LEGO Friends – następny rozdział: Różnice pomiędzy wersjami
Z Dubbingpedia
| Linia 10: | Linia 10: | ||
|data premiery=12 lutego [[2023]] | |data premiery=12 lutego [[2023]] | ||
|sezony=3 z 3 | |sezony=3 z 3 | ||
|odcinki= | |odcinki=36 z 36 | ||
}} | }} | ||
'''LEGO Friends – następny rozdział''' (ang. ''LEGO Friends The Next Chapter'') – amerykański serial animowany. | '''LEGO Friends – następny rozdział''' (ang. ''LEGO Friends The Next Chapter'') – amerykański serial animowany. | ||
| Linia 23: | Linia 23: | ||
'''Wersja polska''': [[Iyuno|IYUNO]]<br /> | '''Wersja polska''': [[Iyuno|IYUNO]]<br /> | ||
'''Reżyseria''': | '''Reżyseria''': | ||
* [[Zuzanna Galia]] <small>(odc. S01, 1-8, 10- | * [[Zuzanna Galia]] <small>(odc. S01, 1-8, 10-35)</small>, | ||
* [[Katarzyna Ciecierska]] <small>(odc. 9)</small> | * [[Katarzyna Ciecierska]] <small>(odc. 9)</small> | ||
'''Dialogi''': [[Marta Robaczewska]]<br /> | '''Dialogi''': [[Marta Robaczewska]]<br /> | ||
| Linia 95: | Linia 95: | ||
* [[Adrianna Izydorczyk]] | * [[Adrianna Izydorczyk]] | ||
* [[Wiktor Waglowski]] | * [[Wiktor Waglowski]] | ||
* [[Miłosz Konkel]] | |||
* [[Anna Sroka-Hryń]] | |||
* [[Dawid Dziarkowski]] | |||
'''Wykonanie piosenek''': | '''Wykonanie piosenek''': | ||
| Linia 248: | Linia 251: | ||
| ''Rescue that Piano!'' | | ''Rescue that Piano!'' | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#CCE2FF"| | | bgcolor="#CCE2FF"|16.05.2025<br /><small>(Netflix i YouTube)</small> | ||
| bgcolor="#CCE2FF"|26 | | bgcolor="#CCE2FF"|26 | ||
| '''' | | ''Wojna na żarty'' | ||
| ''Prank Wars'' | | ''Prank Wars'' | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#CCE2FF"| | | bgcolor="#CCE2FF"|16.05.2025<br /><small>(Netflix)</small> | ||
| bgcolor="#CCE2FF"|27 | | bgcolor="#CCE2FF"|27 | ||
| '''' | | ''Pyszne psie przysmaki'' | ||
| '' | | ''Pickle’s Perfect Pet Feast'' | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#CCE2FF"| | | bgcolor="#CCE2FF"|16.05.2025<br /><small>(Netflix)</small> | ||
| bgcolor="#CCE2FF"|28 | | bgcolor="#CCE2FF"|28 | ||
| '''' | | ''Kłamstwa i komiksy'' | ||
| '' | | ''Comics & Confessions'' | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#CCE2FF"| | | bgcolor="#CCE2FF"|16.05.2025<br /><small>(Netflix)</small> | ||
| bgcolor="#CCE2FF"|29 | | bgcolor="#CCE2FF"|29 | ||
| '''' | | ''Marzenia na ostrzu noża'' | ||
| '' | | ''Cooking Dreams at Risk'' | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#CCE2FF"| | | bgcolor="#CCE2FF"|16.05.2025<br /><small>(Netflix)</small> | ||
| bgcolor="#CCE2FF"|30 | | bgcolor="#CCE2FF"|30 | ||
| '''' | | ''Uwięzione w sklepie z komiksami'' | ||
| '' | | ''Comic Shop Lock-In!'' | ||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|16.05.2025<br /><small>(Netflix)</small> | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|31 | |||
| ''Gonitwa opiekunek'' | |||
| ''Babysitting Mishaps'' | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|16.05.2025<br /><small>(Netflix)</small> | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|32 | |||
| ''Zac wymiata na boisku'' | |||
| ''Zac’s Awesome Soccer Skils'' | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|16.05.2025<br /><small>(Netflix)</small> | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|33 | |||
| ''Przepełniona kuchnia'' | |||
| ''Too Many Cooks (In the Kitchen)'' | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|16.05.2025<br /><small>(Netflix)</small> | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|34 | |||
| ''Zakochaj się w Heartlake'' | |||
| ''Falling for Heartlake City'' | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|16.05.2025<br /><small>(Netflix)</small> | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|35 | |||
| ''Kreatywne gotowanie'' | |||
| ''Creative Cook-off Challenge'' | |||
|- | |- | ||
|} | |} | ||
{{Lego}} | {{Lego}} | ||
[[Kategoria:Seriale animowane dla dzieci i młodzieży]] | [[Kategoria:Seriale animowane dla dzieci i młodzieży]] | ||
Wersja z 15:24, 16 maj 2025
| Tytuł | LEGO Friends – następny rozdział |
|---|---|
| Tytuł oryginalny | LEGO Friends The Next Chapter |
| Gatunek | animowany |
| Kraj produkcji | Stany Zjednoczone |
| Język oryginału | angielski |
| Platforma streamingowa | YouTube – LEGO, Netflix, Amazon Prime Video |
| Lata produkcji | 2023 |
| Data premiery dubbingu | 12 lutego 2023 |
| Wyemitowane serie |
3 z 3 |
| Wyemitowane odcinki | 36 z 36 |
LEGO Friends – następny rozdział (ang. LEGO Friends The Next Chapter) – amerykański serial animowany.
Serial dostępny w Polsce na oficjalnym kanale LEGO od 12 lutego 2023 roku oraz od 18 maja 2023 roku w serwisie Netflix. Premiera w serwisie Amazon Prime Video – 3 lipca 2024 roku.
Fabuła
Aliya, Paisley, Leo, Liann, Zac, Olly, Autumn i Nova właśnie zapisali się do Międzynarodowej Szkoły w mieście Heartlake. Poruszanie się w nowym otoczeniu – i nowych przyjaźniach – nie zawsze jest łatwe… Ale zawsze jest ekscytujące!
Oficjalny opis producenta
Wersja polska
Wersja polska: IYUNO
Reżyseria:
- Zuzanna Galia (odc. S01, 1-8, 10-35),
- Katarzyna Ciecierska (odc. 9)
Dialogi: Marta Robaczewska
Teksty piosenek: Zuzanna Galia
Nagranie dialogów:
W wersji polskiej udział wzięli:
- Julia Chatys – Aliya
- Małgorzata Prochera – Autumn
- Karol Osentowski – Brad
- Przemysław Glapiński – Trener
- Jakub Szyperski – Leo
- Mateusz Weber – Matias
- Agnieszka Fajlhauer – Mia, mama Autumn
- Zuzanna Galia – Paisley
- Łukasz Talik – Nico
- Weronika Łukaszewska – Nova
- Maciej Dybowski – Olly
- Karolina Kalina – Pani dyrektor
- Damian Kulec – Zac
- Tomasz Błasiak – Pan Maxwell
- Mateusz Narloch – Doktor Marlon
- Justyna Bojczuk – Liann
- Daria Domitrz
- Agata Paszkowska
- Karol Jankiewicz
- Tomasz Olejnik
- Aleksander Sosiński
- Anna Szpaczyńska
- Anna Wodzyńska
- Agata Harat
- Paulina Sobiś
- Kamil Studnicki
- Maciej Falana
- Michał Głowacki
- Anna Sztejner
- Marta Markowicz
- Andrzej Chudy
- Agata Bieńkowska
- Jakub Strach
- Klaudia Kuchtyk
- Delfina Wilkońska
- Hanna Kinder-Kiss
- Magdalena Kaczmarek
- Katarzyna Wolfke
- Bartosz Wesołowski
- Katarzyna Ciecierska
- Katarzyna Kozak
- Katarzyna Łaska
- Jakub Szydłowski
- Robert Tondera
- Magdalena Wojtacha
- Bartosz Martyna
- Bożena Furczyk
- Agata Darnowska
- Cezary Kwieciński
- Mikołaj Wachowski
- Barbara Domagała
- Julia Kołakowska
- Klementyna Umer
- Aleksandra Kowalicka
- Katarzyna Wincza
- Katarzyna Kanabus
- Ewa Prus
- Anna Apostolakis
- Małgorzata Kozłowska
- Małgorzata Szymańska
- Magdalena Kusa
- Paulina Sacharczuk-Kajper
- Adrianna Izydorczyk
- Wiktor Waglowski
- Miłosz Konkel
- Anna Sroka-Hryń
- Dawid Dziarkowski
Wykonanie piosenek:
- Kamil Bijoś (czołówka)
- Małgorzata Nakonieczna (czołówka)
- Zuzanna Galia (odc. 6)
i inni
Spis odcinków
| Premiera | № | Tytuł polski | Tytuł angielski |
|---|---|---|---|
| ODCINEK SPECJALNY | |||
| 12.02.2023 (YouTube) |
S01 | Nowy początek | New Beginnings |
| SERIA PIERWSZA | |||
| 14.07.2023 (YouTube) |
01 | Witaj, Zac! | Welcome Zac! |
| 15.07.2023 (YouTube) |
02 | Noc strachów | Fright Night |
| 16.07.2023 (YouTube) |
03 | Misja rysunkowa | Doodle Doom |
| 22.07.2023 (YouTube) |
04 | Hau-hau-ciap-ciap myj | Tap-Tap-Pup-Pup Clean |
| 23.07.2023 (YouTube) |
05 | Nieuchwytne pieski | Unstoppable Puppies |
| 07.10.2023 (Netflix) |
06 | Serce Heartlake | The Heart of Heartlake |
| 07.10.2023 (Netflix) |
07 | Zabiegany Leo | Over-Leveraged Leo |
| 29.10.2023 (YouTube) |
08 | Trudne decyzje | Decisions, Decisions |
| 04.11.2023 (YouTube) |
09 | Wszystkie ręce na pokład | It Takes A Village |
| 25.11.2023 (Netflix) |
10 | Wszyscy razem | Come Together |
| 09.12.2023 (Netflix i YouTube) |
11 | Święta idealne | The Perfect Holiday |
| SERIA DRUGA | |||
| 13.06.2024 (Netflix i YouTube) |
12 | Festyn na farmie | Farm Fest |
| 13.06.2024 (Netflix) |
13 | Kosmiczna rywalizacja | Space Race Competition |
| 13.06.2024 (Netflix) |
14 | Magiczne amulety Liann | Liann’s Magic Lucky Charms |
| 13.06.2024 (Netflix) |
15 | Autumn kaskaderka | Autumn’s Stunts Trouble |
| 13.06.2024 (Netflix) |
16 | Zac szuka pracy | Zac’s Job Hunt |
| 13.06.2024 (Netflix) |
17 | Ley-La, wschodząca gwiazda | Ley-La, Rise of a Music Star |
| 08.08.2024 (YouTube) |
18 | Wyzwanie „Przestrasz kumpla” | Friends Fright Challenge |
| 15.08.2024 (YouTube) |
19 | Olly’ego droga do sławy | Olly’s Quest for Fame |
| 22.08.2024 (YouTube) |
20 | Zabujany | Secret Crush |
| 29.08.2024 (YouTube) |
21 | Muzyczne wielkie starcie gwiazd | Music "Battle of the Stars" |
| 11.11.2024 (YouTube) |
22 | Spotkanie po latach | Friends Reunite! |
| 11.11.2024 (YouTube) |
23 | Prezentowa katastrofa | Holiday Gift Swap Disaster |
| SERIA TRZECIA | |||
| 09.05.2025 (YouTube) |
24 | Fałszywe wiadomości | Fake News Frenzy! |
| 11.05.2025 (YouTube) |
25 | Ratować pianino! | Rescue that Piano! |
| 16.05.2025 (Netflix i YouTube) |
26 | Wojna na żarty | Prank Wars |
| 16.05.2025 (Netflix) |
27 | Pyszne psie przysmaki | Pickle’s Perfect Pet Feast |
| 16.05.2025 (Netflix) |
28 | Kłamstwa i komiksy | Comics & Confessions |
| 16.05.2025 (Netflix) |
29 | Marzenia na ostrzu noża | Cooking Dreams at Risk |
| 16.05.2025 (Netflix) |
30 | Uwięzione w sklepie z komiksami | Comic Shop Lock-In! |
| 16.05.2025 (Netflix) |
31 | Gonitwa opiekunek | Babysitting Mishaps |
| 16.05.2025 (Netflix) |
32 | Zac wymiata na boisku | Zac’s Awesome Soccer Skils |
| 16.05.2025 (Netflix) |
33 | Przepełniona kuchnia | Too Many Cooks (In the Kitchen) |
| 16.05.2025 (Netflix) |
34 | Zakochaj się w Heartlake | Falling for Heartlake City |
| 16.05.2025 (Netflix) |
35 | Kreatywne gotowanie | Creative Cook-off Challenge |
