FDR Studio: Różnice pomiędzy wersjami
Z Dubbingpedia
| (Nie pokazano 1 wersji utworzonej przez jednego użytkownika) | |||
| Linia 167: | Linia 167: | ||
| ''[[Zwierzaki na zakręcie]]'' | | ''[[Zwierzaki na zakręcie]]'' | ||
| 14.11.2025 | | 14.11.2025 | ||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|032 | |||
| ''[[Mikołaj i ekipa]]'' | |||
| 05.12.2025 | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|033 | |||
| ''[[Szybcy i sprytni]]'' | |||
| 23.01.2026 | |||
|- | |- | ||
|} | |} | ||
Aktualna wersja na dzień 09:50, 28 paź 2025

FDR Studio – studio postprodukcyjne zajmujące się nagraniami dubbingowymi i lektorskimi, produkcją filmów reklamowych i animowanych, montażem obrazu i dźwięku. Dyrektorem studia jest Stefan Krzyżanowski.
Siedziba studia mieści w Warszawie na ulicy Adama Naruszewicza 27/U1.
Kadra
ReżyserzyDialogiściDźwiękowcy |
Montażyści
Kierownicy muzyczniKierownicy produkcji |
