VOX studio: Różnice pomiędzy wersjami
Z Dubbingpedia
Nie podano opisu zmian |
|||
| (Nie pokazano 1 pośredniej wersji utworzonej przez tego samego użytkownika) | |||
| Linia 157: | Linia 157: | ||
| ''[[Czy podmieniono dziedziczkę przy porodzie?]]'' | | ''[[Czy podmieniono dziedziczkę przy porodzie?]]'' | ||
| 27.11.2025 | | 27.11.2025 | ||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|028 | |||
| ''[[Pocałuj mnie po raz ostatni]]'' | |||
| 05.12.2025 | |||
|- | |- | ||
|} | |} | ||
Aktualna wersja na dzień 11:27, 6 gru 2025

VOX studio – studio nagrań oparte na grupie zrzeszającej artystów i pasjonatów VOX record, założone w 2024 roku, mieszczące się przy ul. Wincentego Pstrowskiego 5 w Gdańsku. Zajmuje się realizacją dubbingu, wersji lektorskich, tworzeniem napisów oraz nagraniami dźwiękowymi – w tym nagraniami wokalu, instrumentów i kreacją dźwięku do różnorodnych projektów.
Kadra
ReżyserzyTłumacze i dialogiściAdiustatorzy |
Montażysci i realizatorzy
Kierownicy muzyczniKierownicy produkcji |
Dubbing
Seriale fabularne
Seriale animowane
| № | Tytuł | Premiera |
|---|---|---|
| 001 | Przełęcz Michinoku | 13.04.2025 |
| 002 | Co słychać? | 19.08.2025 |
