Roboto Global: Różnice pomiędzy wersjami
Z Dubbingpedia
| (Nie pokazano 1 pośredniej wersji utworzonej przez tego samego użytkownika) | |||
| Linia 184: | Linia 184: | ||
| bgcolor="#CCE2FF"|000 | | bgcolor="#CCE2FF"|000 | ||
| ''[[Death Stranding 2: On the Beach]]'' | | ''[[Death Stranding 2: On the Beach]]'' | ||
| | | 26.06.2025 | ||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|000 | |||
| ''[[Ghost of Yōtei]]'' | |||
| 02.10.2025 | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|000 | |||
| ''[[Battlefield 6]]'' | |||
| 10.10.2025 | |||
|- | |- | ||
|} | |} | ||
Aktualna wersja na dzień 16:44, 10 paź 2025

Roboto – założona w 2002 roku firma zajmująca się lokalizacją gier na język polski, tłumaczeniem filmów i książek. Prezesem firmy jest Bartosz Lewandowski.
W styczniu 2020 roku Roboto wykupiło studio Sound Tropez, a na jej bazie powstało Roboto Sound. Siedziba firmy mieści się w Warszawie na Placu Inwalidów 10. Poniższa lista tytułów zawiera jedynie gry dostępne z polskim dubbingiem.
Klienci
- Activision Blizzard
- CDP
- Cenega Poland
- Electronic Arts Polska
- HBO
- PLAION Polska
- SEGA
- Sony Interactive Entertainment Polska
- Ubisoft
