Wkład użytkownika MinisterDubu
Z Dubbingpedia
Dla użytkownika MinisterDubu dyskusja blokady przesłane pliki rejestry
Użytkownik wykonał 76 755 edycji. Konto utworzone 13 cze 2014.
14 lis 2023
- 01:0201:02, 14 lis 2023 różn. hist. +174 Warcraft III: Reign of Chaos Nie podano opisu zmian ostatnia
- 00:5900:59, 14 lis 2023 różn. hist. +88 m Dreamfall: The Longest Journey →Linki zewnętrzne ostatnia
- 00:5700:57, 14 lis 2023 różn. hist. +88 Najdłuższa podróż →Linki zewnętrzne ostatnia
- 00:5500:55, 14 lis 2023 różn. hist. +88 m Ghost Master →Linki zewnętrzne ostatnia
- 00:5400:54, 14 lis 2023 różn. hist. +89 Shōgun: Total War Nie podano opisu zmian ostatnia
- 00:5100:51, 14 lis 2023 różn. hist. +65 m Dragon Age: Początek →Linki zewnętrzne ostatnia
- 00:3800:38, 14 lis 2023 różn. hist. −24 LittleBigPlanet Nie podano opisu zmian ostatnia
- 00:3800:38, 14 lis 2023 różn. hist. +88 LittleBigPlanet Nie podano opisu zmian
- 00:3500:35, 14 lis 2023 różn. hist. +129 Jak & Daxter: Zaginiona granica Nie podano opisu zmian
- 00:3300:33, 14 lis 2023 różn. hist. +154 Uncharted 2: Pośród złodziei Nie podano opisu zmian
- 00:2800:28, 14 lis 2023 różn. hist. +1 Beyond: Dwie dusze Nie podano opisu zmian ostatnia
- 00:2800:28, 14 lis 2023 różn. hist. +130 Beyond: Dwie dusze Nie podano opisu zmian
- 00:2400:24, 14 lis 2023 różn. hist. +155 m Killzone 3 →Linki zewnętrzne ostatnia
- 00:2300:23, 14 lis 2023 różn. hist. +238 Killzone 2 Nie podano opisu zmian
- 00:2000:20, 14 lis 2023 różn. hist. +69 BFG: Bardzo Fajny Gigant Nie podano opisu zmian ostatnia
- 00:1900:19, 14 lis 2023 różn. hist. +228 BFG: Bardzo Fajny Gigant Nie podano opisu zmian
- 00:1700:17, 14 lis 2023 różn. hist. +256 m Dragon Age: Początek →Linki zewnętrzne
- 00:0700:07, 14 lis 2023 różn. hist. +224 Battlefield: Bad Company 2 Nie podano opisu zmian ostatnia
- 00:0400:04, 14 lis 2023 różn. hist. +312 Battlefield: Bad Company 2 Nie podano opisu zmian
- 00:0100:01, 14 lis 2023 różn. hist. +234 Destiny 2 Nie podano opisu zmian
13 lis 2023
- 23:5723:57, 13 lis 2023 różn. hist. +85 Cartonfall Nie podano opisu zmian ostatnia
- 23:5523:55, 13 lis 2023 różn. hist. +256 m Call of Duty: WWII Nie podano opisu zmian ostatnia
- 23:4823:48, 13 lis 2023 różn. hist. +37 Call of Duty: Infinite Warfare Nie podano opisu zmian ostatnia
- 23:4723:47, 13 lis 2023 różn. hist. +24 Days Gone Nie podano opisu zmian
- 23:4623:46, 13 lis 2023 różn. hist. +245 Days Gone Nie podano opisu zmian
- 23:4423:44, 13 lis 2023 różn. hist. +184 Alice VR Nie podano opisu zmian ostatnia
- 23:4323:43, 13 lis 2023 różn. hist. +85 2 Ninjas 1 Cup Nie podano opisu zmian ostatnia
- 23:4023:40, 13 lis 2023 różn. hist. +263 Call of Duty: Infinite Warfare Nie podano opisu zmian
- 23:3723:37, 13 lis 2023 różn. hist. +1 Asterix i Obelix: W służbie jej królewskiej mości Nie podano opisu zmian
- 23:3623:36, 13 lis 2023 różn. hist. +1293 Asterix i Obelix: W służbie jej królewskiej mości Nie podano opisu zmian
- 23:2423:24, 13 lis 2023 różn. hist. +116 m Rio 2 →Linki zewnętrzne ostatnia
- 23:2323:23, 13 lis 2023 różn. hist. +116 Jak wytresować smoka 2 Nie podano opisu zmian
- 22:5822:58, 13 lis 2023 różn. hist. +29 Rogata ekipa Nie podano opisu zmian
- 22:4322:43, 13 lis 2023 różn. hist. +164 m SOCOM: Polskie siły specjalne Nie podano opisu zmian
- 22:3822:38, 13 lis 2023 różn. hist. −48 m Inazuma Eleven Go Nie podano opisu zmian
- 22:3722:37, 13 lis 2023 różn. hist. +459 Uprising44: The Silent Shadows Nie podano opisu zmian ostatnia
- 22:2822:28, 13 lis 2023 różn. hist. +173 m Inazuma Eleven Go →Wersja polska
- 21:2621:26, 13 lis 2023 różn. hist. +146 m Afterfall: inSanity Nie podano opisu zmian ostatnia
- 16:4416:44, 13 lis 2023 różn. hist. −12 DramatizeMe Nie podano opisu zmian
- 16:2216:22, 13 lis 2023 różn. hist. +72 m Użytkownik:MinisterDubu/Lokalizacje →Chojecczyzmy
- 16:2116:21, 13 lis 2023 różn. hist. +713 m Rick i Morty →Wersja polska: , →Spis odcinków
- 16:0316:03, 13 lis 2023 różn. hist. +19 m Iyuno Nie podano opisu zmian
- 15:5815:58, 13 lis 2023 różn. hist. +25 m Popotworki! Przyjaciele z przedszkola! →Wersja polska
12 lis 2023
- 22:5922:59, 12 lis 2023 różn. hist. 0 m Inazuma Eleven Go Nie podano opisu zmian
- 22:1622:16, 12 lis 2023 różn. hist. +6 m Inazuma Eleven Go Nie podano opisu zmian
- 21:4321:43, 12 lis 2023 różn. hist. +150 m 2023 Nie podano opisu zmian
- 21:4121:41, 12 lis 2023 różn. hist. +1548 m LOL Surprise: House of Surprises uzupełnienie
- 17:5817:58, 12 lis 2023 różn. hist. +81 Węgierskie bajki ludowe Nie podano opisu zmian
- 17:5817:58, 12 lis 2023 różn. hist. +35 N Magyar népmesék MinisterDubu przeniósł stronę Magyar népmesék do Węgierskie bajki ludowe ostatnia Znacznik: Nowe przekierowanie
- 17:5817:58, 12 lis 2023 różn. hist. 0 m Węgierskie bajki ludowe MinisterDubu przeniósł stronę Magyar népmesék do Węgierskie bajki ludowe
