Figle z Flintstonami: Różnice pomiędzy wersjami

Z Dubbingpedia
Skocz do:nawigacja, szukaj
MinisterDubu (dyskusja | edycje)
mNie podano opisu zmian
OkiDoki (dyskusja | edycje)
Linia 106: Linia 106:


== Spis odcinków ==
== Spis odcinków ==
{| style="text-align: center; width: 90%; margin: 0 auto; border-collapse: collapse;" border="1" cellpadding="1" cellspacing="1"
{| class="wikitable" style="text-align: center; width: 70%; margin: 0 auto;"
|-style="background: #AABBCC;"
!width="6%"|N/o
!width="33%"|Polski tytuł
!width="28%"|Serial
!width="33%"|Angielski tytuł
|-
|-
| colspan=4 |
!width="7%"|№
!width="31%"|Tytuł polski
!width="31%"|Serial
!width="31%"|Tytuł angielski
|-
|-
| rowspan=3 bgcolor="#DFEEEF"|01
| rowspan=3 style="background-color: #CCE2FF;"|01
| ''Mysz na biwaku''
| ''Mysz na biwaku''
| ''Dino i Jaskiniowa Mysz''
| ''Dino i Jaskiniowa Mysz''
Linia 128: Linia 126:
| ''Clownfoot''
| ''Clownfoot''
|-
|-
| colspan=4 |
| rowspan=2 style="background-color: #CCE2FF;"|02
|-
| rowspan=2 bgcolor="#DFEEEF"|02
| ''Przygoda z duchem''
| ''Przygoda z duchem''
| ''Pebbles, Dino i Bamm-Bamm''
| ''Pebbles, Dino i Bamm-Bamm''
Linia 139: Linia 135:
| ''Sands of the Saharastone''
| ''Sands of the Saharastone''
|-
|-
| colspan=4 |
| rowspan=2 style="background-color: #CCE2FF;"|03
|-
| rowspan=2 bgcolor="#DFEEEF"|03
| ''Góra zmartwień''
| ''Góra zmartwień''
| ''Gliniarze ze Skaliska''
| ''Gliniarze ze Skaliska''
Linia 150: Linia 144:
| ''Potion Problems''
| ''Potion Problems''
|-
|-
| colspan=4 |
| rowspan=3 style="background-color: #CCE2FF;"|04
|-
| rowspan=3 bgcolor="#DFEEEF"|04
| ''Disco Dino''
| ''Disco Dino''
| ''Dino i Jaskiniowa Mysz''
| ''Dino i Jaskiniowa Mysz''
Linia 165: Linia 157:
| ''Wet Paint''
| ''Wet Paint''
|-
|-
| colspan=4 |
| rowspan=2 style="background-color: #CCE2FF;"|05
|-
| rowspan=2 bgcolor="#DFEEEF"|05
| ''Przebieraniec''
| ''Przebieraniec''
| ''Kapitan Grotman''
| ''Kapitan Grotman''
Linia 176: Linia 166:
| ''R.V. Fever''
| ''R.V. Fever''
|-
|-
| colspan=4 |
| rowspan=2 style="background-color: #CCE2FF;"|06
|-
| rowspan=2 bgcolor="#DFEEEF"|06
| ''Jubilat''
| ''Jubilat''
| ''Frankenstonowie''
| ''Frankenstonowie''
Linia 187: Linia 175:
| ''Secret of Scary Valley''
| ''Secret of Scary Valley''
|-
|-
| colspan=4 |
| rowspan=3 style="background-color: #CCE2FF;"|07
|-
| rowspan=3 bgcolor="#DFEEEF"|07
| ''Jak się pozbyć myszy''
| ''Jak się pozbyć myszy''
| ''Dino i Jaskiniowa Mysz''
| ''Dino i Jaskiniowa Mysz''
Linia 202: Linia 188:
| ''Bogged Down''
| ''Bogged Down''
|-
|-
| colspan=4 |
| rowspan=2 style="background-color: #CCE2FF;"|08
|-
| rowspan=2 bgcolor="#DFEEEF"|08
| ''Wybryki Złego Kła''
| ''Wybryki Złego Kła''
| ''Gliniarze ze Skaliska''
| ''Gliniarze ze Skaliska''
Linia 213: Linia 197:
| ''The Animal Master''
| ''The Animal Master''
|-
|-
| colspan=4 |
| rowspan=2 style="background-color: #CCE2FF;"|09
|-
| rowspan=2 bgcolor="#DFEEEF"|09
| ''Poza ligą''
| ''Poza ligą''
| ''Frankenstonowie''
| ''Frankenstonowie''
Linia 224: Linia 206:
| ''The Witch of the Wardrobe''
| ''The Witch of the Wardrobe''
|-
|-
| colspan=4 |
| rowspan=3 style="background-color: #CCE2FF;"|10
|-
| rowspan=3 bgcolor="#DFEEEF"|10
| ''Rocko Socko''
| ''Rocko Socko''
| ''Dino i Jaskiniowa Mysz''
| ''Dino i Jaskiniowa Mysz''
Linia 239: Linia 219:
| ''Gold Fever''
| ''Gold Fever''
|-
|-
| colspan=4 |
| rowspan=2 style="background-color: #CCE2FF;"|11
|-
| rowspan=2 bgcolor="#DFEEEF"|11
| ''Kret''
| ''Kret''
| ''Kapitan Grotman''
| ''Kapitan Grotman''
Linia 250: Linia 228:
| ''Follow That Dogosaurus''
| ''Follow That Dogosaurus''
|-
|-
| colspan=4 |
| rowspan=2 style="background-color: #CCE2FF;"|12
|-
| rowspan=2 bgcolor="#DFEEEF"|12
| ''Wieczór towarzyski''
| ''Wieczór towarzyski''
| ''Frankenstonowie''
| ''Frankenstonowie''
Linia 261: Linia 237:
| ''Monster Madness''
| ''Monster Madness''
|-
|-
| colspan=4 |
| rowspan=3 style="background-color: #CCE2FF;"|13
|-
| rowspan=3 bgcolor="#DFEEEF"|13
| ''Robin z Lasu Szergłaz''
| ''Robin z Lasu Szergłaz''
| ''Dino i Jaskiniowa Mysz''
| ''Dino i Jaskiniowa Mysz''
Linia 276: Linia 250:
| ''Be Patient, Fred!''
| ''Be Patient, Fred!''
|-
|-
| colspan=4 |
| rowspan=2 style="background-color: #CCE2FF;"|14
|-
| rowspan=2 bgcolor="#DFEEEF"|14
| ''Fred kontra Gorylozaurus''
| ''Fred kontra Gorylozaurus''
| ''Gliniarze ze Skaliska''
| ''Gliniarze ze Skaliska''
Linia 287: Linia 259:
| ''Vulcan''
| ''Vulcan''
|-
|-
| colspan=4 |
| rowspan=2 style="background-color: #CCE2FF;"|15
|-
| rowspan=2 bgcolor="#DFEEEF"|15
| ''Sklonowany Fred''
| ''Sklonowany Fred''
| ''Frankenstonowie''
| ''Frankenstonowie''
Linia 298: Linia 268:
| ''The Show Must Go On''
| ''The Show Must Go On''
|-
|-
| colspan=4 |
| rowspan=3 style="background-color: #CCE2FF;"|16
|-
| rowspan=3 bgcolor="#DFEEEF"|16
| ''Proszę o ciszę''
| ''Proszę o ciszę''
| ''Dino i Jaskiniowa Mysz''
| ''Dino i Jaskiniowa Mysz''
Linia 313: Linia 281:
| ''Country Club Clods''
| ''Country Club Clods''
|-
|-
| colspan=4 |
| rowspan=2 style="background-color: #CCE2FF;"|17
|-
| rowspan=2 bgcolor="#DFEEEF"|17
| ''Nadęty jak balon''
| ''Nadęty jak balon''
| ''Gliniarze ze Skaliska''
| ''Gliniarze ze Skaliska''
Linia 324: Linia 290:
| ''Rollerman''
| ''Rollerman''
|-
|-
| colspan=4 |
| rowspan=2 style="background-color: #CCE2FF;"|18
|-
| rowspan=2 bgcolor="#DFEEEF"|18
| ''Gwiazdorzy z przypadku''
| ''Gwiazdorzy z przypadku''
| ''Frankenstonowie''
| ''Frankenstonowie''
Linia 335: Linia 299:
| ''The Beast of Muscle Rock Beach''
| ''The Beast of Muscle Rock Beach''
|-
|-
| colspan=4 |
| rowspan=3 style="background-color: #CCE2FF;"|19
|-
| rowspan=3 bgcolor="#DFEEEF"|19
| ''Kawałek tortu''
| ''Kawałek tortu''
| ''Dino i Jaskiniowa Mysz''
| ''Dino i Jaskiniowa Mysz''
Linia 350: Linia 312:
| ''The Gourmet Dinner''
| ''The Gourmet Dinner''
|-
|-
| colspan=4 |
| rowspan=2 style="background-color: #CCE2FF;"|20
|-
| rowspan=2 bgcolor="#DFEEEF"|20
| ''Draka w Skalnym Ekspresie''
| ''Draka w Skalnym Ekspresie''
| ''Gliniarze ze Skaliska''
| ''Gliniarze ze Skaliska''
Linia 361: Linia 321:
| ''The Mummy’s Worse''
| ''The Mummy’s Worse''
|-
|-
| colspan=4 |
| rowspan=2 style="background-color: #CCE2FF;"|21
|-
| rowspan=2 bgcolor="#DFEEEF"|21
| ''Głazo-grypa męczy typa''
| ''Głazo-grypa męczy typa''
| ''Frankenstonowie''
| ''Frankenstonowie''
Linia 372: Linia 330:
| ''In Tune With Terror''
| ''In Tune With Terror''
|-
|-
| colspan=4 |
| rowspan=3 style="background-color: #CCE2FF;"|22
|-
| rowspan=3 bgcolor="#DFEEEF"|22
| ''Na plaży''
| ''Na plaży''
| ''Dino i Jaskiniowa Mysz''
| ''Dino i Jaskiniowa Mysz''
Linia 387: Linia 343:
| ''Dino’s Girl''
| ''Dino’s Girl''
|-
|-
| colspan=4 |
| rowspan=2 style="background-color: #CCE2FF;"|23
|-
| rowspan=2 bgcolor="#DFEEEF"|23
| ''Zły Kieł wychodzi na żer''
| ''Zły Kieł wychodzi na żer''
| ''Gliniarze ze Skaliska''
| ''Gliniarze ze Skaliska''
Linia 398: Linia 352:
| ''Punk Rock''
| ''Punk Rock''
|-
|-
| colspan=4 |
| rowspan=2 style="background-color: #CCE2FF;"|24
|-
| rowspan=2 bgcolor="#DFEEEF"|24
| ''Garbate szczęście''
| ''Garbate szczęście''
| ''Frankenstonowie''
| ''Frankenstonowie''
Linia 409: Linia 361:
| ''The Curse of Tutrockamen''
| ''The Curse of Tutrockamen''
|-
|-
| colspan=4 |
| rowspan=3 style="background-color: #CCE2FF;"|25
|-
| rowspan=3 bgcolor="#DFEEEF"|25
| ''Alfik sierotka''
| ''Alfik sierotka''
| ''Dino i Jaskiniowa Mysz''
| ''Dino i Jaskiniowa Mysz''
Linia 424: Linia 374:
| ''The Rockdale Diet''
| ''The Rockdale Diet''
|-
|-
| colspan=4 |
| rowspan=2 style="background-color: #CCE2FF;"|26
|-
| rowspan=2 bgcolor="#DFEEEF"|26
| ''Rabuś na wrotkach''
| ''Rabuś na wrotkach''
| ''Gliniarze ze Skaliska''
| ''Gliniarze ze Skaliska''
Linia 435: Linia 383:
| ''Iceman''
| ''Iceman''
|-
|-
| colspan=4 |
| rowspan=2 style="background-color: #CCE2FF;"|27
|-
| rowspan=2 bgcolor="#DFEEEF"|27
| ''Letnie wakacje''
| ''Letnie wakacje''
| ''Frankenstonowie''
| ''Frankenstonowie''
Linia 446: Linia 392:
| ''Double Trouble with Long John Silverock''
| ''Double Trouble with Long John Silverock''
|-
|-
| colspan=4 |
| rowspan=2 style="background-color: #CCE2FF;"|28
|-
| rowspan=2 bgcolor="#DFEEEF"|28
| ''Ryk podstępnego potwora''
| ''Ryk podstępnego potwora''
| ''Pebbles, Dino i Bamm-Bamm''
| ''Pebbles, Dino i Bamm-Bamm''
Linia 457: Linia 401:
| ''The Monster Of Invention''
| ''The Monster Of Invention''
|-
|-
| colspan=4 |
| rowspan=2 style="background-color: #CCE2FF;"|29
|-
| rowspan=2 bgcolor="#DFEEEF"|29
| ''Dubler''
| ''Dubler''
| ''Flintstonowie''
| ''Flintstonowie''
Linia 468: Linia 410:
| ''Pretty Kitty''
| ''Pretty Kitty''
|-
|-
| colspan=4 |
| rowspan=3 style="background-color: #CCE2FF;"|30
|-
| rowspan=3 bgcolor="#DFEEEF"|30
| ''Skalisko 500''
| ''Skalisko 500''
| ''Dino i Jaskiniowa Mysz''
| ''Dino i Jaskiniowa Mysz''
Linia 483: Linia 423:
| ''Abra-Ca-Dino''
| ''Abra-Ca-Dino''
|-
|-
| colspan=4 |
| rowspan=2 style="background-color: #CCE2FF;"|31
|-
| rowspan=2 bgcolor="#DFEEEF"|31
| ''Wycieczka w góry''
| ''Wycieczka w góry''
| ''Flintstonowie''
| ''Flintstonowie''
Linia 494: Linia 432:
| ''The Legend of Haunted Forest''
| ''The Legend of Haunted Forest''
|-
|-
| colspan=4 |
| rowspan=2 style="background-color: #CCE2FF;"|32
|-
| rowspan=2 bgcolor="#DFEEEF"|32
| ''Rock and Roll i Frankenston''
| ''Rock and Roll i Frankenston''
| ''Frankenstonowie''
| ''Frankenstonowie''
Linia 505: Linia 441:
| ''Put Up Your Duke''
| ''Put Up Your Duke''
|-
|-
| colspan=4 |
| rowspan=3 style="background-color: #CCE2FF;"|33
|-
| rowspan=3 bgcolor="#DFEEEF"|33
| ''Pif-Paf, czyli postrzelony psozaur''
| ''Pif-Paf, czyli postrzelony psozaur''
| ''Dino i Jaskiniowa Mysz''
| ''Dino i Jaskiniowa Mysz''
Linia 520: Linia 454:
| ''Who Is What?''
| ''Who Is What?''
|-
|-
| colspan=4 |
| rowspan=3 style="background-color: #CCE2FF;"|34
|-
| rowspan=3 bgcolor="#DFEEEF"|34
| ''Niezupełnie wymarzony rejs''
| ''Niezupełnie wymarzony rejs''
| ''Rodzina Flintstonów''
| ''Rodzina Flintstonów''
Linia 535: Linia 467:
| ''Sleepy Time Mouse''
| ''Sleepy Time Mouse''
|-
|-
| colspan=4 |
| rowspan=2 style="background-color: #CCE2FF;"|35
|-
| rowspan=2 bgcolor="#DFEEEF"|35
| ''Tajniak Cmok''
| ''Tajniak Cmok''
| ''Gliniarze ze Skaliska''
| ''Gliniarze ze Skaliska''
Linia 546: Linia 476:
| ''Pet Peeves''
| ''Pet Peeves''
|-
|-
| colspan=4 |
| rowspan=2 style="background-color: #CCE2FF;"|36
|-
| rowspan=2 bgcolor="#DFEEEF"|36
| ''Różobródka''
| ''Różobródka''
| ''Kapitan Grotman''
| ''Kapitan Grotman''
Linia 557: Linia 485:
| ''Super-Dupes''
| ''Super-Dupes''
|-
|-
| colspan=4 |
| rowspan=3 style="background-color: #CCE2FF;"|37
|-
| rowspan=3 bgcolor="#DFEEEF"|37
| ''Ale kuchnia''
| ''Ale kuchnia''
| ''Flintstonowie''
| ''Flintstonowie''
Linia 572: Linia 498:
| ''Goofed-Up Golf''
| ''Goofed-Up Golf''
|-
|-
| colspan=4 |
| rowspan=2 style="background-color: #CCE2FF;"|38
|-
| rowspan=2 bgcolor="#DFEEEF"|38
| ''Ładny bal''
| ''Ładny bal''
| ''Gliniarze ze Skaliska''
| ''Gliniarze ze Skaliska''
Linia 583: Linia 507:
| ''The Charity Bizarre''
| ''The Charity Bizarre''
|-
|-
| colspan=4 |
| rowspan=2 style="background-color: #CCE2FF;"|39
|-
| rowspan=2 bgcolor="#DFEEEF"|39
| ''Powietrzny bandzioch''
| ''Powietrzny bandzioch''
| ''Kapitan Grotman''
| ''Kapitan Grotman''
Linia 594: Linia 516:
| ''Invasion of the Cheese Snatchers''
| ''Invasion of the Cheese Snatchers''
|-
|-
| colspan=4 |
| rowspan=3 style="background-color: #CCE2FF;"|40
|-
| rowspan=3 bgcolor="#DFEEEF"|40
| ''Fred i kryzys energetyczny''
| ''Fred i kryzys energetyczny''
| ''Flintstonowie''
| ''Flintstonowie''
Linia 609: Linia 529:
| ''The Invisible Mouse''
| ''The Invisible Mouse''
|-
|-
| colspan=4 |
| rowspan=2 style="background-color: #CCE2FF;"|41
|-
| rowspan=2 bgcolor="#DFEEEF"|41
| ''Awantura w sklepie''
| ''Awantura w sklepie''
| ''Gliniarze ze Skaliska''
| ''Gliniarze ze Skaliska''
Linia 620: Linia 538:
| ''Getting The Business''
| ''Getting The Business''
|-
|-
| colspan=4 |
| rowspan=2 style="background-color: #CCE2FF;"|42
|-
| rowspan=2 bgcolor="#DFEEEF"|42
| ''Futuro''
| ''Futuro''
| ''Kapitan Grotman''
| ''Kapitan Grotman''
Linia 631: Linia 547:
| ''Handle With Scare''
| ''Handle With Scare''
|-
|-
| colspan=4 |
| rowspan=3 style="background-color: #CCE2FF;"|43
|-
| rowspan=3 bgcolor="#DFEEEF"|43
| ''Latający Flintstonowie''
| ''Latający Flintstonowie''
| ''Flintstonowie''
| ''Flintstonowie''
Linia 646: Linia 560:
| ''Bat’s All''
| ''Bat’s All''
|-
|-
| colspan=4 |
| rowspan=2 style="background-color: #CCE2FF;"|44
|-
| rowspan=2 bgcolor="#DFEEEF"|44
| ''W Skalnym Klubie''
| ''W Skalnym Klubie''
| ''Gliniarze ze Skaliska''
| ''Gliniarze ze Skaliska''
Linia 657: Linia 569:
| ''Ugly Is Only Skin Deep''
| ''Ugly Is Only Skin Deep''
|-
|-
| colspan=4 |
| rowspan=2 style="background-color: #CCE2FF;"|45
|-
| rowspan=2 bgcolor="#DFEEEF"|45
| ''Pan Ogrom''
| ''Pan Ogrom''
| ''Kapitan Grotman''
| ''Kapitan Grotman''
Linia 668: Linia 578:
| ''The World’s Strongest Mouse''
| ''The World’s Strongest Mouse''
|-
|-
| colspan=4 |
| rowspan=3 style="background-color: #CCE2FF;"|46
|-
| rowspan=3 bgcolor="#DFEEEF"|46
| ''Wielki powietrzny wyścig''
| ''Wielki powietrzny wyścig''
| ''Flintstonowie''
| ''Flintstonowie''
Linia 683: Linia 591:
| ''Dinner For Two''
| ''Dinner For Two''
|-
|-
| colspan=4 |
| rowspan=2 style="background-color: #CCE2FF;"|47
|-
| rowspan=2 bgcolor="#DFEEEF"|47
| ''Barney i bandyci''
| ''Barney i bandyci''
| ''Gliniarze ze Skaliska''
| ''Gliniarze ze Skaliska''
Linia 694: Linia 600:
| ''Three Days Of The Mastodon''
| ''Three Days Of The Mastodon''
|-
|-
| colspan=4 |
| rowspan=2 style="background-color: #CCE2FF;"|48
|-
| rowspan=2 bgcolor="#DFEEEF"|48
| ''Burza i Pogodynka''
| ''Burza i Pogodynka''
| ''Kapitan Grotman''
| ''Kapitan Grotman''
Linia 705: Linia 609:
| ''Trick Or Treat''
| ''Trick Or Treat''
|-
|-
| colspan=4 |
| rowspan=3 style="background-color: #CCE2FF;"|49
|-
| rowspan=3 bgcolor="#DFEEEF"|49
| ''Kuracja Freda''
| ''Kuracja Freda''
| ''Flintstonowie''
| ''Flintstonowie''
Linia 720: Linia 622:
| ''S’No Place Like Home''
| ''S’No Place Like Home''
|-
|-
| colspan=4 |
| rowspan=2 style="background-color: #CCE2FF;"|50
|-
| rowspan=2 bgcolor="#DFEEEF"|50
| ''Na plaży''
| ''Na plaży''
| ''Gliniarze ze Skaliska''
| ''Gliniarze ze Skaliska''
Linia 731: Linia 631:
| ''First Family Fiasco''
| ''First Family Fiasco''
|-
|-
| colspan=4 |
| rowspan=2 style="background-color: #CCE2FF;"|51
|-
| rowspan=2 bgcolor="#DFEEEF"|51
| ''Krypto''
| ''Krypto''
| ''Kapitan Grotman''
| ''Kapitan Grotman''
Linia 742: Linia 640:
| ''Do Or Diet''
| ''Do Or Diet''
|-
|-
| colspan=4 |
| rowspan=3 style="background-color: #CCE2FF;"|52
|-
| rowspan=3 bgcolor="#DFEEEF"|52
| ''Przyjaciel w potrzebie''
| ''Przyjaciel w potrzebie''
| ''Flintstonowie''
| ''Flintstonowie''
Linia 757: Linia 653:
| ''Maltcheese Falcon''
| ''Maltcheese Falcon''
|-
|-
| colspan=4 |
| rowspan=2 style="background-color: #CCE2FF;"|53
|-
| rowspan=2 bgcolor="#DFEEEF"|53
| ''Marni aktorzy''
| ''Marni aktorzy''
| ''Gliniarze ze Skaliska''
| ''Gliniarze ze Skaliska''
Linia 768: Linia 662:
| ''House Wars''
| ''House Wars''
|-
|-
| colspan=4 |
| rowspan=2 style="background-color: #CCE2FF;"|54
|-
| rowspan=2 bgcolor="#DFEEEF"|54
| ''Presto''
| ''Presto''
| ''Kapitan Grotman''
| ''Kapitan Grotman''
Linia 779: Linia 671:
| ''Mouse For Sale''
| ''Mouse For Sale''
|-
|-
| colspan=4 |
|}
|}



Wersja z 22:20, 15 paź 2019

Tytuł Figle z Flintstonami
Tytuł oryginalny Flintstone Frolics / The Flinstone Comedy Show
Gatunek animowany
Kraj produkcji Stany Zjednoczone
Język oryginału angielski
Stacja telewizyjna Cartoon Network, Boomerang
Lata produkcji 1980
Data premiery dubbingu 2 września 1998
Wyemitowane
serie
1 z 1
Wyemitowane odcinki 54 z 54

Figle z Flintstonami (ang. Flintstone Frolics lub The Flinstone Comedy Show, 1980) – amerykański blok seriali animowanych, o przygodach Flintstonów i ich przyjaciół ze Skaliska. Jest to kontynuacja serialu Flintstonowie.

Serial emitowany w Polsce na kanałach Cartoon Network i Boomerang.

Na odcinek składa się kilka krótkich seriali, przeplatane różnymi wstawkami, np. nauką języka angielskiego, czy nauką tańca. A to seriale wchodzące w skład:

  • Przygody Rodziny Flintstonów lub Flintstonowie lub Fred, Barney i inni (org. The Flintstone Family Adventures),
  • Rodzina Frankenstownów lub Frankenstonowie (org. The Frankenstones),
  • Gliniarze ze Skaliska lub Policjanci ze Skaliska (org. Bedrock Cops),
  • Pebbles, Dino i Bamm-Bamm (org. Pebbles, Dino, and Bamm-Bamm),
  • Dino i Jaskiniowa Mysz (org. Dino and Cavemouse),
  • Kapitan Grotman (org. Captain Caveman).

Wersja polska

Wersja polska: MASTER FILM
Reżyseria:

Dialogi:

Dźwięk:

Montaż:

Teksty piosenek: Andrzej Brzeski
Opracowanie muzyczne: Eugeniusz Majchrzak
Kierownictwo produkcji:

Wystąpili:

oraz

i inni

Lektorzy:

Spis odcinków

Tytuł polski Serial Tytuł angielski
01 Mysz na biwaku Dino i Jaskiniowa Mysz Camp-Out Mouse
Mysi duch Dino i Jaskiniowa Mysz Ghost Mouse
Klaun Fik Kapitan Grotman Clownfoot
02 Przygoda z duchem Pebbles, Dino i Bamm-Bamm The Ghost Sitters
Piasek pustyni Flintstonowie Sands of the Saharastone
03 Góra zmartwień Gliniarze ze Skaliska Mountain Frustration
Niezwykły napój Frankenstonowie Potion Problems
04 Disco Dino Dino i Jaskiniowa Mysz Disco Dino
Doroczny wyścig Policjanci ze Skaliska Off The Beaten Track
Świeżo malowane Dino i Jaskiniowa Mysz Wet Paint
05 Przebieraniec Kapitan Grotman The Masquerader
Niezwykła podróż Flintstonowie R.V. Fever
06 Jubilat Frankenstonowie Birthday Boy
Tajemnica Straszliwej Doliny Pebbles, Dino i Bamm-Bamm Secret of Scary Valley
07 Jak się pozbyć myszy Dino i Jaskiniowa Mysz Finger Lick’n Bad
Wizyta małpy Dino i Jaskiniowa Mysz Going Ape
Piękne błota Flintstonowie Bogged Down
08 Wybryki Złego Kła Gliniarze ze Skaliska A Bad Case Of Rockjaw
Władczyni zwierząt Kapitan Grotman The Animal Master
09 Poza ligą Frankenstonowie Out Of Their League
Wiedźma Modnisia Pebbles, Dino i Bamm-Bamm The Witch of the Wardrobe
10 Rocko Socko Dino i Jaskiniowa Mysz Rocko Socko
Latająca mysz Dino i Jaskiniowa Mysz Flying Mouse
Gorączka złota Fred, Barney i inni Gold Fever
11 Kret Kapitan Grotman The Mole
Pogoń za psozaurem Gliniarze ze Skaliska Follow That Dogosaurus
12 Wieczór towarzyski Frankenstonowie A Night On The Town
Monstrualne szaleństwo Pebbles, Dino i Bamm-Bamm Monster Madness
13 Robin z Lasu Szergłaz Dino i Jaskiniowa Mysz Robin Mouse
W salonie gier Dino i Jaskiniowa Mysz Arcade Antics
Cierpliwości, Fred Flintstonowie Be Patient, Fred!
14 Fred kontra Gorylozaurus Gliniarze ze Skaliska Fred Goes Ape
Wulkan Kapitan Grotman Vulcan
15 Sklonowany Fred Frankenstonowie Clone For A Day
Przedstawienie musi trwać Pebbles, Dino i Bamm-Bamm The Show Must Go On
16 Proszę o ciszę Dino i Jaskiniowa Mysz Quiet Please!
Mysia czystka Dino i Jaskiniowa Mysz Mouse Cleaning
Klub sportowy gamoni Rodzina Flintstonów Country Club Clods
17 Nadęty jak balon Gliniarze ze Skaliska Hot Air To Spare
Wrotkoman Kapitan Grotman Rollerman
18 Gwiazdorzy z przypadku Frankenstonowie A Stone Is Born
Potwór z Plaży Mięśniowców Pebbles, Dino i Bamm-Bamm The Beast of Muscle Rock Beach
19 Kawałek tortu Dino i Jaskiniowa Mysz Piece O’ Cake
Mysz po hawajsku Dino i Jaskiniowa Mysz Aloha Mouse
Kolacja smakoszy Rodzina Flintstonów The Gourmet Dinner
20 Draka w Skalnym Ekspresie Gliniarze ze Skaliska Bedlam On The Bedrock Express
Klątwa mumii Kapitan Grotman The Mummy’s Worse
21 Głazo-grypa męczy typa Frankenstonowie A Rocks-Pox On You
Muzyczny terrorysta Pebbles, Dino i Bamm-Bamm In Tune With Terror
22 Na plaży Dino i Jaskiniowa Mysz Beach Party
Dino wróć Dino i Jaskiniowa Mysz Come Home, Dino
Przyjaciółka Dina Flintstonowie Dino’s Girl
23 Zły Kieł wychodzi na żer Gliniarze ze Skaliska Rockjaw Rides Again
Drap Rock Kapitan Grotman Punk Rock
24 Garbate szczęście Frankenstonowie The Luck Stops Here
Klątwa Turkućkamona Pebbles, Dino i Bamm-Bamm The Curse of Tutrockamen
25 Alfik sierotka Dino i Jaskiniowa Mysz L’il Orphan Alphie
Partyjka bilardu Dino i Jaskiniowa Mysz A Fool For Pool
Dieta Ciut-Ciut Flintstonowie The Rockdale Diet
26 Rabuś na wrotkach Gliniarze ze Skaliska The Roller Robber
Sopelman Kapitan Grotman Iceman
27 Letnie wakacje Frankenstonowie Sand Doom
Podwójne kłopoty z długim Johnem Pebbles, Dino i Bamm-Bamm Double Trouble with Long John Silverock
28 Ryk podstępnego potwora Pebbles, Dino i Bamm-Bamm The Hideous Hiss of the Lizard Monster
Potwór wynalazczości Frankenstonowie The Monster Of Invention
29 Dubler Flintstonowie The Stand-In
Słodki kotek Gliniarze ze Skaliska Pretty Kitty
30 Skalisko 500 Dino i Jaskiniowa Mysz The Bedrock 500
Niesamowity stwór Kapitan Grotman The Incredible Hunk
(Abra-Ca-Dino) Dino i Jaskiniowa Mysz Abra-Ca-Dino
31 Wycieczka w góry Flintstonowie Go Take A Hike
Upiorny las Pebbles, Dino i Bamm-Bamm The Legend of Haunted Forest
32 Rock and Roll i Frankenston Frankenstonowie Rock And Rolling Frankenstone
Wszystko dla naszego księcia Gliniarze ze Skaliska Put Up Your Duke
33 Pif-Paf, czyli postrzelony psozaur Dino i Jaskiniowa Mysz Pow-Pow The Dyno-Mite
Geniuś Kapitan Grotman Braino
Kto jest kim? Dino i Jaskiniowa Mysz Who Is What?
34 Niezupełnie wymarzony rejs Rodzina Flintstonów The Not-Such-A-Pleasure Cruise
Dino i zombie Pebbles, Dino i Bamm-Bamm Dino and the Zombies
Bezsenność z myszką Dino i Jaskiniowa Mysz Sleepy Time Mouse
35 Tajniak Cmok Gliniarze ze Skaliska Undercover Shmoo
Utrapienia z pupilkami Frankenstonowie Pet Peeves
36 Różobródka Kapitan Grotman Pinkbeard
Super-dudki Dino i Jaskiniowa Mysz Super-Dupes
37 Ale kuchnia Flintstonowie In A Stew
Potwór ze Skalnej Laguny Pebbles, Dino i Bamm-Bamm Creature From The Rock Lagoon
Golfowe szaleństwo Dino i Jaskiniowa Mysz Goofed-Up Golf
38 Ładny bal Gliniarze ze Skaliska On the Ball
Niemiłosierny służbista Frankenstonowie The Charity Bizarre
39 Powietrzny bandzioch Kapitan Grotman The Blimp
Inwazja porywaczy sera Dino i Jaskiniowa Mysz Invasion of the Cheese Snatchers
40 Fred i kryzys energetyczny Flintstonowie Fred vs. The Energy Crisis
Noc strachów Pebbles, Dino i Bamm-Bamm A Night Of Fright
Niewidzialna mysz Dino i Jaskiniowa Mysz The Invisible Mouse
41 Awantura w sklepie Gliniarze ze Skaliska Shop Treatment
Rozkręcanie interesu Frankenstonowie Getting The Business
42 Futuro Kapitan Grotman Futuro
Wybuchowa mysz Dino i Jaskiniowa Mysz Handle With Scare
43 Latający Flintstonowie Flintstonowie Fred’s Big Top Flop
Piaskowy Diabeł ze Skalnej Szczeliny Pebbles, Dino i Bamm-Bamm The Dust Devil Of Palm Rock Springs
Wampirrr Dino i Jaskiniowa Mysz Bat’s All
44 W Skalnym Klubie Gliniarze ze Skaliska Country Clubbed
Konkurs piękności Frankenstonowie Ugly Is Only Skin Deep
45 Pan Ogrom Kapitan Grotman Mr. Big
Najsilniejsza mysz świata Dino i Jaskiniowa Mysz The World’s Strongest Mouse
46 Wielki powietrzny wyścig Flintstonowie The Great Bedrock Air Race
Dino i wielkie pająki Pebbles, Dino i Bamm-Bamm Dino and the Giant Spiders
Kolacja dla dwojga Dino i Jaskiniowa Mysz Dinner For Two
47 Barney i bandyci Gliniarze ze Skaliska Barney And The Bandit
Trzy dni mastodonta Frankenstonowie Three Days Of The Mastodon
48 Burza i Pogodynka Kapitan Grotman Stormfront and Weathergirl
Fant albo żart Dino i Jaskiniowa Mysz Trick Or Treat
49 Kuracja Freda Flintstonowie Fred’s Last Resort
Straszliwy aligatozaurus Pebbles, Dino i Bamm-Bamm The Ghastly Gatorsaurus
Nie ma jak w domu Dino i Jaskiniowa Mysz S’No Place Like Home
50 Na plaży Gliniarze ze Skaliska Shore Thing
Rodzinny turniej Frankenstonowie First Family Fiasco
51 Krypto Kapitan Grotman Crypto
Odchudzanie Dino i Jaskiniowa Mysz Do Or Diet
52 Przyjaciel w potrzebie Flintstonowie Fred’s Friend In Need
Duch neandertalskiego olbrzyma Pebbles, Dino i Bamm-Bamm The Ghost of the Neanderthal Giant
Sokół maltański Dino i Jaskiniowa Mysz Maltcheese Falcon
53 Marni aktorzy Gliniarze ze Skaliska Rotten Actors
Sąsiedzkie porachunki Frankenstonowie House Wars
54 Presto Kapitan Grotman Presto
Mysz na sprzedaż Dino i Jaskiniowa Mysz Mouse For Sale

Linki zewnętrzne


Flintstonowie
Seriale FlintstonowieDzieci JaskiniowcówNowe przygody Freda i BarneyaFigle z FlintstonamiJaskiniątkaYabba Dabba Dinozaury!
Filmy Człowiek zwany FlintstonemBoże Narodzenie u FlintstonówFlintstonowie: Rockula i FrankenstoneJetsonowie spotykają FlintstonówYabba Dabba Do!Holly-rockowa kołysankaRodzinne Boże Narodzenie u FlintstonówOpowieść wigilijna FlintstonówFlintstonowie: Wielkie Łubu-dubu