MiniMax: Różnice pomiędzy wersjami
Z Dubbingpedia
mNie podano opisu zmian |
Nie podano opisu zmian |
||
| (Nie pokazano 1 pośredniej wersji utworzonej przez tego samego użytkownika) | |||
| Linia 11: | Linia 11: | ||
== Programy MiniMaxa == | == Programy MiniMaxa == | ||
{| class="wikitable" style="text-align: center; width: | {| class="wikitable" style="text-align: center; width: 95%; margin: 0 auto;" | ||
|- | |- | ||
!width="8%"|№ | !width="8%"|№ | ||
| Linia 18: | Linia 18: | ||
!width="15%"|Premiera<br />w MiniMax | !width="15%"|Premiera<br />w MiniMax | ||
|- | |- | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|000 | ||
| ''[[Arsene Lupin: Czarna peleryna]]'' | | ''[[Arsene Lupin: Czarna peleryna]]'' | ||
| [[Studio Sonica|STUDIO SONICA]] | | [[Studio Sonica|STUDIO SONICA]] | ||
| 1999 | | 1999 | ||
|- | |- | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|000 | ||
| ''[[Babar (serial animowany)|Babar]]'' | | ''[[Babar (serial animowany)|Babar]]'' | ||
| [[Master Film|MASTER FILM]] | | [[Master Film|MASTER FILM]] | ||
| 1999 | | 1999 | ||
|- | |- | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|000 | ||
| ''[[Dog City - miasto piesprawia]]'' | | ''[[Dog City - miasto piesprawia]]'' | ||
| [[Studio Eurocom|EUROCOM]] | | [[Studio Eurocom|EUROCOM]] | ||
| 1999 | | 1999 | ||
|- | |- | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|000 | ||
| ''[[ | | ''[[Doug]]'' | ||
| [[Master Film|MASTER FILM]] | | [[Master Film|MASTER FILM]] | ||
| 1999 | | 1999 | ||
|- | |- | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|000 | ||
| ''[[Fortele Jonatana Koota]]'' | | ''[[Fortele Jonatana Koota]]'' | ||
| | | | ||
| 1999 | | 1999 | ||
|- | |- | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|000 | ||
| ''[[Gucio i Cezar]]'' | | ''[[Gucio i Cezar]]'' | ||
| | | | ||
| 1999 | | 1999 | ||
|- | |- | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|000 | ||
| ''[[Krokodania]]'' | | ''[[Krokodania]]'' | ||
| | | | ||
| 1999 | | 1999 | ||
|- | |- | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|000 | ||
| ''[[Książę Atlantydy]]'' | | ''[[Książę Atlantydy]]'' | ||
| [[ | | [[TransPerfect Media Poland|START INTERNATIONAL POLSKA]] | ||
| 1999 | | 1999 | ||
|- | |- | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|000 | ||
| ''[[Mała Rosey]]'' | | ''[[Mała Rosey]]'' | ||
| [[Studio Eurocom|EUROCOM]] | | [[Studio Eurocom|EUROCOM]] | ||
| 1999 | | 1999 | ||
|- | |- | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|000 | ||
| ''[[Marceli Szpak dziwi się światu]]'' | | ''[[Marceli Szpak dziwi się światu]]'' | ||
| <!--[[Studio Opracowań Filmów w Warszawie|STUDIO OPRACOWAŃ FILMÓW W WARSZAWIE]]--> | | <!--[[Studio Opracowań Filmów w Warszawie|STUDIO OPRACOWAŃ FILMÓW W WARSZAWIE]]--> | ||
| 1999 | | 1999 | ||
|- | |- | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|000 | ||
| ''[[MOT - Monstrualny Oryginalny Twór|MOT – Monstrualny Oryginalny Twór]]'' | | ''[[MOT - Monstrualny Oryginalny Twór|MOT – Monstrualny Oryginalny Twór]]'' | ||
| [[Paanfilm Studio|PAANFILM STUDIO WARSZAWA]] | | [[Paanfilm Studio|PAANFILM STUDIO WARSZAWA]] | ||
| 1999 | | 1999 | ||
|- | |- | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|000 | ||
| ''[[Opowiastki z krypty]]'' | | ''[[Opowiastki z krypty]]'' | ||
| [[ | | [[TransPerfect Media Poland|START INTERNATIONAL POLSKA]] | ||
| 1999 | | 1999 | ||
|- | |- | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|000 | ||
| ''[[Orson i Olivia]]'' | | ''[[Orson i Olivia]]'' | ||
| [[ | | [[TransPerfect Media Poland|PRZEDSIĘBIORSTWO START INTERNATIONAL POLSKA]] | ||
| 1999 | | 1999 | ||
|- | |- | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|000 | ||
| ''[[Podróże kapitana Klipera]]'' | | ''[[Podróże kapitana Klipera]]'' | ||
| | | | ||
| 1999 | | 1999 | ||
|- | |- | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|000 | ||
| ''[[Porwanie Baltazara Gąbki (serial animowany)|Porwanie Baltazara Gąbki]]'' | | ''[[Porwanie Baltazara Gąbki (serial animowany)|Porwanie Baltazara Gąbki]]'' | ||
| | | | ||
| 1999 | | 1999 | ||
|- | |- | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|000 | ||
| ''[[Proszę słonia (serial)|Proszę słonia]]'' | | ''[[Proszę słonia (serial)|Proszę słonia]]'' | ||
| | | | ||
| 1999 | | 1999 | ||
|- | |- | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|000 | ||
| ''[[Przygody Tintina]]'' | | ''[[Przygody Tintina]]'' | ||
| [[Master Film|MASTER FILM]] | | [[Master Film|MASTER FILM]] | ||
| 1999 | | 1999 | ||
|- | |- | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|000 | ||
| ''[[Renifer Romuald]]'' | | ''[[Renifer Romuald]]'' | ||
| [[Master Film|MASTER FILM]] | | [[Master Film|MASTER FILM]] | ||
| 1999 | | 1999 | ||
|- | |- | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|000 | ||
| ''[[Rupert]]'' | | ''[[Rupert]]'' | ||
| [[ | | [[TransPerfect Media Poland|START INTERNATIONAL POLSKA]] | ||
| 1999 | | 1999 | ||
|- | |- | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|000 | ||
| ''[[Rycerze Kanciastego Stołu]]'' | | ''[[Rycerze Kanciastego Stołu]]'' | ||
| [[ | | [[TransPerfect Media Poland|START INTERNATIONAL POLSKA]] | ||
| 1999 | | 1999 | ||
|- | |- | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|000 | ||
| ''[[Sam i Max: Niezależni policjanci|Sam i Max – niezależni policjanci]]'' | | ''[[Sam i Max: Niezależni policjanci|Sam i Max – niezależni policjanci]]'' | ||
| [[ | | [[TransPerfect Media Poland|START INTERNATIONAL POLSKA]] | ||
| 1999 | | 1999 | ||
|- | |- | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|000 | ||
| ''[[Simba – król zwierząt]]'' | | ''[[Simba – król zwierząt]]'' | ||
| [[Master Film|MASTER FILM]] | | [[Master Film|MASTER FILM]] | ||
| 1999 | | 1999 | ||
|- | |- | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|000 | ||
| ''[[Sprycjan i Fantazjo]]'' | | ''[[Sprycjan i Fantazjo]]'' | ||
| [[Master Film|MASTER FILM]] | | [[Master Film|MASTER FILM]] | ||
| 1999 | | 1999 | ||
|- | |- | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|000 | ||
| ''[[Wezyr Nic-po-nim]]'' | | ''[[Wezyr Nic-po-nim]]'' | ||
| [[ | | [[TransPerfect Media Poland|START INTERNATIONAL POLSKA]] | ||
| 1999 | | 1999 | ||
|- | |- | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|000 | ||
| ''[[Wyspa Niedźwiedzi]]'' | | ''[[Wyspa Niedźwiedzi]]'' | ||
| [[Master Film|MASTER FILM]] | | [[Master Film|MASTER FILM]] | ||
| 1999 | | 1999 | ||
|- | |- | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|000 | ||
| ''[[Olimpiada Bolka i Lolka]]'' | | ''[[Olimpiada Bolka i Lolka]]'' | ||
| <!--[[Studio Opracowań Filmów w Warszawie|STUDIO OPRACOWAŃ FILMÓW W WARSZAWIE]]--> | | <!--[[Studio Opracowań Filmów w Warszawie|STUDIO OPRACOWAŃ FILMÓW W WARSZAWIE]]--> | ||
| 01.09.1999 | | 01.09.1999 | ||
|- | |- | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|000 | ||
| ''[[Bob i Scott]]'' | | ''[[Bob i Scott]]'' | ||
| <!--[[Paanfilm Studio|PAANFILM STUDIO WARSZAWA]]--> | | <!--[[Paanfilm Studio|PAANFILM STUDIO WARSZAWA]]--> | ||
| 2000 | | 2000 | ||
|- | |- | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|000 | ||
| ''[[Mały Elvis i przyjaciele]]'' | | ''[[Mały Elvis i przyjaciele]]'' | ||
| [[ | | [[TransPerfect Media Poland|START INTERNATIONAL POLSKA]] | ||
| 03.03.2000 | | 03.03.2000 | ||
|- | |- | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|000 | ||
| ''[[Olinek Okrąglinek]]'' | | ''[[Olinek Okrąglinek]]'' | ||
| [[ | | [[TransPerfect Media Poland|START INTERNATIONAL POLSKA]] | ||
| 22.04.2000 | | 22.04.2000 | ||
|- | |- | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|000 | ||
| ''[[Tropiciele gwiazd]]'' | | ''[[Tropiciele gwiazd]]'' | ||
| [[Master Film|MASTER FILM]] | | [[Master Film|MASTER FILM]] | ||
| 30.04.2000 | | 30.04.2000 | ||
|- | |- | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|000 | ||
| ''[[Biblioteka rodzinna]]'' | | ''[[Biblioteka rodzinna]]'' | ||
| [[Master Film|MASTER FILM]] | | [[Master Film|MASTER FILM]] | ||
| 01.06.2000 | | 01.06.2000 | ||
|- | |- | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|000 | ||
| ''[[Magiczny autobus]]'' | | ''[[Magiczny autobus]]'' | ||
| [[ | | [[TransPerfect Media Poland|START INTERNATIONAL POLSKA]] | ||
| 01.06.2000 | | 01.06.2000 | ||
|- | |- | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|000 | ||
| ''[[Podróże z Aleksandrem i Emilią]]'' | | ''[[Podróże z Aleksandrem i Emilią]]'' | ||
| [[Telewizyjne Studia Dźwięku|TELEWIZYJNE STUDIA DŹWIĘKU – WARSZAWA]] | | [[Telewizyjne Studia Dźwięku|TELEWIZYJNE STUDIA DŹWIĘKU – WARSZAWA]] | ||
| 01.06.2000 | | 01.06.2000 | ||
|- | |- | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|000 | ||
| ''[[Wyspa Noego]]'' | | ''[[Wyspa Noego]]'' | ||
| [[ | | [[TransPerfect Media Poland|START INTERNATIONAL POLSKA]] | ||
| 07.07.2000 | | 07.07.2000 | ||
|- | |- | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|000 | ||
| ''[[Szaleni wikingowie]]'' | | ''[[Szaleni wikingowie]]'' | ||
| [[ | | [[TransPerfect Media Poland|START INTERNATIONAL POLSKA]] | ||
| 30.07.2000 | | 30.07.2000 | ||
|- | |- | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|000 | ||
| ''[[Rocky i ptaki Dodo]]'' | | ''[[Rocky i ptaki Dodo]]'' | ||
| [[ | | [[TransPerfect Media Poland|START INTERNATIONAL POLSKA]] | ||
| 01.09.2000 | | 01.09.2000 | ||
|- | |- | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|000 | ||
| ''[[Pszczółka Maja]]'' | | ''[[Pszczółka Maja]]'' | ||
| [[Studio Opracowań Filmów w Warszawie|STUDIO OPRACOWAŃ FILMÓW W WARSZAWIE]] | | [[Studio Opracowań Filmów w Warszawie|STUDIO OPRACOWAŃ FILMÓW W WARSZAWIE]] | ||
| 22.10.2000 | | 22.10.2000 | ||
|- | |- | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|000 | ||
| ''[[Sandokan]]'' | | ''[[Sandokan]]'' | ||
| [[Master Film|MASTER FILM]] | | [[Master Film|MASTER FILM]] | ||
| 25.10.2000 | | 25.10.2000 | ||
|- | |- | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|000 | ||
| ''[[Dookoła świata z Willym Foggiem]]'' | | ''[[Dookoła świata z Willym Foggiem]]'' | ||
| [[Telewizyjne Studia Dźwięku|TELEWIZYJNE STUDIA DŹWIĘKU – WARSZAWA]] | | [[Telewizyjne Studia Dźwięku|TELEWIZYJNE STUDIA DŹWIĘKU – WARSZAWA]] | ||
| 26.10.2000 | | 26.10.2000 | ||
|- | |- | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|000 | ||
| ''[[Twipsy]]'' | | ''[[Twipsy]]'' | ||
| [[Master Film|MASTER FILM]] | | [[Master Film|MASTER FILM]] | ||
| 29.10.2000 | | 29.10.2000 | ||
|- | |- | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|000 | ||
| ''[[Billy]]'' | | ''[[Billy]]'' | ||
| [[Master Film|MASTER FILM]] | | [[Master Film|MASTER FILM]] | ||
| 24.12.2000 | | 24.12.2000 | ||
|- | |- | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|000 | ||
| ''[[Lawendowy zamek]]'' | | ''[[Lawendowy zamek]]'' | ||
| | | | ||
| 30.12.2000 | | 30.12.2000 | ||
|- | |- | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|000 | ||
| ''[[Małe zoo Lucy]]'' | | ''[[Małe zoo Lucy]]'' | ||
| [[ | | [[TransPerfect Media Poland|START INTERNATIONAL POLSKA]] | ||
| 01.02.2001 | | 01.02.2001 | ||
|- | |- | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|000 | ||
| ''[[Stinky i Jake przedstawiają]]'' | | ''[[Stinky i Jake przedstawiają]]'' | ||
| [[Master Film|MASTER FILM]] | | [[Master Film|MASTER FILM]] | ||
| 23.02.2001 | | 23.02.2001 | ||
|- | |- | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|000 | ||
| ''[[Małe opowiastki]]'' | | ''[[Małe opowiastki]]'' | ||
| [[Master Film|MASTER FILM]] | | [[Master Film|MASTER FILM]] | ||
| 27.02.2001 | | 27.02.2001 | ||
|- | |- | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|000 | ||
| ''[[Sztruksik]]'' | | ''[[Sztruksik]]'' | ||
| [[Master Film|MASTER FILM]] | | [[Master Film|MASTER FILM]] | ||
| 12.03.2001 | | 12.03.2001 | ||
|- | |- | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|000 | ||
| ''[[Księżniczka Nilu]]'' | | ''[[Księżniczka Nilu]]'' | ||
| [[ | | [[TransPerfect Media Poland|START INTERNATIONAL POLSKA]] | ||
| 14.03.2001 | | 14.03.2001 | ||
|- | |- | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|000 | ||
| ''[[Traszka Neda]]'' | | ''[[Traszka Neda]]'' | ||
| [[ | | [[TransPerfect Media Poland|START INTERNATIONAL POLSKA]] | ||
| 19.04.2001 | | 19.04.2001 | ||
|- | |- | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|000 | ||
| ''[[Misie i ich dom]]'' | | ''[[Misie i ich dom]]'' | ||
| | | | ||
| 20.04.2001 | | 20.04.2001 | ||
|- | |- | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|000 | ||
| ''[[Bodzio - mały helikopter]]'' | | ''[[Bodzio - mały helikopter]]'' | ||
| [[Studio Eurocom|EUROCOM / STUDIO EUROCOM]] | | [[Studio Eurocom|EUROCOM / STUDIO EUROCOM]] | ||
| 20.07.2001 | | 20.07.2001 | ||
|- | |- | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|000 | ||
| ''[[Biblioteka Lizzie]]'' | | ''[[Biblioteka Lizzie]]'' | ||
| [[Telewizyjne Studia Dźwięku|TELEWIZYJNE STUDIA DŹWIĘKU – WARSZAWA]] | | [[Telewizyjne Studia Dźwięku|TELEWIZYJNE STUDIA DŹWIĘKU – WARSZAWA]] | ||
| 23.09.2001 | | 23.09.2001 | ||
|- | |- | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|000 | ||
| ''[[Milton Mikroskopek]]'' | | ''[[Milton Mikroskopek]]'' | ||
| [[Master Film|MASTER FILM]] | | [[Master Film|MASTER FILM]] | ||
| 10.2001 | | 10.2001 | ||
|- | |- | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|000 | ||
| ''[[Aparatka]]'' | | ''[[Aparatka]]'' | ||
| [[ | | [[TransPerfect Media Poland|START INTERNATIONAL POLSKA]] | ||
| 12.2001 | | 12.2001 | ||
|- | |- | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|000 | ||
| ''[[Chłopiec z malajskiej wioski]]'' | | ''[[Chłopiec z malajskiej wioski]]'' | ||
| [[ | | [[TransPerfect Media Poland|START INTERNATIONAL POLSKA]] | ||
| 2002 | | 2002 | ||
|- | |- | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|000 | ||
| ''[[Dali]]'' | | ''[[Dali]]'' | ||
| | | [[Studio Opracowań Filmów w Warszawie|STUDIO OPRACOWAŃ FILMÓW w WARSZAWIE]] | ||
| 2002 | | 2002 | ||
|- | |- | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|000 | ||
| ''[[Latarniki]]'' | | ''[[Latarniki]]'' | ||
| | | | ||
| 2002 | | 2002 | ||
|- | |- | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|000 | ||
| ''[[Wędrówki Pyzy]]'' | | ''[[Wędrówki Pyzy]]'' | ||
| | | | ||
| 2002 | | 2002 | ||
|- | |- | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|000 | ||
| ''[[Witaj, Franklin]]'' | | ''[[Witaj, Franklin]]'' | ||
| [[Telewizyjne Studia Dźwięku|TELEWIZYJNE STUDIA DŹWIĘKU – WARSZAWA]] | | [[Telewizyjne Studia Dźwięku|TELEWIZYJNE STUDIA DŹWIĘKU – WARSZAWA]] | ||
| 2002 | | 2002 | ||
|- | |- | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|000 | ||
| ''[[Billy – kot|Kot Billy]]'' | | ''[[Billy – kot|Kot Billy]]'' | ||
| | | | ||
| 01.2002 | | 01.2002 | ||
|- | |- | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|000 | ||
| ''[[Kangurek Hip-Hop]]'' | | ''[[Kangurek Hip-Hop]]'' | ||
| | | | ||
| 01.2002 | | 01.2002 | ||
|- | |- | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|000 | ||
| ''[[Euzebiusz - opowieść o tygrysie|Tygrysek Etelbert i przyjaciele]]'' | |||
| [[Master Film|MASTER FILM]] | |||
| 09.07.2002 | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|000 | |||
| ''[[Cyberłowcy]]'' | | ''[[Cyberłowcy]]'' | ||
| [[Master Film|MASTER FILM]] | | [[Master Film|MASTER FILM]] | ||
| 07.09.2002 | | 07.09.2002 | ||
|- | |- | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|000 | ||
| ''[[Tajemnice wiklinowej zatoki]]'' | | ''[[Tajemnice wiklinowej zatoki]]'' | ||
| [[Studio Opracowań Filmów w Warszawie|STUDIO OPRACOWAŃ FILMÓW W WARSZAWIE]] | | [[Studio Opracowań Filmów w Warszawie|STUDIO OPRACOWAŃ FILMÓW W WARSZAWIE]] | ||
| 14.09.2002 | | 14.09.2002 | ||
|- | |- | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|000 | ||
| ''[[Antek Mrówka]]'' | | ''[[Antek Mrówka]]'' | ||
| [[ | | [[TransPerfect Media Poland|START INTERNATIONAL POLSKA]] | ||
| 18.09.2002 | | 18.09.2002 | ||
|- | |- | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|000 | ||
| ''[[Dixie (serial animowany)|Dixie]]'' | | ''[[Dixie (serial animowany)|Dixie]]'' | ||
| | | | ||
| 06.10.2002 | | 06.10.2002 | ||
|- | |- | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|000 | ||
| ''[[Bobry w akcji]]'' | | ''[[Bobry w akcji]]'' | ||
| [[ | | [[TransPerfect Media Poland|START INTERNATIONAL POLSKA]] | ||
| 15.10.2002 | | 15.10.2002 | ||
|- | |- | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|000 | ||
| ''[[Nieustraszeni ratownicy]]'' | | ''[[Nieustraszeni ratownicy]]'' | ||
| [[Master Film|MASTER FILM]] | | [[Master Film|MASTER FILM]] | ||
| 20.10.2002 | | 20.10.2002 | ||
|- | |- | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|000 | ||
| ''[[Pitaszki]]'' | | ''[[Pitaszki]]'' | ||
| [[ | | [[TransPerfect Media Poland|START INTERNATIONAL POLSKA]] | ||
| 20.10.2002 | | 20.10.2002 | ||
|- | |- | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|000 | ||
| ''[[Kotopies]]'' | | ''[[Kotopies]]'' | ||
| [[Paanfilm Studio|PAANFILM STUDIO WARSZAWA]] | | [[Paanfilm Studio|PAANFILM STUDIO WARSZAWA]] | ||
| 31.10.2002 | | 31.10.2002 | ||
|- | |- | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|000 | ||
| ''[[Niedźwiedź w dużym niebieskim domu]]'' | | ''[[Niedźwiedź w dużym niebieskim domu]]'' | ||
| [[ | | [[TransPerfect Media Poland|START INTERNATIONAL POLSKA]] | ||
| 08.12.2002 | | 08.12.2002 | ||
|- | |- | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|000 | ||
| ''[[Hej Arnold!]]'' | | ''[[Hej Arnold!]]'' | ||
| [[ | | [[TransPerfect Media Poland|START INTERNATIONAL POLSKA]] | ||
| 20.12.2002 | | 20.12.2002 | ||
|- | |- | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|000 | ||
| ''[[Niefortunna czarownica]]'' | | ''[[Niefortunna czarownica]]'' | ||
| [[Plejada|PLEJADA]] | | [[Plejada|PLEJADA]] | ||
| 22.12.2002 | | 22.12.2002 | ||
|- | |- | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|000 | ||
| ''[[Czas na muppety]]'' | | ''[[Czas na muppety]]'' | ||
| [[Telewizyjne Studia Dźwięku|TELEWIZYJNE STUDIA DŹWIĘKU – WARSZAWA]] | | [[Telewizyjne Studia Dźwięku|TELEWIZYJNE STUDIA DŹWIĘKU – WARSZAWA]] | ||
| 2003 | | 2003 | ||
|- | |- | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|000 | ||
| ''[[Pampalini łowca zwierząt]]'' | | ''[[Pampalini łowca zwierząt]]'' | ||
| | | | ||
| 12.01.2003 | | 12.01.2003 | ||
|- | |- | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|000 | ||
| ''[[George Niewielki]]'' | | ''[[George Niewielki]]'' | ||
| [[ | | [[TransPerfect Media Poland|START INTERNATIONAL POLSKA]] | ||
| 19.01.2003 | | 19.01.2003 | ||
|- | |- | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|000 | ||
| ''[[Pełzaki]]'' | | ''[[Pełzaki]]'' | ||
| <!--[[Iyuno|STUDIO COMPANY]]--> | | <!--[[Iyuno|STUDIO COMPANY]]--> | ||
| 18.02.2003 | | 18.02.2003 | ||
|- | |- | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|000 | ||
| ''[[Fraglesy]]'' | | ''[[Fraglesy]]'' | ||
| [[Telewizyjne Studia Dźwięku|TELEWIZYJNE STUDIA DŹWIĘKU – WARSZAWA]] | | [[Telewizyjne Studia Dźwięku|TELEWIZYJNE STUDIA DŹWIĘKU – WARSZAWA]] | ||
| 03.03.2003 | | 03.03.2003 | ||
|- | |- | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|000 | ||
| ''[[Bolek i Lolek w Europie]]'' | | ''[[Bolek i Lolek w Europie]]'' | ||
| <!--[[Studio Opracowań Filmów w Warszawie|STUDIO OPRACOWAŃ FILMÓW W WARSZAWIE]]--> | | <!--[[Studio Opracowań Filmów w Warszawie|STUDIO OPRACOWAŃ FILMÓW W WARSZAWIE]]--> | ||
| 12.03.2003 | | 12.03.2003 | ||
|- | |- | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|000 | ||
| ''[[Szadoki i wielkie nic]]'' | | ''[[Szadoki i wielkie nic]]'' | ||
| [[Master Film|MASTER FILM]] | | [[Master Film|MASTER FILM]] | ||
| 07.05.2003 | | 07.05.2003 | ||
|- | |- | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|000 | ||
| ''[[Fantometka]]'' | | ''[[Fantometka]]'' | ||
| [[ | | [[TransPerfect Media Poland|START INTERNATIONAL POLSKA]] | ||
| 19.06.2003 | | 19.06.2003 | ||
|- | |- | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|000 | ||
| ''[[Marcelino, chleb i wino]]'' | | ''[[Marcelino, chleb i wino]]'' | ||
| [[Telewizyjne Studia Dźwięku|TELEWIZYJNE STUDIA DŹWIĘKU – WARSZAWA]] | | [[Telewizyjne Studia Dźwięku|TELEWIZYJNE STUDIA DŹWIĘKU – WARSZAWA]] | ||
| 01.09.2003 | | 01.09.2003 | ||
|- | |- | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|000 | ||
| ''[[Albert odkrywa świat]]'' | | ''[[Albert odkrywa świat]]'' | ||
| [[ | | [[TransPerfect Media Poland|START INTERNATIONAL POLSKA]] | ||
| 07.10.2003 | | 07.10.2003 | ||
|- | |- | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|000 | ||
| ''[[Clifford]]'' | | ''[[Clifford]]'' | ||
| [[Studio Eurocom|STUDIO EUROCOM]] | | [[Studio Eurocom|STUDIO EUROCOM]] | ||
| 13.12.2003 | | 13.12.2003 | ||
|- | |- | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|000 | ||
| ''[[Jakub Jakub]]'' | | ''[[Jakub Jakub]]'' | ||
| [[ | | [[TransPerfect Media Poland|START INTERNATIONAL POLSKA]] | ||
| 20.12.2003 | | 20.12.2003 | ||
|- | |- | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|000 | ||
| ''[[Lisa]]'' | | ''[[Lisa]]'' | ||
| [[Studio Sonica|STUDIO SONICA]] | | [[Studio Sonica|STUDIO SONICA]] | ||
| 01.01.2004 | | 01.01.2004 | ||
|- | |- | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|000 | ||
| ''[[Dziewczyny, chłopaki]]'' | | ''[[Dziewczyny, chłopaki]]'' | ||
| [[Studio Sonica|STUDIO SONICA]] | | [[Studio Sonica|STUDIO SONICA]] | ||
| 29.03.2004 | | 29.03.2004 | ||
|- | |- | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|000 | ||
| ''[[Sabrina]]'' | | ''[[Sabrina]]'' | ||
| [[Studio Sonica|STUDIO SONICA]] | | [[Studio Sonica|STUDIO SONICA]] | ||
| 04.2004 | | 04.2004 | ||
|- | |- | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|000 | ||
| ''[[Dzika rodzinka (serial animowany)|Dzika rodzina Thornberrych]]'' | | ''[[Dzika rodzinka (serial animowany)|Dzika rodzina Thornberrych]]'' | ||
| [[Toya | | [[Toya Studios|TOYA SOUND STUDIOS]] | ||
| 04.2004 | | 04.2004 | ||
|- | |- | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|000 | ||
| ''[[Radiostacja Roscoe]]'' | | ''[[Radiostacja Roscoe]]'' | ||
| [[Master Film|MASTER FILM]] | | [[Master Film|MASTER FILM]] | ||
| 11.05.2004 | | 11.05.2004 | ||
|- | |- | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|000 | ||
| ''[[Klub Winx]]'' | | ''[[Klub Winx]]'' | ||
| [[Studio Eurocom|STUDIO EUROCOM]] | | [[Studio Eurocom|STUDIO EUROCOM]] | ||
| 01.07.2004 | | 01.07.2004 | ||
|- | |- | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|000 | ||
| ''[[Martin Tajemniczy]]'' | | ''[[Martin Tajemniczy]]'' | ||
| [[ | | [[TransPerfect Media Poland|START INTERNATIONAL POLSKA]] | ||
| 01.09.2004 | | 01.09.2004 | ||
|- | |- | ||
Aktualna wersja na dzień 13:06, 31 lip 2025
MiniMax
| |
|---|---|
| Start emisji | 16 kwietnia 1999 |
| Zakończenie emisji | 15 października 2004 |
MiniMax – pierwszy polski kanał dla dzieci, produkowany w kraju i w całości nadawany po polsku. Właścicielem i producentem kanału był Canal+ Cyfrowy.
Kanał wystartował 16 kwietnia 1999 roku, jako pierwszy kanał dla dzieci w satelitarnej platformie cyfrowej Cyfra+, i działał do 15 października 2004 roku. Dzień później wystartował kanał ZigZap zastępując kanał MiniMax.
Nim powstał kanał MiniMax na antenie telewizji TMT (Trochę Młodszej Telewizji) Cyfra+ uruchomiła blok programowy o nazwie MiniMax, który działał do czasu uruchomienia kanału.
Programy MiniMaxa
Linki zewnętrzne
- MiniMax w polskiej Wikipedii
