TeenNick: Różnice pomiędzy wersjami
Z Dubbingpedia
m uzupełnienie |
m uzupełnienie |
||
| (Nie pokazano 6 pośrednich wersji utworzonych przez tego samego użytkownika) | |||
| Linia 101: | Linia 101: | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#CCE2FF"|018 | | bgcolor="#CCE2FF"|018 | ||
| ''[[Czarownica Emma]]'' | |||
| [[TransPerfect Media Poland|START INTERNATIONAL POLSKA]] | |||
| 11.03.2022 | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|019 | |||
| ''[[Szkolne dramy]]'' | | ''[[Szkolne dramy]]'' | ||
| [[TransPerfect Media Poland|START INTERNATIONAL POLSKA]] | | [[TransPerfect Media Poland|START INTERNATIONAL POLSKA]] | ||
| 29.04.2021 | | 29.04.2021 | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#CCE2FF"| | | bgcolor="#CCE2FF"|020 | ||
| ''[[Młodzi szpiedzy]]'' | | ''[[Młodzi szpiedzy]]'' | ||
| [[TransPerfect Media Poland|START INTERNATIONAL POLSKA]] | | [[TransPerfect Media Poland|START INTERNATIONAL POLSKA]] | ||
| 27.06.2022 | | 27.06.2022 | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#CCE2FF"| | | bgcolor="#CCE2FF"|021 | ||
| ''[[Nicky, Ricky, Dicky i Dawn]]'' | | ''[[Nicky, Ricky, Dicky i Dawn]]'' | ||
| [[TransPerfect Media Poland|START INTERNATIONAL POLSKA]] | | [[TransPerfect Media Poland|START INTERNATIONAL POLSKA]] | ||
| 25.07.2022 | | 25.07.2022 | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#CCE2FF"| | | bgcolor="#CCE2FF"|022 | ||
| ''[[Overlord i Underwoodowie]]'' | | ''[[Overlord i Underwoodowie]]'' | ||
| [[Master Film|MASTER FILM]] | | [[Master Film|MASTER FILM]] | ||
| 03.10.2022 | | 03.10.2022 | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#CCE2FF"| | | bgcolor="#CCE2FF"|023 | ||
| ''[[Komiksowe Zadymki]]'' | | ''[[Komiksowe Zadymki]]'' | ||
| [[Master Film|MASTER FILM]] | | [[Master Film|MASTER FILM]] | ||
| 21.11.2022 | | 21.11.2022 | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#CCE2FF"| | | bgcolor="#CCE2FF"|024 | ||
| ''[[Niebezpieczny Oddział]]'' | | ''[[Niebezpieczny Oddział]]'' | ||
| [[TransPerfect Media Poland|START INTERNATIONAL POLSKA / HIVENTY POLAND]] | | [[TransPerfect Media Poland|START INTERNATIONAL POLSKA / HIVENTY POLAND]] | ||
| 06.01.2023 | | 06.01.2023 | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#CCE2FF"| | | bgcolor="#CCE2FF"|025 | ||
| ''[[Wróżkowie chrzestni – jeszcze dziwniejsi]]'' | | ''[[Wróżkowie chrzestni – jeszcze dziwniejsi]]'' | ||
| [[TransPerfect Media Poland|START INTERNATIONAL POLSKA]] | | [[TransPerfect Media Poland|START INTERNATIONAL POLSKA]] | ||
| 30.01.2023 | | 30.01.2023 | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#CCE2FF"| | | bgcolor="#CCE2FF"|026 | ||
| ''[[Game Shakers. Jak wydać grę]]'' | | ''[[Game Shakers. Jak wydać grę]]'' | ||
| [[Master Film|MASTER FILM]] | | [[Master Film|MASTER FILM]] | ||
| 13.03.2023 | | 13.03.2023 | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#CCE2FF"| | | bgcolor="#CCE2FF"|027 | ||
| ''[[Tajemnice Rock Island]]'' | | ''[[Tajemnice Rock Island]]'' | ||
| [[TransPerfect Media Poland|START INTERNATIONAL POLSKA]] | | [[TransPerfect Media Poland|START INTERNATIONAL POLSKA / HIVENTY POLAND / TRANSPERFECT MEDIA POLAND]] | ||
| 03.04.2023 | | 03.04.2023 | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#CCE2FF"| | | bgcolor="#CCE2FF"|028 | ||
| ''[[100 rzeczy do przeżycia przed liceum]]'' | | ''[[100 rzeczy do przeżycia przed liceum]]'' | ||
| [[Master Film|MASTER FILM]] | | [[Master Film|MASTER FILM]] | ||
| 21.08.2023 | | 21.08.2023 | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#CCE2FF"| | | bgcolor="#CCE2FF"|029 | ||
| ''[[That Girl Lay Lay]]'' | | ''[[That Girl Lay Lay]]'' | ||
| [[Master Film|MASTER FILM]] | | [[Master Film|MASTER FILM]] | ||
| 16.10.2023 | | 16.10.2023 | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#CCE2FF"| | | bgcolor="#CCE2FF"|030 | ||
| ''[[Harmidom w realu]]'' | | ''[[Harmidom w realu]]'' | ||
| [[Master Film|MASTER FILM]] | | [[Master Film|MASTER FILM]] | ||
| 20.11.2023 | | 20.11.2023 | ||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|031 | |||
| ''[[Bella i Buldogi]]'' | |||
| [[Master Film|MASTER FILM]] | |||
| 03.02.2025 | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|032 | |||
| ''[[Grzmotomocni: Tajniacy]]'' | |||
| [[Master Film|MASTER FILM]] | |||
| 02.06.2025 | |||
|- | |- | ||
|} | |} | ||
| Linia 235: | Linia 250: | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#CCE2FF"|014 | | bgcolor="#CCE2FF"|014 | ||
| ''[[Legendy ukrytej świątyni]]'' | |||
| [[TransPerfect Media Poland|START INTERNATIONAL POLSKA]] | |||
| 24.11.2024 | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|015 | |||
| ''[[Wróżkowie chrzestni: Timmy ratuje święta]]'' | | ''[[Wróżkowie chrzestni: Timmy ratuje święta]]'' | ||
| [[TransPerfect Media Poland| | | [[TransPerfect Media Poland|START INTERNATIONAL POLSKA]] | ||
| 29.12.2024 | | 29.12.2024 | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#CCE2FF"| | | bgcolor="#CCE2FF"|016 | ||
| ''[[Wróżkowie chrzestni: Rajskie tarapaty]]'' | | ''[[Wróżkowie chrzestni: Rajskie tarapaty]]'' | ||
| [[TransPerfect Media Poland| | | [[TransPerfect Media Poland|START INTERNATIONAL POLSKA]] | ||
| 05.01.2025 | | 05.01.2025 | ||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|017 | |||
| ''[[Niebezpieczny Henryk: Film]]'' | |||
| [[TransPerfect Media Poland|TRANSPERFECT MEDIA POLAND]] | |||
| 31.05.2025 | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|018 | |||
| ''[[Adam i jego klony]]'' | |||
| [[Master Film|MASTER FILM]] | |||
| 19.07.2025 | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|019 | |||
| ''[[Rufus]]'' | |||
| [[Master Film|MASTER FILM]] | |||
| 20.07.2025 | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|020 | |||
| ''[[Pechowcy]]'' | |||
| [[Master Film|MASTER FILM]] | |||
| 27.07.2025 | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|021 | |||
| ''[[Detektyw Xander na tropie]]'' | |||
| [[Master Film|MASTER FILM]] | |||
| 03.08.2025 | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|022 | |||
| ''[[Dora i poszukiwacze Sol Dorado]]'' | |||
| [[VSI Warsaw|VSI WARSAW]] | |||
| 25.10.2025 | |||
|- | |- | ||
|} | |} | ||
Aktualna wersja na dzień 22:16, 28 paź 2025
TeenNick
| |
|---|---|
| Start emisji | 1 września 2021 |
TeenNick – polskojęzyczna stacja telewizyjna emitująca filmy i seriale fabularne, której nadawcą jest MTV Networks Polska. Kanał rozpoczął emisję 1 września 2021 roku.
Seriale aktorskie
Filmy aktorskie
Programy
| № | Tytuł | Studio dubbingowe | Premiera w TeenNick |
|---|---|---|---|
| 001 | Śmiechobeka | START INTERNATIONAL POLSKA | 01.09.2021 |
