TeenNick: Różnice pomiędzy wersjami
Z Dubbingpedia
m uzupełnienie |
m uzupełnienie |
||
| (Nie pokazano 2 pośrednich wersji utworzonych przez tego samego użytkownika) | |||
| Linia 147: | Linia 147: | ||
| bgcolor="#CCE2FF"|027 | | bgcolor="#CCE2FF"|027 | ||
| ''[[Tajemnice Rock Island]]'' | | ''[[Tajemnice Rock Island]]'' | ||
| [[TransPerfect Media Poland|START INTERNATIONAL POLSKA / HIVENTY POLAND | | [[TransPerfect Media Poland|START INTERNATIONAL POLSKA / HIVENTY POLAND / TRANSPERFECT MEDIA POLAND]] | ||
| 03.04.2023 | | 03.04.2023 | ||
|- | |- | ||
| Linia 169: | Linia 169: | ||
| [[Master Film|MASTER FILM]] | | [[Master Film|MASTER FILM]] | ||
| 03.02.2025 | | 03.02.2025 | ||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|032 | |||
| ''[[Grzmotomocni: Tajniacy]]'' | |||
| [[Master Film|MASTER FILM]] | |||
| 02.06.2025 | |||
|- | |- | ||
|} | |} | ||
| Linia 273: | Linia 278: | ||
| [[Master Film|MASTER FILM]] | | [[Master Film|MASTER FILM]] | ||
| 20.07.2025 | | 20.07.2025 | ||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|020 | |||
| ''[[Pechowcy]]'' | |||
| [[Master Film|MASTER FILM]] | |||
| 27.07.2025 | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|021 | |||
| ''[[Detektyw Xander na tropie]]'' | |||
| [[Master Film|MASTER FILM]] | |||
| 03.08.2025 | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|022 | |||
| ''[[Dora i poszukiwacze Sol Dorado]]'' | |||
| [[VSI Warsaw|VSI WARSAW]] | |||
| 25.10.2025 | |||
|- | |- | ||
|} | |} | ||
Aktualna wersja na dzień 22:16, 28 paź 2025
TeenNick
| |
|---|---|
| Start emisji | 1 września 2021 |
TeenNick – polskojęzyczna stacja telewizyjna emitująca filmy i seriale fabularne, której nadawcą jest MTV Networks Polska. Kanał rozpoczął emisję 1 września 2021 roku.
Seriale aktorskie
Filmy aktorskie
Programy
| № | Tytuł | Studio dubbingowe | Premiera w TeenNick |
|---|---|---|---|
| 001 | Śmiechobeka | START INTERNATIONAL POLSKA | 01.09.2021 |
