TeleTOON+: Różnice pomiędzy wersjami
Z Dubbingpedia
Nie podano opisu zmian |
|||
| Linia 553: | Linia 553: | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#DFEEEF"|08 | | bgcolor="#DFEEEF"|08 | ||
| ''[[My Little Pony: Equestira Girls]]'' | |||
| [[Master Film|MASTER FILM]] | |||
| 14.09.2013 | |||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEEEF"|09 | |||
| ''[[Pamiętniki Barbie]]'' | | ''[[Pamiętniki Barbie]]'' | ||
| SUN STUDIO | | SUN STUDIO | ||
| Linia 559: | Linia 566: | ||
| colspan=4 | | | colspan=4 | | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#DFEEEF"| | | bgcolor="#DFEEEF"|10 | ||
| ''[[Polly World]]'' | | ''[[Polly World]]'' | ||
| [[Start International Polska|START INTERNATIONAL POLSKA]] | | [[Start International Polska|START INTERNATIONAL POLSKA]] | ||
| Linia 566: | Linia 573: | ||
| colspan=4 | | | colspan=4 | | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#DFEEEF"| | | bgcolor="#DFEEEF"|11 | ||
| ''[[Titeuf (film)|Titeuf]]'' | | ''[[Titeuf (film)|Titeuf]]'' | ||
| [[Studio Sonica|STUDIO SONICA]] | | [[Studio Sonica|STUDIO SONICA]] | ||
| Linia 573: | Linia 580: | ||
| colspan=4 | | | colspan=4 | | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#DFEEEF"| | | bgcolor="#DFEEEF"|12 | ||
| ''[[Trzech zbójców]]'' | | ''[[Trzech zbójców]]'' | ||
| FILMOGRAF i STUDIO MINIATUR FILMOWYCH | | FILMOGRAF i STUDIO MINIATUR FILMOWYCH | ||
| Linia 580: | Linia 587: | ||
| colspan=4 | | | colspan=4 | | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#DFEEEF"| | | bgcolor="#DFEEEF"|13 | ||
| ''[[Uciekające kurczaki]]'' | | ''[[Uciekające kurczaki]]'' | ||
| [[Start International Polska|START INTERNATIONAL POLSKA]] | | [[Start International Polska|START INTERNATIONAL POLSKA]] | ||
Wersja z 10:50, 22 sie 2013

teleTOON+ – polska stacja telewizyjna, przeznaczona dla młodzieży w wieku 7-16 lat, emitująca seriale animowane, aktorskie oraz filmy i własne programy rozrywkowe.
Kanał wystartował 1 października 2011 roku, zastępując stację ZigZap. Początkowo emitowany w godzinach 06:00-21:00. Od 1 września 2012 roku czas nadawania został wydłużony do 21:30, a od 1 września 2013 roku do 22:00.
Kanały siostrzane: Hyper+ i MiniMini+
Programy teleTOON+
Seriale animowane
Seriale fabularne
| N/o | Tytuł | Studio dubbingowe | Premiera w teleTOON+ |
|---|---|---|---|
| 01 | Czarodzieje kontra Obcy | STUDIO SONICA | 06.04.2013 |
| 02 | Jadagrace | MASTER FILM | 22.06.2013 |
| 03 | Leonardo | MASTER FILM | 01.12.2012 |
| 04 | Mój kumpel anioł | STUDIO PUBLISHING | 01.10.2012 |
| 05 | Potwory i ja | STUDIO SONICA | 31.10.2012 |
| 06 | Przygody Sary Jane | MASTER FILM | 08.09.2012 |
| 07 | Przypadki nastolatki | STUDIO PUBLISHING | 03.10.2011 |
| 08 | Sadie J. | STUDIO SONICA | 01.09.2012 |
Miniseriale i inne programy
| N/o | Tytuł | Studio dubbingowe | Premiera w teleTOON+ |
|---|---|---|---|
| 01 | IMP | STUDIO M.R. SOUND | 01.10.2011 |
| 02 | Kumple z dżungli | MASTER FILM | 07.07.2012 |
| 03 | Rintinkan | STUDIO PUBLISHING | 17.03.2012 |
Filmy animowane
| N/o | Tytuł | Studio dubbingowe | Premiera w teleTOON+ |
|---|---|---|---|
| 01 | Barbie i podwodna tajemnica 2 | SDI MEDIA | 28.12.2012 |
| 02 | Barbie w Wigilijnej Opowieści | SUN STUDIO | 26.12.2012 |
| 03 | Dzielny szeryf Lucky Luke | ? | 30.12.2011 |
| 04 | Kumple z dżungli – kierunek biegun | MASTER FILM | 14.07.2012 |
| 05 | Lucky Luke. Ballada o Daltonach | STUDIO PUBLISHING | 01.01.2012 |
| 06 | Lucky Luke: Daisy Town | STUDIO PUBLISHING | 30.12.2011 |
| 07 | Marzenie Brenta | STUDIO SONICA | 07.04.2013 |
| 08 | My Little Pony: Equestira Girls | MASTER FILM | 14.09.2013 |
| 09 | Pamiętniki Barbie | SUN STUDIO | 02.10.2011 |
| 10 | Polly World | START INTERNATIONAL POLSKA | 09.10.2011 |
| 11 | Titeuf | STUDIO SONICA | 01.06.2013 |
| 12 | Trzech zbójców | FILMOGRAF i STUDIO MINIATUR FILMOWYCH | 11.12.2011 |
| 13 | Uciekające kurczaki | START INTERNATIONAL POLSKA | 23.12.2011 |
Linki zewnętrzne
- teleTOON+ w polskiej Wikipedii
- Oficjalna strona kanału teleTOON+
