The Walt Disney Company Polska: Różnice pomiędzy wersjami
Z Dubbingpedia
| Linia 349: | Linia 349: | ||
| [[SDI Media Polska|SDI MEDIA POLSKA]] | | [[SDI Media Polska|SDI MEDIA POLSKA]] | ||
| 06.03.2020 | | 06.03.2020 | ||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|023 | |||
| ''[[Co w duszy gra]]'' | |||
| [[SDI Media Polska|SDI MEDIA POLSKA]] | |||
| 25.12.2020 | |||
|- | |- | ||
|} | |} | ||
=== Filmy krótkometrażowe === | === Filmy krótkometrażowe === | ||
Wersja z 00:38, 20 lis 2020
The Walt Disney Company Polska – dystrybutor kinowy filmów The Walt Disney Company, działający od 1 października 2012 roku.
Dystrybucja z dubbingiem
Filmy fabularne
Filmy animowane
Filmy krótkometrażowe
| № | Tytuł | Studio dubbingowe | Premiera kinowa |
|---|---|---|---|
| 001 | Toy Story: Imprezozaur Rex | SDI MEDIA POLSKA | 16.11.2012 |
| 002 | Koń by się uśmiał | SDI MEDIA POLSKA | 29.11.2013 |
| 003 | Gorączka lodu | SDI MEDIA POLSKA | 13.03.2015 |
| 004 | Lawa | SDI MEDIA POLSKA | 01.07.2015 |
| 005 | Kraina Lodu: Przygoda Olafa | SDI MEDIA POLSKA | 24.11.2017 |
