Użytkownik:Marti/DreamWorks: Różnice pomiędzy wersjami

Z Dubbingpedia
Skocz do:nawigacja, szukaj
MinisterDubu (dyskusja | edycje)
Nie podano opisu zmian
Marti (dyskusja | edycje)
m uzupełnienie
Linia 302: Linia 302:
| HIVENTY POLAND
| HIVENTY POLAND
| 11.10.2024
| 11.10.2024
| kino – United International Pictures Polska
|-
| style="background-color: #CCE2FF;"|050
| ''[[Dog Man]]''
| TRANSPERFECT MEDIA POLAND
| 24.01.2025
| kino – United International Pictures Polska
|-
| style="background-color: #CCE2FF;"|051
| ''[[Pan Wilk i spółka 2]]''
| TRANSPERFECT MEDIA POLAND
| 01.08.2025
| kino – United International Pictures Polska
|-
| style="background-color: #CCE2FF;"|052
| ''[[Koci Domek Gabi: Film]]''
| TRANSPERFECT MEDIA POLAND
| 10.10.2025
| kino – United International Pictures Polska<!--
| kino – United International Pictures Polska<!--
|-
|-
| style="background-color: #CCE2FF;"|050
| style="background-color: #CCE2FF;"|053
| ''[[]]''
|
|
|
|-
| style="background-color: #CCE2FF;"|054
| ''[[]]''
| ''[[]]''
|  
|  
Linia 333: Linia 357:
| START INTERNATIONAL POLSKA
| START INTERNATIONAL POLSKA
| 26.12.2010
| 26.12.2010
| TVN; <small>(późniejsze emisje: TVN 7)</small>
| TVN; <small>(późniejsze emisje: TVN 7, HBO Max)</small>
|-
|-
| <small>2. wersja</small>
| <small>2. wersja</small>
Linia 358: Linia 382:
| START INTERNATIONAL POLSKA
| START INTERNATIONAL POLSKA
| 26.12.2010
| 26.12.2010
| TVN; <small>(późniejsze emisje: Polsat, Polsat Film)</small>
| TVN; <small>(późniejsze emisje: Polsat, Polsat Film, TVN Fabuła, HBO Max)</small>
|-
|-
| style="background-color: #CCE2FF;"|005
| style="background-color: #CCE2FF;"|005
Linia 407: Linia 431:
| MASTER FILM
| MASTER FILM
| 26.12.2019
| 26.12.2019
| PULS 2
| PULS 2; <small>(późniejsze emisje: SkyShowtime)</small>
|-
|-
| style="background-color: #CCE2FF;"|012
| style="background-color: #CCE2FF;"|012
Linia 414: Linia 438:
| START INTERNATIONAL POLSKA
| START INTERNATIONAL POLSKA
| 10.11.2004
| 10.11.2004
| DVD – Universal Pictures; (późniejsze emisje: Polsat, Polsat Film)</small>
| DVD – Universal Pictures; (późniejsze emisje: Polsat, Polsat Film, HBO Max)</small>
|-
|-
| style="background-color: #CCE2FF;"|013
| style="background-color: #CCE2FF;"|013
Linia 502: Linia 526:
| FILM FACTORY STUDIO
| FILM FACTORY STUDIO
| 06.03.2016
| 06.03.2016
| Polsat; <small>(późniejsze emisje: Polsat Film)</small>
| Polsat; <small>(późniejsze emisje: Polsat Film, HBO Max)</small>
|-
|-
| style="background-color: #CCE2FF;"|024
| style="background-color: #CCE2FF;"|024
Linia 537: Linia 561:
| DUBBFILM STUDIO
| DUBBFILM STUDIO
| 15.08.2019
| 15.08.2019
| Polsat; <small>(późniejsze emisje: Polsat Film)</small>
| Polsat; <small>(późniejsze emisje: Polsat Film, SkyShowtime)</small>
|-
|-
| style="background-color: #CCE2FF;"|029
| style="background-color: #CCE2FF;"|029
Linia 544: Linia 568:
| MASTER FILM
| MASTER FILM
| 28.07.2016
| 28.07.2016
| Netflix; <small>(późniejsze emisje: Polsat, Super Polsat, Polsat Film)</small>
| Netflix; <small>(późniejsze emisje: Polsat, Super Polsat, Polsat Film, SkyShowtime – na niektórych urządzeniach)</small>
|-
|-
| style="background-color: #CCE2FF;"|030
| style="background-color: #CCE2FF;"|030
Linia 551: Linia 575:
| IYUNO•SDI GROUP
| IYUNO•SDI GROUP
| 27.11.2022
| 27.11.2022
| Viaplay
| Viaplay; <small>(w pakiecie ''Viaplay: Filmy i Seriale'': Amazon Prime Video, Megogo)</small>
|-
|-
| style="background-color: #CCE2FF;"|031
| style="background-color: #CCE2FF;"|031
Linia 572: Linia 596:
| MASTER FILM
| MASTER FILM
| 03.10.2024
| 03.10.2024
| Netflix<!--
| Netflix
|-
|-
| style="background-color: #CCE2FF;"|034
| style="background-color: #CCE2FF;"|034
|
| ''[[Pan Wilk i spółka: Alibi i kłamstewka]]''
| TRANSPERFECT MEDIA POLAND
| 24.01.2025
| kino – United International Pictures Polska<!--
|-
| style="background-color: #CCE2FF;"|035
|
| ''[[]]''
|
|
|
|-
| style="background-color: #CCE2FF;"|036
|
| ''[[]]''
|
|
|
|-
| style="background-color: #CCE2FF;"|037
|  
|  
| ''[[]]''
| ''[[]]''
Linia 597: Linia 642:
| START INTERNATIONAL POLSKA
| START INTERNATIONAL POLSKA
| 24.10.2009
| 24.10.2009
| Nickelodeon Polska, Nickelodeon HD <small>(odcinek 52)</small>;<br /><small>(późniejsze emisje: Nickelodeon HD, TV Puls, PULS 2, TVP1, Comedy Central Polska)</small>
| Nickelodeon Polska, Nickelodeon HD <small>(odcinek 52)</small>;<br /><small>(późniejsze emisje: Nickelodeon HD, TV Puls, PULS 2, TVP1, Comedy Central Polska, SkyShowtime)</small>
|-
|-
| style="background-color: #CCE2FF;"|002
| style="background-color: #CCE2FF;"|002
Linia 604: Linia 649:
| START INTERNATIONAL POLSKA
| START INTERNATIONAL POLSKA
| 26.11.2011
| 26.11.2011
| Nickelodeon Polska, Nickelodeon HD <small>(odcinki 3-6, 8-13)</small>;<br /><small>(późniejsze emisje: Nickelodeon HD, Comedy Central Polska, TVP1, TV Puls, PULS 2, Super Polsat)</small>
| Nickelodeon Polska, Nickelodeon HD <small>(odcinki 3-6, 8-13)</small>;<br /><small>(późniejsze emisje: Nickelodeon HD, Comedy Central Polska, TVP1, TV Puls, PULS 2, Super Polsat, SkyShowtime)</small>
|-
|-
| rowspan=2 style="background-color: #CCE2FF;"|003
| rowspan=2 style="background-color: #CCE2FF;"|003
Linia 713: Linia 758:
| MASTER FILM
| MASTER FILM
| 31.05.2018
| 31.05.2018
| Netflix <small>(odcinki 1-13, 53-75)</small>, teleTOON+ <small>(odcinki 14-52)</small>;<br /><small>(późniejsze emisje: PULS 2, Netflix)</small>
| Netflix <small>(odcinki 1-13, 53-75)</small>, teleTOON+ <small>(odcinki 14-52)</small>;<br /><small>(późniejsze emisje: PULS 2, Netflix, teleTOON+)</small>
|-
|-
| style="background-color: #CCE2FF;"|017
| style="background-color: #CCE2FF;"|017
Linia 796: Linia 841:
| IYUNO•SDI GROUP
| IYUNO•SDI GROUP
| 18.06.2022
| 18.06.2022
| Viaplay
| Viaplay; <small>(w pakiecie ''Viaplay: Filmy i Seriale'': Amazon Prime Video, Megogo; późniejsze emisje: SkyShowtime)</small>
|-
|-
| style="background-color: #CCE2FF;"|028
| style="background-color: #CCE2FF;"|028
Linia 873: Linia 918:
| IYUNO•SDI GROUP / IYUNO
| IYUNO•SDI GROUP / IYUNO
| 04.04.2022
| 04.04.2022
| Viaplay
| Viaplay; <small>(w pakiecie ''Viaplay: Filmy i Seriale'': Amazon Prime Video, Megogo; późniejsze emisje: SkyShowtime)</small>
|-
|-
| style="background-color: #CCE2FF;"|039
| style="background-color: #CCE2FF;"|039
Linia 880: Linia 925:
| IYUNO•SDI GROUP / IYUNO
| IYUNO•SDI GROUP / IYUNO
| 04.04.2022
| 04.04.2022
| Viaplay
| Viaplay; <small>(w pakiecie ''Viaplay: Filmy i Seriale'': Amazon Prime Video)</small>
|-
|-
| style="background-color: #CCE2FF;"|040
| style="background-color: #CCE2FF;"|040
Linia 887: Linia 932:
| IYUNO•SDI GROUP / IYUNO
| IYUNO•SDI GROUP / IYUNO
| 04.04.2022
| 04.04.2022
| Viaplay; <small>(późniejsze emisje: SkyShowtime)</small>
| Viaplay; <small>(w pakiecie ''Viaplay: Filmy i Seriale'': Amazon Prime Video, Megogo; późniejsze emisje: SkyShowtime)</small>
|-
|-
| style="background-color: #CCE2FF;"|041
| style="background-color: #CCE2FF;"|041
Linia 894: Linia 939:
| IYUNO•SDI GROUP / IYUNO
| IYUNO•SDI GROUP / IYUNO
| 08.04.2022
| 08.04.2022
| Viaplay; <small>(późniejsze emisje: SkyShowtime)</small>
| Viaplay; <small>(w pakiecie ''Viaplay: Filmy i Seriale'': Amazon Prime Video, Megogo; późniejsze emisje: SkyShowtime)</small>
|-
|-
| style="background-color: #CCE2FF;"|042
| style="background-color: #CCE2FF;"|042
Linia 932: Linia 977:
|-
|-
| style="background-color: #CCE2FF;"|047
| style="background-color: #CCE2FF;"|047
| 20
| 30
| ''[[Park Jurajski: Teoria chaosu]]''
| ''[[Park Jurajski: Teoria chaosu]]''
| MASTER FILM
| MASTER FILM
Linia 939: Linia 984:
|-
|-
| style="background-color: #CCE2FF;"|048
| style="background-color: #CCE2FF;"|048
| 26
| 52
| ''[[Potworne pojazdy]]''
| ''[[Potworne pojazdy]]''
| MASTER FILM <small>(seria I)</small> / TRANSPERFECT MEDIA POLAND <small>(seria II)</small>
| 14.10.2024
| Netflix
|-
| style="background-color: #CCE2FF;"|049
| 9
| ''[[Pan Wilk i spółka: Włamanie]]''
| MASTER FILM
| MASTER FILM
| 14.10.2024
| 06.11.2025
| Netflix
| Netflix
|-
|-
Linia 948: Linia 1000:
<br />
<br />
-----
-----
Następujące produkcje animowane nie doczekały się polskiej wersji językowej: ''Józef – władca snów'', ''Szyszka i Kucyk'', ''[[Voltron: Legendarny Obrońca]]'' <small>(odcinki 51-76)</small>, ''[[Wielkie plany Archibalda]]'' <small>(odcinki 27-50)</small>, ''The Mighty Ones'', ''[[Jeźdźcy smoków: Dziewięć światów]]'' <small>(odcinki 40-52)</small>, ''Fright Krewe'', ''Nieszczęsne zaklęcia'', ''Megamind vs. the Doom Syndicate'', ''Megamind Rules!''.
Następujące produkcje animowane nie doczekały się polskiej wersji językowej: ''Józef – władca snów'', ''Szyszka i Kucyk'', ''[[Voltron: Legendarny Obrońca]]'' <small>(odcinki 51-76)</small>, ''[[Wielkie plany Archibalda]]'' <small>(odcinki 27-50)</small>, ''The Mighty Ones'', ''[[Jeźdźcy smoków: Dziewięć światów]]'' <small>(odcinki 40-52)</small>, ''Fright Krewe'', ''Nieszczęsne zaklęcia'', ''Megamind vs. the Doom Syndicate'', ''Megamind Rules!'', ''Bearbrick''.

Wersja z 13:34, 11 lis 2025

Produkcje DreamWorks

Filmy

Tytuł Studio dubbingowe Data premiery Informacje dodatkowe
001 Mrówka Z MASTER FILM 16.07.2016 Netflix
002 Książę Egiptu START INTERNATIONAL POLSKA 18.12.1998 kino – United International Pictures Polska
003 Droga do El Dorado START INTERNATIONAL POLSKA 22.09.2000 kino – United International Pictures Polska, ITI Cinema
004 Uciekające kurczaki START INTERNATIONAL POLSKA 20.10.2000 kino – United International Pictures Polska, ITI Cinema;
produkcja: Aardman Animations
005 Shrek START INTERNATIONAL POLSKA 13.07.2001 kino – United International Pictures Polska
006 Mustang z Dzikiej Doliny START INTERNATIONAL POLSKA 18.10.2002 kino – United International Pictures Polska
007 Sindbad: Legenda siedmiu mórz START INTERNATIONAL POLSKA 22.08.2003 kino – United International Pictures Polska
008 Shrek 2 START INTERNATIONAL POLSKA 02.07.2004 kino – United International Pictures Polska
009 Rybki z ferajny START INTERNATIONAL POLSKA 15.10.2004 kino – United International Pictures Polska
010 Madagaskar START INTERNATIONAL POLSKA 01.07.2005 kino – United International Pictures Polska
011 Wallace i Gromit: Klątwa królika START INTERNATIONAL POLSKA 14.10.2005 kino – United International Pictures Polska;
produkcja: Aardman Animations
012 Skok przez płot START INTERNATIONAL POLSKA 07.07.2006 kino – United International Pictures Polska
013 Wpuszczony w kanał START INTERNATIONAL POLSKA 01.12.2006 kino – United International Pictures Polska;
koprodukcja: Aardman Animations i DreamWorks Animation
014 Shrek Trzeci START INTERNATIONAL POLSKA 29.06.2007 kino – United International Pictures Polska
015 Film o pszczołach START INTERNATIONAL POLSKA 16.11.2007 kino – United International Pictures Polska
016 Kung Fu Panda START INTERNATIONAL POLSKA 04.07.2008 kino – United International Pictures Polska
017 Madagaskar 2 START INTERNATIONAL POLSKA 01.01.2009 kino – United International Pictures Polska
018 Potwory kontra Obcy START INTERNATIONAL POLSKA 29.05.2009 kino – United International Pictures Polska
019 Jak wytresować smoka START INTERNATIONAL POLSKA 09.04.2010 kino – United International Pictures Polska
020 Shrek Forever START INTERNATIONAL POLSKA 09.07.2010 kino – United International Pictures Polska
021 Megamocny START INTERNATIONAL POLSKA 07.01.2011 kino – United International Pictures Polska
022 Kung Fu Panda 2 START INTERNATIONAL POLSKA 27.05.2011 kino – United International Pictures Polska
023 Kot w Butach START INTERNATIONAL POLSKA 05.01.2012 kino – United International Pictures Polska
024 Madagaskar 3 START INTERNATIONAL POLSKA 03.08.2012 kino – United International Pictures Polska
025 Strażnicy marzeń START INTERNATIONAL POLSKA 04.01.2013 kino – United International Pictures Polska
026 Krudowie STUDIO SONICA 05.04.2013 kino – Imperial CinePix
027 Turbo STUDIO SONICA 27.09.2013 kino – Imperial CinePix
028 Pan Peabody i Sherman STUDIO SONICA 07.03.2014 kino – Imperial CinePix
029 Jak wytresować smoka 2 STUDIO SONICA 20.06.2014 kino – Imperial CinePix
030 Pingwiny z Madagaskaru STUDIO SONICA 30.01.2015 kino – Imperial CinePix
031 Dom STUDIO SONICA 10.04.2015 kino – Imperial CinePix
032 Kung Fu Panda 3 STUDIO SONICA 01.04.2016 kino – Imperial CinePix
033 Trolle STUDIO SONICA 04.11.2016 kino – Imperial CinePix
034 Dzieciak rządzi STUDIO SONICA 21.04.2017 kino – Imperial CinePix
035 Kapitan Majtas: Pierwszy wielki film STUDIO SONICA 21.07.2017 kino – Imperial CinePix
036 Jak wytresować smoka 3 START INTERNATIONAL POLSKA 15.02.2019 kino – United International Pictures Polska
037 O Yeti! START INTERNATIONAL POLSKA 11.10.2019 kino – United International Pictures Polska
038 Trolle 2 START INTERNATIONAL POLSKA 02.10.2020 kino – United International Pictures Polska
039 Krudowie 2: Nowa Era START INTERNATIONAL POLSKA 28.05.2021 kino – United International Pictures Polska
040 Mustang z Dzikiej Doliny: Droga do Wolności START INTERNATIONAL POLSKA 02.07.2021 kino – United International Pictures Polska
041 Łowcy trolli: Przebudzenie tytanów MASTER FILM 21.07.2021 Netflix
042 Rodzinka rządzi START INTERNATIONAL POLSKA 01.10.2021 kino – United International Pictures Polska
043 Pan Wilk i spółka. Bad Guys START INTERNATIONAL POLSKA 27.05.2022 kino – United International Pictures Polska
044 Kot w butach: Ostatnie życzenie HIVENTY POLAND 06.01.2023 kino – United International Pictures Polska
045 Miss Kraken. Ruby Gillman HIVENTY POLAND 30.06.2023 kino – United International Pictures Polska
046 Trolle 3 HIVENTY POLAND 01.12.2023 kino – United International Pictures Polska
047 Orion i Ciemność MASTER FILM 02.02.2024 Netflix
048 Kung Fu Panda 4 HIVENTY POLAND 08.03.2024 kino – United International Pictures Polska
049 Dziki robot HIVENTY POLAND 11.10.2024 kino – United International Pictures Polska
050 Dog Man TRANSPERFECT MEDIA POLAND 24.01.2025 kino – United International Pictures Polska
051 Pan Wilk i spółka 2 TRANSPERFECT MEDIA POLAND 01.08.2025 kino – United International Pictures Polska
052 Koci Domek Gabi: Film TRANSPERFECT MEDIA POLAND 10.10.2025 kino – United International Pictures Polska

Filmy krótkometrażowe

Tytuł Studio dubbingowe Data premiery Informacje dodatkowe
001 Pada Shrek START INTERNATIONAL POLSKA 25.12.2007 TVN; (późniejsze emisje: Polsat)
002 1. wersja Potwory kontra Obcy: Dynie-mutanty z kosmosu START INTERNATIONAL POLSKA 26.12.2010 TVN; (późniejsze emisje: TVN 7, HBO Max)
2. wersja Potwory kontra Dynie-mutanty z kosmosu FILM FACTORY STUDIO 14.05.2016 Polsat Film (późniejsze emisje: Polsat)
003 1. wersja Madagwiazdka START INTERNATIONAL POLSKA 24.12.2010 TVN
2. wersja FILM FACTORY STUDIO 06.01.2016 Polsat (późniejsze emisje: Polsat Film)
004 Shrek ma wielkie oczy START INTERNATIONAL POLSKA 26.12.2010 TVN; (późniejsze emisje: Polsat, Polsat Film, TVN Fabuła, HBO Max)
005 Kung Fu Panda: Święta, święta i Po START INTERNATIONAL POLSKA 24.12.2010 TVN; (późniejsze emisje: Polsat, Polsat Film, Super Polsat)
006 Prezent nocnej furii FILM FACTORY STUDIO 02.04.2016 Polsat; (późniejsze emisje: Polsat Film)
007 Zakochany Madagaskar FILM FACTORY STUDIO 14.02.2016 Polsat; (późniejsze emisje: Polsat Film, Super Polsat)
008 Kot w butach: Uwięziony w baśni MASTER FILM 20.06.2017 Netflix; (późniejsze emisje: teleTOON+, Polsat, TV 4, Super Polsat – jako 69 odcinek serialu Przygody Kota w Butach)
009 Trolle: Świąteczna misja STUDIO SONICA 27.11.2017 DVD – Filmostrada; (późniejsze emisje: Netflix)
010 Dom na Święta STUDIO SONICA 01.12.2017 Netflix
011 Jak wytresować smoka: Święta w domu MASTER FILM 26.12.2019 PULS 2; (późniejsze emisje: SkyShowtime)
012 Shrek 3-D START INTERNATIONAL POLSKA 10.11.2004 DVD – Universal Pictures; (późniejsze emisje: Polsat, Polsat Film, HBO Max)
013 Wyspa cyklopów START INTERNATIONAL POLSKA 19.02.2004 DVD – Universal Pictures
014 1. wersja Idol Zasiedmiogórogrodu START INTERNATIONAL POLSKA 10.11.2004 DVD – Universal Pictures
2. wersja Dawno, dawno temu w Idolu FILM FACTORY STUDIO 27.02.2016 Polsat; (późniejsze emisje: Polsat Film, Super Polsat)
015 Club Oscar START INTERNATIONAL POLSKA 24.02.2005 DVD – Universal Pictures
016 1. wersja Pingwiny z Madagaskaru: Misja świąteczna START INTERNATIONAL POLSKA 14.10.2005 kino – United International Pictures Polska; (późniejsze emisje: Nickelodeon Polska)
2. wersja FILM FACTORY STUDIO 03.01.2016 Polsat
017 Hammy i przygodny bumerang FILM FACTORY STUDIO 17.04.2016 Polsat; (późniejsze emisje: Polsat Film)
018 Kung Fu Panda: Sekrety Potężnej Piątki START INTERNATIONAL POLSKA 26.12.2010 TVN; (późniejsze emisje: Polsat, Polsat Film, Super Polsat)
019 Potwory kontra Obcy: Wielka ucieczka B.O.B.-a START INTERNATIONAL POLSKA 30.01.2016 Polsat; (późniejsze emisje: Polsat Film, Super Polsat)
020 Legenda o Smoku Gnatochrupie FILM FACTORY STUDIO 07.02.2016 Polsat; (późniejsze emisje: Polsat Film)
021 Świętastyczne kolędowanie FILM FACTORY STUDIO 23.12.2016 Polsat Film; (późniejsze emisje: Polsat)
022 Megamocny i guzik zagłady FILM FACTORY STUDIO 26.05.2016 Polsat; (późniejsze emisje: Polsat Film, Super Polsat)
023 Ciągnie świnki do… wilkołaka FILM FACTORY STUDIO 06.03.2016 Polsat; (późniejsze emisje: Polsat Film, HBO Max)
024 Potwory kontra Obcy: Noc żywych marchwi FILM FACTORY STUDIO 07.05.2016 Polsat Film; (późniejsze emisje: Polsat, Super Polsat)
025 Księga smoków FILM FACTORY STUDIO 16.04.2016 Polsat Film; (późniejsze emisje: Polsat)
026 Kung Fu Panda: Sekrety Mistrzów 06.03.2016 Polsat; (późniejsze emisje: Polsat Film)
027 Kot w Butach: Trzy diabły FILM FACTORY STUDIO 02.04.2016 Polsat Film; (późniejsze emisje: Polsat)
028 Świt jeźdźców smoków DUBBFILM STUDIO 15.08.2019 Polsat; (późniejsze emisje: Polsat Film, SkyShowtime)
029 Kung Fu Panda: Tajemnice zwoju MASTER FILM 28.07.2016 Netflix; (późniejsze emisje: Polsat, Super Polsat, Polsat Film, SkyShowtime – na niektórych urządzeniach)
030 Trolle: Gwiazdka w Harmonii IYUNO•SDI GROUP 27.11.2022 Viaplay; (w pakiecie Viaplay: Filmy i Seriale: Amazon Prime Video, Megogo)
031 Dzieciak rządzi: Świąteczny bonus STUDIO SONICA 06.12.2022 Netflix
032 Pan Wilk i spółka: Bardzo złe święta MASTER FILM 30.11.2023 Netflix
033 Pan Wilk i spółka: Koszmarny napad MASTER FILM 03.10.2024 Netflix
034 Pan Wilk i spółka: Alibi i kłamstewka TRANSPERFECT MEDIA POLAND 24.01.2025 kino – United International Pictures Polska

Seriale

Ilość
odcinków
Tytuł Studio dubbingowe Data premiery Informacje dodatkowe
001 80 Pingwiny z Madagaskaru START INTERNATIONAL POLSKA 24.10.2009 Nickelodeon Polska, Nickelodeon HD (odcinek 52);
(późniejsze emisje: Nickelodeon HD, TV Puls, PULS 2, TVP1, Comedy Central Polska, SkyShowtime)
002 80 Kung Fu Panda: Legenda o niezwykłości START INTERNATIONAL POLSKA 26.11.2011 Nickelodeon Polska, Nickelodeon HD (odcinki 3-6, 8-13);
(późniejsze emisje: Nickelodeon HD, Comedy Central Polska, TVP1, TV Puls, PULS 2, Super Polsat, SkyShowtime)
003 40 Jeźdźcy smoków / Jeźdźcy smoków: Obrońcy Berk SDI MEDIA POLSKA 14.03.2013 Cartoon Network, Polsat (odcinki 30-40);
(późniejsze emisje: Polsat, TV 4, PULS 2, Amazon Prime Video, SkyShowtime)
78 Jeźdźcy smoków: Na końcu świata MASTER FILM 15.02.2016 Cartoon Network, Polsat (odcinki 54-55);
(późniejsze emisje: Polsat, TV 4, Netflix, PULS 2)
004 26 Potwory kontra Obcy START INTERNATIONAL POLSKA 11.11.2013 Nickelodeon Polska;
(późniejsze emisje: PULS 2, Super Polsat)
005 52 Turbo FAST MASTER FILM 11.11.2013 teleTOON+; (późniejsze emisje: Polsat, TV 4, Netflix)
006 52 Warzywne opowieści – w domu MASTER FILM 26.08.2017 MiniMini+
007 78 Niech żyje Król Julian MASTER FILM 26.08.2017 Nickelodeon Polska (odcinki 1-52), PULS 2 (odcinki 53-78);
(późniejsze emisje: Comedy Central Polska, TV Puls, PULS 2, Netflix)
008 78 Przygody Kota w Butach MASTER FILM 10.10.2015 teleTOON+, Netflix (odcinek 69); (późniejsze emisje: Polsat, TV 4, Netflix, Super Polsat)
009 78 Dinotrux MASTER FILM 09.05.2016 Nickelodeon Polska (odcinki 1-23), TVP ABC (odcinki 24-78);
(późniejsze emisje: TVP ABC, Netflix)
010 52 Pan Peabody i Sherman Show MASTER FILM 07.05.2016 teleTOON+; (późniejsze emisje: Polsat, TV 4, Netflix, TV 6, Super Polsat)
011 52 Krudowie u zarania dziejów MASTER FILM 21.05.2016 teleTOON+; (późniejsze emisje: PULS 2, Netflix, TV 6)
012 107 Noddy: Detektyw w krainie zabawek START INTERNATIONAL POLSKA (1. wersja) 19.11.2018 MiniMini+; (późniejsze emisje: Netflix, BBC CBeebies – I seria)
55 STUDIO SONICA (II seria, 2. wersja) 06.11.2023 BBC CBeebies
013 50 z 76 Voltron: Legendarny Obrońca MASTER FILM 11.05.2018 Netflix
014 52 Dom: Przygody Ocha i Tip MASTER FILM 11.05.2018 PULS 2 (odcinki 1-16), teleTOON+ (odcinki 17-52); (późniejsze emisje: PULS 2, Netflix)
015 52 Łowcy trolli: Opowieści z Arkadii MASTER FILM 23.12.2016 Netflix; (późniejsze emisje: teleTOON+)
016 75 Mustang: Duch wolności / Mustang: Duch wolności: Akademia Jazdy Konnej MASTER FILM 31.05.2018 Netflix (odcinki 1-13, 53-75), teleTOON+ (odcinki 14-52);
(późniejsze emisje: PULS 2, Netflix, teleTOON+)
017 52 Trolle: Impreza trwa! STUDIO SONICA 22.10.2018 teleTOON+; (późniejsze emisje: TVP ABC, Netflix)
018 50 Dzieciak rządzi: Znowu w grze STUDIO SONICA 22.10.2018 Netflix; (późniejsze emisje: PULS 2, teleTOON+)
019 26 Przygody Rocky’ego i Łosia Superktosia STUDIO SONICA 23.12.2019 teleTOON+
020 52 Dzieciaki z Harvey Street / Harvey Girls Forever! STUDIO SONICA 29.06.2018 Netflix; (późniejsze emisje: teleTOON+)
021 48 Wielkie przygody Kapitana Majtasa STUDIO SONICA 13.07.2018 Netflix; (późniejsze emisje: teleTOON+)
022 52 She-Ra i księżniczki mocy MASTER FILM 13.11.2018 Netflix; (późniejsze emisje: teleTOON+)
023 26 Kung Fu Panda: Łapy przeznaczenia STUDIO SONICA 16.11.2018 Amazon Prime Video
024 26 3 nie z tej ziemi: Opowieści z Arkadii MASTER FILM 21.12.2018 Netflix; (późniejsze emisje: teleTOON+)
025 40 Gdzie jest Wally? STUDIO PUBLISHING 27.01.2020 MiniMini+ (odc. 1-33), Amazon Prime Video (odc. 34-40); (późniejsze emisje: Amazon Prime Video, teleTOON+)
026 26 z 50 Wielkie plany Archibalda MASTER FILM 06.09.2019 Netflix; (późniejsze emisje: teleTOON+)
027 29 Jeźdźcy smoków: Załoga ratunkowa MASTER FILM 27.09.2019 Netflix; (późniejsze emisje: TV 6)
24 Jeźdźcy smoków: Załoga ratunkowa – Podniebni bohaterowie IYUNO•SDI GROUP 18.06.2022 Viaplay; (w pakiecie Viaplay: Filmy i Seriale: Amazon Prime Video, Megogo; późniejsze emisje: SkyShowtime)
028 26 Kleopatra i kosmos STUDIO SONICA 17.02.2020 teleTOON+
029 52 Szybcy i wściekli: Wyścigowi agenci MASTER FILM 26.12.2019 Netflix
030 30 Kipo i Dziwozwierze STUDIO SONICA 14.01.2020 Netflix
031 31 Miasto Rymowanek STUDIO SONICA 19.06.2020 Netflix; (późniejsze emisje: MiniMini+)
032 10 Czarodzieje: Opowieści z Arkadii MASTER FILM 07.08.2020 Netflix; (późniejsze emisje: teleTOON+)
033 50 Park Jurajski: Obóz Kredowy MASTER FILM 18.09.2020 Netflix
034 26 Doug wyciąga wtyczkę START INTERNATIONAL POLSKA 13.11.2020 Apple TV+
035 64 Koci Domek Gabi MASTER FILM 05.01.2021 Netflix; (późniejsze emisje: MiniMini+)
036 40 Gazu, pieski, gazu! STUDIO SONICA 26.01.2021 Netflix; (późniejsze emisje: MiniMini+)
037 22 Drużyna Zenko STUDIO SONICA 15.03.2022 Netflix
038 39 z 52 Jeźdźcy smoków: Dziewięć światów IYUNO•SDI GROUP / IYUNO 04.04.2022 Viaplay; (w pakiecie Viaplay: Filmy i Seriale: Amazon Prime Video, Megogo; późniejsze emisje: SkyShowtime)
039 52 Krudowie: Drzewo rodzinne IYUNO•SDI GROUP / IYUNO 04.04.2022 Viaplay; (w pakiecie Viaplay: Filmy i Seriale: Amazon Prime Video)
040 52 Trolle: TrolleTopia IYUNO•SDI GROUP / IYUNO 04.04.2022 Viaplay; (w pakiecie Viaplay: Filmy i Seriale: Amazon Prime Video, Megogo; późniejsze emisje: SkyShowtime)
041 52 Madagaskar: mała dżungla IYUNO•SDI GROUP / IYUNO 08.04.2022 Viaplay; (w pakiecie Viaplay: Filmy i Seriale: Amazon Prime Video, Megogo; późniejsze emisje: SkyShowtime)
042 28 Dzieciak rządzi: Powrót do kolebki STUDIO SONICA 19.05.2022 Netflix
043 42 Kung Fu Panda: Smoczy rycerz STUDIO SONICA 14.07.2022 Netflix
044 20 O Yeti! Niewidzialne miasto IYUNO 04.03.2023 Viaplay
045 39 Nie całkiem narwal MASTER FILM 19.06.2023 Netflix
046 40 Dzienniki kropeluszek MASTER FILM 24.07.2023 Netflix
047 30 Park Jurajski: Teoria chaosu MASTER FILM 24.05.2024 Netflix
048 52 Potworne pojazdy MASTER FILM (seria I) / TRANSPERFECT MEDIA POLAND (seria II) 14.10.2024 Netflix
049 9 Pan Wilk i spółka: Włamanie MASTER FILM 06.11.2025 Netflix



Następujące produkcje animowane nie doczekały się polskiej wersji językowej: Józef – władca snów, Szyszka i Kucyk, Voltron: Legendarny Obrońca (odcinki 51-76), Wielkie plany Archibalda (odcinki 27-50), The Mighty Ones, Jeźdźcy smoków: Dziewięć światów (odcinki 40-52), Fright Krewe, Nieszczęsne zaklęcia, Megamind vs. the Doom Syndicate, Megamind Rules!, Bearbrick.