrektorem studia jest Stefan Krzyżanowski.
Siedziba studia mieści w Warszawie na ulicy Adama Naruszewicza 27/U1.
Kadra
ReżyserzyDialogiściDźwiękowcy |
Montażyści
TekściarzeKierownicy muzyczniKierownicy produkcji |
